Championship League Snooker 2011

chls.jpg

Sedmá a vítězná skupina

Pondělí, 21. března a úterý, 22. března
Pondělí, 21. března
1. stůl (všechny časy jsou přibližné)
11,30 Stephen Lee 3-2 Marco Fu
12,45 Martin Gould 0-3 Andrew Higginson
ne před 14,30 Matthew Stevens 3-2 Mark King
15,45 Andrew Higginson 0-3 Marco Fu
ne před 18,30 Matthew Stevens 2-3 Liang Wenbo
19,45 Mark King 3-1 Marco Fu

2. stůl (všechny časy jsou přibližné)
11,30 Mark King 3-1 Liang Wenbo
12,45 Matthew Stevens 1-3 Stephen Lee
ne před 14,30 Liang Wenbo 2-3 Martin Gould
15,45 Stephen Lee 3-2 Mark King
ne před 18,30 Martin Gould 0-3 Marco Fu
19,45 Andrew Higginson 0-3 Liang Wenbo

Úterý, 22. března (všechny časy jsou přibližné)
1. stůl
11,30 Stephen Lee 0-3 Andrew Higginson
12,45 Liang Wenbo 3-1 Marco Fu
ne před 14,30 Matthew Stevens 3-1 Marco Fu
15,45 Mark King 1-3 Martin Gould
ne před 18,30 Play-off - Liang Wenbo 3-2 Andrew Higginson
19,45 Finále - Matthew Stevens 3-0 Liang Wenbo

2. stůl (všechny časy jsou přibližné)
11,30 Matthew Stevens 3-1 Martin Gould
12,45 Mark King 2-3 Andrew Higginson
ne před 14,30 Stephen Lee 3-1 Martin Gould
15,45 Matthew Stevens 3-2 Andrew Higginson
17,00 Stephen Lee 0-3 Liang Wenbo
18,30 Play-off - Matthew Stevens 3-1 Stephen Lee

VÍTĚZNÁ SKUPINA
Středa, 23. března a čtvrtek, 24. března
Středa, 23. března
1. stůl
11,30 Mark Selby 1-3 Mark Williams
12,45 Ryan Day 2-3 Mark Allen
ne před 14,30 Mark Williams 1-3 Shaun Murphy
15,45 Mark Allen 0-3 Matthew Stevens
ne před 18,30 Mark Williams 2-3 Ali Carter
19,45 Shaun Murphy 2-3 Matthew Stevens

2. stůl
11,30 Shaun Murphy 3-1 Ali Carter
12,45 Matthew Stevens 2-3 Mark Selby
ne před 14,30 Ali Carter 3-0 Ryan Day
15,45 Mark Selby 3-2 Shaun Murphy
ne před 18,30 Ryan Day 0-3 Matthew Stevens
19,45 Mark Allen 3-2 Ali Carter

Čtvrtek, 24. března
1. stůl
11,30 Mark Selby 2-3 Mark Allen
12,45 Ali Carter 2-3 Matthew Stevens
ne před 14,30 Mark Williams 1-3 Matthew Stevens
15,45 Shaun Murphy 2-3 Ryan Day
ne před 18,30 Play-off Matthew Stevens 3-1 Mark Williams
19,45 Finále - Matthew Stevens 3-1 Shaun Murphy

2. stůl
11,30 Mark Williams 3-2 Ryan Day
12,45 Shaun Murphy 3-1 Mark Allen
ne před 14,30 Mark Selby 1-3 Ryan Day
15,45 Mark Williams 3-0 Mark Allen
17,00 Mark Selby 0-3 Ali Carter
ne před 18,30 Play-off Shaun Murphy 3-2 Ali Carter

Šestá skupina

Středa, čtvrtek 2. a 3. března
Liang Wenbo, Mark King, Mark Allen, Matthew Stevens, Stephen Lee, Mark Davis a Judd Trump

1. den (všechny zápasy best of 5)

Stůl 1 - Mark Allen 2-3 Liang Wenbo
Stůl 2 - Mark King 3-0 Matthew Stevens

Stůl 1 - Judd Trump 3-2Mark Davis
Stůl 2 - Stephen Lee 3-2 Mark Allen

Stůl 1 - Liang Wenbo 2-3 Mark King
Stůl 2 - Matthew Stevens 2-3 Judd Trump

Stůl 1 - Mark Davis 3-2 Stephen Lee
Stůl 2 - Mark Allen 3-0 Mark King

Stůl 1 - Liang Wenbo 2-3 Matthew Stevens
Stůl 2 - Judd Trump 2-3 Stephen Lee

Stůl 1 - Mark King 0-3 Stephen Lee
Stůl 2 - Mark Davis 0-3 Matthew Stevens

2. den - čtvrtek, 3. března (všechny zápasy best of 5)

