World Cup 2011

Formát zápasů

Formát World Cup

28. června 2011
Níže máte formát PTT-EGAT World Cup v Thajsku, který se odehraje od 11. do 17. července.

PTT-EGAT Snooker World Cup 2011
První uvedené zápasy budou hrány na stole č. 1, druhé uvedené na stole č. 2, ale televize si může vybrat, který ze stolů bude přenášet.

Pondělí, 11. července
8,00 Skupina A - Pákistán 3-2 Irsko
Muhammad Sajjad prohrál s Kenem Dohertym
Sahid Aftab porazil Fergala O'Briena
Pákistán porazil Irsko
Sahid Aftab porazil Kena Dohertyho
Muhammad Sajjad prohrál s Fergalem O'Brienem

Skupina D - Thajsko 2 3-2 Afganistán
Thepchaiya Un-Nooh porazil Mohammad Raise
Passakorn Sunwannawat prohrál s Mohammadem Salehem
Thajsko 2 porazilo Afganistán 
Passakorn Sunwannawat prohrál s Mohammadem Raisem
Thepchaiya Un-Nooh porazil Mohammada Saleha

pak Skupina C - Brazílie 3-2 Belgie
Noel Rodrigues porazil  Bjorna Haneveera
Fabio Luersen porazil  Luca Brecela
Brazílie prohrála s Belgií
Fabio Luersen porazil Bjorna Haneveera
Noel Rodrigues prohrál s Luca Brecelem

Skupina D - Hong Kong 2-3 Polsko
Marco Fu prohrál s Kacperem Filpiakem
Fung Kwok Wai prohrál s Krzysztofem Wrobelem
Hong Kong prohrál s Polskem
Fung Kwok Wai porazil Kacpera Filpiaka
Marco Fu porazil Krzysztofa Wrobela

14,00 - Skupina B - Thajsko 1 1-4 Austrálie
James Wattana prohrál s Neilem Robertsonem
Dechawat Poomjaeng porazil  Steva Mifsuda
Thajsko prohrálo s Austrálií
James Wattana prohrál se Stevem Mifsudem
Dechawat Poomjaeng prohrál s Neilem Robertsonem

Skupina C - Indie 1-4 Severní Irsko
Pankav Advani prohrál s Gerardem Greenem
Aditya Mehta pohrál s Markem Allenem
Indie prohrála se Severním Irskem
Pankav Advani prohrál s Markem Allenem
Aditya Mehta porazil Gerarda Greena

pak Skupina A - Egypt 3-2 Německo
Yaser Elsherbiny x Lasse Munstermann
Wael Talat x Patrick Einsle
Egypt x Německo
Wael Talat porazil Lasse Munstermanna
Yaser Elsherbiny porazil Patricka Einsle

Skupina B - Čína 3-2 Malta
Ding Junhui prohrál s Tony Dragem
Liang Wenbo porazil Alexe Borga
Čína porazila Maltu
Liang Wenbo prohrál s Tony Dragem
Ding Junhui porazil Alexe Borga


Úterý, 12. července
8,00 Skupina B - Malta 2-3 Austrálie
Tony Drago porazil Neila Robertsona
Alex Borg prohrál se Stevem Mifsudem
Malta porazila Austrálii
Tony Drago prohrál se Stevem Mifsudem
Alex Borg prohrál s Neilem Robertsonem

Skupina C - Indie 3-2 Belgie
Pankav Advani prohrál s Luca Brecelem
Aditya Mehta porazil Bjorna Haneveera
Indie prohrála s Belgií
Aditya Mehta porazil Luca Brecela
Pankav Advani porazil Bjorna Haneveera

pak Skupina A - Pakistán 2-3 Německo
Sahib Aftab prohrál s Patrickem Einslem
Muhammad Sajjad prohrál s Lasse Munstermannem
Pakistán porazil Německo
Sahid Aftab prohrál s Lasse Munstermannem
Muhammad Sajjad porazil Patricka Einsle

Skupina C - Anglie 4-1 Brazílie
Mark Selby porazil Fabio Luersena
Ali Carter porazil Noela Rodriguese
Anglie prohrála s Brazílií
Mark Selby porazil Noele Rodriguese
Ali Carter porazil Fabio Luersena

14,00 Skupina A - Wales 5-0 Egypt
Mark Williams porazil Yasera Elsherbiny
Matthew Stevens porazil Waela Talata
Wales porazil Egypt
Mark Williams porazil Waela Talata
Matthew Stevens porazil Yasera Elsherbiny

