Soutěž o lístky na sezónu 2007/08

Trump zvolen tím, koho bude třeba sledovat

8. srpna 2007

Judd Trump je vítězem volby o toho, koho bude dobře sledovat.

Soutěž se vás dotazovala na jméno hráče, který by se mohl dobře projevit v této sezóně. Hráči muselo být méně než 25 let a musel být mimo top 32.

Trump dostal 84% hlasů, Ricky Walden s 8% se umístil na 2. místě. Objevily se hlasy i pro Michaela White, Davida Morrise a Bena Woollastone.

Teprve 17tiletý levák z Bristolu se stal třetím nejmladším hráčem, který se v loňské sezóně kvalifikoval do Crucible a dostal se na 41. místo provizorního žebříčku po teprve dvou sezónách na okruhu.

Náhodně vybranými vítězi jsou Sam Yarker ze Stockportu, který vyhrává hru World Snooker Championship 2007 pro Playstation 2 a Daniel Requeiro Fernandez z Holandska, který vyhrává verzi pro XBOX 360.

Soutěž o „toho, koho bude třeba sledovat“

13. července 2007

Volte toho, kdo myslíte, že bude hvězdou nadcházející snookerového sezóny, abyste měli šanci vyhrát hru World Snookeru Championship 2007.

V loňském roce zvolili čtenáři ve stejné soutěži Jamie Cope jako mladou hvězdu, která by mohla mít vliv na snooker – a opravdu Shotgun se během sezóny dostal do dvou bodovaných finále.

Takže kdo myslíte, že udělá velký pokrok? Jediná omezení pro váš výběr jsou, že hráči musí být pod 25 let a musí být mimo světovou třicetdvojku.
Své hlasy posílejte na e-mail: competitions@worldsnooker.com a do pole předmět napište Ones to Watch 07/08, nebo posílejte pohlednice na adresu: Ones to Watch, World Snooker, 14-16 Great Portland St, London W1W 8QW
Nezapomeňte připojit své jméno, adresu a informaci, zda preferujete verzi hry pro PlayStation 2 nebo XBOX 360. Vaše hlasy musí být obdrženy do pátku, 3. srpna.
Pro vítěze, kteří budou vylosováni, jsou připraveny 2 kopie.

Více o hře

41Ze9hk-I9L._BO2,204,203,200_PIsitb-dp-500-arrow,TopRight,45,-64_OU01_AA240_SH20_[1]._bo2,204,203,200_pisitb-dp-500-arrow,topright,45,-64_ou01_aa240_sh20_

„Hláškový“ kvíz

6. července, 2007

Vyhrajte kopii nové snookerové novely Lionel Shriver v našem nejnovějších kvízu.

Nová kniha Shriverové The Post-Birthday World (Svět po narozeninách) je dychtivě očekávanou následnicí knihy We need to talk about Kevin, která vyhrála cenu Orange Prize za beletrii.

Příběh The Post-Birthday World plyne ve dvou liniích, přecházející v prolínajících se kapitolách, svázaných s úvodní částí, kde se Irena McGovern musí rozhodnout, zda být věrnou dlouholetou partnerkou Lawrence a nebo začít chodit s uhlazenou snookerovou hvězdou – Ramsey Actonem – šestinásobným finalistou z Crucible.

V novele je mnoho odkazů na snookerové postavy včetně Ronnie O’Sullivana, Johna Higginse, Johna Parrotta a Dominica Dale, stejně jako na komentátory Clive Evertona a Dennise Taylora.

Kvůli šanci na výhru této knihy se podívejte na komentáře, které byly proneseny při 888.com Mistrovství světa. Vše co musíte udělat je, tipnout si hráče, kteří je pronesli.

