Royal London Watches Grand Prix 2007

Pavouk fáze play-off

Video s rozhovorem o vydání Ronnieho biografie v češtině

Rozpis zápasů Royal London Watches GRAND PRIX

25. září, 2007
www.worldsnooker.com
Níže najdete rozpis zápasů pro Royal London Watches Grand Prix.

13. října
12,30
Neil Robertson v Jimmy Michie - 2-4
Stephen Lee v Joe Swail - 2-4
Joe Perry v Mark Davis - 4-1
Peter Ebdon v Liu Song - 4-3
Mark Selby v Dave Harold - 2-4
Matthew Stevens v Joe Delaney - 4-3

ne před 14,30
Ronnie O’Sullivan v Mark Joyce - 4-0
Steve Davis v Gerard Greene - 0-4
Dominic Dale v Tom Ford - 4-3
Shaun Murphy v Ben Woollaston - 4-0
Ding Junhui v Marco Fu - 1-4
Stuart Bingham v Stuart Pettman - 0-4

ne před 16,30
Neil Robertson v Mark Davis - 4-2
Stephen Lee v Joe Perry - 3-4
Joe Swail v Jimmy Michie - 4-3
Peter Ebdon v Joe Delaney - 4-3
Mark Selby v Matthew Stevens - 2-4
Dave Harold v Liu Song - 1-4

20,00
Ronnie O’Sullivan v Tom Ford - 4-3 :-)
Steve Davis v Dominic Dale - 4-3
Gerard Greene v Mark Joyce - 4-2
Shaun Murphy v Stuart Pettman - 4-2
Ding Junhui v Stuart Bingham - 1-4
Marco Fu v Ben Woollaston - 4-3

14. října
12,30
Neil Roberson v Joe Perry - 4-0
Stephen Lee v Jimmy Michie - 0-4
Joe Swail v Mark Davis - 4-0
Peter Ebdon v Matthew Stevens - 4-1
Mark Selby v Liu Song - 4-1
Dave Harold v Joe Delaney - 4-1

ne před 14,30
Ronnie O’Sullivan v Dominic Dale - 4-0 :-))
Steve Davis v Mark Joyce - 4-3
Gerard Greene v Tom Ford - 4-3
Shaun Murphy v Stuart Bingham - 4-2
Ding Junhui v Ben Woollaston - 4-0
Marco Fu v Stuart Pettman - 3-4

ne před 16,30
Neil Robertson v Joe Swail - 2-4
Stephen Lee v Mark Davis - 4-2
Joe Perry v Jimmy Michie - 4-2
Peter Ebdon v Dave Harold - 4-3
Mark Selby v Joe Delaney - 4-1
Matthew Stevens v Liu Song - 1-4

20,00
Ronnie O’Sullivan v Gerard Greene 4-2 :-))
Steve Davis v Tom Ford - 0-4
Dominic Dale v Mark Joyce - 4-2
Shaun Murphy v Marco Fu - 3-4
Ding Junhui v Stuart Pettman - 4-2
Stuart Bingham v Ben Woollaston - 4-0

15. října
12,30
Graeme Dott v Ali Carter - 3-4
Anthony Hamilton v Michael Holt - 3-4
Fergal O’Brien v Marcus Campbell - 3-4
Stephen Hendry v Stephen Maguire - 2-4
Barry Hawkins v Jamie Cope - 4-2
Paul Davies v Rory McLeod - 3-4

ne před 14,30
Ronnie O’Sullivan v Steve Davis - 4-1 :-))
Dominic Dale v Gerard Greene - 0-4
Tom Ford v Mark Joyce - 4-3
Shaun Murphy v Ding Junhui - 4-3
Stuart Bingham v Marco Fu - 3-4
Stuart Pettman v Ben Woollaston - 4-2

ne před 16,30
Graeme Dott v Marcus Campbell - 2-4
Ali Carter v Michael Holt - 4-1
Anthony Hamilton v Fergal O’Brien - 4-1
Stephen Hendry v Rory McLeod - 4-2
Stephen Maguire v Jamie Cope - 4-1
Barry Hawkins v Paul Davies - 4-2

20,00
Ken Doherty v Michael Judge - 3-4
Mark Williams v Mark Allen - 2-4
Ian McCulloch v Ricky Walden - 1-4
John Higgins v Tian Pengfei - 4-2
Ryan Day v Nigel Bond - 4-2
Mark King v Andrew Norman 4-1

16. října
12,30
Ken Doherty v Ricky Walden - 0-4
Mark Williams v Ian McCulloch - 4-3
Mark Allen v Michael Judge - 4-2
John Higgins v Andrew Norman - 4-0
Ryan Day v Mark King - 4-0
Nigel Bond v Tian Pengfei - 4-2

ne před 14,30
Neil Robertson v Stephen Lee - 2-4
Joe Perry v Joe Swail - 4-2
Mark Davis v Jimmy Michie - 4-1
Peter Ebdon v Mark Selby - 4-2
Matthew Stevens v Dave Harold - 4-1
Joe Delaney v Liu Song - 2-4

ne před 16,30
Graeme Dott v Anthony Hamilton - 0-4
Ali Carter v Marcus Campbell - 4-0
Michael Holt v Fergal O’Brien - 4-2
Stephen Hendry v Barry Hawkins - 4-3
Stephen Maguire v Rory McLeod - 4-2
Jamie Cope v Paul Davies - 3-4

20,00
Ken Doherty v Ian McCulloch - 3-4
Mark Williams v Michael Judge - 4-2
Mark Allen v Ricky Walden - 1-4
John Higgins v Mark King - 4-0
Ryan Day v Tian Pengfei - 4-0
Nigel Bond v Andrew Norman - 4-0

