Drobečková navigace

Úvod > AKCE

 

 


Aromamasáž dekoltu, pleti a očního okolí  180,- Kč

Použití éterických olejů je stejně staré jako lidé a jejich bolesti. Znaly je všechny dávné civilizace. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Protože silice působí komplexně a hluboce, je nutné dbát na jejich kvalitu a užívat skutečně 100% přírodní produkty. Jedině tak můžete dosáhnout žádaných výsledků.

Bio regenerační obličejové olejíčky SALOOS

Jak působí vůně na náš organizmus

Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji ze všech vjemů. Čichové nervy jsou spojeny přímo s tou částí mozku, která hraje klíčovou roli při spouštění emocionálních reakcí, jakou je radost, náklonnost, zlost, žal či sexuální a erotické naladění. Otisk vůní se ukládá do paměti daleko pevněji než název rostliny. Mozek reaguje na vůně a může vyvolat impulsy, pro naše tělo příznivé, a to i dlouhodobě. S čichovými nervy je těsně spojená i intelektuální a analytická část mozku. Funkce čichu je zároveň i funkcí varovnou. V rostlinných vůních naleznete vůně příjemné a nepříjemné. Spolehněte se proto při výběru olejů i na váš nos a vybírejte to, co mu lahodí. Kromě toho molekuly silic vstupují vdechnutím do plic, a odtud pak do celého těla. Tím je účinek násoben. Proto je nesmírně důležitá čistota a kvalita esenciálních olejů.

 
 

............................................................................................................

Permanentní řasy + kosmetické ošetření pleti u Vás doma!!!

!!!přijedeme k Vám domů, Vy nikam nemusíte!!!  Brno a okolí   1599,- Kč

sleva 400,- Kč!!!
Přijedeme k Vám domů
( stříbrná Octavia combi), s sebou máme profesionální rozkládací lehátko, kosmetické kufříky, a vše potřebné k aplikaci, Vy nic nepotřebujete jen 2-3 hodiny odpočívat!

!!!Skvělé jako dárek!!!
  1. Žádnou řasenku nepotřebujete, nemusíte se líčit ani odličovat, vstanete a vaše řasy jsou dlouhé a silné.
  2. Xtreme LashesT jsou vyrobeny ze syntetických vláken, nezatěžují vlastní řasy.
  3. Plavte, cvičte, sprchujte se - bez obav,  jsou voděodolné, odolné potu a slzám.
  4. Prodlužující a zhušťující efekt je okamžitý.metoda: Řasa na řasu


Nádherné krásné okouzlující očí, perfektní pocit jistoty a sebevědomí, naprosto přirozený vzhled vašich řas po aplikaci metodou řasa na řasu!

Dlouhé a husté prodloužené řasy

Proto aby jakákoli dívka nebo žena vždy vypadala atraktivně dnes pracuje celý průmysl a neustalé vytváří nové nástroje a metody, které dokáží udělatze sladké holčičky neodolatelnou svůdkyni A svět módy každým rokem vznáší novéřešení a trendy. Pokud chcete vypadat opravdu cool a stát se předmětem obdivuprezentuji vám novou metodu: prodloužení řas které vás razantně pozmění během 2 hod. a zajisté vám pomůže přilákat na sebe pozornost.Není pochyb o tom, že když chcete vypadat atraktivně, jednou z nejúčinnějšíchmožností je prodloužení řas. Je to moderní trend, a proto , náš kosmetickýsalon stále častěji nabízí klientům novodobou službu: dlouhé a hustéprodloužené řasy. Luxus prodloužit řasy je široce využíván nejen pro speciálníakce, ale i v každodenním životě. Dnes je již výběr umělých řas široký jakonikdy předtím a každý rok se objeví novétypy umělých hustých, prodloužených řas , které můžou okouzlit každého muže.

MATERIÁL k prodloužení řas

Veškeré jednotlivé řasy jsou vyrobeny z hypoalergického monofitu(tenké řásy), některé s přidáním syntetiky (více zatočené řásy), některé s přidáním hedvábí (silnější a lesklejší řásy), které je tvarováno takovým způsobem, aby rychle a lehce přilnulo k přírodní řase. Řasy mají přirozený vzhled, jsoulesklé, jemné a lehké. Nezatěžují vlastní řasy ani jim neškodí. Pokud dodržíte všechna doporučení zaškoleného odborníka, tak následná běžná údržba a péče nemůže poškodit přírodní řasy. Po prodlužování na očích řasy nejsou cítit, jsoujako vlastní. Používaná lepidla se při běžném nošení nevypařují a nedráždí.Řasy na prodloužení jsou jako vlastní řasy. Používaná lepidla se přiběžnémnošení nevypařují a nedráždí. Řasy jsou různých délek a síly, což zaručuje připrodlužování maximálně dokonalých výsledků. Používá se speciální lepidlo nabázi pryskyřice. Lepidlo nevyvolává alergii a je bezpečné.

