Championship League Snooker 2012

Rozpis zápasů 2012 Championship League Snooker

Championship League Snooker 2012 - Crondon Park Golf Club, Essex
1. skupina - Pořadí v žebříčku k 15. prosinci 2011 v závorkách
Pondělí, 9. ledna a úterý, 10. ledna
Mark Selby (1), Judd Trump (5), Shaun Murphy (6), Ali Carter (8), Matthew Stevens (13), Mark Davis (17) a Andrew Higginson (19).

Rozpis
Pondělí, 9. ledna 2012
1. den (časy jsou přibližné)
Stůl 1
13,00 - Matthew Stevens 1-3 Mark Selby
14,15 - Ali Carter 1-3 Mark Davis
ne před 16,00 - Mark Selby 3-2 Shaun Murphy
17,15 - Mark Davis 3-1 Andrew Higginson
ne před 20,00 - Mark Selby 3-1 Judd Trump
21,15 - Shaun Murphy 3-1 Andrew Higginson

Stůl 2
13,00 - Shaun Murphy 2-3 Judd Trump
14,15 - Andrew Higginson 3-1 Matthew Stevens
ne před 16,00 - Judd Trump 3-0 Ali Carter
17,15 - Matthew Stevens 2-3 Shaun Murphy
ne před 20,00 - Ali Carter 3-0 Andrew Higginson
21,15 - Mark Davis 3-2 Judd Trump

Úterý, 10. ledna
2. den (časy jsou přibližné)
Stůl 1
12,00 - Matthew Stevens 1-3 Mark Davis
13,15 - Judd Trump 3-2 Andrew Higginson
ne před 15,00 - Mark Selby 1-3 Andrew Higginson
16,15 - Shaun Murphy 2-3 Ali Carter
ne před 19,00 - Play-off - Mark Selby 1-3 Judd Trump
20,15 - Finále
Judd Trump 3-2 Shaun Murphy

Stůl 2
12,00 - Mark Selby 3-2 Ali Carter
13,15 - Shaun Murphy 3-0 Mark Davis
ne před 15,00 - Matthew Stevens 3-0 Ali Carter
16,15 - Mark Selby 3-2 Mark Davis
17,30 - Matthew Stevens 3-0 Judd Trump
ne před 19,00 - Play-off  - Mark Davis 1-3 Shaun Murphy

Další skupiny (pořadí v žebříčku k 15. prosinci v závorkách)

Skupina 2 (Středa, 11. ledna a čtvrtek, 12. ledna)

Mark Williams (2), Neil Robertson (3) and Stuart Bingham (14), Matthew Stevens, Mark Selby, Mark Davis, Shaun Murphy

Středa, 11. ledna (časy jsou přibližné)
1. den
Stůl 1
12,00 - Shaun Murphy 3-1 Mark Selby
13,15 - Mark Williams 3-2 Neil Robertson
ne před 15,00 - Mark Selby 3-1 Mark Davis
16,15 - Neil Robertson 0-3 Stuart Bingham
ne před 19,00 - Mark Selby 3-2 Matthew Stevens
20,15 - Mark Davis 3-0 Stuart Bingham

Stůl 2
12,00 - Mark Davis 3-1 Matthew Stevens
13,15 - Stuart Bingham 1-3 Shaun Murphy
ne před 15,00 - Matthew Stevens 2-3 Mark Williams
16,15 - Shaun Murphy 3-0 Mark Davis
ne před 19,00 - Mark Williams 0-3 Stuart Bingham
20,15 - Neil Robertson 3-2 Matthew Stevens

Čtvrtek, 12. ledna, 2012 (časy jsou přibližné)
2. den
Stůl 1
12,00 - Shaun Murphy 2-3 Neil Robertson
13,15 - Matthew Stevens 3-1 Stuart Bingham 
ne před 15,00 - Mark Selby 3-2 Stuart Bingham
16,15 - Mark Davis 3-0 Mark Williams
ne před 19,00 - Play-off - Mark Selby 3-1 Neil Robertson
20,15 - Final
Shaun Murphy 3-0 Mark Selby

Stůl 2
12,00 - Mark Selby 3-2 Mark Williams
13,15 - Mark Davis 2-3 Neil Robertson
ne před 15,00 - Shaun Murphy 3-0 Mark Williams
16,15 - Mark Selby 3-1 Neil Robertson
17,30 - Shaun Murphy 1-3 Matthew Stevens
ne před 19,00 - Play-off - Shaun Murphy 3-0 Mark Davis