Skupina D - Skotsko 3-2 Polsko
John Higgins prohrál s Kacperem Filipiakem
Stephen Maguire porazil Krzysztofa Wrobela
Skotsko porazilo Polsko
John Higgins porazil Krzysztofa Wrobela
Stephen Maguire prohrál s Kacperem Filipiakem

pak Skupina B - Thajsko 1 4-1 SAE
James Wattana porazil Muhammad Mustaffa Shehaba
Dechwat Poomjaeng porazil Mohammad al Joakera
Thajsko prohrálo s SAE
James Wattana porazil Mohammad al Joakera
Dechawat Poomjaeng porazil Mohammad Mustaffa Shehaba

Skupina D - Afganistán 2-3 Hong Kong
Mahammad Rais porazil Marco Fu
Mohammed Saleh prohrál s Fung Kwok Wai
Afganistán prohrál s Hong Kongem
Mohammad Rais porazil Fung Kwok Wai
Mohammad Saleh prohrál s Marco Fu


Středa, 13. července
8,00 Skupina A - Egypt 1-4 Irsko
Wael Talat porazil Kena Dohertyho
Yaser Elsherbiny prohrál s Fergalem O'Brienem
Doubles - Egypt prohrál s Irskem
Wael Talat prohrál s Fergalem O'Brienem
Yaser Elsherbiny prohrál s Kenem Dohertym

Skupina C - Brazílie 1-4 Severní Irsko
Fabio Leursen prohrál s Markem Allenem
Noel Rodrigues prohrál s Gerardem Greenem
Doubles - Brazil prohrála se Severním Irskem
Fabio Leursen prohrál s Gerardem Greenem
Noel Rodrigues porazil Marka Allena

pak Skupina B - Thajsko 1 2-3 Malta
James Wattana porazil Tony Draga
Dechawat Poomjaeng prohrál s Alexem Borgem
Doubles - Thailand 1 prohrálo s Maltou
James Wattana prohrál s Alexem Borgem
Dechawat Poomjaeng porazil Tony Draga

Skupina D - Scotsko 4-1 Afganistán
John Higgins porazil Mohammad Raise
Stephen Maguire porazil Mohammad Salema
Doubles - Skotsko porazilo Afghanistán
John Higgins prohrál s  Mohammed Salemem
Stephen Maguire porazil Mohammad Raise

14,00 Skupina B - Čína 3-2 SAE
Ding Junhui prohrál s Mohammad Mustaffa Shehabem
Liang Wenbo porazil Mohammad Al Joakera
Doubles - China prohrála s UAE
Ding Junhui porazil Mohammad Al Joakera
Liang Wenbo porazil Mohammad Mustaffa Shehaba

Skupina C - Anglie 3-2 Belgie
Mark Selby porazil Bjorna Haneveera
Ali Carter prohrál s Luca Brecelem
Doubles - Anglie porazila Belgii
Mark Selby porazil Luca Brecela
Ali Carter prohrál s Bjornem Haneveerem

pak Skupina A - Wales 3-2 Německo
Mark Williams porazil Patricka Einsle
Matthew Stevens prohrál s Lasse Munstermannem
Doubles - Wales porazil Germany
Mark Williams porazil Lasse Munstermanna
Matthew Stevens prohrál s Patrickem Einsle

Skupina D - Thajsko 2 1-4 Hong Kong
Passakorn Suwannawat porazil Marco Fu
Thepchaiya Un-Nooh prohrál s Fung Kwok Wai
Doubles - Thailand 2 prohrálo s Hong Kong
Passakorn Suwannawat prohrál s Fung Kwok Wai
Thepchaiya Un-Nooh prohrál s Marco Fu


Čtvrtek, 14. července
8,00 - Skupina B - SAE 0-5 Malta
Mohammad Mustaffa Shehab prohrál s Tony Dragem
Mohammad Al Joaker prohrál s Alexem Borgem
Doubles - SAE prohrály s Maltou
Mohammad Mustaffa Shehab prohrál s Alexem Borgem
Mohammad Al Joaker prohrál s Tony Dragem

Skupina C - Belgie 2-3 Severní Irsko
Bjorn Haneveer prohrál s Markem Allenem
Luca Brecel prohrál s Gerardem Greenem
Doubles - Belgie porazila Severní Irsko
Bjorn Haneveer prohrál s Gerardem Greenem
Luca Brecel porazil Marka Allena

pak - Skupina A - Wales 3-2 Pakistán
Mark Williams porazil Sahid Aftaba
Matthew Stevens porazil Muhammad Sajjada
Doubles - Wales porazil Pakistán
Mark Williams prohrál s Muhammad Sajjadem
Matthew Stevens prohrál s Sahid Aftabem

Skupina D - Polsko 1-4 Afganistán
Kacper Filipiak porazil Mohammad Raise
Krzysztof Wrobel prohrál s Mohammad Salemem
Doubles - Polsko prohrálo s Afghanistánem
Kacper Filipiak prohrál s Mohammad Salemem
Krzysztof Wrobel prohrál s Mohammad Raisem

pak - Skupina B - Čína 3-2 Austrálie
Ding Junhui prohrál s Neilem Robertsonem
Liang Wenbo porazil Steve Mifsuda
Doubles - Čína porazila Austrálii
Ding Junhui porazil Steve Mifsuda
Liang Wenbo prohrál s Neilem Robertsonem

