German Masters 2012

Rozpis zápasů hlavní soutěže

Hlavní akce
Tempodrom, Berlín
1.-5. února, 2012

Rozpis zápasů

Středa, 1. února 2012
10,00
WC1 - Ken Doherty 5-1 Patrick Einsle
WC2 - Adrian Gunnell 5-3 Peter Bullen
WC3 - Yu Delu 5-3 Chris Norbury
WC4 - Mike Dunn 3-5 Craig Steadman
WC5 - Liu Song 5-0 Soner San

15,00
15 - Stephen Maguire 5-1 Ryan Day  
12 - Shaun Murphy 5-4 Barry Hawkins
WC6 - James Wattana w/o Mario Wehrmann
WC7 - Paul Davison 5-2 Krzysztof Wrobel 
WC8 - Tom Ford 5-1 Philip Arnold

20,00
1 - Mark Williams 5-0 Ken Doherty
16 - John Higgins 5-1 Mark Davis  
2 - Stuart Bingham 5-3 Peter Ebdon  
3 - Stephen Lee 5-2 Adrian Gunnell  
11 - Martin Gould 1-5 Ricky Walden 

Čtvrtek, 2. února 2012
10,00 
4 - Ding Junhui 3-5 Yu Delu  
13 - Judd Trump 5-1 Paul Davison  
10 - Graeme Dott 5-0 James Wattana  
8 - Neil Robertson 5-2 Marcus Campbell  
14 - Mark Allen 5-4 Tom Ford 

15,00
6 - Ronnie O'Sullivan 5-4 Andrew Higginson :-)
9 - Mark Selby 5-0 Liu Song  
5 - Ali Carter 4-5 Joe Perry 
7 - Matthew Stevens 5-1 Craig Steadman 

20,00
24 - Stephen Maguire 5-0 John Higgins
22 - Ricky Walden 2-5 Shaun Murphy
18 - Stephen Lee 5-2 Yu Delu 
23 - Judd Trump 5-2 Mark Allen 

Pátek, 3. února 2012
14,00
19 - Joe Perry 1-5 Ronnie O'Sullivan  :-)
17 - Mark Williams 5-2 Stuart Bingham
21 - Mark Selby 5-3 Graeme Dott 
20 - Matthew Stevens 5-1 Neil Robertson 

20,30
QF1 - Mark Williams 3-5 Stephen Lee 
QF2 - Ronnie O'Sullivan 5-3 Matthew Stevens :-)
QF3 - Mark Selby 3-5 Shaun Murphy 
QF4 - Judd Trump 4-5 Stephen Maguire

Sobota, 4. února 2012
14,00
SF1 - Ronnie O'Sullivan 6-4 Stephen Lee :-)

20,30
SF2 - Shaun Murphy 0-6 Stephen Maguire

Neděle, 5. února 2012
14,00
Finále - Ronnie O'Sullivan 3-5 Stephen Maguire 

20,30
Finále - Ronnie O'Sullivan 9-7 Stephen Maguire :-D

Všechny zápasy až do a všetně čtvrfinále budou hrány na best of 9 framů, semifinále na best of 11 framů a finále na best of 17 framů (8/9).

Od středy, 1. února do pátku, 3. února (jen části od 10,00) budou stoly číslovány zleva do prava. Stůl 1-5. Čísla stolů pro zbývající části budou určena den předem a oznámena turnajovým ředitelem a firmou Dragonstars.

Pořadí zápasů ve středu, 1. února a čtvrtek, 2. února se může změnit v závislosti na výsledcích kvalifikačních kol a hráčích účastnících se zápasů kola divokých karet.