Skupina 3 (Pondělí, 23. ledna a úterý, 24. ledna)
Martin Gould (12), Jamie Cope (20) and Stephen Hendry (21), Matthew Stevens, Mark Davis, Neil Robertson, Mark Selby

1. den, pondělí, 23. ledna

Stůl 1
13,00 - Mark Selby 3-0 Mark Davis
14,15 - Martin Gould 1-3 Jamie Cope
ne před 16,00 - Mark Davis 3-2 Neil Robertson
17,15 - Jamie Cope 3-2 Stephen Hendry
ne před 20,00 - Mark Davis 2-3 Matthew Stevens
21,15 - Neil Robertson 3-1 Stephen Hendry

Stůl 2
13,00- Neil Robertson 3-2 Matthew Stevens
14,15 - Stephen Hendry 2-3 Mark Selby
ne před 16,00 - Matthew Stevens 1-3Martin Gould
17,15 - Mark Selby 3-0 Neil Robertson
ne před 20,00 - Martin Gould 3-2 Stephen Hendry
21,15- Jamie Cope 0-3 Matthew Stevens

2. den, úterý, 24. ledna
Stůl 1
12,00 - Mark Selby 3-2 Jamie Cope
13,15 - Matthew Stevens 3-2 Stephen Hendry
ne před 15,00 - Mark Davis 3-1 Stephen Hendry
16,15 - Neil Robertson 3-1 Martin Gould
ne před 19,00 - Play-off - Mark Selby 3-2 Mark Davis
20,15 - Finále - Neil Robertson 3-2 Mark Selby

Stůl 2
12,00 - Mark Davis 3-0 Martin Gould
13,15 - Neil Robertson 3-1 Jamie Cope
ne před 15,00 - Mark Selby 2-3 Martin Gould
16,15 - Mark Davis 1-3 Jamie Cope
17,30 - Mark Selby 1-3 Matthew Stevens
ne před 19,00 - Play-off - Neil Robertson 3-2 Matthew Stevens

Skupina 4 (Středa, 25. ledna a čtvrtek, 26. ledna)
Mark Allen (10), Stephen Lee (16) and Peter Ebdon (26), Jamie Cope, Matthew Stevens, Mark Davis, Mark Selby

1. den - středa, 25. ledna
Stůl 1
12,00 - Mark Selby 3-2 Matthew Stevens 
13,15 - Mark Allen 3-1 Stephen Lee
ne před 15,00 - Matthew Stevens 2-3 Mark Davis 
16,15 - Stephen Lee 2-3 Peter Ebdon
ne před 19,00 - Matthew Stevens 2-3 Jamie Cope 
20,15 - Mark Davis 3-1 Peter Ebdon

Stůl 2
12,00 - Mark Davis 3-1 Jamie Cope 
13,15 - Peter Ebdon 0-3 Mark Selby
ne před 15,00 - Jamie Cope 3-2 Mark Allen 
16,15 - Mark Selby 3-0 Mark Davis
19,00 - Mark Allen 0-3 Peter Ebdon
20,15 - Stephen Lee 3-2 Jamie Cope

2. den - čtvrtek, 26. ledna
Stůl 1
12,00 - Mark Selby 3-1Stephen Lee
13,15 - Jamie Cope 1-3 Peter Ebdon
ne před 15,00 - Matthew Stevens 0-3 Peter Ebdon
16,15 - Mark Davis 0-3 Mark Allen
ne před 19,00 - Play-off - Mark Selby 3-2 Mark Allen
20,15 - Finále - Mark Davis 3-1 Mark Selby

Stůl 2
12,00 - Matthew Stevens 1-3 Mark Allen
13,15 - Mark Davis 3-0 Stephen Lee
ne před 15,00 - Mark Selby 3-2 Mark Allen
16,15 - Matthew Stevens 3-2 Stephen Lee
17,30 - Mark Selby 3-0 Jamie Cope 
ne před 19,00 - Play-off - Peter Ebdon 0-3 Mark Davis

Skupina 5 (Pondělí, 6. února a úterý, 7. února)
Mark Selby (1), Mark Allen (10), Ricky Walden (18), Jamie Cope (21), Barry Hawkins (23), Peter Ebdon (29) a Mark King (30)

