Střelec - charakteristika

Střelec - charakteristika muže

Pokud budete hledat tohoto muže v davu lidí, naleznete ho vždy ve středu. Proniká až do nitra lidí a hledá v nich skutečné a pravé hodnoty. Snad i proto má mnohem méně nepřátel než kdokoliv jiný.

Hříchem muže Střelce není úmyslná krutost, ale netaktnost a bezmyšlenkovitost. Občas vysloví hrozné urážky, ale vzápětí svého protivníka pohledem úplně odzbrojí a ten místo, aby mu to se vším všudy vrátil, ho za to ještě odmění.

Střelec vyhledává povrchní vztahy a někdy sklouzne až k promiskuitě. Ke své partnerce však bude vždy upřímný a otevřený. Poví ji vše dokonce i to, kolik měl známostí a co očekává od vztahu s ní. Nikdy nevstoupí do manželství se lží v srdci, tedy pokud ho neužene dívka sama a on jí nebude umět utéct. Pak se sice ožení, ale většinou i brzy rozvede.

Největší chybou partnerek Střelce je, že si vztah často špatně vykládají a myslí si, že je vážnější než ve skutečnosti je. Právě toto ho nutí hledat pochybné známosti, i když mu jde jen třeba o platonické přátelství.

Pokud nebude jeho partnerka žárlivá, podezřívavá a zahrne ho patřičnou volností, pak jí jednoho kouzelného večera upřímně řekne, že je mu vším, co od ženy potřebuje a očekává.

Žena milující Střelce nesmí nikdy zapomenout, že i v manželství on potřebuje hodně volnosti, a tak mu musí poskytnout tolik volných večerů, kolik on bude chtít. Nikdy nesmí pochybovat o jeho upřímnosti.

Jako otec bude velice přísný, ale jinak dokáže v dětech vyvolat spoustu lásky k nepoznanému. S dětmi si užije více, až budou větší, až s nimi bude moci chodit na výlety a různé akce v přírodě.

Západní horoskop

Střelci a Střelkyně jsou veselí, svobodní lidé, kteří bez zábran a ostýchavosti procházejí životem. Jsou přímí a otevření, dokonce tak otevření, že jsou nevědomky schopni jiné zranit. Samozřejmě nechtějí být kousaví nebo zlomyslní, jsou pouze natolik čestní, že je pro ně nemožné skrývat vlastní názor. Pokud si ale na tento způsob komunikace zvykneme, pak v nich získáme upřímné přátele.

Jejich přirozeně svěží zevnějšek působí oživujícím a podněcujícím způsobem. Nezatěžují se intelektuálními problémy a berou život z jeho veselejší, lehčí stránky. Nevyhnou se tím někdy vyslovené povrchnosti a také s nimi občas není vážná řeč.

Milují všechny sporty a ve zvláštní oblibě mají koně a lov. Jejich vášnivá a impulsivní povaha z nich často dělá barony Prášily, ale nikdo jim to v obdobné společnosti nemá za zlé. Základní potřebou je svobodný, nezávislý život nesevřený do čtyř stěn. Jinak se cítí jako v žaláři a dávají to najevo.

Jsou značně explozivní — pro maličkost snadno vybuchnou. Nemohou si pomoci, jakmile se jim něco nelíbí, nedovolí jim jejich povaha zůstat v klidu. Jakmile však jejich zlost vyprchá, zapomenou rychle na to, co bylo její příčinou.

Také jejich chování vůči okolí je velmi otevřené. Každý pozná koho považují za svého přítele a koho za nepřítele. Pokud mají sebemenší příčinu někomu nedůvěřovat, pak mu to také hned řeknou. A když je někdo zklame, tak jej již nikdy neznají.

Jsou velkomyslní. Dělá jim neobyčejné potěšení rozdávat a dělat tak jiným radost. Často dokonce marnotratně rozdávají peníze. Sami jsou schopni žít neobyčejně skromně, protože navzdory zdánlivé rozhazovačnosti znají cenu peněz.

