Jak zacházet s muži

- Muže je třeba lákat, ale vždy mu nechat prostor pro jeho aktivitu. Sameček si vybírá, samička rozhoduje, zda ho pustí, či ne. Jen tak může vzniknout tolik potřebné erotické jiskření, bez kterého je vztah mezi mužem a ženou chladný a bez jakéhokoli napětí.

- Obzvláště zavedenými metodami, jak si muže omotat kolem prstu bývají dva základní postupy - jídlo a sex. (Celkem lhostejno v jakém pořadí, ovšem je zde patrný určitý vývoj v čase: ze začátku, když jde o zdvořilé dvoření,začíná se obvykle jídlem, v další fázi, kdy se jeden druhého nemůžete nabažit, bývá na prvním místě sex, a časem se to obrátí zase naopak...) Zkrátka a dobře, je-li muž nasycen, je možné po něm i žádat nějakou tu "bezvýznamnou maličkost". A sexuálním řáděním potom upevníte jeho neskonalé štěstí.

- Dále se také velmi dobře osvědčuje, aplikujeme-li na muže naši přirozenou ženskou nepředvídatelnost. Zkuste proto také být někdy jiná. Splňte mu náhle jeho sexuální tužby o nichž snil, zajděte s ním do sportbaru na pivo, a nebo mu z ničeho nic pochvalte jeho práci. Uvidíte, jak bude překvapen.

- Chytrá žena ví, že muže je třeba utvrdit v jeho mužství, ponechat mu pocit lovce a dobyvatele. Nikdy se ho nedotýká jako první, nesnaží se ho přesvědčit o své neodolatelnosti, na to musí přijít sám. Rozhodně jej však neurazíte, pakliže jeho budovatelské ideály a plány vyslechnete a s nadšením je pochválíte  - odvážnější se mohou přihlásit i o to, že by se do plánů svého miláčka chtěly nějak aktivně zapojit.

- Zkušená žena nikdy muži nevolá jako první, v kině ho nechá, aby našel volná místa sám a v žádném případě se k němu nechová ochranitelsky. Nesnaží se pečovat o něj jako o malé dítě, nevyžaduje dárky ani projevy přízně, protože ví, že pak je dostane zcela přirozeně.

- Rafinovaná žena obdivuje mužovu fyzickou sílu a sama nechává vyniknout své něžnosti, jemnosti a přirozené kráse ženského těla.

- Muži se mnohem více než ženy vzrušují vizuálně. Při sexu preferují světlo, mají rádi striptýz a velmi vzrušivě pociťují pohled na každou atraktivní dívku. To rozhodně nelze chápat jako nevěru. Právě naopak - takto vzniklé vzrušení je možno využít pro oživení partnerského vztahu.

- Stejně tak, jako se mazlíte s ním, mazlete se i s jeho egem - vždyť mužské ego, to je téma na spoustu knih, jejímž rozuzlením by vždy byla jedna jediná poučka , a to sice hýčkat, hýčkat, hýčkat.

- Pokud si skutečně chcete svého drahého omotat kolem prstu, nebojte se jeho kamarádů, naopak v momentě, kdy se jeho parta sejde, aby vás všichni ti "borci" poznali, nebuďte nafrněná, ale buďte pro všechny kámoška.

 

Menu

14. 6. Roland

Zítra: Vít

Doporučené odkazy:
www.antee.cz

Z čeho máte větší radost?
a) Z dobrého jídla
  
 365
b) Z dobrého pití
  
 367
c) Z dobrého sexu
  
 281
Co teď nejčastěji řešíte?
a) Vztahy.
  
 237
b) Práci.
  
 284
c) Peníze.
  
 273
d) Bydlení.
  
 222
e) Zdraví.
  
 226
Jakou hudbu posloucháš nejraději?
a) Rock.
  
 325
b) Rap a hip hop.
  
 187
c) Metal.
  
 233
d) Country.
  
 208
e) Folk.
  
 193
f) Pop.
  
 207

Návštěvnost stránek

035992