Rozpis - 1. den, pondělí, 6. února - (všechny časy jsou přibližné)
Stůl 1
13,00 - Peter Ebdon 1-3 Mark Allen
14,15 - Ricky Walden 1-3 Mark King
ne před 16,00 - Mark Selby 1-3 Peter Ebdon 
17,15 - Barry Hawkins 0-3 Ricky Walden 
ne před 19,00 - Peter Ebdon 2-3 Jamie Cope
21,15 - Mark Allen 2-3 Mark King

Stůl 2
13,00 - Jamie Cope 0-3 Barry Hawkins 
14,15 - Mark Selby 2-3 Mark Alen 
ne před 16,00 - Mark Allen 3-2 Jamie Cope
17,15 - Mark King 1-3 Mark Selby
ne před 20,00 - Barry Hawkins 3-1 Mark King
21,15 - Ricky Walden 0-3 Jamie Cope

2. den, úterý, 7. února (všechny časy jsou přibližné)
Stůl 1
12,00 - Mark Selby 3-0 Ricky Walden
13,15 - Jamie Cope 1-3 Mark King
ne před 15,00 - Peter Ebdon 3-0 Mark King
16,15 - Mark Allen 3-0 Barry Hawkins
ne před 19,00 - Play-off - Mark Allen 2-3 Mark King
20,15 - finále - Mark King 2-3 Barry Hawkins

Stůl 2
12,00 - Peter Ebdon 2-3 Barry Hawkins
13,15 - Mark Allen 3-2 Ricky Walden
ne před 15,00 - Mark Selby 2-3 Barry Hawkins
16,15 - Peter Ebdon 3-0 Ricky Walden
17,30 - Mark Selby 2-3 Jamie Cope
ne před 19,00 - Play-off - Peter Ebdon 2-3 Barry Hawkins

Skpina 6 (Středa, 8. února a čtvrtek, 9. února)
Mark Allen, Mark King, Peter Ebdon, Jamie Cope, Marcus Campbell (22), Dominic Dale (25), Joe Perry (26)

1. den, středa, 8. února - (všechny časy jsou přibližné)
Stůl 1
2,00 - Mark King 1-3 Mark Allen
13,15 - Marcus Campbell 3-0 Joe Perry
ne před 15,00 - Mark Allen 3-0 Peter Ebdon
16,15 - Joe Perry 1-3 Dominic Dale
ne před 19,00 - Mark Allen 3-0 Jamie Cope
20,15 - Peter Ebdon 3-2 Dominic Dale

Stůl 2
12,00 - Peter Ebdon 3-2 Jamie Cope
13,15 - Dominic Dale 3-1 Mark King
ne před 15,00 - Jamie Cope 3-1 Marcus Campbell
16,15 - Mark King 1-3 Peter Ebdon
ne před 19,00 - Marcus Campbell 3-2 Dominic Dale
20,15 - Joe Perry 3-1 Jamie Cope

2. den - čtvrtek, 9. února - (všechny časy jsou přibližné)
Stůl 1
12,00 - Mark King 2-3 Joe Perry
13,15 - Mark Allen 3-2 Dominic Dale
ne před 15,00 - Jamie Cope 2-3 Dominic Dale
16,15 - Mark King 2-3 Marcus Campbell
ne před 19,00 - Play-off - Peter Ebdon 2-3 Dominic Dale
20,15 - finále - Mark Allen 3-2 Dominic Dale

Stůl 2
12,00 - Mark Allen 3-2 Marcus Campbell
13,15 - Mark Allen 2-3 Joe Perry
ne před 15,00 - Peter Ebdon 3-1 Marcus Campbell
16,15 - Mark Allen 2-3 Joe Perry
17,30 - Dominic Dale 3-2 Jamie Cope
ne před 19,00 - Play-off - Mark Allen 3-1 Marcus Campbell

Skupina 7 (Pondělí, 19. března a úterý 20. března)
Ding Junhui (9), Marco Fu (24), Ryan Day (27), Peter Ebdon, Dominic Dale, Marcus Campbell, Joe Perry

1. den - pondělí, 19. března

Dominic Dale 3-1 Peter Ebdon
11-63 (Ebdon 39), 90-8 (Dale 46, 43), 108-7 (Dale 102), 68-25 (Dale 32, 36)

Marcus Campbell 3-1 Joe Perry
84-42 (Campbell 40, 40, Perry 42), 71-26 (Campbell 40), 1-91 (Perry 31), 68-52 (Campbell 68, Perry 52)

Ding Junhui 2-3 Ryan Day
1-72 (Day 60), 57-27 (Ding 44), 0-116 (Day 116), 79-48 (Day 42, Ding 40), 20-71 (Day 62)

