Výsledky - III. třída OFS Karlovy Vary - podzim 2007

XII. kolo , Pila

Kyselka opět nezaváhala

Pila/ Kyselka si na hřišti rezervy Baníku Pila v klidu zastřílela a připsala si další 3 body do více než vyrovnané špičky tabulky.

Baník Pila "B"  1

FC Kyselka  5

Pila, posílená o několik hráčů z "A" týmu nevstoupila do utkání dobře a už po 10 minutách prohrávala, když střelu kyselského Čady z hranice vápna pustil za svá záda domácí brankář. Pila byla v útoku bezzubá a i díky tomu musel přijít trest. Rychlou přihrávku mezi domácí stopery využil Tomáš Horvát, když si položil domácího golmana a pohodlně zakončil do prázné branky. Třetí branku přidal po narážečce se Svatošem opět Petr Čada. Do šaten se tedy šlo za stavu 3:0 pro Kyselku. Druhou půli načali lépe kyselští, když po samostatném úniku Beneše a následném faulu domácího brankáře na něj kopali penaltu. Tu s přehledem proměnil Čada a dokončil tak svůj hattrick. Pátou branku přidal opět Čada , když se z hranice vápna trefil krásně k tyči. Další branku mohl přidat Ladislav Kába, který jen o kousek minul hlavou míč po rohovém kopu. Několikrát byl ve velké šanci i střídající Kliment, který  však správný recept na domácího brankáře nenašel. Dobrý den neměl ani kyselský útočník Jan Blahník, který více na hřišti působil jako krasobruslař nežli fotbalista. Domácí už pak stačili jen snížit na konečných 1:5. Kyselka si tak dokráčela pro další vítězství.

Branky: Čada 4x, Horvát       Rozhodčí: Botoš                            ŽK: Beneš, Čada      Diváci: 60

FC Kyselka: Cupal - Zich, L. Kába, Doležal, Seifert - Beneš, Čada, Hlaváč, Svatoš - Bláha, R. Kába (stř. Horvát, Blahník, Kliment, Vandák) Trenér: Josef Hlaváč starší

VIIIIII.kol , Vojkovice

Důležité vítězství

Vojkovice/ Ve velice důležitém utkání o čelo tabulky si domácí Kyselka poradila s celkem horalů z Nových Hamrů.

FC Kyselka   3

FC Nové Hamry   2

Velmi pohledný fotbal plný spousty krásných fotbalových momentů se hrál o víkendu ve Vojkovicích, kde se Kyselka mohla v tabulce bodově dotáhnout na jeden bod právě hostům z Nových Hamrů. Domácí vstoupili do utkání lépe a po důrazu Horváta u brankové čáry a jeho následném centru se hlavou prosadil Jan Blahník. Hosté však záhy vyrovnali po přímém kopu. Na začátku druhého dějství byla Kyselka opět nebezpečnější, čehož využil Tomáš Horvát, který si pohrál s obranou hostí a přesně zakončil. O několik minut později se ve vápně ocitl Hlaváč, který si poradil s obranou i brankářem hostí a přidal třetí branku Kyselky. Poté se hosté snažili o korigování, ale domácí obrana byla vždy ve střehu. Deset minut před koncem kopali hosté přímý kop, který těsně před brankářem Cupalem tečoval hostující útočník, který snížil na konečných 3:2. Utkání, ve kterém udělal spoustu chyb (někdy až směšných), odřídil  velmi nepřesně rozhodčí Rádl.

Branky: Blahník, Horvát, Hlaváč mladší - Rakyta, Novák    ŽK: 2:2  Diváci: 30

FC Kyselka: Cupal - Zich, L. Kába, Doležal, Seifert- Čada, Beneš, Hlaváč mladší, Svatoš - Blahník, Horvát (stř. Vandák, Bláha, Kliment) Trenér: Josef Hlaváč starší

VIIIII. kolo, Potůčky

Další cenné body

Potůčky/ Další důležité vítězství vybojovali hráči Kyselky, tentokrát na hřišti ambiciózních Potůček.

Potůčky 1

FC Kyselka 3

Kvalitní utkání odehráli na značně podmáčeném terénu obě mužstva. Domácí se prezentovali v duelu nakopávanými míči na své vysoké útočníky, ale kyselská obrana byla vždy na svém místě. Ba právě hosté mohli jít do vedení, ale šance Čady nebo Horváta zůstaly nevyužity. A tak uhodilo na druhé straně dlouhý balon skepl domácí Šípek k nohám Klimm, a ten už věděl jak ho má dopravit do branky hostů. Kyselka však bojovala a do utkání ji vrátil vyrovnávací brankou Seifert. Hned na to přidal druhý zářez po samostatné akci Horvát, a aby toho nebylo málo stejný hráč přidal v závěru utkání opět po samostatném úniku i třetí branku hostů.

