Vážení hráči,
mnozí jste v několika uplynulých dnech či měsících zaznamenali, že v naší uzavřené skupině se v poslední době řeší spousta nesmyslných věcí bez pragmatického obsahu, mezi kterými se postupně "ztrácí" důležité informace ode mně. Pravdou je, že jsem velmi tolerantní k Vašim názorům... nelíbí se mi ale, že mnozí nováčci jsou některými Vašimi "tuningy" zahlceni natolik, že zapomínají na základní zpomalovací prvky, bez kterých často plavou nejenom pár metrů za bójku, ale na širé moře!

Jak jsem již psal výše, jsem velmi tolerantní člověk a Vaše "tuningové" úpravy mi nevadí. Na to, abych ale vysvětloval každému zvlášt co má a co nemá dělat nemám dostatek času, protože se musím věnovat své dceři a také píši knihu o sázení, hráčích, casínech, matematice, gambligu, která má zatím název ''Život mezi žetony''. Proto jsem byl donucen založit tento blog, kde budu postupně zveřejňovat všechny důležité informace.

Toto vlákno nemá prakticky nic společného s mým sesterským blogem http://muzemevsichni.blog.cz, kde jsou pouze zavádějící informace pro neproškolené hráče.

Kdysi jsem ve skupině hráčů četl větu: "koupil jsem si od Patrika systém" tohle je ovšem totální nesmysl! Všichni hráči co jsou ve skupině mají stejný cíl a tím je dlouhodobý profit na ruletě. Mé videa a mé rady vycházející z mých zkušeností jsou pro Vás jakousi autoškolou a jsou zcela zdarma! Jak ale budete jezdit až z té autoškoly vystoupíte a to jestli se stanete dobrým řidičem co respektuje "značky" a nevjíždí do křižovatky na červenou je jen a jen na Vás! P.