17. října
12,30
Graeme Dott v Michael Holt - 1-4
Ali Carter v Fergal O’Brien - 4-0
Anthony Hamilton v Marcus Campbell - 3-4
Stephen Hendry v Jamie Cope - 4-3
Stephen Maguire v Paul Davies - 4-0
Barry Hawkins v Rory McLeod - 1-4

ne před 14,30
Ken Doherty v Mark Allen - 3-4
Mark Williams v Ricky Walden - 3-4
Ian McCulloch v Michael Judge - 3-4
John Higgins v Nigel Bond - 4-2
Ryan Day v Andrew Norman - 3-4
Mark King v Tian Pengfei - 3-4

ne před 16,30
Graeme Dott v Fergal O’Brien - 2-4
Ali Carter v Anthony Hamilton - 4-0
Michael Holt v Marcus Campbell - 2-4
Stephen Hendry v Paul Davies - 3-4
Stephen Maguire v Barry Hawkins - 1-4
Jamie Cope v Rory McLeod - 3-4

20,00
Ken Doherty v Mark Williams - 4-1
Ian McCulloch v Mark Allen - 2-4
Ricky Walden v Michael Judge - 2-4
John Higgins v Ryan Day - 4-2
Mark King v Nigel Bond - 4-0
Andrew Norman v Tian Pengfei - 2-4

18. října
14,00: posledních 16
Joe Swail x Marcus Campbell - 5-2
Ronnie O'Sullivan x Michael Judge - 5-2
Ricky Walden x Gerard Greene - 0-5
Shaun Murphy x Ryan Day - 5-3

20,00: posledních 16
Ali Carter x Joe Perry - 3-5
Peter Ebdon x Barry Hawkins - 5-2
Stephen Maguire x Liu Song - 3-5
John Higgins x Marco Fu - 4-5

19. října
14,30: čtvrtfinále
Ronnie O'Sullivan x Joe Swail - Eirian Williams - 5-3 :-))
Shaun Murphy x Peter Ebdon - Michaela Tabb - 5-3
20,00: čtvrtfinále
Gerard Greene x Joe Perry - Terry Camilleri - 5-3
Marco Fu x Liu Song - Jan Verhaas - 5-0

20. října
14,00: semifinále
Ronnie O'Sullivan x Shaun Murphy - Michaela Tabb - 6-5 :-)))
19,20: semifinále
Marco Fu x Gerard Greene - Eirian Williams - 6-5

21. října
15,30: Finále (7 framů) Ronnie O'Sullivan x Marco Fu - 6-9 :-((
21,00: Finále (10 framů)

Pořadí zápasů od čtvrtka 18. října do soboty 20. října bude určeno po dohodě s televizí v úterý, 16. října.

Všechny zápasy ve skupinách se hrají na best of 7, posledích 16 a čtvrtfinále se hraje na best of 9, semifinále na best of 11 a finále na best of 17 (7/10) framů.

Zápasy od soboty 13. října do středy 17. října se budou hrát za sebou, ale nezačnou dříve, než je určený čas. Hrát se začne každý den podle místního času s krátkými přestávkami během zápasů. Večerní část nezačne nikdy dříve, než je uvedeno. Čísla stolů pro všechny zápasy včetně čtvrtfinále budou určeny den předem a oznámeny ředitelem turnaje.

O'Sullivan vyřazuje Murphy statečným bojem zpět do zápasu

20 Oct 2007
www.worldsnooker.com

Ronnie O'Sullivan se dostal ze ztráty 2-5 a porazil Shauna Murphyho 6-5 a dostal se do finále Royal London Watches Grand Prix.

V jednom z nejlepších zápasů nedávných sezón uhrál Murphy 2 stovky a uhrál 5 z prvních 7 framů, ale O'Sullivan zabojoval a uhrál posledních 5 framů díky čtyřem breakům přes 60 bodů.

Světová pětka z Chigwellu pokračuje ve své snaze ukončit dlouhých 31 měsíců bez bodovaného titulu a čelí nyní v Aberdeenu Marcovi Fu v zítřejším boji na 17 framů, Fu vyhrál 5 z předchozích 10 setkání s O'Sullivanem.

Není to poprvé, kdy O'Sullivan předvedl neuvěřitelný comeback v semifinále AECC - v roce 2000 dokázal se stavu 0-4 porazit Graeme Dotta 6-5.

Dnešní zápas začal pomalu rozkouskovaným 43minutovým úvodním framem. Murphy ho vyhrál poté, co O'Sullivan minul dlouhou závěrečnou žlutou.

Náběh 55 bodů dostal šampióna Malta Cupu do vedení 2-0 a poté Rocket odpověděl 88mi body, potápěl 11 červených s černnou, než minul obtížný strk na 12. červené podél mantinelu.

O'Sullivan ve 4. framu nahrál 67 bodů, ale pak minul poslední červenou, Murphy získal snooker a sklidil za 35 bodů a dostal se do vedení 3-1.

Klíčový bod zápasu vypadalo sklizení stolů za 138 bodů od světové trojky Murphyho. O'Sullivan odpověděl 98 body, ale Murphy se dostal do vedení 5-2 náběhem 108 bodů.

Ale dvojnásobný Mistr světa O'Sullivan ukázal spoustu odhodlání a náběhy 75, 72 a 62 vyhrál následující 3 framy, když v nich ztratil jen 21 bodů.

Murphy měl jako první jasnou šanci v rozhodujícím framu, ale minul riskantní černou na 13 bodech. O'Sullivan potřeboval jen jednu šanci, nahrál 62 bodů a dostal se do stavu, kdy Murphy potřeboval snooker. Pak rychle potopil poslední červenou a pojistil si výsledek.

