Michael Holt

holt1_fullsize.jpg

Deset pravd

www.worldsnooker.com

Michael Holt miluje křupavé sendviče a chce být lvem .. zjistěte, jak se Hitman vypořádal s horkým křeslem.

Jaká je tvoje nejrannější vzpomínka?
Opravdu si pamatuju, jak jsem byl ve své kolébce. Brečel jsem, protože byla doba spánku a já nemohl ven.

Koho nejvíce obdivuješ?
Je mnoho lidí, které obdivuji ze spousty různých důvodů. Kdybych měl vybrat jednoho, byl by to člověk, který zemřel pro svou zemi.

Čeho se bojíš?
Pavouků, nenávidím je.

Kdyby byl podle tvého života natočen film, koho by jsi chtěl do hlavní role?
Christiana Bale, protože je to skvělý herec.

Jaké je tvoje nejhříšnější potěšení?
Co na to říci! Hm... křupavé sandviče!

Jaké jsi měl trable ve škole?
Několikrát jsem dostal poznámku za drzost. Ale pár učitelů jsem rozesmál, takže mi to procházelo.

Jakou nejdražší věc jsi si koupil krom domu nebo auta?
Sedlo pro svou bývalou přítelkyni ... dobré rozhodnutí!

Je nějaká hudba, která tě inspiruje?
Je spousta hudby, která mě inspiruje, záleží na náladě. Je opravdu nemožné vybrat jednu píseň, ale jestli chcete vědět mou oblíbenou hudbu, podívejte se na spodní článek.

Kdybys měl stroj času a mohl se přesunout kamkoliv dopředu nebo dozadu časem, kam by to bylo?
To je těžké, jsem ukrutně zvědavý. Asi bych se vrátil do minulosti, abych viděl, jestli je víra založena na pravdě, nebo ne. To je informace, která by mohla změnit svět, i když nevím jestli by to bylo k lepšímu nebo horšímu.

Kdyby ses mohl vrátit v příštím životě jako nějaké zvíře, jako by to bylo?
Lev. Jen jí, spí a dělá malá lvíčata. Perfektní život!

Hitmanovy největší hity

Hudební fanoušek Michael Holt vyjmenovává svá nejoblíbenější alba.

The Stone Roses
The Stone Roses
Nedám těch deset alb v pořadí, protože to by bylo příliš těžké, ale kdybych dával, tak by tohle bylo velmi blízko špici. Madchester je moje scéna а mám rád vše kolem toho alba a co symbolizuje. Zpěvák Ian Brown je také můj největší idol. Všechny písničky jsou brilantní a je jich tam na výběr tolik, záleží jen na vaší náladě.
Nejlepší skladba: I am the Resurrection

Radiohead
OK Computer
Tohle je taky jedno z nejlepších alb vůbec. Způsob, jakým je uděláno je fantastický, miluju atmosféru, kterou vytváří. Texty od Thoma Yorke jsou velmi chytré.
Nejlepší skladba: No Surprises

Oasis
Definitely Maybe
Tohle mě vrací do vzpomínek na moje dospívání, kdy jsem byl velký fanda Oasis. Jejich první album vyjadřovalo energii, kterou v sobě měli. Opravdu obdivuji Noela Gallaghera, rád ho sleduji při rozhovorech, protože mluví jasně a říká přesně to, co si myslí, ať už je to správné nebo špatné. Zkouším být také takový.
Nejlepší skladba: Rock ‘N’ Roll Star

The Beatles
Rubber Soul
Mám rád všechna alba od Beatles, ale tohle je moje nejoblíbenější. Jsou vůbec nejvlivnější kapelou a bez nich by dnešní hudba byla naprosto odlišná. John Lennon byl génius a rád bych věděl, co by dělal dneska, kdyby byl ještě naživu. Myslím, že by dělal do techna a taneční hudby, protože byl velmi kreativní a průkopnický.
Nejlepší skladba: Girl

Pink Floyd
Dark Side Of The Moon
Stejně jako Radiohead vytváří jejich hudba úžasnou atmosféru, která tě dostává pryč, když je posloucháš. Když si svůj i-pod pustíš opravdu nahlas, oceníš kolik vrstev v té hudbě je; je tam tolik věcí na pozadí. Pink Floyd jsou naprosto sami sebou, velmi inovativní a experimentální.
Nejlepší skladba: Money

Nirvana
Nevermind
Nirvana byla skvělá kapela, začali s „grunge“ hnutím a scénou v Seattle. Jestli můžete přehrát album bez přeskakování nějakých skladeb, tak musí být velmi dobré a to je každopádně případ Nevermind. Kurt Cobain byl velmi talentovaný a je ho škoda, a všechna ta jeho muka jsou v jeho zpěvu…ten fakt, že se zabil ukazuje, že to myslel vážně.
Nejlepší skladba: Polly

