PTC 1

APTC1 Rozpis zápasů

14. června 2012

Níže je rozpis zápasů prvního Asijského PTC hraného v Zhangjiagang, Čína.

Pondělí, 18. června

Ne před 4,00
WC9 Zhang Dongtao w/o Li Yinxi

Ne před 5,00
WC1 Zhou Yuelong 4-1 Zheng Peng
WC2 Chen Zifan 4-2 Luo Guangsheng
WC3 Lu Ning 4-3 Chen Bo
WC4 Zhang Yang 4-1 Mu Gang
WC5 Lian Tenghao 0-4 Zhu Yinghui

Ne před 10,00
WC6 Sun Chang 2-4 Yang Qingtian
WC7 Lin Shuai 4-0 Zheng Yanlun
WC8 Chen Jiajian 0-4 A Bulajiang
WC10 Shi Hanquing 4-1 Zhang Yadong
WC11 Fnag Yuanjun 1-4 Zhao Xintong
WC12 Zhang Yong 1-4 Feng Guowei

Ne před 13,00
WC13 Zhang Yi 4-2 Ou Zhiwei
WC14 Xu Xinjian 4-2 Ma Tingpeng
WC15 Lu Haotian 4-1 Qiu Yalong
WC16 Wang Yuchen w/o Hwang Chulho
WC17 Lei Zhen w/o Cao Kaisheng
16. Lei Zhen 2-4 Ding Junhui

Úterý, 19. června

Ne před 5,00
2. Cai Jianzhong 4-0 Tang Xu
4. Lu Ning 4-2 Matthew Selt
5. Marcus Campbell 2-4 Zhang Yang
6. Li Yuan 4-1 Ben Judge
7. Zhang Anda 4-1 Chen Ruifu
26. Guan Zhen 1-4 Chen Zhe
27. Cao Yupeng 2-4 Wang Linhan
28. Lu Haotian 3-4 Tom Ford

Ne před 10,00
10. Qi Ya 0-4 Jin Long
11. Li Yan 4-0 Cui Ming
12. Lin Shuai 4-3 Mark King
15. Rouzi Maimaiti 4-2 Da Hailin
18. Lin Yongzhi 4-2 Chen Feilong
19. Yu Delu 4-2 Pa Ruke
30. Pan Weixing 4-3 Liu Chuang

Ne před 13,00
1. Mark Williams 4-1 Zhou Yuelong 
9. Stuart Bingham 4-3 Yang Qingtian 
20. Zhao Xintong 4-0 Xiao Guodong
23. Michael Wasley v Mei Xiwen w/o
22. Ma Bing 3-4 Tian Pengfei
25. Peter Ebdon 3-4 Xu Xinjian
31. Li Hang 1-4 Cao Xinlong
32. Cao Kaisheng 4-0 Stephen Maguire

Středa, 20. června

Ne před 5,00
3. Michael White 4-2 Chen Zifan
8. Zhu Yinghui 4-3 Dominic Dale
13. Robert Milkins 4-0 A Bulajiang
14. Lu Zhenwei 4-3 Alfie Burden
17. Stephen Lee 4-1 Shi Hanquing
24. Zhang Yi 1-4 Mark Davis
29. Ben Woollaston 4-0 Wang Yuchen
21. Marco Fu 4-1 Feng Guowei

Ne před 10,00
33. Mark Williams 4-3 Cai Jianzhong
35. Zhang Yang 1-4 Li Yuan 
37. Stuart Bingham 4-1 Jin Long 
38. Li Yan 3-4 Lin Shuai 
42. Yu Delu 1-4 Zhao Xintong 
43. Marco Fu 1-4 Tian Pengfei 
45. Xu Xinjian 0-4 Chen Zhe 
48. Cao Xinlong 2-4 Cao Kaisheng

Ne před 13,00
34. Michael White 4-3 Lu Ning 
36. Zhang Anda 4-2 Zhu Yinghui 
39. Robert Milkins 4-0 Lu Zhenwei 
40. Rouzi Maimaiti 0-4 Ding Junhui
41. Stephen Lee 4-0 Lin Yongzhi 
44. Mei Xiwen 4-3 Mark Davis 
46. Wang Linhan 3-4 Tom Ford 
47. Ben Woollaston 4-0 Pan Weixing

Čtvrtek, 21. června

Ne před 4,00
Jeden vybraný zápas – bude upřesněno

Ne před 5,00
50. Li Yuan 1-4 Zhang Anda 
51. Stuart Bingham 4-0 Lin Shuai 
52. Robert Milkins 3-4 Ding Junhui 
55. Chen Zhe 4-3 Tom Ford

Ne před 10,00
49. Mark Williams 1-4 Michael White 
53. Stephen Lee 4-3 Zhao Xintong 
54. Tian Pengfei 4-1 Mei Xiwen 
56. Ben Woollaston 4-2 Cao Kaisheng

Ne před 13,00
QF1. Michael White 4-3 Zhang Anda 
QF2. Stuart Bingham 4-3 Ding Junhui 
QF3. Stephen Lee 4-2 Tian Pengfei 
QF4. Chen Zhe 4-0 Ben Woollaston

Pátek, 22. června

4,00 
SF1. Michael White 2-4 Stuart Bingham 
SF2. Stephen Lee 4-2 Chen Zhe

Ne před 8,00
Finále
Stuart Bingham 4-3 Stephen Lee

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

21. 8. Johana

Zítra: Bohuslav

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

398079
_1234.bmp