World Series

Rozpis zápasů Grand Finále

Oficielní stránky turnaje

Zpravodajství ze 4. akce - Moskva, Rusko

Zpravodajství ze 3. akce - Varšava, Polsko

Zpravodajství z 2. akce - Berlín, Německo

Zpravodajství z 1. akce - St. Helier, Jersey

algarve-image[1].jpg

Grand Finále World Series se přesouvá z Moskvy do Algarve

www.worldseriesofsnooker.org.uk
Od John Docherty

John Higgins, vítěz dvou světových titulů, přiznal, že byl zklamán, když přišel o šanci stát se prvním snookerovým hráčem, který by potopil červenou kouli v Kremlu.
Ale Higgins, jeden z největších propagátorů této hry, ujistil hráče, že už se nemůže dočkat, až se přesunou do slunného Portugalska - zvláště když si tam budou moci zahrát i golf!
World Series, přenášená Eurosportem, se měla konat koncem tohoto měsíce v hlavním městě Ruska. Nicméně díky globální finanční krizi, která těžce zasáhla i tuto zemi, došlo k neočekávaným finančním změnám u ruských organizátorů Stirling-se základnou u FSTC Sports Management, které rozhodly dát Moskvu k ledu a finále uspořádat v Portiamo od 8. do 10. května.
Higgins, který spolu s šéfem FSTC Pat Mooney dal dohromady velmi úspěšnou World Series, prozradil: "Všichni kluci se těšili, že budou prvními hráči, kteří si zahrají snookeru v Kremlu. Byl by to úžasný zážitek."
"Měl jsem štěstí, že jsem vyhrál předchozí kolo World Series v Moskvě v listopadu, které se odehrálo před vyprodaným hledištěm a mohu potvrdit, že místní fanoušci oceňovali každý okamžik."
"V Kremlu by jich bylo tisíce, ale bohužel se to letos nepovede, i když tam máme spoustu přátel a určitě se vrátíme."
"Navzdory zklamání jsou hráči vzrušeni představou, že si velké finále zahrají v krásném prostředí Algarve."
"Bude tam nepartně tepleji než v Moskvě a dalším bonusem je, že si budeme moci zahrát golf, i když prioritou samozřejmě je odehrát dobře finále a já bych se rád stal prvním hráčem, který vyhraje World Series."
"Finále v Algarve se bude konat pár dnů po finále Mistrovství světa v Sheffieldu, takže kdo ví, možná pojedu do Portugalska jako mistr světa."
"To byl byl scénář snů, i když jsou tu jiní, kteří přemýšlí o tom samém. Jsem si jistý, že místním fanouškům předvedeme nezapomenutelnou show."
Finále v Algarve, poslední část série, která začala v Jersey, než se přesunula do Berlína, Varšavy a Moskvy, je sponzorovaná portugalskou turistickou společností a městem Portimao.
Špičkové pole zahrnuje Higginse, dalšího Skota Stephena Maguire a Graeme Dotta, Marka Selbyho, Dinga Junhui, Shauna Murphyho, Kena Doherty a šestinásobného mistra světa Steva Davise.
Šéf FSTC Mooney prozradil:
"Požadovali vzrušující snooker, fajn tady je, budeme mít celé pole těch nejlepších profesionálů s pár překvapivými divokými kartami, v jednom z nejkrásnějších míst na zemi a náš sponzor s námi spolupracuje na vytvoření nezapomenutelné show."
"Tato akce spustí sérii pro rok 2009 a ještě bude hostit finále. Budou tu hosté z celého světa a my máme v úmyslu s nimi zacházet jako v rukavičkách, aby si to dobře zapamatovali."

Kremlin_and_Red_Square_Moscow[1].jpeg

Grand finále World Series se bude konat v Kremlu

http://snookerscene.blogspot.com
Dave H
27 října 2008

Grand Finále Světové série se bude konat uvnitř Kremlu, kultovního sídla Ruské síly.