"Byl to dobrý comeback, makal jsem," řekl O'Sullivan, který byl poměrně upovídaný na své pozápasové konferenci po téměř mlčenlivém přístupu po většinu turnaje.

"Cítil jsem trochu nervozitu a věděl jsem, že je možné cokoliv, tak jsem nedal pokoj a sledoval, co by se mohlo stát. Nejste člověk, když někdy necítíte napětí. Byla to divná hra, ale hrál jsem dobře a nakonec jsem to vyhrál."

Tajemný 31letý hráč částečně vysvětlil své strohé komentáře k médiím během týdne, když dodal: "Kdybych řekl, co jsem si opravdu myslel, dostal bych se do problémů. Nejsem zrovna bezchybná osoba a musím se držet zpátky a krotit se, protože to, co si opravdu myslím je nevhodné."

Rotherhamský Murphy řekl: "Ronnie se udržel nakonec skvěle a to je to, co šampión dokáže. Za stavu 5-2 jsem byl v silné pozici, ale uhrál jsem už tolik, že vím, že někdo Ronnieho úrovně, stále potřebuje držet stranou od stolu."

"Nemyslel jsem si, že to každopádně vyhraju, ale nemohu být k sobě moc kritický. Možná jsem zahrál špatně když jsem v posledním framu šel do té černé - byl to nepravděpodobný strk."

Kdy hraje váš favorit?

10. říjan 2007
www.worldsnooker.com

Chcete vědět, kdy hrají hráči top 16tky ve skupinách? Podívejte se níže, kdy budou ti nejlepší na světě v akci.

John Higgins
15. října, 20,00, v Tian Pengfei
16. října, 12,30, v Andrew Norman
16. října, 20,00, v Mark King
17. října, ne před 14,30, v Nigel Bond
17. října, 20,00, v Ryan Day

Graeme Dott
15. října, 12.30, v Ali Carter
15. října, ne před 16,30, v Marcus Campbell
16. října, ne před 16,30, v Anthony Hamilton
17. října, 12.30, v Michael Holt
17. října, ne před 16,30, v Fergal O’Brien

Shaun Murphy
13. října, ne před 14,30, v Ben Woollaston
13. října, 20,00, v Stuart Pettman
14. října, ne před 14,30, v Stuart Bingham
14. října, 20,00, v Marco Fu
15. října, ne před 14,30, v Ding Junhui

Ken Doherty
15. října, 20,00, v Michael Judge
16. října, 12.30, v Ricky Walden
16. října, 20,00, v Ian McCulloch
17. října, ne před 14,30, v Mark Allen
17. října, 20,00, v Mark Williams

Ronnie O’Sullivan
13. října, ne před 14,30, v Mark Joyce
13. října, 20,00, v Tom Ford
14. října, ne před 14,30, v Dominic Dale
14. října, 20,00, v Gerard Greene
15. října, ne před 14,30, v Steve Davis

Peter Ebdon
13. října, 12.30, v Liu Song
13. října, ne před 16,30, v Joe Delaney
14. října, 12.30, v Matthew Stevens
14. října, ne před 16,30, v Dave Harold
16. října, ne před 14,30, v Mark Selby

Neil Robertson
13. října, 12.30, v Jimmy Michie
13. října, ne před 16,30, v Mark Davis
14. října, 12.30, v Joe Perry
14. října, ne před 16,30, v Joe Swail
16. října, ne před 14,30, v Stephen Lee

Stephen Hendry
15. října, 12.30, v Stephen Maguire
15. října, ne před 16,30, v Rory McLeod
16. října, ne před 16,30, v Barry Hawkins
17. října, 12.30, v Jamie Cope
17. října, ne před 16,30, v Paul Davies

Ding Junhui
13. října, ne před 14,30, v Marco Fu
13. října, 20,00, v Stuart Bingham
14. října, ne před 14,30, v Ben Woollaston
14. října, 20,00, v Stuart Pettman
15. října, ne před 14,30, v Shaun Murphy

Stephen Maguire
15. října, 12.30, v Stephen Hendry
15. října, ne před 16,30, v Jamie Cope
16. října, ne před 16,30, v Rory McLeod
17. října, 12.30, v Paul Davies
17. října, ne ped 16,30, v Barry Hawkins

Mark Selby
13. října, 12.30, v Dave Harold
13. října, ne před 16,30, v Matthew Stevens
14. října, 12.30, v Liu Song
14. října, ne před 16,30, v Joe Delaney
16. října, ne před 14,30, v Peter Ebdon

Mark Williams
15. října, 20,00, v Mark Allen
16. října, 12.30, v Ian McCulloch
16. října, 20,00, v Michael Judge
17. října, ne před 14,30, v Ricky Walden
17. října, 20,00, v Ken Doherty

Stephen Lee
13. října, 12.30, v Joe Swail
13. října, ne před 16,30, v Joe Perry
14. října, 12.30, v Jimmy Michie
14. října, ne před 16,30, v Mark Davis
16. října, ne před 14,30, v Neil Robertson

Ali Carter
15. října, 12.30, v Graeme Dott
15. října, ne před 16,30, v Michael Holt
16. října, ne před 16,30, Marcus Campbell
17. října, 12.30, v Fergal O’Brien
17. října, ne před 16,30, v Anthony Hamilton

Steve Davis
13. října, ne před 14,30, v Gerard Greene
13. října, 20,00, v Dominic Dale
14. října, ne před 14,30, v Mark Joyce
14. října, 20,00, v Tom Ford
15. října, ne před 14,30, v Ronnie O’Sullivan

Ryan Day
15. října, 20,00, v Nigel Bond
16. října, 12.30, v Mark King
16. října, 20,00, v Tian Pengfei
17. října, ne před 14,30, v Andrew Norman
17. října, 20,00, v John Higgins

O'Sullivan prošel dál

14. října 2007
www.worldsnooker.com

Ronnie O'Sullivan dokázal ve všech svých 4 zápasech na London Watches Grand Prix zvítězit a zajistit si tak své místo v posledních 16ti.

