Pohled na Čechy

Já jsem se sice v Česku narodil, ale nesdílím stejné jednání a chování s většinou lidí této země,  já mám jiné.
Nepoužívám styl, jedna,  kdysi,  kdosi,  říkal,  neříkal, naříkal, povídal - jedna pani povídala - to je typické pro většinu lidi tohoto státu.  Já se držím reality a reálně k věcem přistupuji a většinou to tak očekávám i od lidí kolem sebe. Mám rád lidi kolem sebe, kteří co si myslí, to také říkají a co říkají, to  si také myslí.
Styl jedna paní povídala je to, čeho se vždy obávam, když letím s manželkou a dětmi například na dovolenou - na dovolené neslyším celých třeba čtrnáct dní češtinu a je to baječné - bohužel dříve jsme letěli letadlem, kde byly Češi a to bylo při návratu to nejhorší - stále člověk slyšel kolem sebe jen sračky a sračky -  to jsou Češi.  Dnes již s Čechy nelítám, lítám vetšinou soukromě (tzn. ne cestovkou) a tak si najdeme soukromé ubytováni - je to levnější a neslyším kolem sebe žvásty Českých hlupáků!  Je jen na každém z nás, k čemu se přikloníme - já určitě k hlupáctví  hromadného ani individuálního typu ne!
Jen pro příklad: s manželkou jsme byly na řeckém ostrově Tasos.  Byla to nádhera, žádní Češi, kolem anglicky a řecky mluvící lidé, také lidé  z Jižní Afriky a navrácení rodáci.
A výsledek? Čistá hlava!

(autentický text)

Ohlasy:

1) Buď je to někdo ,kdo má jenom špatné zkušenosti s lidmi anebo je to někdo,kdo je pěkný nadutec a idiot ,který využívá lidi . O vlastním národě prohlásí, že jeho lidi jsou sračka. Přijde mi to hodně omezený, sám říká, že hromadnou stádnost neuznává a pak všechny hromadně odsoudí. Nenapadlo ho někdy, že existují také normálně slušní a inteligentní lidé, zkrátka osobnosti?
Chápu, že hospodská kultura mu není vlastní, taky to nemusím slyšet, jak v hospodě všichni všechno vědí a umí nejlíp, nebo když si všichni jenom stěžují a přitom nejsou ochotní nic pro zlepšení své situace udělat, ale takhle to všechno shodit.... Co mu kdo udělal nebo nedorostl?
Praha

2) Vaši aroganci už předčí jenom vaše hloupost!
Ústí nad Orlicí

3)  Ten pisatel je možná  úspěšný v životě, ale to neznamená, že je to kvalitní člověk!
Právě u úspěšných lidí se pozná, co mají v hlavě a jak jsou duchovně a morálně na výši.
Je spousta daleko bohatších lidí,kterým on určitě nesahá ani po kotníky a přitom si myslí,
že je NĚKDO. Chybí mu pokora a jednou i na něj určitě dojde!
Neratovice
 
 .

Menu

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta

Doporučené odkazy:
www.antee.cz

Z čeho máte větší radost?
a) Z dobrého jídla
  
 381
b) Z dobrého pití
  
 372
c) Z dobrého sexu
  
 288
Co teď nejčastěji řešíte?
a) Vztahy.
  
 254
b) Práci.
  
 299
c) Peníze.
  
 288
d) Bydlení.
  
 227
e) Zdraví.
  
 232
Jakou hudbu posloucháš nejraději?
a) Rock.
  
 341
b) Rap a hip hop.
  
 200
c) Metal.
  
 247
d) Country.
  
 218
e) Folk.
  
 203
f) Pop.
  
 210

Návštěvnost stránek

036029