Jsou ale i hazardéři a v záchvatu zaslepenosti vsází vše na jednu kartu. Ta jim nemusí vyjít a pak jsou nuceni velmi dobře počítat s každým halířem.

Egyptský horoskop - Anubis

(26. listopad - 28. prosinec)

Tvůj Bůh: Bůh s hlavou psa se účastní pohřebních rituálů a převádí duše do bran posvátných míst.

Jaký jsi: Tito odvážní lidé milují každou činnost spojenou s rizikem. Toužíš po životě (i po lásce) plné dobrodružství a vzrušení. Miluješ svět, kde se stále něco děje. Lidé, kteří se k tobě chtějí připojit, musí mít tvé tempo. Předbíháš dobu a pohrdáš konvencemi. Jsi sobecká v souvislosti s tvou svobodou a časem. Nechceš jím plýtvat na zbytečnou či nudnou práci. Ráda cestuješ a sportuješ v přírodě.

Hnací motor: Máš nezávislou povahu a tvoje síla spočívá v optimismu a tvé schopnosti nadchnout se. Většinou se brzy postavíš na vlastní nohy. Můžeš se zdát lehkomyslný, ale víš moc dobře, co chceš.

Slabé místo: Příliš velká touha vyhledávat dobrodružství by mohla být nebezpečná.

Láska a vztahy: Neumíš poslouchat, ale sám vyžaduješ téměř slepou poslušnost. Jsi romantický a vášnivý partner. Ve svých citech a úmyslech jsi čestný a otevřený. Věříš v lásku i přátelství trvající léta i poté, co získáš špatné zkušenosti.

Tvůj ideální partner: Mut, Sachmet, Amon, Sutech.

Rada: Jen velmi těžko se přemáháš a podřizuješ druhým. Zkus sám více naslouchat ostatním.

Východní horoskop - KRÁLÍK

Jedno z nejšťastnějších znamení čínského zvířetníku. Králík symbolizuje půvab a laskavost. Má vybrané způsoby, zdravý úsudek a citlivý vztah ke kráse. Jeho jemná řeč a elegantní, pohotové chování splňují všechny předpoklady úspěšného diplomata. Snadno ale podléhá náladám a v takových chvílích není dobré snažit se s ním žertovat. Má pronikavou obchodní bystrozrakost a umí rafinovaně a bystře jednat. Ačkoli může vzbuzovat dojem nezájmu o mínění druhých, ve skutečnosti jej kritika ničí a má z ní strach. Ke svým blízkým bývá něžný a láskyplný, kdežto k „cizím“ je chladný a rezervovaný. Navzdory své klidné a mírné povaze má člověk Králík silné, někdy až narcistické sebevědomí. Své záměry uskutečňuje zdrženlivě, ale metodicky. Je skvělým vyjednavačem, jehož nelze podceňovat a jenž budí úctu. Navenek je nevyzpytatelný a je dost těžké odhadnout, co si ve skutečnosti myslí.

miluje: Kozy, Psy, Vepře

dobří přátelé: Myši, Králíci, Draci

toleruje: Buvoly, Hady, Opice

nemívá v lásce: Tygry, Koně, Kohouty

Indiánský horoskop - Řeka - Yun'wi Gunnahi'ta

Lidé tohoto znamení mají úžasnou fantazii, cit pro všechno krásné a velkolepé. Mívají i okultní schopnosti. Hluboko uložený pocit méněcennosti může vyvolávat touhu po veřejném uznání. Jsou to velmi osobití, nevyzpytatelní lidé, kteří pro ostatní bývají často záhadou. Jsou silní a uvažují nezávisle. Mají přirozené vůdcovské sklony. O správnosti svého názoru bývají nezvratně přesvědčeni. Neuznávají polovičatost - buď všechno, nebo nic. Bývají všestranní, přizpůsobiví, velmi citiví a ostatní se vždy snaží ochránit před jakoukoli nespravedlností či bolestí.

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

23. 5. Vladimír

Zítra: Jana

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

422468
_1234.bmp