O'Sullivan porazil v Aberdeen Exhibition and Conference Centre Gerarda Greena 4-2 a zajistitl si postup do vyřazovací fáze ze skupiny B.

The Rocket, který tuto akci vyhrál v roce 2004 nevyhrál bodovaný turnaj už 31 měsíců, ale tento týden to zatím vypadá, že je v excelentní formě.

Po zisku úvodního framu na růžové, nahrál O'Sullivan breaky 135 a 68 a dostal se do vedení 3-1.

V dalším framu, který mu byl již vydán na milost, minul snadnou modrou, ale svou práci dokončil v následujícím po chybě Gerarda Greena při hře na jistotu na poslední žluté.

Greene zůstává favoritem na zisk 2. místa v této skupině, protože všechny 3 svá předchozí utkání vyhrál. Musí se jen vyhnout porážce 4-0 od Dominica Dale ve svém poslední utkání o kvalifikaci.

Ve skupině D si udržel své šance na postup naživu Marco Fu, když stav zápasu otočil z 1-3 a porazil Shauna Murphyho 4-3.

Hong Kongský hráč předvedl perfektní budování breaků v posledních 3 framech, kdy nahrál 81, 103 a 101 bodů.

Murphy a Fu mají nyní 3 výhry, zatímco Ding Junhui, Stuart Bingham a Stuart Pettman mají body 2.

V zítřejších odpoledních rozhodujících zápasech hraje Murphy s Dingem, Fu s Binghamem a Pettman hraje s Benem Woollaston.

"Dnešní hra byla pro mě hodně důležitá," řekl Fu, který se dostal do finále tohoto turnaje v roce 1998. "Prohrál jsem dnes 4-3 se Stuartem Pettmanem, když jsem vedl 3-1, takže bylo fajn se zahojit v zápase se Shaunem."

"Zasahoval jsem správně koule, udělal jsem jen pár chyb, ale byl jsem dnes večer schopný vyhrát frame při jedné návštěvě u stolu. Když dokážu takhle hrát i zítra při mém posledním zápae, neměl bych mít problém."

DSCF4489 smaller.jpg

Ford ztroskotal na třístovkém Rocketovi

13. října 2007
www.worldsnooker.com

Ronnie O'Sullivan na Royal London Watches Grand Prix nahrál 3 stovky, ale k vítězství se musel dopracovat těžce.

The Rocket zaostával za Leicesterským Fordem 1-3, ale vyhrál poslední 3 framy a navázal na porážku Marka Joyce 4-0.

Šampion SAGA Insurance Masters O'Sullivan zahájil breakem 123, ale v následujících 3 framech nahrál jen 53 bodů, zatímco Ford nahrál 46, 99 a 75 bodů.

Na 3-3 srovnal Chigwellský O'Sullivan náběhy 100 a 119. Oba hráci dělali v rozhodujícím framu chyby a dostalo se na boj jistot na hnědé.

O'Sullivan zaostával 35-48, ale podařil se mu těžký snooker a Ford, který se snažil zasáhnout samý kraj, 3x minul. Nakonec se mu dotek podařil, ale nechal hnědou před středovou kapsou a nechal O'Sullivana sklidit do růžové.

Dvojnásobný mistr světa, který nevyhrál bodovanou akci od Irish Masters 2005, neměl moc co říci na pozápasové tiskovce, popsal své tři stovky jako "dobré". Na dotaz, zda byl překvapen výběrem Fordova strku na závěrečné hnědé, O'Sullivan dodal: "Tam, kde jsem byl, jsem to vlastně nemohl vidět."

Ding Junhui utrpěl svou druhou porážku 4-1 v tom dni, když prohrál se Stuartem Binghamem. Čínský hráč zahrájil náběhem 69, ale Basildonský Bingham zabojoval a vyhrál další 4 framy s náběhy 61, 65 a 89.

Steve Davis se vzpamatoval z porážky 4-0 od Gerarda Greena ve svém 1. zápase a porazil šampiona Roewe Shanghai Masters Dominica Dale 4-3. Davis měl nejvyšší break 73 a v rozhodujícím framu nahrál 57 bodů.

Výsledky ve skupinách

Formát kvalifikace

8. srpna 2007
www.worldsnooker.com

Níže najdete hrací rozpis kvalifikace na Royal London Watches Grand Prix v Prestatynu od 17. září do 23. září.
Všechny zápasy se hrají na best of 7 framů. Všechny zápasy se budou hrát návazně za sebou, ale nezačnou dříve, než je uvedeno v rozpisu. Hrát se začne v uvedených časech každý den s krátkou přestávkou mezi zápasy.

