PTC 4

Players Tour Chapionship 4 (PTC 4 – Paul Hunter Classic)
Kvalifikace – 25.-26. srpna 2011
Hlavní soutěž (posledních 128) – 26.-28. srpna 2011
Stadthalle Fürth, Rosenstr. 50, 90762 Fürth, Německo

Hráči: Vezměte prosím na vědomí, že dress codem pro tuto akci jsou večerní kalhoty, vestička a motýlek. Všechny zápasy budou hrány na best of 7 framů, ale nemusí být nutně hrány v numerickém pořadí. Je na zodpovědnosti hráčů, aby se dostavili ke svému zápasu včas.

Čtvrtek, 25. srpna
hala
10,00
2 – Chen Zhe 4-0 Norbert Eckenstein
6 – Stephen Ellis 3-4 Chris McBreen
8 – Reanne Evan 1-4 Phis Barnes
10 – Allan Taylor 4-0 Dirk Hochheim
11 – Ben Harrison 4-0 Laurin Winters
13 – Thomas Cesal 1-4 Sanjin Kusan
14 – Douglas Hogan 4-2 James Cahil
17 – Alex Taubman 2-4 Ian Glover
18 – Ronny Buchholz 1-4 Zen Beechey
19 – David Gray x Mirko Gross w/o

11,30
20 – Diana Schuler 0-4 Kyren Wilson
23 – Liam Monk 4-0 Ralf Guenzel
24 – Michael Wasley 4-0 Paul Schopf
28 – Naresh Samarawickrama 0-4 Steve Judd
29 – Ricky Norris 2-4 Lee Page
33 – Chris Norbury 4-0 Baghi Ebrfahim
43 – Michael Betzinger w/o Robert Valiant
44 – Mitchell Travis 4-0 Mario Wehrmann
46 – Mitchell Mann 2-4 Joe Delaney
47 – Sean O’Sullivan 4-1 Oliver Brown

13,00
32 – Kishan Hirani 4-1 Chris Edward McBreen
35 – Tomasz Skalski 3-4 Phil Barnes
40 – Stefan Joachim w/o Andrew Millard
41 – Oezyurt Aksoy 1-4 Allan Taylor
42 – Felix Pleschek 0-4 Ben Harrison
50 – Sam Harvey 4-0 Jan Leichs
55 – Craig Steadman 4-0 Rita Jakisch
56 – Jak Jones w/o Hans-Jurgen Bins
58 – Ashley Wright 4-0 Douglas Hogan
61 – Michael Judge x Ian Burns w/o

14,30
25 – Zafir Dilji 0-4 Chen Zhe
45 – Gareth Allen 4-1 Julian Gaertner 
49 – Alexander Ursenbache 4-2 Sanjin Kusan
63 – Brent Kolbeck x Declan Bristow w/o
64 – Rogler Van Der Kamp 0-4 Jamie Walker
66 – Stephen Craigie 4-0 Rudiger Nickel
67 – Gary Wilson 4-1 Thomas Wacker
68 – Lee Farebrother x Jorg Petersen w/o
69 – Jonathan Fulcher 0-4 Jamie O’Neil
70 – Martin Roesler 0-4 Ian Glover

16,00
65 – Marc J. Davis 4-0 Thomas Valentin
72 – James Welsh 4-1 Zen Beechey
74 – Frank Schroeder 1-4 Martin O’Donnell
75 – Nick Jennings 4-0 Bernd Friedrich
76 – Nick Pearce x Stevo Vucicevic w/o
77 – Stephane Ocholski 1-4 Robbie Williams
78 – Patrick Einsle 4-0 Mirko Gross
79 – Robert Drahn 0-4 Michael Wild
80 – Michael Peyr 0-4 Zhang Anda
83 – Florian Moederscheim 2-4 Kyren Wilson

17,30
22 – Sanderson Lam 4-2 Shane Castle
36 – Tony Knowles x Lasse Munstermann w/o
38 – Gerhard Engelschalk w/o Charlie Walters
51 – Andy Lee x Andreas Pesch w/o
52 – Phil O’Kane 4-0 Stefan Merkel
53 – Brian Cox 4-0 Harald Kloss
59 – Christof Biniarsch w/o Steve Ventham
60 - Patrick Rosmann w/o Ryan Causton
62 – Leo Fernandez x Robert Sax w/o
84 – Saqib Nasir x Syndey Wilson w/o