Skupina C - Anglie 4-1 India
Mark Selby porazil Aditya Mehtu
Ali Carter porazil Pankava Advani
Doubles - Anglie porazila Indii
Mark Selby porazil Pankava Advani
Ali Carter porazil Aditya Mehtu 

pak Skupina A - Německo 2-3 Irsko
Patrick Einsle porazil Kena Dohertyho
Lasse Munstermann prohrál s Fergalem O'Brienem
Doubles - Německo prohrálo s Irskem
Patrick Einsle porazil Fergala O'Briena
Lasse Munstermann prohrál s Kenem Doherty

Skupina D - Skotsko 3-2 Thajsko 2
John Higgins prohrál s Passakorn Suwannawatem
Stephen Maguire porazil Thepchaiya Un-Nooha
Skotsko prohrálo s Thajskem 2
John Higgins porazil Thepchaiya Un-Nooha
Stephen Maguire porazil Passakorn Suwannawata


Pátek, 15. července
8,00 - Skupina B - SAE 1-4 Austrálie
Mohammad Mustaffa Shehab prohrál s Neilem Robertsonem
Mohammad Al Joaker prohrál se Stevem Mifsudem
Doubles - SAE prohrály s Australií
Mohammad Mustaffa Shehab porazil Steve Mifsuda
Mohammad Al Joaker prohrál s Neilem Robertsonem

Skupina C - Brazílie 1-4 Indie
Fabio Luersen prohrál s Aditya Mehta
Noel Rodrigues prohrál s Pankav Advani
Doubles - Brazílie prohrála s Indií
Fabio Luersen prohrál s Pankav Advani
Noel Rodrigues porazil Aditya Mehta

pak Skupina A - Egypt 2-3 Pakistián
Wael Talat porazil Sahid Aftaba
Yaser Elsherbiny prohrál s Muhammad Sajjadem
Doubles - Egypt porazil Pakistán
Wael Talat prohrál s Muhammad Sajjadem
Yaser Elsherbiny prohrál s Sahid Aftabem

Skupina D - Thajsko 2 4-1 Polsko
Passakorn Sunwannawat porazil Kacpera Filipiaka
Thepchaiya Un-Nooh porazil Krzysztofa Wrobela
Doubles - Thajsko 2 prohrálo s Polskem
Passakorn Sunwannawat porazil Krzstofa Wrobela
Thepchaiya Un-Nooh porazil Kacpera Filipiaka

14,00 - Skupina A - Wales 3-2 Irsko
Mark Williams porazil Kena Doherty
Matthew Stevens porazil Fergala O'Briena
Doubles - Wales prohrál s Irskem
Mark Williams porazil Fergala O'Briena
Matthew Stevens prohrál s Kenem Doherty

Skupina D - Skotsko 3-2 Hong Kong
John Higgins porazil Marco Fu
Stephen Maguire porazil Fung Kwok Wai
Doubles - Skotsko prohrál s Hong Kongem
John Higgins porazil Fung Kwok Wai
Stephen Maguire prohrál s Marco Fu

pak Skupina B - Thajsko 1 Čína
James Wattana prohrál s Dingem Junhui
Dechawat Poomjaeng prohrál s Liangem Wenbo
Doubles - Thajsko1 porazilo Čínu
James Wattana prohrál s Liangem Wenbo
Dechawat Poomjaeng prohrál s Dingem Junhui

Skupina C - Anglie 3-2 Severní Irsko
Mark Selby porazil Marka Allena
Ali Carter prohrál s Gerardem Greenem
Doubles - Anglie prohrála se Severním Irskem
Mark Selby porazil Gerarda Greena
Ali Carter porazil Marka Allena


Sobota, 16. července
8,00 - dvě čtvrtfinále
Irsko 1-4 Čína
Ken Doherty prohrál s Dingem Junhui
Fergal O'Brien prohrál s Liangem Wenbo
Irsko porazilo Čínu
Fergal O'Brien prohrál s Dingem Junhui
Ken Doherty prohrál s Liangem Wenbo

Wales 4-2 Austrálie
Mark Williams porazil Neila Robertsona 
Matthew Stevens porazil Steva Mifsuda
Wales prohrál s Austrálií
Mark Williams porazil Steva Mifsuda
Matthew Stevens prohrál s Neilem Robertsonem
Wales
porazil Austrálii

pak další dvě čtvrtfinále

Anglie 3-4 Hong Kong
Mark Selby prohrál s Marco Fu
Ali Carter porazil Fung Kwok Wai
Doubles - Anglie prohrála s Hong Kongem
Mark Selby porazil Fung Kwok Wai
Ali Carter porazil Marco Fu
Doubles - Anglie prohrála s Hong Kongem
vybírá kapitán - Mark Selby prohrál s Marco Fu

