Fotbalová charita

Návštěva Dundalk FC

Ronnie v únoru s Jimmy Whitem navštívili fotbalový klub Dundalk FC

http://www.dundalkfc.com/News/090202_Snooker.asp

Fotbalová charita získala 2 miliony

9. června 2006
www.worldsnooker.com

Ronnie O’Sullivan, Robbie Williams, Diego Maradona a další získali báječnou sumu 2 miliony liber pro UNICEF díky Fotbalové akci.

Týdenní fotbalová akce vrhla tým Anglie složený z bývalých profesionálů a celebrit, včetně „The Rocket“ proti týmu Zbytek světa.

O’Sullivan hrál v zahřívacím zápase proti bývalým Anglickým internacionálům a denně podstupoval namáhavý trénink pod pečlivým dohledem Terry Venablese.

Ale při finálovém utkání týmů před 72 000 diváky na Old Traffort, bývalý mistr světa a světová jednička, chyběl.

Mluvčí programu ITV O’Sullivanovu absenci vysvětlil slovy: „Padnul s opravdu silným nachlazením a musel to v pátek před zápasem vzdát.“

„Je to opravdu škoda, protože Ronnie vypadal fakt dobře. Hrál v tréninkovém zápase v Craven Cottage a byl fakt dobrý.“

Góly od bývalého Newcastle a QPR útočníka Les Ferdinanda plus od herce, zpěváka a konferenciéra Jonathana Wilkese, pomohly Anglii k výhře 2-1 nad Zbytkem světa. Agrentinská legenda Maradona skóroval za soupeře.

2 milióny liber jsou více než dvojnásobek cíle, který si tato akce vytyčila. Výtěžek šel pro UNICEF na zdraví, vzdělání a ochranu bezbranných dětí.

1148765257128_0.3241133391199939.jpg

stránky fotbalové charitativní akce

football.JPG

Ronnie fotbal.jpg

Minulý víkend

„Jsem hrál fotbal jako Maradona (dobrá, ne úplně), setkal jsem se s Robbie Williamsem, a sledoval s Gazzou finále Poháru“
Ronnie O’Sullivan
Neděle, 20. května 2006
The Guardian

Byl to víkend fotbalu a dětí. Jo, miminko – mojí malé Lil jsou teprve 3 měsíce a je nádherná. Je i úžasný malý spáč – spí 11 hodin v kuse, od 7 večer do 6 ráno – dovoluje mně i mé přítelkyni Jo hezky se v noci prospat.

O víkendu jsem trénoval. Nemá to nic společného se snookerem. Je konec snookerové sezóny a pořád se ještě vzpamatovávám z porážky v semifinále Mistrovství na začátku tohoto měsíce. Vím, že jsem nehrál moc dobře, ale protože jsem měl určitou výhodu, opravdu jsem si myslel, že si seberu třetí světový titul. Nestalo se, takže – trochu hnusná věc.

Takže teď se soustřeďuji na fotbal. Příští neděli hraju v charitativním utkání pro Unicef na Old Trafford – je to England 11 postavená z fotbalových legend a celebrit proti World 11. A něco vám řeknu, bereme to dost vážně: máme toho pravého manažera – Terry Venablese – tu správnou pozici a tu pravou sestavu.

V dětství jsem si sám sebe vždycky představoval jako fotbalistu. Dokonce jsem to zkoušel (s pomocí mého táty) do Spurs – zvládl jsem to, ale pak jsem se tam 3 týdny neobjevil, protože jsem hrál snooker, takže jsem od Spurs vyletěl. Pořád jsem byl fanda Arsenalu a miloval můj snooker.

V sobotu ráno mě auto vyzvedlo v 7,30 a odvezlo do hotelu v Chelsea, kde jsme se všichni sešli, seznámili se a poradili se o tréninku. Gazza, John Barnes, Jamie Redknapp, Tony Adams, David Seaman, Les Ferdinand: ti všichni vypadali navzdory létům skvěle. Celebritami jsou Robbie Williams, Jamie Theakston, Angus Deayton, Damien Lewis a David Gray.

Jako hráč jsem jako Maradona říznutý Pelem s trochou Franze Beckenbauera. Ale vážně, jsem trochu nestylový – hraji na pravém křídle a jsem dobrej když dostanu míč, ale nevyhledávám to a neperu se o míč.

