Neobvyklý sen

Ocitnul  jsem se  s neznámou dívkou  na překrásném ostrově plném malých bílých domečků, propletených  sítí kamenitých cest.  Podél cest byly obrovské palmy a ten ostrov byl tak malý, 
že bylo vidět všude kolem blankytně modré moře.
A mezi těmi domečky a na těch cestách bylo plno do bronzova opálených malých černých lidiček a spousta dětí. Půjčíme si auto! zavelela. A tak jsem šel do půjčovny aut a tam mi drobná černoška půjčila starý malinký džíp bez střechy a bez dveří s takovou tou gumovou houkačkou na zmáčknutí, kterou jsem do té doby nikdy nedržel v ruce.
Sedli jsme do něj a jeli krokem po kočičích hlavách a já každou chvíli decentně houkal, aby mi místní domorodci uhli. Žádné jiné auto široko nebylo. Najednou se rozhodla, že vystoupí a dál půjde už pěšky. Rozpustila si vlasy, sundala si  tričko a sandály a šla jen tak ve fialové rozevláté sukni před autem dál. Uvědomil jsem si, že s ní nic nenadělám, protože byla tvrdohlavá a když si něco vzala do hlavy, tak přes to nejel vlak! A tak jsem jel krokem za ní a lehce na ni  troubil.
V tom se pomalu otočila,usmála, vrátila se k autu, vzala si mou hlavu do svých dlaní a začala mne vášnivě líbat. Vnikla do mých úst svým jazykem a řádila tam, jako rejnok uprostřed rozbouřeného oceánu. Sedla si mně na klín a nepřestávala v líbání a po chvilce se posunula napravo, vylezla z dřípu,opět se usmála a šla zase dál směrem k pláži. Takové líbání jsem v životě nezažil! Byl jsem vzrušený až do morku kosti! Vylezl jsem z auta, že půjdu za ní, když 
jsem uviděl houf dětí, jak si na mne ukazují a smějí se. Podíval jsem se dolů a měl jsem na kalhotech v rozkroku připnutý  veliký dřevěný kolíček. Tak tohle mne tak ztrapnilo, že se mi všichni smáli! Rychle jsem naskočil do auta, že ji dojedu, ale motor mi vypověděl službu. Probudil jsem se, sáhnul si podvědomě do rozkroku, ale kolíček na něm nebyl. Až po probuzení jsem si uvědomil, jak byla ta dívka ze snu neuvěřitelně mazaná! :-)  

Menu

25. 4. Marek

Zítra: Oto

Doporučené odkazy:
www.antee.cz

Z čeho máte větší radost?
a) Z dobrého jídla
  
 344
b) Z dobrého pití
  
 365
c) Z dobrého sexu
  
 258
Co teď nejčastěji řešíte?
a) Vztahy.
  
 221
b) Práci.
  
 261
c) Peníze.
  
 252
d) Bydlení.
  
 198
e) Zdraví.
  
 206
Jakou hudbu posloucháš nejraději?
a) Rock.
  
 302
b) Rap a hip hop.
  
 166
c) Metal.
  
 215
d) Country.
  
 188
e) Folk.
  
 169
f) Pop.
  
 202

Návštěvnost stránek

035977