Skotsko 3-4 Severní Irsko
John Higgins prohrál s Markem Allenem
Stephen Maguire prohrál s Gerardem Greenem
Doubles - Scotland porazilo Severní Irsko
John Higgins porazil Gerarda Greena
Stephen Maguire prohrál s Markem Allenem
Doubles - Skotsko porazilo Severní Irsko
vybírá kapitán - John Higgins prohrál s Markem Allenem


Neděle, 17. července
8,00 - semifinále
Wales 1-4 Čína
Mark Williams prohrál s Dingem Junhui
Matthew Stevens porazil Lianga Wenbo
Wales prohrál s Čínou
Mark Williams prorhrál s Liangem Wenbo
Matthew Stevens prohrál s Dingem Junhui

Hong Kong 3-4 Severní Irsko
Marco Fu prohrál s Markem Allenem
Fung Kwok Wai prohrál s Gerardem Greenem
Hong Kong porazil Severní Irsko 
Marco Fu prohrál s Gerardem Greenem
Fung Kwok Wai porazil Marka Allena 
Hong Kong porazil Severní Irsko 
Marco Fu prohrál s Markem Allenem

16.30 - Finále
Čína 4-2 Severní Irsko
Ding Junhui porazil Marka Allena
Liang Wenbo porazil Gerarda Greena
Čína porazila Severní Irsko
Ding Junhui prohrál s Gerardem Greenem
Liang Wenbo prohrál s Markem Allenem
Čína porazila Severní Irsko

Každý zápas sestává z 5ti framů a budou odehrány všechny.

Ligová fáze
Zápas 1 (hráč 1 vs hráč 1)
Zápas 2 (hráč 2 vs hráč 2)
Zápas 3 (čtyřhra - střídání strků)
Zápas 4 (hráč 1 vs hráč 2)
Zápas 5 (hráč 2 vs hráč 1)
Vyřazovací fáze
Zápas 1 (hráč 1 vs hráč 1)
Zápas 2 (hráč 2 vs hráč 2)
Zápas 3 (čtyřhra - střídání strků)
Zápas 4 (hráč 1 vs hráč 2)
Zápas 5 (hráč 2 vs hráč 1)
Zápas 6 (čtyřhra - střídání strků)
Zápas 7 (dvouhra - kapitán nominuje hráče)

 

Rozpis World Cupu

13. června 2011
Níže je formát zápasů pro PTT-EGAT Snooker World Cup, který se odehraje v Bangkoku 13. června 2011.

Skupiny:

Skupina A

Wales 
Egypt
Pákistan
Německo
Irsko

Skupina B

Čína
Thajsko 1
SAE
Malta
Austrálie

Skupina C
Anglie
Brazílie
Indie
Belgie
Severní Irsko

Skupina D
Skotsko
Thajsko 2
Afghanistan
Polsko
Hong Kong

20 týmů bude nalosováno do 4 skupin po pěti pro akci, která se odehraje od 11. do 17. července v Thajsku, Bangkok. První 2 z každé skupiny postoupí do čtvrtfinále. Každý zápas bude zahrnovat dvouhru i čtyřhru. Týmy sestávají z:

Nasazená osmička:

1. Wales: Mark Williams a Matthew Stevens
2. Scotsko: John Higgins a Stephen Maguire
3. Anglie: Mark Selby a Ali Carter
4. Čína: Ding Junhui a Liang Wenbo
5. Austrálie: Neil Robertson a Steve Mifsud
6. Severní Irsko: Mark Allen a Gerard Greene
7. Hong Kong: Marco Fu a Fung Kwok Wai
8. Irsko: Ken Doherty a Fergal O'Brien

Týmy hostitelů

Thajsko A: James Wattana a Dechawat Poomjaeng
Thajsko B: Passakorn Sunwannawat a Thepchaiya Un-nooh

Divoké karty

Německo: Patrick Einsle a Lasse Münstermann
Brazílie: Fabio Luersen a Noel Rodrigues

Kvalifikanti

Belgie: Bjorn Haneveer a Luca Brecel
Pakistan: Sahid Aftab a Muhammad Sajjad
Indie: Aditya Metha a Pankaj Advani
Afghanistán: Mohammad Rais Senzahi a Saleh Mohammad Mohammadi
SAE: Mohmmed Mustafa Shehab a Mohammed Al Joaker
Polsko Kacper Filipiak a Krzysztof Wrobel
Malta: Tony Drago a Alex Borg
Egypt: Wael Talat a Yasser El-Sherbini

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

395403
_1234.bmp