FC Kyselka: Jaroš - Zich, L. Kába, Doležal, Vandák - Seifert, Svatoš, Beneš, Hlaváč - Horvát, Cupal (stř. Bláha, Kliment).

VIIII. kolo, Vojkovice

Důležitá výhra

Vojkovice/ Až druhý poločas rozhodl o tříbodové nadílce pro hráče Kyselky.

FC Kyselka     4

RZ Abertamy  1

Domácí nezačali utkání vůbec špatně a hned po prvním útoku se dostali do vedení. Horvátovu střelu dorazil do branky Tomáš Bláha. Hosté však hned využili mezírky v domácí obraně a zaslouženě vyrovnali. Po obrátce stran však přidali domácí další tři branky. Nejdříve se trefil přesně Horvát, hned nato Svatoš a vše zakončil přesnou ranou Kliment.

Branky: Horvát, Bláha, Svatoš, Kliment - Mahák. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 1:0. Diváci: 35.

Kyselka: Jaroš - Vandák, L. Kába, Doležal, Zich - Untermüller, Svatoš, Hlaváč junior, Beneš - Horvát, Bláha (stř. Kliment, R. Kába). Trenér: Josef Hlaváč starší

VII. kol, Merklín

Další ztráta, tentokrát v Merklíně

Merklín/ Další smolné utkání odehráli v sobotu hráči FC Kyselka v Merklíně. Po špatném prvním poločase nedokázali už ve druhém dějství vyrovnat a připsali si na své konto další zbytečnou ztrátu bodů.

ELPO Merklín 3

FC Kyselka     2

V úvodních minutách zápasu si domácí vytvořili mírný tlak, který korunovali  po chybách zálohy třemi brankami. Ve druhém poločase však zavelel k obratu parádním gólem Jan Blahník. Toho o chvilku později napodobil stejně excelentní ranou Luboš Cupal. Kyselka se poté dostávala častěji do zakončení, ale na vyrovnanávací branku ji už čas nezbyl.

Kyselka: Jaroš - Bláha, Hlaváč junior, Svatoš, Zich - Vandák, Blahník, Beneš, Cupal, Seifert - Hlaváš senior.

VI. kolo, Vojkovice

Se Slavií Junior pouze remiza

Vojkovice/ Další smolné utkání odehráli hráči Kyselky, tentokrát ztratili dva body v duelu se Slavií Junior. Nejvíce se tak zapotila domácí střídačka, která vehementně chtěla vyvést své hráče z koncentrace a to si pište že chválou nešetřili. Pánové od toho je v mužstvu trenér na to nezapomínejte. Jestli se chcete vykřičet můžete jít na hokej zrovna v neděli hraje  Energie doma, tam vás rádi přivítají. Podpora, když se zrovna nedaří je při utkání hodně důležitá, hlavně pak pro samotné hráče. Potom je to ta pořádná parta. Jsme jen lidi a každý chybuje......

FC Kyselka    2

Slavia Junior 2

Utkání však načali "domácí" velmi dobře, když se v první desetiminutovce dvakrát střelecky prosadil kanonýr Jan Blahník. Poté však spadla hra do průměru z čehož těžili hlavně hosté. Nejdříve snížili po chybě zálohy, a o chvilku později dokonce vyrovnali z vymyšleného pokutového kopu a tak se na hřišti začalo více mluvit než hrát. Velmi k tomu také přispěl neobjektivní a nepřesný rozhodčí Botoš.

Branky: Blahník 2 - M. Bílý, Zeman (PK). Rozhodčí: Botoš. ŽK: 2:4. ČK: 0:1. Diváci: 70.

FC Kyselka: Jaroš - Bláha, Doležal, L. Kába, Vandák - Svatoš, Seifert, Hlaváč jun. , Beneš - Horvát, Blahník.

Nejlepší hráč utkání: František Vandák.

Další výsledky: Bacardi - Bražec 5:1, Žlutice B - Merklín, N. Hamry - Abertamy 0:2, Chyše - Ol. Vrata 2:2, Potůčky - Údrč 3:0

V. kolo, Bražec

Těsnou, ale důležitou výhru Kyselky režíroval v Bražci kapitán František Untermüller

Bražec/ Velmi důležité tři body vybojovali v derby s Bražcem hráči Kyselky.