Nebude se konat v listopadu, ale bude přesunuto na březen příštího roku.

Náhradní akce se bude konat v Moskvě ve dnech 22. a 23. listopadu.

"Ta šance pořádat finále v Kremlu, jedné ze světových nejvěhlasnějších budov, byla neodolatelná," řekl Pat Mooney, šéf Světové série.

"Bude to definitivní odrazový můstek snookeru v Rusku."

"Eurosport, který akci přenáší, a World Series of Snooker měli tisíce dotazů na lístky od fanoušků po celé Evropě."

"Původně jsme potvrdili finále v Moskvě na příští měsíc, ale když se naskytla šance hrát v březnu v Kremlu, John (Higgins) a já jsme rozhodli, že nemůžeme říci ne."

"Nicméně, abychom předešli zklamání fanoušků, bude se konat ještě dodatečné kolo World Series v původně plánovaném termínu na konci listopadu na nějakém jiném místě v Moskvě."

Jaká úžasná věc. Konal se někdy snookerový turnaj na pozoruhodnějším místě?

Vladimir Putin, když byl Ruským prezidentem, hrál v Chequers před pár lety jeden frame proti tehdejšímu předsedovi vlády Tony Blairovi.

Možná by mohl dostat divokou kartu?

Rozpis turnajů

Velké finále bude hráno v Moskvě, Rusku od 22. do 23. listopadu. Pole 16ti hráčů bude zahrnovat každého hráče, který se minimálně jednou dostal do semifinále buď v Jersey, Berlíně nebo Varšavě plus 4 přední profesionální divoké karty. První 4 hráči podle bodového ohodnocení z těchto 4 turnajů - počítaje 5 bodů pro vítěze, 3 pro poraženého finalistu a jeden pro poražené semifinalisty - budou nasazeni v Moskvě a budou vylosováni proti čtyřem amatérům, 2 z nich budou junioři podle standardu stovkových náběhů. Další 2 budou z amatérů, kteří se nejlépe předvedli na předchozích čtyřech akcích. Odměny v grand finále budou 70 000 EUR pro vítěze a 30 EUR pro poraženého finalistu.

ws[3].jpg

Rozpis Berlínské akce World Series

7. července, 2008
Dave H
http://snookerscene.blogspot.com

Tady máte rozpis druhé akce World Series, která se bude tento víkend konat v Berlíně:

První kolo:
Graeme Dott (Skotsko) x Chris McBreen (Nový Zéland)
John Higgins (Skotsko) x Lasse Münstermann (Německo)
Stephen Maguire (Skotsko) x Hans Blanckaert (Belgie)
Shaun Murphy (Anglie) x Patrick Einsle (Německo)

Semifinále:
Dott/McBreen x Higgins/Munstermann
Maguire/Blanckaert x Murphy/Einsle

Kdyby vás zajímalo, proč jsou ve hře MrBreen a Blanckaert i když jsou z Nového Zélandu, resp. z Belgie, tak oba žijí v Německu.

Formát World Series

16. června 2008
Dave H
http://snookerscene.blogspot.com/

Tady máte formát zápasů první akce World Series, která se koná nadcházející víkend ve Fort Regent, Jersey.

Sobota, 21. června
1. kolo (best of sedm framů)
12,15: Mark Selby (England) x Rafal Jewtuch (Poland)
14,30: Ken Doherty (Ireland) x Gary Britton (Jersey)
18,00: Shaun Murphy (England) x Martyn Desperques (Guernsey)
20,30: John Higgins (Scotland) x Aaron Canavan (Jersey)

Neděle, 22. června
Semifinále (best of devět framů)
12,15: Selby/Jewtuch x Doherty/Britton
15,00: Murphy/Desperques x Higgins/Canavan

Finále (best of 11 framů)
19,30

Lístky
Fort Regent, Jersey
Tel: 01534 449827
Další inormace na FSTC Sports Management - 01786 458108 email: info@fstcollege.com

Časy přenosů na Eurosportu
Sobota, 21. června: 20,15-23,00
Neděle, 22. června: 20,45-23,00

Eurosportu oznamuje World Series

Eurosport - úterý, 15 Jan 14:42:00 2008

Eurosport Events a FSTC Sports Management oznámil spuštění nové snookerové Světové Série, ktará se bude každoročně konat od května do srpna.

