Welsh Open 2008

Pavouk turnaje z WSA

Formát Welsh Open

12. prosince
www.worldsnooker.com

Níže najdete rozpis zápasů pro akci, která se bude konat v Newport Centre od 11. do 17. února.

Lístky na tuto akci jsou již v prodeji a můžete si je koupit na telefonu: 01633 656 757.

Pro pavouka turnaje klikněte nahoře.

Pondělí, 11. února

13,00
1 - Jamie Cope x Jimmy Michie (Alan Chamberlain) - 5-4
8 - Ian McCulloch x Drew Henry (Colin Humphries) - 5-1
14 - Dave Harold x Rod Lawler (Pete Williamson) - 5-4

3 - Mark King x Andrew Norman (Michaela Tabb) - 5-1
6 - Stuart Bingham x Matt Selt (John Pellow) - 5-2
9 - Nigel Bond x Michael Judge (Brendan Moore) - 4-5
11 - Mark Allen x David Gilbert (Andy Yates) - 5-4

20,00
10 - Anthony Hamilton x Andrew Higginson (Colin Humphries) - 2-5
12 - Michael Holt x Joe Delaney (Alan Chamberlain) - 5-4
15 - Gerard Greene x Marcus Campbell (Andy Yates) - 3-5
16 - Barry Hawkins x David Roe (Pete Williamson) - 2-5

Úterý, 12. února

14,00
4 - Joe Swail x Judd Trump (Andy Yates) - 2-5
13 - Dominic Dale x Alan McManus (Eirian Williams) - 2-5
17 - Neil Robertson x Jamie Cope (Michaela Tabb) - 5-1
30 - Mark Selby x Dave Harold (John Pellow) - 5-2

7 - Marco Fu x Adrian Gunnell (Peter Williamson) - 5-3
19 - Steve Davis x Mark King (Colin Humphries) - 5-3
25 - Graeme Dott x Michael Judge (Alan Chamberlain) - 4-5
27 - Ryan Day x Mark Allen (Jan Verhaas) - 5-2

20,00
2 - Matthew Stevens x Tian Pengfei (Michaela Tabb) - 4-5
5 - Joe Perry x John Parrott (Andy Yates) - 5-2
22 - Stephen Maguire x Stuart Bingham (John Pellow) - 4-5
32 - John Higgins x David Roe (Eirian Williams) - 5-3

Středa, 13. února

14,00
20 - Ronnie O'Sullivan x Judd Trump (Jan Verhaas) - 5-3 :-)
26 - Stephen Lee x Andrew Higginson (Colin Humphries) - 5-3
29 - Ken Doherty x Alan McManus (Brendan Moore) - 5-3

18 - Ali Carter x Tian Pengfei (Eirian Williams) - 5-2
28 - Stephen Hendry x Michael Holt (Michaela Tabb) - 5-1
31 - Ding Junhui x Marcus Campbell (Peter Williamson) - 5-4

20,00
21 - Peter Ebdon x Joe Perry (Colin Humphries) - 1-5
23 - Mark Williams x Marco Fu (Jan Verhaas) - 5-4
24 - Shaun Murphy x Ian McCulloch (Brendan Moore) - 5-3

Čtvrtek, 14. února

14,00
Ronnie O'Sullivan x Steve Davis (Eirian Williams) - 5-3 :-)
Ken Doherty x Mark Selby (Peter Williamson) - 2-5
Joe Perry x Stuart Bingham (Colin Humphries) - 5-2

ne před 15,30
Ryan Day x Stephen Hendry (Brendan Moore) - 4-5
Ali Carter x Neil Robertson (Jan Verhaas) - 5-3
Stephen Lee x Michael Judge (Michaela Tabb) - 5-2

ne před 20,00
Ding Junhui x John Higgins (Colin Humphries) - 1-5
Mark Williams x Shaun Murphy (Alan Chamberlain) - 2-5

Pátek, 15. února

11,00
Stephen Lee x Stephen Hendry (Alan Chamberlain) - 2-5

14,00 (ne dříve)
Mark Selby x John Higgins (Michaela Tabb) - 5-2

17,00
Ronnie O'Sullivan x Ali Carter (Eirian Williams) - 5-4 :-)

20,00 (ne dříve)
Joe Perry x Shaun Murphy (Jan Verhaas) - 0-5

Sobota, 16. února

14,00
Stephen Hendry x Mark Selby (Michaela Tabb) - 4-6

20,00
Ronnie O'Sullivan x Shaun Murphy (Jan Verhaas) - 6-3 :-))

Neděle, 17. února

14,30
Finále - Mark Selby x Ronnie O'Sullivan (Eirian Williams) - 4-4

20,00
Finále - Mark Selby x Ronnie O'Sullivan (Eirian Williams) - 9-8 :-((

Všechny zápasy až do a včetně zápasů posledních 16ti a čtvrtfinále se budou hrát hned za sebou s 15ti minutovou přestávkou mezi zápasy.