Odpoledne jsme sledovali finále Poháru – fantastický. Hodně jsem fandil West Hamu, ale byl jsem rád, když se nakonec Liverpool postavil na nohy. Rád vidím vítěze vyhrávat. Jsem vítězný muž.

V neděli nám dopřáli si pospat – auto mě vyzvedlo v 8,30. Na tréninkové ploše jsme měli masáž (ne ten typ jako Kevin Costner) a byla tam legrace, Gazza každého rozesmíval. Terry nás protáhl svým výcvikem, dali jsme si oběd a odpoledne jsem se vrátil domů k Lil. Líbí se mi být tátou – čím více času s ní trávím, tím více času s ní chci trávit. Večer jsem zašel ke kamarádovi na poker.

Příští týden trénuji každý den na ten velký zápas. Už teď jsem nervózní: u snookeru vím zhruba co čekat, tady jen doufám, že to půjde dobře.

soccer aid[1].jpg

Sestava hvězdné fotbalové charity odhalena

14. května 2006
www.itv.com

Tato akce, která se bude konat 27. května, zahájí fotbalové léto na ITV s legendami Světového poháru a top celebritami v zápase Anglie proti Zbytek světa, vše ve prospěch charity UNICEF a jeho partnerů.

Hudební hvězda Robbie Williams a hvězdný šéfkuchař Gordon Ramsay odhalili jejich rozpisy pro fotbalovou charitativní zápas.

Port Vale fanoušek Robbieho bude kapitánem anglického týmu, který je řízen bývalým anglickým šéfem Terry Venablesem.

Rodák z Glasgow Gordon Ramsay, bývalý fotbalista Glasgowských Rangers, je kapitánem Zbytku světového týmu, který je veden bývalým šéfem Chelsea a Newcastle United Ruud Gullitem.

Bývalý hvězdný tým Take That zahrnuje nejlepšího přítele Jonathan Wilkese, GMTV komentátora Ben Shepharda, DJ Jamie Theakstona a snookerového šampióna Ronnie O’Sullivana.

Mezi bývalými anglickými hráči, kteří se propůjčují této akci jsou David Seman, Tony Adams, Paul Gascoigne a John Barnes.

TV šéfkuchař Gordon Ramsay získal bývalého jezdce F1 Eddie Irvine, bývalého lékaře Tonyho Blaira Alistaira Campbella, ragbyovou hvězdu na odpočinku Davida Campese a hvězdu popu Briana McFaddena.

Mezi bývalé hvězdy fotbalu, které se připojí ke kuchaři s nevymáchanou pusou, patří například bývalý hráč Chelsea Gianfranco Zola a Marcel Desailly, bývalý hráč na křídle Newcastle United David Ginola a německý vítěz Světového poháru kapitán Lothar Matthaus.

Mužstva spolu budou celý týden trénovat s denním vysíláním začínajícím 22. května ve 21:00 na ITV1.

Pozorní Ant and Dec (Ant McPartlin a Declan Donnelly), budou ve svých programech sledovat všechny hráče, jak se snaží předvést to, co umí, což bude startem velkého zápasu, který bude živě vysílán z Old Trafford 27. května.

Seznam hráčů této akce:

Robbie Williams bude kapitánem Angličanů s Terry Venablesem, který se ujme role manažera.

Anglický tým sestává z Jamie Theakstona, Davida Gray, Bradley Walshe, Damiana Lewise, Anguse Deaytona, Ronnie O'Sullivana, Bena Shepharda, Jonathana Wilkese, Deana Lennox Kelly, Davida Seamana, Tony Adamse, Paula Gascoigne, Jamie Redknappa, Les Ferdinanda a Johna Barnese.

Ruud Gullit bude řídit stranu Zbytek světa s kapitánem šéfkuchařem Gordon Ramsayem.

Tým Zbytek světa je složen z Davida Campese, Alastaira Campbella, Lessandro Nivola, Bena Johnsona, Patricka Kielty, Briana McFadden, Sergei Fedorova, Craiga Doyle, Eddie Irvine, Gianfranco Zola, Marcela Desailly, Davida Ginola, Dunga, Lothara Matthause a Petera Schmeichela.

30tiletý Chigwellan O’Sullivan řekl: „Je to pro skvělou věc a měla by to být legrace, takže se na to těším.“

pro více informací klikněte zde

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

13. 6. Antonín

Zítra: Roland

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

422524
_1234.bmp