Drobečková navigace

>> Home > >> Novinky > • 2008

• 2008

20.října

• Byli jsme v Železné Rudě na závodech v kategorii ZZO a dopadli jsme více než skvěle! Dari skončil s počtem 48 bodů na 1. místě!! Udělal mi ohromnou radost :) Letos to byly už naše poslední závody, za to na rok 2009 toho máme naplánováno spoustu.

Všechny fotky ze závodů najdete zde!

2. září

• Iran i Dari mají nový obojek, původně měl být jenom pro Dariho, ale jemu skoro celý zaniká v srsti, tak ho bude nosit spíš Iran.

Víc fotek z dneška najdete zde!

31. srpna

• 17. až 24. srpna jsem byla s Darim na výcvikovém táboře agility u Týna nad Vltavou. Oba dva nás to tam moc bavilo, Dari měl možnost každodenních tréninků což jinak nemá, hodně se zlepšil a dělal mi radost :) Video přidám, až se můj program na úpravu videí rozhodne přestat se stávkováním :-/

• Ještě jsem opravila sekci návštěvní kniha, která mi předtím nějak zmizela :D

 

30. července

Nedavno jsme přijeli z dogdancingového tábora ve Zvánovicích. Moc se nám tam líbilo a příští rok pojedeme určitě znova! :) Dari složil postupovou zkoušku z dogdancingu úrovně 1 v divizi B - heelwork to music na výborně :) Opravdu jsme si to tam užili, Darimu se tam moc líbilo a našel si tam spoustu nových psích kamarádů :)

Tady je jedno video, jak si Dari hraje s ostatními psy s frisbee. Nejdřív ho pořád chytal, a potom si hrál s dobrmankou Rikou.
video
 
Na fotce Dari s jeho novými kamarády, všechny ostatní fotky z tábora najdete tady.
 

 

21. června - ZOP Strakonice

>>> ZOP Strakonice <<<

Na soutěži je to podle mě o hodně lepší než na zkouškách, protože se nemusím bát, že se nám to nepovede a zkoušku neuděláme. Takže jsem byla docela v klidu :) Bylo to docela únavné, protože jsme nebyli na našem cvičáku, museli jsme jet 30km pryč. Nástup byl v půl deváté ráno. My jsme si vylosovali pořadové číslo 17, celkem nás bylo 21 takže jsme šli až ke konci. Dari si mezitím zvyknul na nové prostředí, všechno hezky okoukal a pak už nám zbylo jenom čekat :)
Za další dvě hodiny jsme konečně přišli na řadu, cvičili jsme ve dvojici s úžasným, "vysmátým" bulteriérem :)
Potom ještě přišly na řadu speciální cviky.
Nakonec přišlo vyhlášení výsledků, a my jsme skončili jako 6. Mohlo to být lepší, ale i horší, takže jsem ráda zato co máme :) Z 21 soutěžících to není zas tak hrozné :D Ale prvnímu místu jsme unikli jen o 5 bodů!! Skazilo nám to jenom Dariho občasné tahání za vodítko...

Celkově jsem ale z téhle soutěže byl fakt nadšená, protože na náš cvičák chodí jenom samí NO a pár hovawartů. A tady bylo spoustu psích plemen, od každého něco. Byi tady dva westíci, bígl, ohaři, berňáci, zlatí retrívři, kříženci, knírač, rhodéský ridgeback a spoustu dalších psů.
Největší radost jsem ale měla ze setkání s nádhernou 4měsíční bordeří slečnou :) Konečně nějaká jiná borderka než Dari! Všude je borderek spoustu, ale u nás v kraji je o ně fakt bída.

Nakonec ještě nějaké fotky :)

nastup

Na nástupu ↑

vyhlaseni

Vyhlášení výsledků ↑

my

↑ Kynologové z Vimperka :D

dari a amy

↑ Dari a Ejminka ♥

dari a ejmi 2

↑ Hnedka kámoši :)

16. června

 • Dvě nová videa :)

Dari & Iran - mix
*Iran & Dari mix

Dari - uklízení věcí
Dari - uklízení věcí

 

14. června - zkoušky

• Tak to máme konečně za sebou :) Mohlo to dopadnout lépe, ale jsem ráda, že jsme je vůbec udělali. Laughing Promiňte, že to píšu tak dlouho, ale dřív jsem opravdu nestíhala:(