Všechny zápasy až do a včetně čtvrtfinále se hrají na best of 9 framů.

Semifinále - best of 11 framů.

Finále se bude hrát na best of 17 framů (8/9).

Pozitivní myšlení

17. února 2008
www.worldsnooker.com

Úžasná schopnost Marka Selbyho uchovat si klidnou mysl a myslet pozitivně i pod tlakem mu pomohla zvítězit na Welsh Open nad Ronnie O'Sullivanem.

Selby vypadal za stavu 5-8 poražený, prohrál 5 z předchozích 6ti framů, ale zabojoval zpět, vyhrál poslední 4 framy a zvítězil 9-8.

"Za stavu 5-8 jsem myslel, že už nemám žádnou šanci, protože i když dáte Ronniemu náskok jednoho framu, obvykle tě rychle převálcuje," připustil 24letý Jester z Leicesteru poté, co získal svůj první bodovaný titul.

"Snažil jsem se dál myslet pozitivně a myslet na zápasy, které jsem už vyhrál. Je to divné, ale jak se hra protahovala, tak jsem se cítil stále lépe. V posledním framu jsem nahrál skvělý break. Je to něco zvláštního vyhrát první bodovaný titul. I kdybych dneska prohrál, stejně bych jel domů šťastný jak blecha."

"Jestli byl nějaký bod zlomu, tak to bylo za stavu 7-8, kdy jsem nedal dlouhou červenou a ta se octla blízko kapsy, ale bílá koule se nějak dostala za zelenou. Ronnie vedl o 30 bodů a kdybych tu červenou nepřikryl, byl by konec. To byla obrovská porce štěstí. Byl jsem překvapen, že Ronnie odehrával tu poslední červenou v poslední framu, tam už byla trochu frustrace."

"Porazil jsem nejlepšího hráče před skvělým publikem a jsem se sebou hodně spokojený, takže není žádný důvod, proč bych nemohl letos v Crucible patřit k nejlepším."

O’Sullivan cítil, že tempo hry a Selbyho styl mu nesedí: "Nemůžete se cítit vtažený do zápasu, protože hraje podle divné šablony a zahrává rozdílné strky. To z něj dělá těžkého soupeře. Bylo tam spousta dlouhých framů a pak je těžké zůstat v tempu. Byl to test vytrvalosti, jak dokážete být trpělivý."

The Rocket, kterého jsme mohli vidět, jak si čmárá během první session do notesu, dodal: "Psal jsem si jen nějaké povídky, abych se uchoval v dobré náladě. Moje mysl se toulala. Ale byl to test, byl to dlouhý den. "

"Od stavu 8-5 jsem měl šance, ale nechopil jsem se jich, a když tohle nedokážete, nemůžete očekávat, že zvítězíte. Nemůžu z toho vinit koule."

K riskantnímu véčku na poslední červené v rozhodujícím framu dodal: "Nebyl to ten správný strk. Nestál za nic. Musíte se tomu smát."

O'Sullivan se řítí do finále se Selbym

16. února 2008
www.worldsnooker.com

Ronnie O'Sullivan nahrál nejvyšší náběh turnaje - 143 body a v semifinále Welsh Open nad Shaunem Murphym zvítězil 6-3.

The Rocket bude zítra v Newport Centre čelit Marku Selbymu v zápase na 17 framů a zopakuje se tak jejich semifinále z Maplin UK Championship, kde O'Sullivan zvítězil 9-8 se 147 body v rozhodujícím framu.

Chigwellský hráč hrál tento večer svůj nejlepší snooker tohoto týdne, narhál 3 stovky a další 3 breaky přes 50 bodů. Protože v prosinci vyhrál UK, usiluje teď o zisk druhého po sobě jdoucího bodovaného titulu, když předtím nevyhrál bodovaný titul po 33 měsíců.

Murphy vyhrál minulý týden pozvánkový turnaj Malta Cup, ale už prohrál ve čtyřech po sobě jdoucích semifinále bodovaných turnajů.