 

Kvalifikace - 21.-25. listopadu 2011
World Snooker Academy, Sheffield

Pondělí, 21. listopadu 2011
19,00
1 - Lucky Vatnani 2-5 Dechawat Poomjaeng
2 - Daniel Wells 1-5 Luca Brecel

Úterý, 22. listopadu 2011
11,00
3 - Mark Joyce 4-5 David Grace
4 - Jack Lisowski 1-5 Sam Craigie
5 - Joe Jogia 4-5 Stuart Carrington
6 - Jimmy White 5-3 Matthew Couch
7 - Jimmy Robertson w/o Bjorn Haneveer
8 - Adrian Gunnell 5-1 Sam Baird

15,30
9 - Alfie Burden 5-2 Scot MacKenzie
10 - Barry Pinches 4-5 Yu DeLu
11 - Robert Milkins 5-0 Tian Pengfei
12 - Steve Davis 5-3 Joe Meara
13 - Ben Woollaston 5-1 Rod Lawler

20,00
14 - Jamie Jones 5-2 Andrew Norman
15 - Tony Drago 2-5 Adam Wicheard
16 - Mike Dunn 5-0 Kurt Maflin
17 - Jamie Burnett 5-2 Luca Brecel
18 - Peter Lines 5-2 Simon Bedford


Středa, 23. listopadu 2011
11,00
19 - Rory McLeod 5-2 Kacper Filipiak
20 - Liu Song 5-3 Liam Higfield
21 - Nigel Bond 1-5 Andrew Pagett
22 - James Wattana 5-3 Passakorn Suwannawat
23 - Liu Chuang 5-3 Ian McCulloch
24 - Liang Wenbo 5-3 Aditya Mehta


15,30
25 - Alan McManus 5-0 Robin Hull
26 - Andy Hicks 5-2 Cao Yupeng
27 - Gerard Greene 2-5 David Morris
28 - Matthew Selt 4-5 Paul Davison
29 - Anthony Hamilton 5-3 David Hogan

20,00
30 - Joe Swail 5-1 Dechawat Poomjaeng
31 - Dave Harold 3-5 Adam Duffy
32 - Anthony McGill 5-3 Li Yan
33 - Michael Holt 2-5 Michael White
34 - Xiao Guodong 5-3 David Gilbert

Čtvrtek, 23. listopadu 2011
11,00 
35 - David Grace 2-5 Sam Craigie
36 - Stuart Carrington 3-5 Jimmy White
37 - Jimmy Robertson 0-5 Adrian Gunnell
38 - Alfie Burden 2-5 Yu DeLu 
39 - Robert Milkins 5-1 Steve Davis 
40 - Ben Woollaston 2-5 Jamie Jones 

15,30
41 - Adam Wicheard 0-5 Mike Dunn 
42 - Jamie Burnett 3-5 Peter Lines 
43 - Rory McLeod 3-5 Liu Song 
44 - Andrew Pagett 1-5 James Wattana 
45 - Liu Chuang 5-3 Liang Wenbo 

20,00
46 - Alan McManus 4-5 Andy Hicks
47 - David Morris 3-5 Paul Davison
48 - Anthony Hamilton 5-4 Joe Swail 
49 - Adam Duffy 4-5 Anthony McGill 
50 - Michael White 5-2 Xiao Guodong 

Pátek, 25. listopadu 2011
11,00
51 - Ken Doherty 5-4 Sam Craigie 
52 - Peter Ebdon 5-4 Jimmy White  
53 - Marco Fu 1-5 Adrian Gunnell 
54 - Jamie Cope 3-5 Yu DeLu 
55 - Joe Perry 5-3 Robert Milkins 
56 - Andrew Higginson 5-2 Jamie Jones 

15,30
57 - Mark King 3-5 Mike Dunn
58 - Marcus Campbell 5-3 Peter Lines
59 - Fergal O'Brien 4-5 Liu Song
60 - Stephen Hendry 5-1 James Wattana 
61 - Ricky Walden 5-1Liu Chuang

20,00
62 - Barry Hawkins 5-4 Andy Hicks 
63 - Dominic Dale 4-5 Paul Davison 
64 - Tom Ford 5-0 Anthony Hamilton 
65 - Ryan Day 5-4 Anthony McGill 
66 - Mark Davis 5-2 Michael White

Všechny zápasy budou hrány na best of 9 framů.

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

11. 12. Dana

Zítra: Simona

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

402078
_1234.bmp