1. Způsob, jakým hraje, je velmi frustrující. Hraje důkladně, čistí bílou, ví, co bude hrát, ale trvá roky, než to zahraje. - Graeme Dott

2. Nevyhrajete turnaj, když jste „muppet“. - Ian McCulloch

3. Teď hraju pro radost, a nemůžete si to užívat, když musíte jen sedět a dívat se, jak se turnaj vyvíjí. - Steve Davis

4. Musím se s tím prostě srovnat a nemyslet na to, protože jsem trochu hloupý. - Anthony Hamilton

5. Myslím, že jsem se postavil vedle takových jako je Willie Thorne, já mám jen více vlasů. - Mark Selby

Pošlete své odpovědi na competitions@worldsnooker.com , do předmětu napište „Quotes quiz“ a nebo pošlete pohlednici na: Quotes quiz, World Snooker, 14-16 Great Portland St, London W1W 8QW

Nezapomeňte připojit své jméno a adresu. Vaše odpovědi musíme obdržet do pátku, 27. července.

Vítězem je Samantha Holgate z Derbyshire

Je čas odhalit vítěze poslední soutěže worldsnooker.com.

„Hru na pinballu, Čaroději?“
Gary Burnhill z Kentu připisuje tuto poznámku Ray Stubbsovi, který opěvuje Pinball Wizard od The Who na Fame Academy.
Vyhrává pár lístků na turnaj příští sezóny.

Tady je několik dalších příspěvků:

„Je to vůbec nejpozdnější konec, Johne, myslíš, že bychom měli turnaj přejmenovat na LateLateLate.com World Snooker Championship?“
Stephen Meadows, Londýn

„Jo, kámo, mám drobné na autobus.“
Benny Loi, Canada

„Takže Johne, dva světové tituly během devíti let, jestli to takhle půjde dál, tak bys mohl vyrovnat rekord Stephena Hendryho v 76ti letech.“
David Nugent, Skotsko

„Myslel jsem, že moje hra upadá a bylo mi z toho smutno, ale už se nevztekám, protože jsem vyhrál v ten pravý okamžik.“
Mrs. M. Hill, Bath

Soutěž o legendu k obrázku

8. června 2007

Zúčastněte se naší soutěže o legendu k obrázku kvůli možnosti vyhrát lístky na turnaj příští sezóny.

Nový 888.com Mistr světa John Higgins je zachycen s BBC Sportovním konferenciérem Ray Stubbsem v Crucible. Ale co bylo řečeno?

Pošlete vaše zábavné popisky na competitions@worldsnooker.com a do pole Předmět napište „Caption Comp“, nebo pošlete pohlednici na adresu: Caption Competition, World Snooker, 14-16 Great Portland St, London W1W 8QW

Nezapomeňte připojit své jméno a adresu. Vaše příspěvky čekáme do pátku, 22. června.

Vítěz obdrží dva lístky na turnaj příští sezóny podle vlastního výběru a nejvtipnější popisky budou zveřejněny na worldsnooker.com.

Vaším hráčem sezóny je Robertson

18. června 2007

Neil Robertson byl čtenáři worlsnooker.com zvolen Hráčem Sezóny.

Australský levák udělal velký průlom během své sezóny 2006/07, když vyhrál své první 2 bodované tituly své kariéry.

25letý hráč vyhrál Royal London Watches Grand Prix a Welsh Open a stal se prvním hráčem, který vyhrál v jedné sezóně 2 bodované tituly od sezóny 2004/05, kdy se to podařilo Ronnie O’Sullivanovi.

Robertson také poskočil v žebříčku o 6 míst a dostal se na top své kariéry – post sedmičky.

Celkem bylo obdrženo 261 hlas a Robertson dostal téměř celou třetinu – 80.

Ne daleko za ním, na druhém místě se s 63 body umístil Mark Selby, který přitáhl pozornost publika svým skvělým vystoupení ve finále 888.com World Snooker Championship. Finalista z Crucible se také poprvé dostal do TOP 16.

Šampión SAGA Insurance Masters O’Sullivan skončil s 42 hlasy na 3. místě, následuje ho 888.com Mistr světa a světová jednička John Higgins s 26 hlasy.

Namátkově vylosovaným vítězem páru lístků na turnaj příští sezóny se stává Mark Hird z Heanor v Derbyshire.