O'Sullivan se jako první v úvodním framu dostal mezi koule, ale minul lehkou růžovou na 51 bodech a Muphy se chopil příležitosti pěknými 70 body.

Dva oboustranné breaky 76 bodů dostaly skóre na stav 2-1 pro Murphyho, pak O'Sullivan přeřadil na vyšší rychlost a nahrál 2 stovky za sebou - 113 a 101 a ujal se vedení.

Rotherhamskému Murphymu se v šestém rozdrobeném framu vedlo lépe, ale v následujícím O'Sullivan díky 75 bodům opět obnovil vedení. The Rocket upevnil svůj náskok o 2 framy 62ma body a utkání zakončil stylově 143 body a dostal se tak do vedení v tabulce nejvyšších breaků a tím na zisk bonusu 2.000 liber.

"Nejsem si jistý, jestli to bylo to nejlepší, co jsem tenhle týden předvedl, hrál jsem dobře i proti Juddu Trumpovi," řekl 32letý O'Sullivan, který nyní zcela jistě ještě víc odskočí ve vedení provizorního žebříčku. "Dnes v noci jsem minul pár koulí a to je to, co si vždy zapamatujete nejvíc. Musel jsem zvýšit úroveň své hry, protože Shaun hraje dobře."

"Proti Marku Selbymu na UK to bylo těžké, ale každý zápas je jiný a může běžet v jiných kolejích. Jsem rád, že jsem ve finále a těším se na to."

Murphy, který v semifinále Royal London Watches Grand Prix prohrál s O'Sullivanem 6-5, řekl: "Jediný opravdový rozdíl byl, že dostal lepší šance. Možná bych dokázal to samé, kdybych je dostal. Skrýval obtížné části stolu svými jistotami a to ukazovalo, že má vůči mě respekt."

"Nemyslím si, že se semifinále stávají pro mě překážkou, kdybyste nabídli jiným hráčům 4 po sobě jdoucí semifinále, myslím, že by to brali. Jsem usazený v top 4 žebříčku a jsem za to rád."

"Těším se na China Open, ale hlavně je to Sheffield, na co se teď chystáme. To, na čem pracuji, se zdá, že se začíná vyplácet, takže doufám, že se dostanu alespoň o krok dál."

O'Sullivan si uchoval klid a dostal Cartera

15. února, 2008
www.worldsnooker.com

Ronnie O'Sullivan předvedl svůj značkový rozhodující break v závěrečném framu a získal nad Ali Carterem na Welsh Open vítězství 5-4.

The Rocket, trpící tím, že si nemohl zvyknout na novou kůžičku na špici svého tága, zaostával už 0-2 a 2-3 proti Carterovi z Tiptree, ale zabojoval a zajistil si semifinálovou účast buď proti Shaunu Murphymu nebo Joe Perry v Newport Cenre.

O'Sullivan ještě nedosahuje na formu, kterou předvedl při svém prosincovém vítězství na Maplin UK Championship, ale takové věci jako jeho síla skórovaní a klid v rozhodujících okamžicích by mohly tohohle statečného muže dostat až k výhře jeho druhého po sobě jdoucího bodovaného titulu.

Carter vyhrál první 2 framy a ve třetím už vedl 50-6, ale O'Sullivan se vzpamatoval a vyčistil barevné, a pak srovnal na 2-2 breakem 56. Standard se dramaticky zlepšil po přestávce, kdy Carter nahrál 91 a 105, zatímco O'Sullivan, na jehož špičce tága během přestávky zapracoval Darren Morgan, nahrál 77 a 68 bodů.

V posledním framu vedl Carter 22-8, když minul těžkou růžovou do středové kapsy. O'Sullivan se do hry vložil plynulými 55ti body a nechal svého soupeře v situaci, kdy potřeboval 2 snookery. Carter jeden získal, ale pak náhodně potopil poslední červenou, nebyl schopen přidat barevnou a vzdal zápas.

"Ali má někdy problémy dostat se přes rozhodující část zápasů, vidíte na něm, že je nervózní," řekl 32letý O'Sullivan, který vyhrál všech 8 jejich dosavadních zápasů. "Počkal jsem si na to, protože jsem měl pocit, že dostanu šanci, i když byl mezi koulemi v posledním framu. Dokud jsem to nezahodil, tak jsem si věřil na vítězství."

"Včera jsem musel vyměnit špičku tága, protože jsem nemohl hrát stranou, všechno jsem trefoval naplno. Byl jsem zklamaný, že jsem nedal dneska tolik lehkých koulí. Bylo to opravdu strašně špatné."