Guns N Roses
Use Your Illusion (I and II)
Byli první kapelou, kterou jsem opravdu obdivoval. Měl jsem je hodně rád dokonce ještě dřív, než vydali svoje dvojalbum. Je na něm 30 skladeb a mám je rád všechny. Byli jednou z nejlepších kapel vůbec a Slash je jedním z nejlepších kytaristů vůbec. Dali se teď zase dohromady, ale bez Slashe už to nebude ono.
Nejlepší skladba: November Rain

Ian Brown
Unfinished Monkey Business
To je můj největší idol a mám rád většinu jeho hudby, ale myslím si, že jeho první sólové album je nejlepší. Má chytré texty a souhlasím s většinou toho, co říká. Je to jeden z nejchytřejších žijících lidí. Lidé říkají, že neumí zpívat, ale jistým způsobem je to součást balíčku a on je spíš básník, než zpěvák. Viděl jsem ho naživo a zněl fantasticky – je přirozený zpěvák, takže když je ve formě, tak je skvělý.
Nejlepší skladba: Corpses In Their Mouths

The Smiths
Singles
Morrissey je další skvělý textař. Lidé říkají, že píše depresivně, ale mě to povznáší. Je podobný Ianu Brownovi a Noelu Gallagherovi v tom, že říká věci tak, jak jsou; jeho texty jsou velmi upřímné a to je důvod proč hodně znamenají pro tolik lidí. Johnny Marr přišel s fantastickými kytarovými efekty a tihle dva dohromady vytvořili něco speciálního. Jejich hudba je nadčasová – i za sto let budou lidé stále The Smiths milovat.
Nejlepší skladba: What Difference Does It Make?

The Kull
Transference
Tady jsem trochu zaujatý, protože tam můj brácha Matthew hraje na basovou kytaru.Ale jsou velmi dobří a doufám, že si povedou dobře. Jsou ovlivněni Interpolem stejně jako další Nottinghamská kapela Six By Seven. Na jejich albu je spousta efektů, ale teď jdou víc do hloubky a Matt říká, že mají víc syrového zvuku, který má rád.
Nejlepší skladba: Iron Tongue

holt1_hp_news_fullsize[1].jpg

Hudební nálada

www.worldsnooker.com

Světová 24ka Michael Holt v těchto hudebních Otázkách a odpovědích hovoří o Glastonbury, Michaelu Jacksonovi, Kasabianech a babyloňanech.

Byl jsi už na nějakém letním festivalu?

Ještě ne, ale možná pojedu na Secret Garden Party u Cambridge. Slibují, že bude skvělý, mnohem méně komerční, než ostatní festivaly. Dost hippies, ale spusta zábavy. V jednom ze dnů se musí každý na festivalu převléknout. Posílají vám dopis, kde se píše, za co se máte převléknout. Mojí přítelkyni Emmě bylo řečeno, že má jít za babylóňanku. Já jsem svůj dopis ještě nedostal. Problém je, že se to koná od 24. o 27. července. 6. srpna hraju kvalifikaci na Shanghai, což je dost těsné. Rozhodnu se v nejbližší době podle toho, jak se budu cítit. Hraje tam Jarvis Cocker a dost dobré kapely.

Mám za to, že Jarvis je snookerový fanda. Byl na výstavě snookerových maleb od Pete McKee během Mistrovství světa.

Kdybych ho potkal ve VIP místnosti, určitě bych s ním hodil řeč, bezpochyby by mě poznal.

Na jakém jsi byl posledním festivalu?

Vloni jsem byl na Summer Sound System v Northamptonu. Mysleli jsme, že pojedeme o Glastonbury, ale bylo tam moc lidí. Emma také v srpnu jezdí na Beautiful Day v Devonu.

Díval jsi se na něco z Glastonbury v televizi?

Ani ne, vlastně ani nekoukám na festivaly v televizi, není to to samé, jako tam být. Chytil jsem kousek z Blur a ti byli dost dobří. Můj brácha Matthew se na ně půjde podívat do Hyde Parku. On a jeho kámoš mají jeden lístek, takže se rozhodli, že si dají snookerový zápas o to, kdo půjde a Mattwew vyhrál 10-1.

Co si myslíš o kapelách z 90. let, které se teď vrací?

Myslím, že je to otázka peněz, takže jim to nemůžete mít za zlé. Řekli, že budou hrát jen starou klasiku, což mám dojem, že chtěli lidé slyšet. Mám rád Stone Roses, ale nechtěl bych je vidět se vrátit pohromadě. Nemohli by být lepší, než původně a hrozila by ztráta vzpomínek.

