Welsh Open 2011

Pavouk turnaje

Rozpis zápasů - hlavní soutěž

14.-20. února, 2011
The Newport Centre, Newport

Pondělí, 14. února
12,00
8 - Ding Junhui 4-3 Marcus Campbell
2 - Ricky Walden 3-4 Dave Harold
ne před 14,00
Q2 - Matthew Stevens 4-2 Anthony Hamilton
5 - Ali Carter 4-3 Barry Hawkins
ne před 15,00
1 - John Higgins 4-3 Jack Lisowski
14 - Mark King 4-1 Michael Holt
ne před 20,00
Q1 - Ryan Day 4-0 Jimmy White
10 - Jamie Cope 4-3 Rory McLeod

Úterý, 15. února
14,00
9 - Mark Williams 4-0 Marco Fu
7 - Mark Allen 4-1 Rod Lawler
ne před 15,00
13 - Mark Selby 4-3 Stuart Bingham
6 - Peter Ebdon 4-2 Dominic Dale
20,00
16 - Neil Robertson 4-2 Nigel Bond
15 - Graeme Dott 4-1 Jamie Burnett

Středa, 16.února
14,00
4 - Shaun Murphy 0-4 Matthew Stevens
11 - Stephen Hendry 4-0 Joe Perry
ne před 15,00
17 - John Higgins 4-1 Dave Harold
12 - Stephen Maguire 4-2 Gerard Greene
20,00
3 - Ronnie O'Sullivan 2-4 Ryan Day :-(
23 - Mark Selby 4-2 Mark King

Čtvrtek, 17. února
14,00
21 - Mark Williams 4-0 Jamie Cope
19 - Ali Carter 4-1 Peter Ebdon
ne před 15,00
18 - Ryan Day 3-4 Matthew Stevens
20 - Mark Allen 3-4 Ding Junhui
20,00
24 - Graeme Dott 4-1 Neil Robertson
22 - Stephen Hendry 2-4 Stephen Maguire

Pátek, 18. února
14,00
QF3 - Mark Williams 3-5 Stephen Maguire
QF4 - Mark Selby 5-3 Graeme Dott
20,00
QF1 - John Higgins 5-3 Matthew Stevens
QF2 - Ali Carter 5-2 Ding Junhui

Sobota, 19. února
14,00
SF1 - Ali Carter 2-6 John Higgins
20,00
SF2 - Stephen Maguire 6-5 Mark Selby

Neděle, 20. února
14,30
20,00
Finále
John Higgins 3-5 Stephen Maguire
John Higgins 9-6 Stephen Maguire

Pořadí zápasů a čísla stolů pro všechny zápasy až do a včetně čtvrtfinále budou určeny den předem a oznámeny turnajovým ředitelem.

Zápasy od pondělí, 14. února do čtvrtka 17. února budou hrány za sebou s 15ti minutovou pauzou. Zápasy nezačnou před časem, který je uveden v rozpise zápasů.

Všechny zápasy až do a včetně last 16 budou hrány na best of 7 framů (bez přestávky), čtvrtfinále na best of 9, semifinále na best of 11 a finále na best of 17 franů (8/9).

welsh[6].jpg

Pavouk kvalifikace

Rozpis zápasů kvalifikace

World Snooker Academy, Sheffield
8.-11. února 2011

Úterý, 8. února
11,00
1 - Liam Highfield 4-2 Joe Delaney
2 - Andrew Pagett 1-4 Kuldesh Johal
3 - James McBain 4-0 Justin Astley
4 - David Morris 4-2 Thanawat Thirapongpa
5 - Igor Figueiredo w/o Paul Davies
6 - Liu Chuang 4-2 Zhang Anda

15,00
7 - David Gilbert 2-4 Jak Jones
8 - Michael Judge 4-1 Reanne Evans
9 - Michael White 4-2 Adam Wicheard
10 - Jimmy Michie x Kurt Maflin w/o
11 - Kyren Wilson 0-4 Jamie O'Neil

19,00
12 - Ben Woollaston 4-0 Liu Song
13 - Paul S. Davison 4-2 Dermot McGlinchey
14 - Xiao Guodong 4-1 Issara Kachaiwong
15 - Jamew Wattana 3-4 Simon Bedford
16 - Matt Couch 2-4 Noppon Saengkham

Středa, 9. února 2011
11,00
17 - Jack Lisowski 4-1 Liam Highfield
18 - Dave Harold 4-3 Kuldesh Johal
19 - Jimmy White 4-0 James McBain
20 - Bjorn Haneveer 1-4 David Morris
21 - Andy Hicks 4-1 Igor Figueiredo
22 - Anthony McGill 3-4 Liu Chuang

15,00
23 - Rod Lawler 4-2 Jak Jones
24 - Joe Jogia 4-3 Michael Judge
25 - Jamie Jones 4-2 Michael White
26 - Alfie Burden 4-1 Kurt Maflin
27 - Matthew Selt 4-3 Jamie O'Neil

19,00
28 - Ian McCulloch 4-2 Ben Woollaston
29 - Stuart Pettman 0-4 Paul S. Davison
30 - Patrick Wallace 3-4 Xiao Guodong
31 - Jimmy Robertson 4-2 Simon Bedford
32 - Adrian Gunnell 0-4 Noppon Saengkham

Čtvrtek, 10. února 2011
11,00
33 - Fergal O'Brien 0-4 Jack Lisowski
34 - Mike Dunn 3-4 Dave Harold
35 - Robert Milkins 1-4 Jimmy White
36 - Anthony Hamilton 4-3 David Morris
37 - Barry Pinches 2-4 Andy Hicks
38 - Dominic Dale 4-1 Liu Chuang

15,00
39 - Mark Joyce 3-4 Rod Lawler
40 - Steve Davis 3-4 Joe Jogia
41 - Joe Swail 4-1 Jamie Jones
42 - Rory McLeod 4-3 Alfie Burden
43 - Tony Drago 4-2 Matthew Selt

19,00
44 - Alan McManus 2-4 Ian McCulloch
45 - Peter Lines 2-4 Paul S. Davison
46 - Michael Holt 4-2 Xiao Guodong
47 - Jamie Burnett 4-0 Jimmy Robertson
48 - Nigel Bond 4-1 Noppon Saengkham

Pátek, 11. února 2011
11,00
49 - Martin Gould 3-4 Jack Lisowski
50 - Liang Wenbo 0-4 Dave Harold
53 - Barry Hawkins 4-0 Andy Hicks
54 - Mark Davis 2-4 Dominic Dale
55 - Judd Trump 1-4 Rod Lawler
56 - Marcus Campbell 4-0 Joe Jogia

15,00
57 - Marco Fu 4-1 Joe Swail
58 - Stephen Lee 1-4 Rory McLeod
59 - Joe Perry 4-2 Tony Drago
60 - Gerard Greene 4-0 Ian McCulloch
61 - Stuart Bingham 4-0 Paul S. Davison

1900
62 - Andrew Higginson 1-4 Michael Holt
63 - Tom Ford 0-4 Jamie Burnett
64 - Ken Doherty 2-4 Nigel Bond

Všechny zápasy budou hrány na best of 7 framů.
Zápasy 51 (Ryan Day x Jimmy White) a 52 (Matthew Steven x Anthony Hamilton) budou přesunuty a odehrány během hlavní soutěže.

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

19. 9. Zita

Zítra: Oleg

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

398925
_1234.bmp