O'Sullivan věří, že ve snookeru nastává doba výměny stráží, ale není připraven předat žezlo nastupující generaci. "Takoví hráči jako Mark Selby a Shaun Murphy ukazují, že mohou vyhrávat turnaje," dodal. "Ti starší, jako John Higgins, Stephen Hendry, Mark Williams a já jsme toho stále schopni také, ale nesmíme to odfláknout. Tihle noví kluci jsou připraveni, nebojí se a mohou tě odstřelit."

"Taky jsem byl takový, když jsem byl mladší, nemohl jsem se dočkat dalšího turnaje nebo další sezóny, trénoval bych celé léto. To je dobré pro hru a je prima mít novou výzvu. Mohu o tom filozofovat, protože každý pes má svůj den. Mohl bych se stát tím "stoperem" a zkusit zastavit nové hráče ve výhrách."

Rocket nemá žádné slitování

14. února, 2008
www.worldsnooker.com

Ronnie O'Sullivan se dostal do svého sedmého po sobě jdoucího bodovaného čtvrtfinále díky vítězství 5-3 nad Stevem Davisem na Welsh Open.

O'Sullivan se objevil v posledních 8mi hráčích v každém bodovaném turnaji od loňského ročníku tohoto turnaje, krom Roewe Shanghai Masters na začátku této sezóny, který vynechal kvůli zranění zad. Vyhrál v prosinci na UK Championship a nyní je 3 výhry od dalšího bodovaného titulu.

Ukázal dnes jen záblesky své nejlepší formy proti šestinásobnému mistru světa Davisovi, ve skutečnosti mohl 50tiletý Nugget vyhrát, kdyby se chopil šancí, které mu byly nabídnuty. Ale O'Sullivan si nakonec zajistil vítězství a získává tak setkání buď s Neilem Robertsonem nebo Ali Carterem.

The Rocket zahájil úžasně náběhy 72 a 88, pak Davis získal jeden frame díky 63 bodům a vypadalo to, že je připraven vyhrát i další, než minul lehkou červenou do středové kapsy při 57mi bodech. O'Sullivan úžasně sklidil stůl za 68 bodů a zvýšil své vedení na 4-1.

Davis, semifinalista tohoto turnaje z loňského roku, ukázal svou soutěživost a zabojoval zpět na stav 4-3 díky breakům 43 a 76, ale jeho naděje skončily, když O'Sullivan v osmém framu nahrál 69 bodů.

"Je fajn být v dalším kole a stále se držet v turnaji," řekl O'Sullivan, který v roce 2004 porazil Steva Davise ve finále tohoto turnaje 9-8. "Je fajn být v Newportu, všechno dobré je hezky pohromadě."

"V pátém framu jsem hezky sklidil stůl, to byl velký bod zlomu, bylo to 3-1, místo 2-2. Jen se prostě propracovávám do čtvrtfinále, semifinále a finále, a jestli začnu hrát dobře, mám šanci vyhrávat tituly."

"Užívám si hru i trénink. Znovu cítím snooker jako koníčka a to je fantastické. I kdybych dnes prohrál, tak bych si to užil."

O'Sullivan poráží bojovného Trumpa

13. února, 2008 16:08:00
www.worldsnooker.com

Ronnie O'Sullivan se dostal do posledních 16 na Welsh Open poté, co zastavil odvážného Judda Trumpa.

O’Sullivan hrál výborně a dostal se do vedení 4-1 díky breakům 66, 50, 105, 71 a 48, ale ještě musel tvrdě zabojovat, než získal vítězství 5-3. The Rocket nyní čelí Stevu Davisovi, kterého ve finále 2004 Welsh Open porazil 9-8.

18tiletý Trump, naděje z Bristolu, nahrál 55 bodů a získal 6. frame. O’Sullivan otevřel další frame šesti červenými a šesti černými, ale pak minul červenou a jeho soupeř toho využil, nahrál 43 a 38 bodů a dostal se na stav 4-3.

Levoruký Trump, který překonal O’Sullivana jako vůbec nejmladší hráč, který kdy v soutěži nahrál 147 bodů, když toto maximum nahrál v pouhých 14ti letech, měl svou šanci v 8. framu, ale na 23 bodech minul a Rocket zápas uzavřel 47mi body.

"Judd je dobrý hráč, každý to ví," řekl šampión Maplin UK Champion O’Sullivan, který se tento týden snaží o svůj třetí titul Welsh Open. "Má talent ale ten musíte přeměnit na výhry. Je příliš brzy na soudy, to můžete dělat v příštích 15 nebo 20 letech."