19,30
92 – Phil Barnes 4-3 Lasse Munstermann
93 – Hans Blanckaert 4-1 Gergard Engelschalk
94 – Julian Treiber 0-4 Stefan Joachim
97 – Gareth Allen 2-4 Joe Delaney
99 – Alexander Urfsenbache 0-4 Sam Harvey
100 – Andreas Pesch 0-4 Phil O’Kane 
101 – Brian Cox 4-0 Oliver Kremp 
102 – Craig Steadman 4-3 Jak Jones 
103 – Maurice Le Duc 1-4 Ashley Wright 
104 – Christof Biniarsch 4-1 Patrick Rosmann 

21,00
105 – Ian Burns 4-0 Robert Sax 
106 – Declan Bristow 1-4 Jamie Walker 
107 – Marc J. Davis 1-4 Stephen Craigie 
110 – Christian Ozim 1-4 James Welsh 
111 – Xander Van Rossum 0-4 Martin O’Donnell 
112 – Nick Jennings 4-0 Stevo Vucicevic 
113 – Robbie Williams 4-0 Patrick Einsle 
114 – Michael Wild 0-4 Zhang Anda 
115 – Jorg Vortkort 3-4 Ali Kirim 
116 – Kyren Wilson w/o Syndey Wilson 

klub
10,00
1 – Hendrik Henschke 2-4 Roland Hanisch
3 – Norbert Hofheinz 4-2 Stephanus Klitzke
4 – Hendrik Glax 0-4 Soner Sari
5 – Christopher Henry 4-0 Andreas Hartung
7 – Baghi Ebrahim 4-1 Pavel Leyk
9 – Shahram Changezi x Julian Treiber w/o
12 – Julian Gaertner 4-0 Bernd Strnad
15 – Thomas Valentin 4-0 Oliver Metzger

12,00
16 – Wilhem Braunwald 1-4 Jorg Petersen
21 – Stefan Gerst 4-3 Roland Hanisch
26 – Christian Pesch 0-4 Norbert Hofheinz
27 – Gerrit Bij De Leij 4-2 Soner Sari
30 – Ron Florax 1-4 Andreas Ploner
71 – Christian Ozim 4-0 Ralph Enax
81 – Nicole Breitenstein 0-4 Jorg Vortkort
82 – Lothar Kempgens 0-4 Ali Kirim

14,00
31 – Ole Steiner 0-4 Christopher Henry
34 – Jorg Schneidewindt x Ruediger Fehrmann w/o
37 – Klaus Wuscher 1-4 Hans Blanckaet
39 – Ronnie Beniesch 2-4 Julian Treiber
48 – Markus Pfisfermueller 1-4 Markus Stocker
54 – Anja Vucicevic 3-4 Oliver Kremp
57 – Maurice Le Duc 4-0 Anne-Katrin Hirsch
73 – Angelo Losi 1-4 Xander Van Rossum

Pátek, 26. srpna
19,30
85 – Stefan Gerst 1-4 Sanderson Lam 
86 – Liam Monk 4-1 Michael Wasley

21,00
87 – Chen Zhe 4-0 Norbert Hofheinz 
88 – Gerrit Bij De Leij 0-4 Steve Judd 
89 – Lee Page 4-1 Andreas Ploner 
90 – Christopher Henry 0-4 Kishan Hirani
91 – Chris Norbury 4-0 Ruediger Fehrmann 
95 – Allan Taylor 2-4 Ben Harrison
96 – Michael Betzinger 0-4 Mitchell Travis
98 – Sean O’Sullivan 4-0 Markus Stocker
108 – Gary Wilson 4-0 Jorg Petersen
109 – Jamie O’Neil 4-2 Ian Glover

 

Players Tour Championship 4 (PTC 4 – Paul Hunter Classic)
Hlavní akce (posledních 128) – 26.-28. srpna 2011
Stadthalle Fürth, Rosenstr. 50, 90762 Fürth, Německo

Hráči: Vezměte prosím na vědomí, že dress codem pro tuto akci jsou večerní kalhoty, vestička a motýlek. Všechny zápasy budou hrány na best of 7 framů, ale nemusí být nutně hrány v numerickém pořadí. Je na zodpovědnosti hráčů, aby se dostavili ke svému zápasu včas.