Stůl 1 - Mark Allen 3-0 Mark Davis
Stůl 2 - Liang Wenbo 3-1 Judd Trump

Stůl 1 - Matthew Stevens 3-0 Stephen Lee
Stůl 2 - Mark King 3-1 Mark Davis

Stůl 1 - Liang Wenbo 1-3 Stephen Lee
Stůl 2 - Mark Allen 3-0 Judd Trump

Stůl 1 - Mark King 3-1 Judd Trump
Stůl 2 - Liang Wenbo 3-0 Mark Davis

Mark Allen 1-3 Matthew Stevens

Matthew Steven 0-3 Mark Allen
Stephen Lee 3-1 Mark King

Mark Allen 3-0 Stephen Lee

5. skupina

Pondělí, 28. února
Stůl 1 (všechny časy jsou přibližné)
11,30
Mark Allen 3-0 Matthew Stevens
12,45
Ding Junhui 3-0 Ricky Walden
ne před 14,30
Matthew Stevens 3-2 Ryan Day
15,45
Ricky Walden 0-3 Liang Wenbo
ne před 18,30
Matthew Stevens 0-3 Mark King
19,45
Ryan Day 3-2 Liang Wenbo

Stůl 2 (všechny časy jsou přibližné)
11,30
Ryan Day 0-3 Mark King
12,45
Liang Wenbo 2-3 Mark Allen
ne před 14,30
Mark King 2-3 Ding Junhui
15,45
Mark Allen 1-3 Ryan Day
ne před 18,30
Ding Junhui 1-3 Liang Wenbo
19,45
Ricky Walden 3-2 Mark King

Úterý, 1. března
Stůl 1 (všechny časy jsou přibližné)
11,30
Mark Allen 3-0 Ricky Walden
12,45
Mark King 3-1 Liang Wenbo
ne před 14,30
Matthew Stevens 0-3 Liang Wenbo
15,45
Ryan Day 3-1 Ding Junhui
ne před 18,30
Play-off
Mark Allen 3-2 Mark King
19,45 Finále
Mark Allen 0-3 Ryan Day

Stůl 1 (všechny časy jsou přibližné a mohou se změnit)
11,30
Matthew Stevens 3-0 Ding Junhui
12,45
Ryan Day 3-2 Ricky Walden
ne před 14,30
Mark Allen 3-2 Ding Junhui
15,45
Matthew Stevens 3-1 Ricky Walden
17,00
Mark Allen 3-0 Mark King
ne před 18,30
Play-off
Ryan Day 3-2 Liang Wenbo

4. skupina

1. den, středa, 26. ledna (všechny zápasy budou hrány na best of 5)

Stůl 1 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - Mark King 0-3 Ali Carter
12,45 - Stephen Hendry 1-3 Mark Allen
ne před 14,30 - Ali Carter 3-0 Peter Ebdon
15,45 - Mark Allen 1-3 Matthew Stevens
ne před 18,30 - Ali Carter 1-3 Marco Fu
19,45 - Peter Ebdon 3-1 Matthew Stevens

Stůl 2 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - Peter Ebdon 1-3 Marco Fu
12,45 - Matthew Stevens 3-0 Mark King
ne před 14,30 - Marco Fu 3-1 Stephen Hendry
15,45 - Mark King 3-2 Peter Ebdon
ne před 18,30 - Stephen Hendry 2-3 Matthew Stevens
19,45 - Mark Allen 3-1 Marco Fu

2. den - čtvrtek, 27. ledna
Stůl 1 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - Mark King 3-2 Mark Allen
12,45 - Marco Fu 1-3 Matthew Stevens
ne před 14,30 - Ali Carter 2-3 Matthew Stevens
15,45 - Peter Ebdon 3-2 Stephen Hendry
18,30 - Play-off - Matthew Stevens 0-3 Mark Allen
19,45 - Finále - Mark Allen 1-3 Ali Carter

Stůl 2 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - Ali Carter 3-2 Stephen Hendry
12,45 - Peter Ebdon 1-3 Mark Allen
ne před 14,30 - Mark King 1-3 Stephen Hendry
15,45 - Ali Carter 3-0 Mark Allen
17,00 - Mark King 3-2 Marco Fu
ne před 18,30 - Play-off - Ali Carter 3-2 Marco Fu

3. skupina

Rozpis podle stolů
1. den - pondělí, 24. ledna (všechny zápasy budou hrány na best of 5)
Stůl č. 1 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - Stuart Bingham 0-3 John Higgins
12,45 - Mark King 1-3 Peter Ebdon
ne před 14,30 - John Higgins 0-3 Shaun Murphy
15,45 - Peter Ebdon 1-3 Marco Fu
ne před 18,30 - John Higgins 1-3 Ali Carter
19,45 - Shaun Murphy 3-1 Marco Fu