"Moje forma je v pořádku, pořád dokážu potápět koule a skórovat. Někdy to tam padá lépe než jindy, ale užívám si hru a nejsem pod žádným tlakem. Jsem jen rád, že můžu dělat to, co mě baví, vyplácí se mi to a díky čemu si mohu v mém životě vybírat."

Ke svému zápasu s Davisem O'Sullivan dodal: "Je to skvělý hráč, legenda, velvyslanec snookeru a jsem moc rád v jeho společnosti, takže se na ten zápas těším."

Trump se zaměřuje na zápas s O'Sullivanem

08. února 2008
www.worldsnooker.com

Snookerová naděje Judd Trump doufá, že se utká ve vysněném zápase s Ronnie O'Sullivanem, až se příští týden dostane na Welsh Open.

18tiletý Trump z Bristolu se dostal přes kvalifikaci a v prvním kole v úterý ve 14,00 v Newport Centre čelí Belfastskému Joe Swailovi.

Vítězství by Trumpa poslalo do středečního setkání ve 14,00 s O'Sullivanem. "Nikdy jsem s Ronniem ještě nehrál, takže by to byl jeden z největších okamžiků mé dosavadní kariéry," řekl Trump, který je nejmladším hráčem, který zahrál 147 a třetí nejmladší, po O'Sullivanovi a Stephenu Hendrym, který hrál v Crucible.

"Jednou nebo dvakrát zašel do mého klubu potrénovat a hrál jsem proti němu dobře. Když jsou koule rozstřelené, víte, že musíte potopit všechno, nebo budete potrestáni."

"Ale nejdřív musím porazit Swaila a na tenhle zápas se teď soustředím, protože to bude těžké. Už jsem s ním jednou hrál, ve skupině na Royal London Watches Grand Prix a prohrál jsem 3-2, ale tohle se hraje na best of 9, což je něco absolutně jiného."

Trump, který je považován za jednu z největších snookerových nadějí, hraje nyní svou 3. profesionální sezónu a dostal se na 46. místo provizorního žebříčku, má šanci dostat se ještě výše, protože se dostal i přes kvalifikační kola 888.com World Snooker Championship.

"V současnosti se v každé sezóně dostávám na jeden, dva turnaje a to je pak těžké, protože když už se sem dostanete, nejste zvyklí na ty podmínky," připustil mladík. "Mým cílem je dostávat se do hlavních částí častěji, až budu hrát ve čtyřech nebo pěti za sezónu, bude to mnohem snazší."

"Samozřejmě pomůže postup v žebříčku. Myslím, že jsem příliš daleko od top 32 na to, abych měl šanci dostat se tam v příští sezóně, ale doufám, že příští rok se mi to podaří."

Turnaj se odehraje od 11. do 17. února v Newport Centre a zahrnuje top 32 hráčů plus 16 kvalifikantů. 888.com World šampión John Higgins, Ronnie O’Sullivan, Stephen Hendry, Steve Davis, Mark Selby, velští favorité Mark Williams, Ryan Day a Matthew Stevens a obhajující šampión Neil Robertson budou mezi těmi, kdo budou bojovat o titul.

Lístky jsou stále k dispozici, zarezervujte si svá místa na čísle 01633 656 757.

TRUMP TARGETS O'SULLIVAN CLASH

08 Feb 2008 10:17:00
www.worldsnooker.com

Snooker prodigy Judd Trump hopes to set up a dream tie with Ronnie O'Sullivan as he goes into next week's Welsh Open.

Bristol’s 18-year-old Trump has made it through the qualifiers and faces Belfast’s Joe Swail in the first round at the Newport Centre on Tuesday at 1pm.

Victory for Trump would set up a meeting with O’Sullivan on Wednesday at 1pm. "I’ve never played Ronnie in a tournament before, so it would be one of the biggest moments of my career so far," said Trump, who is the youngest player to make a 147 break and the third youngest, after O’Sullivan and Stephen Hendry, to play at the Crucible.

"He’s come down to my club to practise once or twice and I played well against him. If the balls are there you know you have to pot everything, otherwise you’ll get punished.

"But I’ve got Swail first and I’m just concentrating on that game because it will be difficult. I’ve played him once before, in the round robin stage of the Royal London Watches Grand Prix, and I lost 3-2, but this is a best-of-nine so it’s totally different."