Javor Bražec    2

FC Kyselka       3

Samotné utkání načali lépe hosté. Svůj tlak zúročili v první desetiminutovce hned dvakrát. Nejdříve proměnil samostatný únik Tomáš Horvát a hned nato proměnil přihrávku Untermüllera Jan Blahník. Poté však Kyselka polevila a domácí toho dokonale začali využívat, ale střelecky se jim nedařilo prosadit. Až ve druhé půli se domácí přeci jen dočkali. Po zmatku v obraně hostí a nedůsledném obsazení útočníků Bražce, domácí snížili na rozdíl jediné branky. Další důležitý moment, a asi rozhodující měl na kopačkách Jan Blahník, ale ve skvělé pozici se ukvapil a míč poslal domácímu brankáři do náruče. Poté opět vybídl milimetrovou přihrávkou ke skórování Untermüller pro změnu Horváta a ten potřetí zasunul míč do bražecké branky. Domácí už jen stihl korigovat, když gólman Cupal neudržel balon a překvapivě tak zapadl za jeho záda. Bražec se v utkání prezentoval velmi dobrou tvrdou, ale čistou hrou. Což dělalo v průběhu utkání některým hráčům Kyselky nemalé potíže.

Branky za Kyselku: Horvát 2, Blahník.

Kyselka: Cupal - Svatoš, Hlaváč junior, Untermüller, Bláha - Horvát, Seifert, Vandák, Beneš - Kába, Blahník. Trenér: Josef Hlaváč starší.

Nejlepší hráči: František Untermüller, Josef Hlaváč mladší, Pavel Svatoš.

13. Ol.Vrata 4 0 0 4   7: 27   0

Další výsledky V. kola: Údrč - Bacardi 2:9, Potůčky - Abertamy 2:2, Sl. Junior - Žlutice B 4:2, Merklín - Chyše B 0:1, Ol. Vrata - Pila B 2:4

IV. kolo, Vojkovice

Zasloužené vítězství DC Bacardi

Vojkovice/ Po důležitém vítězství nad Údrčí, hráči Kyselky vystřízlivěli v azylu ve Vojkovicích z velké letargie.

FC Kyselka                           0

DC Bacardi Karlovy Vary   7

Utkání načali lépe hosté, kteří se snažili kombinovat, zatímco domácí tým vstoupil do zápasu ustrašeně a to byl jeden z důvodů neúspěchu kyselky ve čtvrtém kole III. třídy. Hosty poslal do vedení přesnou ranou po narážečce s Tuĺákem Mestl. Druhou branku hostí měl na svědomí Nykodým, který překvapil kyselského gólmana z půlící čáry. Další gól Bacardi dal Syrotňák a poločasový stav upravil přesnou ranou Němec. Ve druhém poločase se už fotbal vytrácel ze hřiště, na kterém začal úřadovat někdy až zbytečně rozhodčí Dvořák. Nejdříve nařídil penaltu, kterou bacardský Mestl s jistotou proměnil. Šestou branku hostů vstřelil opět Nykodým a účet duelu podtrhl Purdyak. Kyselka tak dostala v utkání lekci z produktivity, jakou ještě nezažila.

(pozn. red. Škoda jen toho, když se domácím hráčům nedařilo nepodpořili je  ani spoluhráči na střídačce , kteří spíše přilévali nervozitu nejen na  domácí kopačky. Tak pánové nepostoupíme, pokud nebudeme hrát jako jeden tým. Hrát spolu ve zlým i v dobrém dělá právě opravdovou partu. Ale bohužel je to jen asi můj názor. Rozhodčí pískal špatně, ano ale na obě strany. My jsme si ten výprask za předvedený výkon zasloužili ať se to někomu líbí nebo ne.) Pánové zamyslete se nad tím!!!

Kyselka: Saša - Seifert, Doležal, L. Kába, Zich (Vandák) - Svatoš, Beneš, Hlaváč,  Bláha - Horvát, Cupal. Trenér. Ftantišek Untermüller.

