UK Championship 2012

UK Championship 
Hlavní akce 1.-9. prosince  2012
Barbican Centre, York

Od 1. do 2. prosince budou zápasy hrány za sebou. Hra začne v uvedeném času s 15ti minutovou pauzou mezi zápasy. 2. část každého dne nezačne před 15,00. Večerní část nezačne před uvedeným časem.

Pořadí zápasů až do a včetně semifinále a čísla stolů pro všechny zápasy až do a včetně čtvrtfinále budou určeny den předem a oznámeny turnajovým ředitelem.

Všechny zápasy až do a včetně čtvrtfinále – best of 11 framů (jedna část), sefiminále – best of 17 framů (8/9), finále – best of 19 framů (8/11).

Sobota, 1. prosince
12,00
9 – John Higgins 6-3 Michael Holt
14 – Barry Hawkins 6-4 Liang Wenbo

15,00
15 – Ding Junhui 4-6 Ryan Day
4 – Stephen Maguire 6-2 Fergal O'Brien

20,00
16 – Mark Selby 6-3 Michael White
7 – Graeme Dott 6-5 Martin Gould

Neděle, 2. prosince
12,00
8 – Shaun Murphy 6-3 Robert Milkins
10 – Mark Davis 6-1 Cao Yupeng

15,00
1 – Judd Trump 5-6 Mark Joyce
2 – Ali Carter 6-2 Steve Davis

20,00
12 – Mark Allen 3-6 Marco Fu
3 – Stuart Bingham  6-2 Jack Lisowski

Pondělí, 3. prosince
14,00
13 – Neil Robertson 6-1 Tom Ford
11 – Matthew Stevens 6-1 Dominic Dale

20,00
5 – Mark Williams 3-6 Mark King
6 – Ricky Walden 5-6 Luca Brecel

Úterý, 4. prosince
14,00
17 –Mark Joyce 2-6 Ali Carter
22 –Matthew Stevens 6-4 Marco Fu

20,00
20 –Graeme Dott 2-6 Shaun Murphy
18 –Stuart Bingham 6-4 Stephen Maguire

Středa, 5. prosince
14,00
24 –Ryan Day 4-6 Mark Selby
19 –Mark King 4-6 Luca Brecel

20,00
23 – Neil Robertson 6-2 Barry Hawkins
21 –John Higgins 5-6 Mark Davis

Čtvrtek, 6. prosince
14,00
QF1 –Ali Carter 6-4 Stuart Bingham
QF2 –Luca Brecel 5-6 Shaun Murphy

20,00
QF3 –Mark Davis 6-4 Matthew Stevens
QF4 –Neil Robertson 4-6 Mark Selby

Pátek, 7. prosince
14,00 
SF1 –Ali Carter 5-3 Shaun Murphy

20,00
SF1* – Ali Carter 8-9 Shaun Murphy

Sobota, 8. prosince
14,00
SF2 – Mark Davis 2-6 Mark Selby

20,00
SF2* – Mark Davis 4-9 Mark Selby

Neděle, 9. prosince
15,15
Finále – Shaun Murphy 4-4 Mark Selby

21,00
Finále* – Shaun Murphy 6-10 Mark Selby

*označuje závěrečnou část zápasu

Kvalifikace 20.-23. listopadu  2012
World Snooker Academy, Sheffield

 Všechny zápasy budou hrány na best of 11 frames.

Úterý, 20. listopadu
10,30
1 – David Grace 4-6 Daniel Wells
2 – Pankaj Advani 6-2 Sam Baird
3 – Chen Zhe 6-1 Sean O’Sullivan
4 – Tian Pengfei 6-4 Joel Walker
5 – Li Yan 4-6 Fraser Patrick
6 – Luca Brecel 6-0 Scott Donaldson

15,30
7 – Robbie Williams 2-6 Jamie O’Neill
8 – Michael Wasley w/o Hossein Vafaei Ayouri
9 – Thepchaiya Un-Nooh 6-5 Passakron Suwannawat
10 – Liam Highfield 6-1 Ben Judge
11 – Ian Burns 6-1 Michael Leslie

20,30
12 – Dechawat Poomjaeng 6-3 Simon Bedford
13 – Paul S. Davison 6-2 Gareth Allen
14 – Zhang Anda w/o Duane Jones
15 – Thanawat Tirapongpaiboon 6-5 Martin O’Donnell
16 – Tony Drago 3-6 Craig Steadman

Středa, 21. listopadu
10,30
17 – Andy Hicks 6-2 Daniel Wells 
18 – Jimmy White 5-6 Pankaj Advani
19 – Aditya Mehta 4-6 Chen Zhe
20 – Alan McManus 2-6 Tian Pengfei
21 – Adam Duffy 6-2 Fraser Patrick
22 – Peter Lines 4-6 Luca Brecel

15,30
23 – James Wattana 6-4 Jamie O’Neill
24 – Jimmy Robertson 6-5 Michael Wasley
25 – Barry Pinches 1-6 Thepchaiya Un-Nooh
26 – Cao Yupeng 6-3 Liam Highfield
27 – Kurt Maflin 3-6 Ian Burns

20,30
28 – Rod Lawler 6-5 Dechawat Poomjaeng
29 – Yu De Lu 6-4 Paul S. Davison
30 – Anthony McGill 6-0 Zhang Anda
31 – Alfie Burden 5-6 Thanawat Tirapongpaiboon
32 – Mike Dunn 4-6 Craig Steadman

Čtvrtek, 22. listopadu
10,30
33 – Mark Joyce 6-4 Andy Hicks 
34 – Steve Davis 6-5 Pankaj Advani 
35 – Jack Lisowski 6-2 Chen Zhe 
36 – David Grace 6-3 Tian Pengfei 
37 – Xiao Guodong 6-4 Adam Duffy 
38 – Liu Chuang 3-6 Luca Brecel

15,30
39 – Ben Woollaston 6-5 James Wattana
40 – Rory McLeod 6-3 Jimmy Robertson
41 – Jamie Jones 3-6 Thepchaiya Un-Nooh
42 – Dave Harold 4-6 Cao Yupeng
43 – Anthony Hamilton 2-6 Ian Burns

20,30
44 – Gerard Greene 4-6 Rod Lawler 
45 – Nigel Bond 5-6 Yu De Lu 
46 – Liang Wenbo 6-5 Anthony McGill 
47 – Matthew Selt 6-4 Thanawat Tirapongpaiboon 
48 – Michael White 6-3 Craig Steadman 

Pátek, 23. listopadu
10,30
49 – Jamie Cope 4-6 Mark Joyce 
50 – Jamie Burnett 2-6 Steve Davis 
51 – Joe Perry 4-6 Jack Lisowski 
52 – Fergal O’Brien 6-2 David Grace 
53 – Mark King 6-0 Xiao Guodong 
54 – Peter Ebdon 1-6 Luca Brecel 

15,30
55 – Martin Gould 6-3 Ben Woollaston
56 – Robert Milkins 6-5 Rory McLeod
57 – Michael Holt 6-1 Thepchaiya Un-Nooh
58 – Marcus Campbell 4-6 Cao Yupeng
59 – Dominic Dale 6-2 Ian Burns

20,30
60 – Marco Fu 6-3 Rod Lawler 
61 – Tom Ford 6-1 Yu De Lu
62 – Andrew Higginson 0-6 Liang Wenbo
63 – Ryan Day 6-3 Matthew Selt
64 – Ken Doherty 3-6 Michael White



Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

25. 6. Ivan

Zítra: Adriana

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

396456
_1234.bmp