SKUPINY A, B, E A F

Pondělí, 17. září

11,00
Rob Milkins v Mark Davis
Jimmy White v Scott MacKenzie
Alex Davies v Mark Joyce
Jimmy Robertson v Supoj Saenla

ne před 14,00
Andrew Higginson v James Wattana
Tom Ford v Jimmy Michie
James McBain v Tony Drago
Michael White v Gareth Coppack

ne před 17,00
Rob Milkins v Jimmy White
Mark Davis v Scott MacKenzie
Alex Davies v Jimmy Roberston
Mark Joyce v Supoj Saenla

ne před 20,00
Andrew Higginson v Tom Ford
James Wattana v Jimmy Michie
James McBain v Michael White
Tony Drago v Gareth Coppack

Úterý, 18. září

11,00
Rob Milkins v Scott MacKenzie
Mark Davis v Supoj Saenla
Jimmy White v Alex Davis
Mark Joyce v Jimmy Robertson

ne před 14,00
Andrew Higginson v Jimmy Michie
James Wattana v Gareth Coppack
Tom Ford v James McBain
Tony Drago v Michael White

ne před 17,00
Rob Milkins v Alex Davies
Scott MacKenzie v Mark Joyce
Mark Davis v Jimmy Robertson
Jimmy White v Supoj Saenla

ne před 20,00
Andrew Higginson v James McBain
Jimmy Michie v Tony Drago
James Wattana v Michael White
Tom Ford v Gareth Coppack

Středa, 19. září

11,00
Rob Milkins v Mark Joyce
Mark Davis v Jimmy White
Scott MacKenzie v Jimmy Robertson
Alex Davies v Supoj Saenla

ne před 14,00
Andrew Higginson v Tony Drago
James Wattana v Tom Ford
Jimmy Michie v Michael White
ames McBain v Gareth Coppack

ne před 17,00
Rob Milkins v Jimmy Robertson
Mark Davis v Alex Davies
Scott MacKenzie v Supoj Saenla
Jimmy White v Mark Joyce

ne před 20,00
Andrew Higginson v Michael White
James Wattana v James McBain
Jimmy Michie v Gareth Coppack
Tom Ford v Tony Drago

Čtvrtek, 20. září

11,00
Rob Milkins v Supoj Saenla
Mark Davis v Mark Joyce
Jimmy White v Jimmy Robertson
Scott MacKenzie v Alex Davies

ne před 14,00
Andrew Higginson v Gareth Coppack
James Wattana v Tony Drago
Tom Ford v Michael White
Jimmy Michie v James McBain

ne před 17,00
Fergal O’Brien v Michael Judge
David Roe v Drew Henry
Matthew Selt v Joe Jogia
Rodney Goggins v Kevin van Hove

ne před 20,00
John Parrott v Ricky Walden
Robin Hull v Marcus Campbell
Munraj Pal v David Morris
Steve Mifsud v Martin Gould

Pátek, 21. září

11,00
Fergal O’Brien v David Roe
Michael Judge v Drew Henry
Matthew Selt v Rodney Goggins
Joe Jogia v Kevin van Hove

ne před 14,00
John Parrott v Robin Hull
Ricky Walden v Marcus Campbell
Munraj Pal v Steve Mifsud
David Morris v Martin Gould

ne před 17,00
Fergal O’Brien v Drew Henry
Michael Judge v Kevin van Hove
David Roe v Matthew Selt
Joe Jogia v Rodney Goggins

ne před 20,00
John Parrott v Marcus Campbell
Ricky Walden v Martin Gould
Robin Hull v Munraj Pal
David Morris v Steve Mifsud

Sobota, 22. září

11,00
Fergal O’Brien v Matthew Selt
Drew Henry v Joe Jogia
Michael Judge v Rodney Goggins
David Roe v Kevin van Hove

ne před 14,00
John Parrott v Munraj Pal
Marcus Campbell v David Morris
Ricky Walden v Steve Mifsud
Robin Hull v Martin Gould

ne před 17,00
Fergal O’Brien v Joe Jogia
Michael Judge v David Roe
Drew Henry v Rodney Goggins
Matthew Selt v Kevin van Hove

ne před 20,00
John Parrott v David Morris
Ricky Walden v Robin Hull
Marcus Campbell v Steve Mifsud
Munraj Pal v Martin Gould

Neděle, 23. září

11,00
Fergal O’Brien v Rodney Goggins
Michael Judge v Matthew Selt
Drew Henry v Kevin van Hove
David Roe v Joe Jogia

ne před 14,00
John Parrott v Steve Mifsud
Ricky Walden v Munraj Pal
Marcus Campbell v Martin Gould
Robin Hull v David Morris

ne před 17,00
Fergal O’Brien v Kevin van Hove
Michael Judge v Joe Jogia
David Roe v Rodney Goggins
Drew Henry v Matthew Selt

ne před 20,00
John Parrott v Martin Gould
Ricky Walden v David Morris
Robin Hull v Steve Mifsud
Marcus Campbell v Munraj Pal

SKUPINY C, D, G A H

Pondělí, 17. září

11,00
Dave Gilbert v David Gray
Barry Pinches v Joe Delaney
Leo Fernandez v Lee Spick
Issara Kachaiwong v Ben Woollaston

ne před 14,00
Jamie Burnett v Andy Hicks
Stuart Pettman v Mike Dunn
Kurt Maflin v Liu Song
Xiao Goudong v Ashley Wright

ne před 17,00
Dave Gilbert v Barry Pinches
David Gray v Joe Delaney
Leo Fernandez v Issara Kachaiwong
Lee Spick v Ben Woollaston

ne před 20,00
Jamie Burnett v Stuart Pettman
Andy Hicks v Mike Dunn
Kurt Maflin v Xiao Goudong
Liu Song v Ashley Wright

Úterý, 18. září

11,00
Dave Gilbert v Joe Delaney
David Gray v Ben Woollaston
Barry Pinches v Leo Fernandez
Lee Spick v Issara Kachaiwong

ne před 14,00
Jamie Burnett v Mike Dunn
Andy Hicks v Ashley Wright
Stuart Pettman v Kurt Maflin
Liu Song v Xiao Goudong

ne před 17,00
Dave Gilbert v Leo Fernandez
Joe Delaney v Lee Spick
David Gray v Issara Kachaiwong
Barry Pinches v Ben Woollaston

ne před 20,00
Jamie Burnett v Kurt Maflin
Mike Dunn v Liu Song
Andy Hicks v Xiao Goudong
Stuart Pettman v Ashley Wright