No, nástup byl v 7hod ráno, takže jsem vstávala v půl šesté abych to všechno stihla. V půl sedmé jsme už byli na cvičáku. Samozřejmě nástup v 7 nebyl, muselo se čekat až do osmi, takže jsem si v klidu mohla hodinu přispat :)
Po nástupu odjeli ti, co dělali ZVV1 na stopy, a na cvičáku zůstalo jen pár lidí. Než se vrátili, uběhly další tři hodiny... Dari byl střídavě zavřený v kotci, střídavě jsem si s ním hrála, ale už jsem si nic nechtěla zbytečně opakovat.
Ve volné chvíli si hrál Dari s desetiměsíční NO Tarou :)

dari a tara

(na fotce Dari s Tarou)

Když ostatní přijeli, dali si chvíli pauzu a potom jsem šla já s Darim na poslušnost. V tu chvíli se mě zmocnila nervozita. Pořád dokolečka jsem si opakovala: to bude v pohodě, o nic nejde, to zvládnem Laughing
Darimu jsem ještě těsně před tím dala napít, aby neměl žízeň, a šlo se.
Jakmile jsem ho ale vyndala z kotce, úplně se mi třásly ruce. Dari to ze mě asi vycítil, protože začal táhnout za vodítko jako šílený. Snažila jsem se chodit co nejrychleji, abych mu stačila, po chvíli se sice trochu sklidnil, ale pořád to nebylo ono... Povely jako sedni, lehni, jsme naštěstí měli bez problému, odložení taky. A potom přišel na řadu aport. Když jsem ho odhodila, dala jsem povel "Daríííí apóóórt" a on místo aby pro něj šel, tak si LEHNUL!!! Za celý život co s Darim aport trénuju, mi to nikdy neudělal. Až teď. Podle mě za to mohla ta moje nervozita...
Když jsme dodělali poslušnost, ostatní odjeli na obrany a my jsme ještě s pár lidma zůstali na cvičáku zae sami. Mohlo to být tak 5-10 minut potom, co jsme dodělali ty zkoušky. Měli jsme hodně času, tak jsem šla jen tak zase skusit ten aport. Dari pro něj krásně rychle doběhnul, vzorně si přede mě předsednul a čekal na povel. Najednou poslouchal jako hodinky Laughing Takže buď mi to předtím udělal naschvál, nebo byl opravdu ze mě asi taky hodně nervózní.
Hlavní ale je, že jsme ty zkoušky udělali a že jsme prospěli :)

Asi tak za měsíc by jsme měli jít na zkoušky BH, ještě si to ale budu muset promyslet :))

nástup

Dari je na fotce druhý zleva jako jediná borderka, jinak na náš cvičák chodí samí NO, pár howavartů a jeden rotvajler.

2. června

• Přidáno nové video Dariho, je to takový mix od všeho něco :-)

 Dare Muzzle Hardy Horde
                                                    Tady klikni -  Dare Muzzle Hardy Horde

1. června

• Dari jde 8. června na zkoušky ZZO, tak pilně trénujeme, 14 června půjdeme na ukázku dogdancingu a dogfrisbee, a jestli všechno vyjde podle plánu, tak přibližně za měsíc by jsme měli jít na zkoušky BH :-)

 

 

 

 

 

18. května

• Dnes byly naše stránky oficiálně spuštěny :)

13. března

Začíná se mi tu líbit :D:D:D:D:D

11. března 2012

Asi tak po milion pěti letech jsem si vzpomněla na svoje stránky na smart webu... tak jsem se rozhodla, že si tu s tím trochu pohraju. Ale nevěřím tomu, že bych se sem doopravdy stěhovala :D

3. ledna

Dnes jsem změnila design, ten vánoční už potřeboval změnu ;)

V dohlednu se pokusím přidat odkazy na nějaké fotky a dát nové fotky do galerie.

NOVINKY

Poslední aktualizaci najdete vždy na hlavní stránce, a podrobnosti si můžete přečíst v novinkách :)

1. června

Nový design, podrobnější informace vždy najdete v novinkách

18. května

Dneska už je opravdu všechno dodělané, všechno by mělo fungovat tak jak má a stránky jsou už oficiálně v provozu :-)

26. dubna

Tak jsem tu skoro všechno dodělala, ještě mi něco zbývá ale už to bude brzo :)

Co je nového

Zatím tu jenom všechno dodělávám, a čekám co z toho vznikne :D

Toto byly moje dřívější stránky