Nová Série začne čtyřmi akcemi v 2008 a organizátoří doufají, že se do roku 2010 rozroste na asi 8-10 turnajů.

Série začíná v červnu v Polsku a pak odcestuje do Jersey a Ruska, čtvrté místo konání ve střední Evropě bude brzy oznámeno také.

Formát Série bude pozvánkový a akce svedou dohromady hráče ze světové dvacítky spolu s divokými kartami a domácími závodníky.

FSTC Sports Management je manažerskou firmou předních hráčů Johna Higginse a Graema Dotta a rozhodčí Michaely Tabb.

Higgins, Mistr světa 2007, řekl: "Poté, co jsem vyhrál Mistrovství jsem se rozhodl to zúročit pro rozvoj profesionálního snookeru do oblastí, o kterých víme, že je tam populární."

"Strávili jsme léto návštěvami zemí jako jsou Rusko, Střední a Dálný Východ a úvodní akci rozběhneme ve Varšavě, v Polsku.

"Nemohl jsem uvěřit, jak populární je tato hra v těchto oblastech a musím říci, že jsem byl nadšený tím, že mě lidé poznávali a chtěli ode mě podpis třeba na ulicích Moskvy."

"Tato série doplní bodované turnaje World Snooker a doufejme, že připraví půdu pro rozvoj profesionálního snookeru na mezinárodní úrovni," řekl Pat Mooney, výkonný předseda FSTC Sports Management.

"Podpora hráčů a managementu, stejně jako nadšení a energie, které ukazují během vývoje série, je fantastická."

"Přivedeme atraktivní a stylový festival snookeru do nejprestižnějších oblastí světa a budeme zvláště pracovat na tom, abychom našim sponzorům a obchodním partnerům poskytli ten typ služeb a pohostinnosti, které si zaslouží od tak vysoce hodnoceného sportu," dodal.

Eurosport Events bude zodpovědný za rozšíření Série, za řízení práv distribuce do celosvětových médií, včetně TV a prodej marketingových práv a mezinárodní komunikaci.

"Snooker má na Eurosportu dlouhou tradici. Každoročně odvysílá 300 hodin přenosů, jsme hrdí na to, že se budeme podílet na jeho zvýšení popularity po Evropě," řekl Jacques Behar, prezident a výkonný předseda Eurosport Events.

"Věříme v potenciál tohoto vysoce hodnoceného sportu a jsme potěšeni spoluprací a podporou tohoto projektu takovými předními odborníky, jako jsou John Higgins a Pat Mooney.

"Spuštění této nové Série představuje i důležitý krok pro rozvoj Eurosport Events, protože to prohloubí naši multi-sportovní kvalifikaci a rozšíří naše portfolio, které dnes zahrnuje mezinárodní akce v motorsportu, krasojezdectví a plachtění.

The Snooker World Series obdrží rozsáhlé TV pokrytí, včetně živých přenosů na Eurosportu, největším Evropském sportovním kanálu, pokrývajícím 112 milionů domovů v 59 zemích.

The Series obdrží i rozsáhlé pokrytí na Eurosport Asia, Eurosport News a eurosport.yahoo.com.

WORLD SERIES - aktualizace
5. března 2008
snookerscene.blogspot.com
Dave H.

Čtvrtá akce nové World Series Johna Higginse se bude konat v Amsterdamu.

Pro další 3 byla potvrzena města Moskva, Varšava a Jersey, místo konání velkého finále bude ještě oznámeno.

Všechny tyto akce, které začínají v červnu, budou přenášeny Eurosportem.

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

14. 6. Roland

Zítra: Vít

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

422526
_1234.bmp