Středa, 19. září

11,00
Dave Gilbert v Lee Spick
David Gray v Barry Pinches
Joe Delaney v Issara Kachaiwong
Leo Fernandez v Ben Woollaston

ne před 14,00
Jamie Burnett v Liu Song
Andy Hicks v Stuart Pettman
Mike Dunn v Xiao Goudong
Kurt Maflin v Ashley Wright

ne před 17,00
Dave Gilbert v Issara Kachaiwong
David Gray v Leo Fernandez
Joe Delaney v Ben Woollaston
Barry Pinches v Lee Spick

ne před 20,00
Jamie Burnett v Xiao Goudong
Andy Hicks v Kurt Maflin
Mike Dunn v Ashley Wright
Stuart Pettman v Liu Song

Úterý, 20. září

11,00
Dave Gilbert v Ben Woollaston
David Gray v Lee Spick
Barry Pinches v Issara Kachaiwong
Joe Delaney v Leo Fernandez

ne před 14,00
Jamie Burnett v Ashley Wright
Andy Hicks v Liu Song
Stuart Pettman v Xiao Goudong
Mike Dunn v Kurt Maflin

ne před 17,00
Alan McManus v Adrian Gunnell
Paul Davies v Ian Preece
Lee Walker v Tian Pengfei
Liu Chuang v Fraser Patrick

ne před 20,00
Andrew Norman v Rory McLeod
Judd Trump v Rod Lawler
Jamie O’Neill v Liang Wenbo
Alfie Burden v Patrick Wallace

Pátek, 21. září

11,00
Alan McManus v Paul Davies
Adrian Gunnell v Ian Preece
Lee Walker v Liu Chuang
Tian Pengfei v Fraser Patrick

ne před 14,00
Andrew Norman v Judd Trump
Rory McLeod v Rod Lawler
Jamie O’Neill v Alfie Burden
Liang Wenbo v Patrick Wallace

ne před 17,00
Alan McManus v Ian Preece
Adrian Gunnell v Fraser Patrick
Paul Davies v Lee Walker
Tian Pengfei v Liu Chuang

ne před 20,00
Andrew Norman v Rod Lawler
Rory McLeod v Patrick Wallace
Judd Trump v Jamie O’Neill
Liang Wenbo v Alfie Burden

Sobota, 22. září

11,00
Alan McManus v Lee Walker
Ian Preece v Tian Pengfei
Adrian Gunnell v Liu Chuang
Paul Davies v Fraser Patrick

ne před 14,00
Andrew Norman v Jamie O’Neill
Rod Lawler v Liang Wenbo
Rory McLeod v Alfie Burden
Judd Trump v Patrick Wallace

ne před 17,00
Alan McManus v Tian Pangfei
Adrian Gunnell v Paul Davies
Ian Preece v Liu Chuang
Lee Walker v Fraser Patrick

ne před 20,00
Andrew Norman v Liang Wenbo
Rory McLeod v Judd Trump
Rod Lawler v Alfie Burden
Jamie O’Neill v Patrick Wallace

Neděle, 23. září

11,00
Alan McManus v Liu Chuang
Adrian Gunnell v Lee Walker
Ian Preece v Fraser Patrick
Paul Davies v Tian Pengfei

ne před 14,00
Andrew Norman v Alfie Burden
Rory McLeod v Jamie O’Neill
Rod Lawler v Patrick Wallace
Judd Trump v Liang Wenbo

ne před 17,00
Alan McManus v Fraser Patrick
Adrian Gunnell v Tian Pengfei
Paul Davies v Liu Chuang
Ian Preece v Lee Walker

ne před 20,00
Andrew Norman v Patrick Wallace
Rory McLeod v Liang Wenbo
Judd Trump v Alfie Burden
Rod Lawler v Jamie O’Neill

Rozpis kvalifikace

2. srpna 2007
www.worldsnooker.com
Níže je rozpis skupin na kvalifikaci Royal London Watches Grand Prix.
17.-23. září, Prestatyn. Dva z každé skupiny se kvalifikují pro hlavní soutěž.

Skupina 1A
Robert Milkins
Mark Davis
Jimmy White
Scott MacKenzie
Alex Davies
Mark Joyce
Jimmy Robertson
Supoj Saenla

Skupina 1B
Andrew Higginson
James Wattana
Tom Ford
Jimmy Michie
James McBain
Tony Drago
Michael White
Gareth Coppack

Skupina 1C
David Gilbert
David Gray
Barry Pinches
Joe Delaney
Leo Fernandez
Lee Spick
Issara Kachaiwong
Ben Woollaston

Skupina 1D
Jamie Burnett
Andy Hicks
Stuart Pettman
Mike Dunn
Kurt Maflin
Liu Song
Xiao Guodong
Ashley Wright

Skupina 1E
Fergal O'Brien
Michael Judge
David Roe
Drew Henry
Matthew Selt
Joe Jogia
Rodney Goggins
Kevin van Hove

Skupina 1F
John Parrott
Ricky Walden
Robin Hull
Marcus Campbell
Munraj Pal
David Morris
Steve Mifsud
Martin Gould

Skupina 1G
Alan McManus
Adrian Gunnell
Paul Davies
Ian Preece
Lee Walker
Tian Pengfei
Liu Chuang
Fraser Patrick

Skupina 1H
Andrew Norman
Rory McLeod
Judd Trump
Rod Lawler
Jamie O'Neill
Liang Wenbo
Alfie Burden
Patrick Wallace

Rozpis skupin Royal London Watches Grand Prix

2. srpna 2007
www.worldsnooker.com

Rozpis byl dělán pro závěrečnou fázi Royal London Watches Grand Prix

Akce má jedinečný formát skupin, který umožňuje fanouškům vidět všechny jejich fanoušky hrát za cenu jednoho lístku.