Kasabian jsou také snookeroví fandové - máš jejich nové album?

Něco jsem slyšel a znělo to dobře. Vím, že Mark Selby je jejich kámoš a byli na pár turnajích. Pamatuji si, jak před pár lety vyhráli Best Live Act na NME cenách, zpěvák Tom Meighan přebral cenu od Noela Gallaghera, který je jedním z jeho hrdinů. Noel mu řekl, že souhlasí, že jsou nejlepší živou kapelou a pohled do Tomyho tváře byl k nezaplacení, zářil pýchou.

Jaký máš pocit ze smrti Michaela Jacksona?

Je to šokujcí, byl legendou. Věci co dělal jako dítě v Jackson Five byly fantastické. Alba jako Thriller a Off The Wall jsou nadčasové - mohly být vydány včera. Celý jeho život byl zahalený kontroverzí a jak to vypadá, jeho smrt také. Mohli jsme doufat, že mu vystrojí pohřeb a nechají ho na pokoji - ale vypadá to jako že ten cirkus pokračuje dál a dál. Zajímalo by mě, jestli někdy zjistíme, co se stalo.

Nedávno jsi nám vyjmenoval svých 10 top alb, jsou nějací nováčci?

Ne, nic moc jsem si nekoupil. Dost jsem chodil na Spotify a poslouchal moje oblíbená 90. léta se skupinami jako Echobelly, Lush a Sleeper.

Ještě něco plánuješ na léto?

Emma a já jsme se zrovna vrátili z dovolené na Lagosu v Portugalsku, co je krásné místo. A já brzy poletím do Thajska na turnaj.

A na závěr, těšíš se na novou snookerovou sezónu?

Každopádně, chci se udržet tam, kam jsem se dostal minulou sezónu. Hrál jsem hodně spolehlivě a začnu na 18. místě provizorního žebříčku. Nepřekonal jsem žádnou novou pozici, takže to zkusím zlepšit a dostat se do pár semifinále a finále.

Otázky a odpovědi Michaela Holta

22. února 2008
www.worldsnooker.com

Hitman se dostává do středu našeho zájmu…

Oblíbené místo na dovolenu
Mám rád cestování a objevování nových kultur a byl jsem na pár skvělých místech, je těžké jedno vybrat.

Koníčky mimo snooker
Hodně trénuju v tělocvičně, ale asi mým největším koníčkem je vaření. Moje kulinářské radosti nedávno zahrnuly i houbové rizoto a ratatouille.

Hraješ ještě nějaký jiný sport?
Trochu golf, ale nejsem dobrý

Oblíbený sportovní tým
Nottingham Forest

Sportovní hrdina
Mám tři: Tiger Woods, Steve Davis a Stuart Pearce

Oblíbená kapela
The Stone Roses, zvláště jejich první album. Měl bych také zmínit kapelu mého bratra Matta, The Kull

Kull.jpg

Stránky kapely The Kull

Oblíbený film
Scarface

scarface_bigboxart.jpg

Oblíbený TV program
Mám rád pořady o vaření, nebo, jak je nazývá moje přítelkyně „obědové programy“. Mí oblíbení televizní kuchaři jsou Gordon Ramsey a Jamie Oliver.

Oblíbený herec a herečka
Jack Nicholson a Judi Dench

Oblíbené jídlo
Mám rád tolik různých druhů jídel, neumím vybrat jen jedno.

Oblíbené pití
Čaj

Oblíbená kniha
Mám rád sportovní biografie, zvláště tu od Stuarta Pearceho

StuartPearcePA_468x398[1].jpg

Oblíbený komik
Bill Hicks a Eddie Murphy

Máš nějaké fóbie?
Pavouky, nemohu je vystát. Víš proč běží opravdu rychle a pak se najednou zastaví? Protože jsou u konce s dechem. Takže když utečeš, nemohou tě pronásledovat moc daleko.

Jaké máš cíle pro tuhle sezónu?
Vyhrát bodovaný turnaj.

Co je až doposud vrcholem tvé kariéry?
Zápas, který si budu pořád pamatovat, jsem sehrál v Crucible v roce 2005 s Paulem Hunterem, brzy poté, co mu byla diagnostikována rakovina. Byla to neskutečná situace a i když jsem ten zápas vyhrál, nezáleželo na tom, protože to všechno postavilo do jiné perspektivy. Nikdy na to nezapomenu.

holt vs hunter 2005.jpg

A tvůj nejhorší okamžik ve snookeru?
Těch bylo tolik! Každý okamžik prohry je špatný. Možná prohra se Stevem Davisem v Crucible po zápase proti Paulu Hunterovi.

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

25. 6. Ivan

Zítra: Adriana

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

422540
_1234.bmp