Technika provedení prodlužování řas

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa najednu přírodní řasu. Tím se řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Po prodlužování řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzámi bazénovému chlóru. Zároveň jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené,bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám. Délku řas klientce doporučímetak, že přirozená délka vlastních řas je kratší u vnitřního koutku a nejdelšířasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Aplikace řas vyžaduje v průměru 60-110 i víc řas na oko. A doba aplikace je od 1,5 do 2.5 hodiny. Další věc - vždycky se zeptáme klientky, zda-li nosí brýle, aby delší řasy jí při nošení brýlí nevadily - zastřihnou se . Hustota řas se odvíjí od vlastní hustoty řas.

KONTRAINDIKACE k prodlužování řas

Nějaký striktní zákaz prodlužování řas není. Avšak je potřebavyvarovat se prodloužení, pokud klientka: 
1. Je alergická na mnohé věci, přecitlivělá a alergie se projevuje zvýšenýmslzotokem nebo svěděním očí. V tomto případě je vhodné udělat test – přilepitjednu řasu a pozorovat, jak se bude chovat. 
2. Ekzémy v oblasti očního okolí. Ekzémy vyžadující zvláštní léčbu, která vevětšině případů spočívá v promaštění postiženého okolí.

Tak už o prodlužování řas víte všechno a přejí Vám okouzlujícívzhled a skvělou náladu.

Rozdíl mezi permanentním prodlužováním řas a umělými řasami
Umělé řasy představují rychlý a jednoduchý systémprodloužení řas s velmi krátkou trvanlivostí – pouhý 1 den.
U permanentního prodlužování řas je trvanlivost omnoho delší – 2 – 5 týdnů v závislosti i na péči ze strany klientky,jakož i napřirozeném cyklu růstu řas.

ŠKOLENÍ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS- neakreditovaný kurz

Nabídka kurzu: Prodlužování řas

Jednodenní kurz! od 10:00 - 17:00 hod. každou neděli nebo dle dohody.
Školíme vždy jen jednu klientku!

Technika v prodlužování řas metodou řasa na řasu Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Adhesivum je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje Vaše přírodní řasy. Technika se provádí pomocí speciálního lepidla k aplikaci řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Co vzít s sebou:

Pohodlné oblečení
Přezůvky
Tužku a blok
Dobrou náladu a chuť se učit novému
Modelku na nácvik prodlužování řas

Obsah kurzu:

Historie prodlužování řas
Způsoby prodloužení přírodních řas
Materiály řas - rozdělení řas
Lepidla
Kontraindikace prodlužování řas
Technika provedení
Trvanlivost a následná péče
Doplnění a odstranění prodloužených řas
Praktická část - aplikace řas na s sebou přivedený model
Certifikát o absolvování kurzu- posíláme poštou do 7 dnů.

Veškerý použitý materiál je od jedné značky Blink lash Stylist & Care.

Kurz prodlužování řas garance úspěšnosti:

Všechny studentky, které u nás absolvují kurz prodlužování řas, mají možnost si tento kurz zdarma kdykoliv zopakovat. Lze si tak např. po delší pauze osvěžit znalosti a zdokonalit se tak ještě více v této metodě.

Toto školení není akreditované pokuď nemáte složený kosmetický kurz či kosmetickou školu!

Platební podmínky kurzu:
Je nutné předem uhradit zálohu 1 000,- Kč a to do 5 dnů před začátkem kurzu, na účet: 184904775/0600. V případě zrušení termínu z Vaší strany o zálohu nepřijdete, buď vás automaticky zařadíme na následující termín nebo si domluvíte jiný. Pokud si již termín zarezervujete a na poslední chvíli si vše rozmyslíte, pak Vaše záloha propadá ve prospěch našeho účtu!
V zájmu zachování kvality kurzu je kurz limitován 1. kurzistkou. Kurz je jednodenní.
Cena: 1 osoba ..... 4000,- Kč (bez vybavení)

rasy-diskont.JPG