9. Bražec 4 1 0 3   4: 13 3 (-3)

10. Sl. Junior KV 4 1 0 3   8: 18 3 ( 0)

11. Údrč 3 0 1 2   8: 11 1 (-2)

12. Pila B 4 0 0 4   5: 20 0 (-6)

13. Ol.Vrata 3 0 0 3   5: 23 0 (-3)

III. kolo, 26. srpna, Údrč

V Údrči dominoval týmový duch

Údrč/ Velmi důležité vítězství vybojovali hráči Kyselky na půdě doposud bezbodového týmu Údrče.

STST Údrč 5

FC Kyselka 6

Utkání načali lépe hosté. Z první vážnější akce se ujali vedení. Rohový kop Josefa Hlaváče usměrnil poprvé za záda údrčského gólmana Petr Čada - 0:1. Poté začali hrát i domácí a nejvíce pak rozhodčí duelu arbitr Hrubý. Nejdříve odpískal pokutový kop proti hostům (pozn. red. jestli byl ví dobře jen on sám) a hned nato pustil Údrč do vedení po signalizovaném ofsajdu - 2:1. Hostům se navíc zranil po nešetrném ataku domácího útočníka gólman Jaroš a s Kyselkou to vypadalo bledě. Vyrovnávací branku pak měl na kopačkách Tomáš Horvát, který nezklamal 2:2. Do vedení hosty opět poslal Josef Hlaváč mladší a tak se šlo do šaten za stavu - 2:3. Ve druhém dějství nejdříve domácí vyrovnali, ale o chvilku později využil výhodu ze značky pokutového kopu hostující Vladimír Beneš 3:4. Po chvilce se však poroučel předčasně pod sprchy Petr Čada za zbytečné řečnění a domácí byli rázem na koni. Po hrubce v obraně hostů se nakonec dočkali i vyrovnání - 4:4. Kyselce se poté zranil obránce Tomáš Zahálka  a o pět minut později stoper Ladislav Kába, oba tak museli z utkání odstoupit, jelikož hosté využili všech možností střídání měli domácí před sebou pětadvacet minut "přesilovku" (pozn. red. deset proti sedmi v poli).  Domácí se snažili, ale obrana Kyselky byla bezchybná. Dokonce i v sedmi hráčích dokázala vstřelit dvě branky, o které se postaral Tomáš Horvát. Údrč už jen dokázala snížit, ale na víc jak na zaslouženou prohru ji to nestačilo.

Branky za vítěze: Horvát 3, Beneš (PK), Čada, Hlaváč junior. Poločas: 2:3. Rozhodčí: Hrubý. ŽK: 3:3. ČK: 1:1. Diváci: 70.

Kyselka: Jaroš (Saša) - Seifert, Doležal, L. Kába, Zich (Zahálka) - Horvát, Hlaváč, Čada, Beneš - Cupal (Svatoš), Bláha (Blahník). Trenér: Josef Hlaváč senior.

II. kolo, 19. srpna, Žlutice

Žlutice/ Ve druhém mistrovském utkání zajížděli hráči Kyselky do Žlutic.

Sokol Žlutice B  2

FC Kyselka        3

Úvod utkání patřil hostů a zejména střelci dvou branek Vladimíru Benešovi, který dvakrát zužitkoval milimetrové přihrávky Petra Čady. Poté však Kyselka vyrobila hrubku v obraně a domácí ji potrestali. Ve druhém poločase přidal třetí zářez hostů opět Beneš. Domácí poté korigovali výsledek, ale na remizu už to však nestačilo.

POZN. RED. - Pánové a to radši nepíšu o tom co jste zahodili, to by jsme museli mít ještě dvě stránky navíc!!!!

Kyselka: Jaroš -Bláha, Zahálka, L. Kába, Zich - Seifert (70. Vandák), Svatoš, Beneš, Hlaváč junior - Cupal (79. R. Kába), Čada. Trenér: Josef Hlaváč starší

Šesti zápasy úředně 1. kola pokračovala o víkndu druhá nejvyší soutěž fotbalistů Karlovarska. I v ní se dařilo střelcům, padlo celkem sedmadvacet branek, a to je víc jak čtyi góly na zápas. V čele tabulky jsou karlovarští Bacardi, kteří v prvních dvou kolech ještě neinkasovali jediný gól. Bez porážky jsou i horalové z Potůček, Nových Hamrů a Abertam.

Sokol Chyše B – DC Bacardi Karlovy Vary  0:3 (0:2). Jasnou výhru hostů zařídili Mestl dvěma a Papánek jedním gólem. Před 50 diváky řídil rozhodčí Fiala. Domácí viděli jednu a hosté dvě žluté.