Stůl č. 2 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - Shaun Murphy 1-3 Ali Carter
12,45 - Marco Fu 1-3 Stuart Bingham
ne před 14,30 - Ali Carter 3-0 Mark King
15,45 - Stuart Bingham 3-2 Shaun Murphy
ne před 18,30 - Mark King 3-2 Marco Fu
19,45 - Peter Ebdon 3-1 Ali Carter

2. den - úterý, 25. ledna
Stůl č. 1 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - Stuart Bingham 3-1 Peter Ebdon
12,45 - Ali Carter 3-1 Marco Fu
ne před 14,30 - John Higgins 0-3 Marco Fu
15,45 - Shaun Murphy 3-1 Mark King
18,30 - Play-off - Ali Carter 2-3 Mark King
19,45 - Finále - Shaun Murphy x Mark King

Stůl č. 2 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - John Higgins 2-3 Mark King
12,45 - Shaun Murphy 1-3 Peter Ebdon
Ne před 14,30 - Stuart Bingham 1-3 Mark King
15,45 - John Higgins 3-0 Peter Ebdon
17,00 - Stuart Bingham 2-3 Ali Carter
ne před 18,30 - Play-off - Shaun Murphy 3-2 Peter Ebdon

2. skupina

5. ledna, 11,30
Ali Carter 1-3 John Higgins
Mark Williams 3-0 Shaun Murphy
12,45
Jamie Cope 0-3 Ali Carter
Neil Robertson 0-3 Ronnie O'Sullivan :-)
14,30
John Higgins 3-2 Mark Williams
Shaun Murphy 3-2 Neil Robertson
15,45
Ali Carter 1-3 Mark Williams
Ronnie O'Sullivan 3-0 Jamie Cope :-)
18,30
John Higgins 3-2 Shaun Murphy
Neil Robertson 3-2 Jamie Cope
19,45
Mark Williams 3-0 Jamie Cope
Ronnie O'Sullivan 3-2 Shaun Murphy :-)

6. ledna 2011
11,30
Ali Carter 2-3 Ronnie O'Sullivan :-)
John Higgins 3-1 Neil Robertson
12,45
Mark Williams 3-0 Ronnie O'Sullivan :-(
Shaun Murphy 2-3 Jamie Cope
14,30
Ali Carter 3-1 Neil Robertson
John Higgins 3-0 Jamie Cope
15,45
John Higgins 0-3 Ronnie O'Sullivan :-)
Mark Williams 3-1 Neil Robertson
17,00
Ali Carter 3-1 Shaun Murphy
18,30
Mark Williams 3-0 Shaun Murphy
Ronnie O'Sullivan 3-0 John Higgins :-)

Mark Williams 3-2 Ronnie O'Sullivan :-(

1. skupina

Rozpis podle stolů
1. den - pondělí, 3. ledna 2011 (všechy zápasy budou hrány na 3 vítězné framy)

Stůl č. 1 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - John Higgins 3-0 Mark Wiliams
12,45 - Ali Carter 3-2 Stephen Maguire
ne před 14,30 - Mark Williams 2-3 Shaun Murphy
15,45 - Stephen Maguire 3-1 Graeme Dott
ne před 18,30 - Mark Williams 3-1 Mark Selby
19,45 - Shaun Murphy 2-3 Graeme Dott

Stůl č. 2 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - Shaun Murphy 0-3 Mark Selby
12,45 - Graeme Dott 2-3 John Higgins
ne před 14,30 - Mark Selby 1-3 Ali Carter
15,45 - John Higgins 1-3 Shaun Murphy
ne před 18,30 - Ali Carter 3-0 Graeme Dott
19,45 - Stephen Maguire 2-3 Mark Selby

2. den - úterý, 4. ledna
Stůl č. 1 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - John Higgins 3-1 Stephen Maguire
12,45 - Mark Selby 3-1 Graeme Dott
ne před 14,30 - Mark Williams 3-0 Graeme Dott
15,45 - Shaun Murphy 1-3 Ali Carter
18,30 - Play-off - John Higgins 2-3 Mark Selby
19,45 - Finále - Ali Carter 2-3 Mark Selby

Stůl č. 2 (všechny časy jsou přibližné)
11,30 - Mark Williams 3-0 Ali Carter
12,45 - Shaun Murphy 3-0 Stephen Maguire
ne před 14,30 - John Higgins 3-1 Ali Carter
15,45 - Mark Williams 3-1 Stephen Maguire
17,00 - John Higgins 3-0 Mark Selby
ne před 18,30 - Play-off - Mark Williams 0-3 Ali Carter

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

25. 6. Ivan

Zítra: Adriana

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

396469
_1234.bmp