Lístky jsou v prodeji, svá místa si zarezervujte na adrese www.ticketmaster.co.uk nebo na telefonu 08444 779000

Akce se koná v Aberdeen Exhibition and Conference Centre od 13. do 21. října. První dva z každé skupiny postupují do posledních 16, kteří se utkají v klasickém vyřazovacím formátu.

Skupina 2A
Neil Robertson
Stephen Lee
Joe Perry
Joe swail
Vítěz skupiny 1A
Druhý ze skupiny 1B

Skupina 2B
Ronnie O’Sullivan
Steve Davis
Dominic Dale
Gerard Greene
Vítěz skupiny 1B
Druhý ze skupiny 1A

Skupina 2C
Peter Ebdon
Mark Selby
Matthew Stevens
Dave Harold
Vítěz skupiny 1C
Druhý ze skupiny 1D

Skupina 2D
Shaun Murphy
Ding Junhui
Stuart Bingham
Marco Fu
Vítěz skupiny 1D
Druhý ze skupiny 1C

Skupina 2E
Graeme Dott
Ali Carter
Anthony Hamilton
Michael Holt
Vítěz skupiny 1E
Druhý ze skupiny 1F

Skupina 2F
Ken Doherty
Mark Williams
Ian McCulloch
Mark Allen
Vítěz skupiny 1F
Druhý ze skupiny 1E

Skupina 2G
Stephen Hendry
Stephen Maguire
Barry Hawkins
Jamie Cope
Vítěz skupiny 1G
Druhý ze skupiny 1H

Skupina 2H
John Higgins
Ryan Day
Mark King
Nigel Bond
Vítěz skupiny 1H
Druhý ze skupiny 1G

Rozpis zápasů Royal London Watches Grand Prix

2. srpna 2007
www.worldsnooker.com

Níže je uveden rozpis zápasů pro Royal London Watches Grand Prix

13. října
12,30
Neil Robertson x Druhý ze skupiny 1B
Stephen Lee x Joe Swail
Joe Perry x Vítěz skupiny 1A
Peter Ebdon x Druhý ze skupiny 1D
Mark Selby x Dave Harold
Matthew Stevens x Vítěz skupiny 1C

ne před 14,30
Ronnie O’Sullivan x Druhý ze skupiny 1A
Steve Davis x Gerard Greene
Dominic Dale x Vítěz skupiny 1B
Shaun Murphy x Druhý ze skupiny 1C
Ding Junhui x Marco Fu
Stuart Bingham x Vítěz skupiny 1D

ne před 16,30
Neil Robertson x Vítěz skupiny 1A
Stephen Lee x Joe Perry
Joe Swail x Druhý ze skupiny 1B
Peter Ebdon x Vítěz skupiny 1C
Mark Selby x Matthew Stevens
Dave Harold x Druhý ze skupiny 1D

20,00
Ronnie O’Sullivan x Vítěz skupiny 1B
Steve Davis x Dominic Dale
Gerard Greene x Druhý ze skupiny 1A
Shaun Murphy x Vítěz skupiny 1D
Ding Junhui x Stuart Bingham
Marco Fu x Druhý ze skupiny 1C

14. října
12,30
Neil Roberson x Joe Perry
Stephen Lee x Druhý ze skupiny 1B
Joe Swail x Vítěz skupiny 1A
Peter Ebdon x Matthew Stevens
Mark Selby x Druhý ze skupiny 1D
Dave Harold x Vítěz skupiny 1C

ne před 14,30
Ronnie O’Sullivan x Dominic Dale
Steve Davis x Druhý ze skupiny 1A
Gerard Greene x Vítěz skupiny 1B
Shaun Murphy x Stuart Bingham
Ding Junhui x Druhý ze skupiny 1C
Marco Fu x Vítěz skupiny 1D

ne před 16,30
Neil Robertson x Joe Swail
Stephen Lee x Vítěz skupiny 1A
Joe Perry x Druhý ze skupiny 1B
Peter Ebdon x Dave Harold
Mark Selby x Vítěz skupiny 1C
Matthew Stevens x Druhý ze skupiny 1D

20,00
Ronnie O’Sullivan x Gerard Greene
Steve Davis x Vítěz skupiny 1B
Dominic Dale x Druhý ze skupiny 1A
Shaun Murphy x Marco Fu
Ding Junhui x Vítěz skupiny 1D
Stuart Bingham x Druhý ze skupiny 1C

15. října
12,30
Graeme Dott x Ali Carter
Anthony Hamilton x Michael Holt
Vítěz skupiny 1E x Druhý ze skupiny 1F
Stephen Hendry x Stephen Maguire
Barry Hawkins x Jamie Cope
Vítěz skupiny 1G x Druhý ze skupiny 1H

ne před 14,30
Ronnie O’Sullivan x Steve Davis
Dominic Dale x Gerard Greene
Vítěz skupiny 1B x Druhý ze skupiny 1A
Shaun Murphy x Ding Junhui
Stuart Bingham x Marco Fu
Vítěz skupiny 1D x Druhý ze skupiny 1C

ne před 16,30
Graeme Dott x Druhý ze skupiny 1F
Ali Carter x Michael Holt
Anthony Hamilton x Vítěz skupiny 1E
Stephen Hendry x Druhý ze skupiny 1H
Stephen Maguire x Jamie Cope
Barry Hawkins x Vítěz skupiny 1G