Pátek, 26. srpna
9,30
33 – Mark Selby 4-0 Sam Harvey 
34 – Rory McLeod 4-2 Phil O’Kane 
35 – Barry Hawkins 4-0 Brian Cox 
36 – Ian McCulloch 3-4 Craig Steadman 
37 – Peter Ebdon 3-4 James Wattana
38 – Judd Trump 4-0 Ashley Wright 
39 – Liu Chuang w/o Joe Meara
40 – Andrew Higginson 4-1 Adam Wicheard
41 – Mark Allen 4-0 Christof Biniarsch 
42 – Joe Jogia 4-2 Daniel Wells

11,00
43 – Ryan Day 1-4 Aditya Mehta
44 – Stuart Bingham x Simon Bedford w/o
45 – Stephen Lee 4-0 Ian Burns 
46 – Alan McManus 2-4 Jamie Walker 
47 – Ricky Walden 4-2 Stuart Carrington
48 – Alfie Burden 3-4 Stephen Craigie 

11,30
17 – Jimmy White 4-0 Kurt Maflin
18 – Mark Davis w/o Bjorn Haneveer
19 – Marco Fu 3-4 Sam Baird
20 – Jamie Cope 4-2 Phil Barnes

12,30
21 – Adrian Gunnell 4-0 Hans Blanckaert
22 – Matthew Selt 4-3 David Grace
23 – Joe Perry 4-0 Stefan Joachim 
24 – Dominic Dale 4-0 David Morris

13,00
57 – Anthony Hamilton 2-4 Adam Duffy
58 – Joe Swail 4-3 Zhang Anda 
59 – Ronnie O’Sullivan 4-0 Ali Kirim 
60 – Anthony McGill 4-2 Kyren Wilson 

14,00
61 – Xiao Guodong 4-1 Bash Maqsood
62 – Michael Holt 3-4 Li Yan
63 – Stephen Hendry w/o Robin Hull
64 – John Higgins 4-1 Sam Craigie

15,30
73 – Jimmy White 2-4 Mark Davis 
74 – Sam Baird 2-4 Jamie Cope 
81 – Mark Selby 4-0 Rory McLeod
82 – Barry Hawkins 1-4 Craig Steadman 
83 – James Wattana 1-4 Judd Trump 
84 – Liu Chuang 2-4 Andrew Higginson 
85 – Mark Allen 2-4 Joe Jogia
86 – Aditya Mehta 4-0 Simon Bedford
87 – Stephen Lee 4-1 Jamie Walker
88 – Ricky Walden 4-2 Stephen Craigie

17,00
75 – Adrian Gunnell 0-4 Matthew Selt
76 – Joe Perry 3-4 Dominic Dale 
93 – Adam Duffy 4-0 Joe Swail
94 – Ronnie O'Sullivan 4-1 Anthony McGill
95 – Xiao Guodong 0-4 Li Yan 
96 – Stephen Hendry 0-4 John Higgins

19,30
101 – Mark Davis 4-2 Jamie Cope 
102 – Matthew Selt 4-2 Dominic Dale
105 – Mark Selby 4-0 Craig Steadman
106 – Judd Trump 3-4 Andrew Higginson
107 – Joe Jogia 4-3 Aditya Mehta
108 – Stephen Lee 4-0 Ricky Walden 
111 – Adam Duffy 0-4 Ronnie O'Sullivan (11. - 147)
112 – Li Yan 4-3 John Higgins 