RZ Abertamy – Sokol Olšová Vrata 5:2 (3:1). Vysokou výhru rukavičkářů zařídili Olah, Mrňka, Štěch, Karfiol a Březina. Za hosty korigovali Strajt s Vopálenským. Před 40 diváky bez karet řídil rozhodčí Nehasil.

TJ Potůčky – EP Merklín  3:1 (2:1). Dvě branky vítězů dal Klimm a jednu Fořt, za hosty skóroval Nýber. Utkání, které sledovalo půl sta diváků, řídil rozhodčí Molnár a karet bylo jak při mariáši – domácí viděli šest žlutých a jednu červenou a hosté pět žlutých a  dvě červené!

Sokol Žlutice B – Zřídla Kyselka  2:3 (1:3). Všechny tři góly vítězů dal Beneš, za domácí se trefili Friedrich s Vojíkem. Před 40 diváky řídil rozhodčí Dvořák. Domácí viděli jednu a hosté dvě žluté.

Baník Pila B – Javor Bražec  1:2 (0:0).Výhru hostů zařídili Čurha s Kozlerem, branku domácích dal Brožík. Před pěknou návštěvou 70 diváků řídil rozhodčí Suchan. Domácím ukázal dvě žluté a hostům tři žluté a navíc Pile  jednu červenou.

FC Nové Hamry – Slavia Junior 4:1 (2:1). První dva góly zápasu vstřelil Dejl, pak Godža snížil na 2:1 a konečnou podobu výsledku dali Krajňák a Novák. Před 60 diváky řídil rozhodčí Šterba nejstarší a na obě strany přitom vytasil po jedné žluté.

I. kolo, 11. srpna, Dalovice

Dalovice/ První mistrovské utkání odehráli hráči FC Kyselka na půdě účastníka I. B třídy čechie Dalovice. (fotky k utkání ve fotogalerii).

FC Kyselka         0

Sokol Chyše B    2

Utkání načali domácí velmi dobře. Hned si vypracovali mírnou převahu, která ale během utkání ztrácela na intezitě. Velkou příležitost měli v první půli kyselští Cupal a Čada, ale branka jménem Nekvapil byla pro "domácí" zakletá. Poté vystrčili růžky i hosté a na hřišti to bylo hodně znát. Své by o tom mohl vyprávět stoper Zahálka, který si skluzem nechtěně nastřelil tyč své branky. Branky se tak dočkali diváci až ve druhém poločase, kdy po chybě zálohy hosté vstřelili během jedné minuty dvě branky a bylo "vymalováno". I přes snahu v závěru duelu si Kyselka připsala první prohru v soutěži.

Branky: Jan Burda 2. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 0:1. Diváci: 20.

FC Kyselka: Jaroš - Vandák (R. Kába), Doležal, Zahálka, Zich - Svatoš (Bláha), Beneš, Hlaváč junior, Čada - Cupal, Horvát. Trenér: Josef Hlaváč starší.

v dalším utkání zajíždí kyselští na horkou půdu do Žlutic, kde je prověří místtní rezerva.

Další výsledky I. kola:

Merklín

Abertamy

1:1 (1:1)

kontumačně 3:0

Branky: Kučera Jiří - Kunst Martin; Rozhodčí: Suchan Martin; ŽK: Kučera Jiří, Baloun Boryslav, Hromádka Jiří, Dominik Josef - Rudinec Václav, Šalena Pavel

Žlutice B

Údrč

3:1 (1:1)

Branky: Šimna David, Sivák Martin, Forejt Tomáš - Záluský Radek; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: Vorel Jan - Gallšneider Josef

Bacardi KV

Pila B

10:0 (5:0)

Branky: Mestl Josef 3, Březina Viktor 2, Nykodým Lukáš 2, Zoka Tomáš, Sirotňák David, vlastní; Rozhodčí: Bauer Lukáš; ŽK: Podskoč Jindřich

Bražec

N.Hamry

1:4 (1:3)

Branky: Pancner Vladimír - Novák Matěj 3, Soukup Michal; Rozhodčí: Dvořák Jiří; ŽK: Pancner Vladimír - Soukup Michal, Ježek Martin

Potůčky

Sl.Junior KV

7:2 (3:1)

Branky: Šípek Miroslav 3, Zralý Jindřich, Zeman Stanislav, Trinh Tung Duong, Zeman Petr - Ferenc František, Bílý Roman; Rozhodčí: Vašek Jan; ŽK: Bílý Roman, Harang Miroslav, Bílý Tomáš