20,00
Ken Doherty x Druhý ze skupiny 1E
Mark Williams x Mark Allen
Ian McCulloch x Vítěz skupiny 1F
John Higgins x Druhý ze skupiny 1G
Ryan Day x Nigel Bond
Mark King x Vítěz skupiny 1H

16. října
12,30
Ken Doherty x Vítěz skupiny 1F
Mark Williams x Ian McCulloch
Mark Allen x Druhý ze skupiny 1E
John Hggins x Vítěz skupiny 1H
Ryan Day x Mark King
Nigel Bond x Druhý ze skupiny 1G

ne před 14,30
Neil Robertson x Stephen Lee
Joe Perry x Joe Swail
Vítěz skupiny 1A x Druhý ze skupiny 1B
Peter Ebdon x Mark Selby
Matthew Stevens x Dave Harold
Vítěz skupiny 1C x Druhý ze skupiny 1D

ne před 16,30
Graeme Dott x Anthony Hamilton
Ali Carter x Druhý ze skupiny 1F
Michael Holt x Vítěz skupiny 1E
Stephen Hendry x Barry Hawkins
Stephen Maguire x Druhý ze skupiny 1H
Jamie Cope x Vítěz skupiny 1G

20,00
Ken Doherty x Ian McCulloch
Mark Williams x Druhý ze skupiny 1E
Mark Allen x Vítěz skupiny 1F
John Higgins x Mark King
Ryan Day x Druhý ze skupiny 1G
Nigel Bond x Vítěz skupiny 1H

17. října
12,30
Graeme Dott x Michael Holt
Ali Carter x Vítěz skupiny 1E
Anthony Hamilton x Druhý ze skupiny 1F
Stephen Hendry x Jamie Cope
Stephen Maguire x Vítěz skupiny 1G
Barry Hawkins x Druhý ze skupiny 1H

ne před 14,30
Ken Doherty x Mark Allen
Mark Williams x Vítěz skupiny 1F
Ian McCulloch x Druhý ze skupiny 1E
John Higgins x Nigel Bond
Ryan Day x Vítěz skupiny 1H
Mark King x Druhý ze skupiny 1G

ne před 16,30
Graeme Dott x Vítěz skupiny 1E
Ali Carter x Anthony Hamilton
Michael Holt x Druhý ze skupiny 1F
Stephen Hendry x Vítěz skupiny 1G
Stephen Maguire x Barry Hawkins
Jamie Cope x Druhý ze skupiny 1H

20,00
Ken Doherty x Mark Williams
Ian McCulloch x Mark Allen
Vítěz skupiny 1F x Druhý ze skupiny 1E
John Higgins x Ryan Day
Mark King x Nigel Bond
Vítěz skupiny 1H x Druhý ze skupiny 1G

18. října
12,00 – posledních 16
15,30 – posledních 16
20,00 – posledních 16

19. října
14,30 – čtvrtfinále
20,00 – čtvrtfinále

20. října
14,00 – semifinále
19,00 – semifinále

21. října
15,30 – finále (7 framů)
21,00 – finále (10 framů)

Rozpis zápasů pro čtvrtek, 18 října až sobotu, 20. října bude určen po domluvě s televizí v úterý, 16. října.

Všechny zápasy ve fázi skupin se budou hrát na best of 7, posledních 16 a čtvrtfinále na best of 9, semifinále na best of 11 a finále na best of 17 (7/10) framů.

Zápasy od soboty, 13. října do středy 17. října budou hrány za sebou, ale nebudou začínat dříve, než je uvedeno. Hra začne každý den podle stanovených časů s krátkou přestávkou mezi zápasy. Večerní část nezačne dříve,než je uvedeno v rozpisu. Čísla stolů pro všechny zápasy do a včetně čtvrtfinále budou stanoveny den předem a oznámeny ředitelem turnaje.

Dott připraven na zahájení prodeje lístků

30. července 2007
www.worldsnooker.com

Zamiřte ve středu, 1. srpna do Aberdeen Exhibition and Conference Centre kvůli šanci na setkání se snookerovou hvězdou Graeme Dottem, a zároveň se začnou prodávat lístky na Royal London Watches Grand Prix.

Dott, loňský 888.com Mistr světa a současná světová dvojka bude od 14,15 do 15,00 prodávat lístky zákazníkům a podepisovat se.

Royal London Watches Grand Prix, jeden z největších bodovaných turnajů, se koná v říjnu od 13. do 21. a vrací se do AECC, kde se vloni konal poprvé.

Přivítá hvězdy jako například Ronnie O’Sullivana, obhajujícího šampióna Neila Robertsona, Steva Davise a skotské trio Johna Higginse, Stephena Hendryho a Dotta.

Hraje se v rychlém formátu skupin, který dovoluje fanouškům sledovat všechny jejich oblíbené hráče za cenu jednoho lístku.

Například během jedné fáze skupiny přinese denní lístek za 10 liber tři části snookeru na šesti stolech během každé části!

Loňské finále bylo rychle vyprodáno, takže si lístky rezervujte rychle, abyste se vyhnuli zklamání. Pro rychlé zájemce bude možný i omezený počet lístků za poloviční cenu na každou část.

Od středy můžete získat podrobnosti a rezervovat si místa na adrese www.ticketmaster.co.uk nebo na telefonu 08444 779000.

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

27. 6. Ladislav

Zítra: Lubomír

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

396498
_1234.bmp