Sobota, 27. srpna
9,30
9 – Mark Joyce 4-2 Lee Page
10 – Barry Pinches 0-4 Tian Pengfei
49 – Steve Davis 4-0 Gary Wilson 
50 – Dave Harold 0-4 Jamie O'Neil
51 – Graeme Dott x James Welsh w/o
52 – Tom Ford 2-4 Yu DeLu
53 – Andrew Pagett 4-2 Luca Brecel
54 – Robert Milkins 4-1 Martin O’Donnell 
55 – Jimmy Robertson 4-1 Nick Jennings 
56 – Matthew Couch 0-4 Robbie Williams

ne před 11,00
11 – Mark King 4-2 Kishan Hirani
12 – Matthew Stevens 4-1 Paul Davison
13 – Neil Robertson 4-0 Chris Norbury
14 – Tony Drago x David Hogan w/o
15 – Peter Lines 4-3 David Gilbert 
16 – Ali Carter x Andrew Norman w/o

11,30
25 – Shaun Murphy w/o Lucky Vatnani
26 – Liang Wenbo x Michael White w/o
27 – Martin Gould 4-1 Ben Harrison
28 – Nigel Bond 2-4 Dechawat Poomjaeng

12,30
29 – Rod Lawler 4-1 Mitchell Travis
30 – Fergal O’Brien 4-3 Joe Delaney 
31 – Ding Junhui 4-1 Sean O’Sullivan
32 – Marcus Campbell 4-2 Scott MacKenzie

13,00
1 – Mark Williams 4-0 Sanderson Lam
2 – Gerard Greene 1-4 Passakorn Suwannawat
3 – Ken Doherty 4-0 Liam Monk 
4 – Liu Song 4-1 Chen Zhe 

14,00
5 – Mike Dunn 4-1 Kacper Filipiak
6 – Liam Highfield x Ben Woollaston w/o
7 – Jamie Jones 4-2 Cao Yupeng
8 – Jack Lisowski 4-1 Steve Judd

15,30
69 – Mark Joyce  4-2 Tian Pengfei
70 – Mark King 4-1 Matthew Stevens
71 – Neil Robertson 4-2 David Hogan 
72 – Peter Lines 4-2 Andrew Norman 
77 – Shaun Murphy 3-4 Michael White 
78 – Martin Gould 4-1 Dechawat Poomjaeng
89 – Steve Davis 4-3 Jamie O'Neil 
90 – James Welsh 1-4 Yu DeLu
91 – Andrew Pagett 4-2 Robert Milkins 
92 – Jimmy Robertson 4-2 Robbie Williams 

17,00
65 – Mark Williams 1-4 Passakorn Suwannawat 
66 – Ken Doherty 4-2 Liu Song
67 – Mike Dunn 2-4 Ben Woollaston 
68 – Jak Jones 4-3 Jack Lisowski 
79 – Rod Lawler 1-4 Fergal O’Brien
80 – Ding Junhui 4-1 Marcus Campbell

19,30
97 – Passakorn Suwannawat 4-2 Ken Doherty 
98 – Ben Woollaston 1-4 Jak Jones 
99 – Mark Joyce 4-3 Mark King
100 – Neil Robertson 4-1 Peter Lines 
103 – Michael White 4-1 Martin Gould
104 – Fergal O’Brien 4-3 Ding Junhui 
109 – Steve Davis 2-4 Yu DeLu 
110 – Andrew Pagett 2-4 Jimmy Robertson  

Neděle, 28. srpna
10,00
113 – Passakorn Suwannawat 4-2 Jak Jones 
114 – Mark Joyce 2-4 Neil Robertson 
115 – Mark Davis 4-2 Matthew Selt 
116 – Michael White 2-4 Fergal O’Brien 
117 – Mark Selby 4-0 Andrew Higginson
118 – Joe Jogia 1-4 Stephen Lee
119 – Yu DeLu 4-2 Jimmy Robertson
120 – Ronnie O'Sullivan 4-2 Li Yan 

13,00
QF1 – Passakorn Suwannawat 1-4 Neil Robertson 
QF2 – Mark Davis 4-0 Fergal O’Brien 
QF3 – Mark Selby 4-1 Stephen Lee 
QF4 – Yu DeLu 3-4 Ronnie O'Sullivan 
+ amatérská QF

16,00
SF1 - Mark Davis 4-2 Neil Robertson
SF2 - Mark Selby 4-3 Ronnie O'Sullivan
+ amatérská SF

20,00
Finále - Mark Selby 4-0 Mark Davis
+ amatérské a UK finále

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

23. 8. Sandra

Zítra: Bartoloměj

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

398169
_1234.bmp