Tom Ford 3-0 Dominic Dale
96-0 (Ford 96), 70-33 (Ford 33), 65-51 (Dale 51, Ford 59)

Peter Ebdon 1-3 Marcus Campbell
7-74 (Campbell 74), 128-0 (Ebdon 122), 34-62 (Campbell 41), 0-66 (Campbell 42)

Joe Perry 2-3 Ding Junhui
62-35, 1-118 (Ding 105), 0-86 (Ding 86), 77-0, 42-57

Ryan Day 1-3 Tom Ford

Dominic Dale 3-1 Marcus Campbell

Peter Ebdon v Joe Perry

Ding Junhui 1-3 Tom Ford

Marcus Campbell 2-3 Tom Ford

Ryan Day 3-0 Joe Perry

2. den - úterý, 20. dubna

Dominic Dale 0-3 Ryan Day
8-100 (Day 62), 16-82 (Day 77), 0-134 (Day 122)

Peter Ebdon 1-3 Ding Junhui
4-92 (Ding 92), 83-0 (Ebdon 79), 0-122 (Ding 122), 26-89 (Ding 85)

Joe Perry 1-3 Tom Ford
104-2 (Perry 96), 11-101 (Ford 56), 19-109 (Ford 105), 45-60

Marcus Campbell 3-0 Ryan Day
92-36 (Campbell 92), 69-31, 66-61 (Day 61)

Peter Ebdon 3-0 Tom Ford 
87-0 (Ebdon 87), 75-51, 65-1 (Ebdon 65)

Dominic Dale 0-3 Ding Junhui
0-100 (Ding 92), 22-71 (65), 34-71

Marcus Campbell 2-3 Ding Junhui
0-82 (Ding 82), 9-117 (Ding 84), 69-56, 93-28 (Campbell 93), 29-109 (Ding 109)

Peter Ebdon 3-2 Ryan Day
70-1 (Ebdon 58), 0-86 (Day 57), 46-87 (Day 87), 86-14 (Ebdon 70), 65-6 (Ebdon 59)

Dominic Dale 2-3 Joe Perry
74-44

Semi-finale

Tom Ford 3-2 Ryan Day

Ding Junhui 3-0 Marcus Campbell

Finále
Ding Junhui 3-0 Tom Ford

Vítězná skupina (Středa, 21. března a čtvrtek, 22. března)
Zahrnuje všechny vítěze od skupiny 1 do 7.
Judd Trump, Shaun Murphy, Neil Robertson, Mark Davis, Barry Hawkins, Mark Allen, Ding Junhui

1. den - středa, 21. března
Stůl 1 (časy jsou přibližné)
12,00 - Judd Trump 3-1 Shaun Murphy
13,15 - Barry Hawkins 1-3 Mark Allen
ne před 15,00 - Shaun Murphy 3-2 Neil Robertson
16,15 - Mark Allen 2-3 Ding Junhui 
ne před 19,00 - Shaun Murphy 3-2 Mark Davis
20,15 - Neil Robertson 0-3 Ding Junhui

Stůl 2
12,00 - Neil Robertson 1-3 Mark Davis
13,15 - Ding Junhui 2-3 Judd Trump
ne před 15,00 - Mark Davis 1-3 Barry Hawkins
16,15 - Judd Trump 3-1 Neil Robertson
ne před 19,00 - Barry Hawkins 0-3 Ding Junhui 
20,15 - Mark Allen 3-2 Mark Davis

2. den - čtvrtek, 22. března
Stůl 1 (časy jsou přibližné)
12,00 - Judd Trump 1-3 Mark Allen
13,15 - Mark Davis 1-3 Ding Junhui 
ne před 15,00 - Shaun Murphy 3-2 Ding Junhui 
16,15- Neil Robertson 3-2 Barry Hawkins
ne před 19,00 - Play-off  - Ding Junhui 3-1 Barry Hawkins
20,15 - Finále - Judd Trump 1-3 Ding Junhui

Stůl 2
12,00 - Shaun Murphy 0-3 Barry Hawkins
13,15 - Neil Robertson 3-1 Mark Allen
ne před 15,00 - Judd Trump 2-3 Barry Hawkins
16,15 - Shaun Murphy 1-3 Mark Allen
17,30 - Judd Trump 2-3 Mark Davis
ne před 19,00 - Play-off - Mark Allen 0-3 Judd Trump

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

24. 8. Bartoloměj

Zítra: Radim

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

398194
_1234.bmp