Trump, considered one of snooker’s top prospects, is now in his third professional season, and has climbed to No 46 in the provisional rankings, with a chance to go higher as he is also through to the final qualifying round of the 888.com World Snooker Championship.

"At the moment I’m only getting to one or two venues each season, and it’s tough when you get there because you are not used to the conditions," admitted the teenager. "My target is to get to venues more consistently, once I’m playing at four or five a season it will be a lot easier.

"Obviously getting up the rankings will help. I think I’m too far behind the top 32 to have a chance of getting there for next season, but hopefully I can get there for the following year."

The tournament runs from February 11 to 17 at the Newport Centre and features snooker’s top 32 players plus 16 qualifiers. 888.com World Champion John Higgins, Ronnie O’Sullivan, Stephen Hendry, Steve Davis, Mark Selby, Welsh favourites Mark Williams, Ryan Day and Matthew Stevens and defending champion Neil Robertson will be among those battling for the title.

Tickets are still available, to book your seats call 01633 656 757.

Pavouk kvalifikace (WSA)

Rozpis kvalifikace Welsh Open

20. prosince 2007
www.worldsnooker.com

Níže najdete rozpis akce, která se bude konat od 26. do 28. ledna 2008 v Pontin's, Prestatyn.

Sobota, 26. ledna

11,00
1. kolo
1 - Joe Jogia x Alfred Burden - 3-5
2 - Tian Pengfei x Steve Mifsud - 5-3
3 - Liang Wenbo x Ashley Wright - 5-2
4 - Lee Walker x Martin Gould - 2-5
5 - David Morris x Gareth Coppack - 5-1
6 - Matthew Selt x Ben Woollaston - 5-1
7 - Liu Song x Xiao Guodong - 5-2
8 - Leo Fernandez x Frazer Patrick - 5-2

17,00
1. kolo
9 - Murnaj Pal x Patrick Wallace - 3-5
10 - James McBain x Rodney Goggins - 3-5
11 - Kurt Maflin x Issara Kachaiwong - 5-4
12 - Tony Drago x Kevin Van Hove - 5-1
13 - Mark Joyce x Jimmy Robertson - 5-4
14 - Jamie O'Neil x Liu Chuang - 5-2
15 - Lee Spick x Supoj Saenla - 5-1
16 - Alex Davies x Michael White - 5-4

Neděle, 27. ledna

11,00
2. kolo
17 - Jimmy Michie x Alfred Burden - 5-2
18 - Scott MacKenzie x Tian Pengfei - 4-5
19 - Paul Davies x Liang Wenbo - 1-5
20 - Judd Trump x Martin Gould - 5-1
21 - Mike Dunn x David Morris - 5-2
22 - Barry Pinches - Matthew Selt - 1-5
23 - Tom Ford x Liu Song - 5-1
24 - Drew Henry x Leo Fernandez - 5-4

17,00
2. kolo
25 - Stuart Pettman x Patrick Wallace - 5-2
26 - Jimmy White x Rodney Goggins - 5-1
27 - Ian Preece x Kurt Maflin - 5-1
28 - Joe Delaney x Tony Drago - 5-4
29 - Robin Hull x Mark Joyce - bye
30 - Rod Lawler x Jamie O'Neil - 5-4
31 - Marcus Campbell x Lee Spick - 5-4
32 - David Roe x Alex Davies - 5-0

Pondělí, 28. ledna

11,00
3. kolo
33 - Robert Milkins x Jimmy Michie - 2-5
34 - Rory McLeod x Tian Pengfei - 3-5
35 - Andrew Norman x Liang Wenbo - 5-2
36 - Andy Hicks x Judd Trump - 2-5
37 - John Parrott x Mike Dunn - 5-4
38 - Mark Davis x Matthew Selt - 3-5
39 - Adrian Gunnell x Tom Ford - 5-2
40 - Fergal O'Brien x Drew Henry - 4-5

17,00
3. kolo
41 - Michael Judge x Stuart Pettman - 5-2
42 - Andrew Higginson Jimmy White - 5-2
43 - David Gilbert x Ian Preece - 5-1
44 - Jamie Burnett x Joe Delaney - 2-5
45 - Alan McManus x Mark Joyce - 5-1
46 - James Wattana x Rod Lawler - 2-5
47 - Ricky Walden x Marcus Campbell - 4-5
48 - David Gray x David Roe - 1-5

Všechny zápasy se budou hrát na best of 9 framů

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

13. 6. Antonín

Zítra: Roland

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

422524
_1234.bmp