Desátá akce - EPTC4/Ortenau Classic

Desátá akce je kvůli malému prodeji lístků přesunuta z Offenburgu do Gloucesteru, South West Snooker Akademie.

Pavouk akce

EPTC 4

www.worldsnooker.com
28. - 31. října 2010
SOUTH WEST SNOOKER ACADEMY, GLOUCESTER

Hráči: vezměte prosím na vědomí, že dress code pro tuto akci je vecerní oblek a vestička, nicméně motýlek není povinný.

Tréninkové stoly budou k dispozici denně do 16,00, poté budou použity pro turnaj poražených.

Rozpis zápasů

Zápasy nemusí být nutně hrány podle číselného pořadí.

Čtvrtek, 28. října
19,00
1 - Luca Brecel 0-4 Stuart Carrington
2 - Martin O'Donnell 4-1 David Singh
3 - Andrew Milliard w/o Jamie Rhys Clarke

Pátek, 29. října
10,00
4 - Barry Pinches 1-4 David Grace
5 - Liang Wenbo w/o Danny Douane
6 - Mark Allen w/o Mike Dunn
8 - Liu Song 4-3 Sam Baird
9 - Neil Robertson 4-1 David Morris
11 - Stephen Lee 4-2 James Brown
12 - Adrian Gunnell x Stuart Carrington w/o
13 - Patrick Wallace 0-4 Mark King
14 - Jimmy Robertson 4-1 Jak Jones

11,30
15 - Peter Ebdon 4-0 Joe Delaney
16 - Mark Davis 4-0 Patrick Einsle
17 - Ricky Walden 4-0 Jamie Walker
18 - Jamie Jones 4-2 Ian Glover
19 - Ali Carter 4-0 Reanne Evans
20 - James McBain 4-1 Chris Norbury
21 - Andy Hicks 4-2 Michael White
22 - Xiao Guodong 4-0 James Wattana
23 - Joe Jogia 4-1 Marc Harman

14,00
28 - Marcis Campbell 3-4 Thanawat Thirapongpa
29 - Judd Trump 4-1 Les Dodd
30 - Igor Figueiredo 4-1 Robbie Williams
31 - Shaun Murphy 4-0 Gary Thomson
52 - Jack Lisowski 4-1 Simon Bedford
53 - Jamie Cope 0-4 David Gilbert
54 - Ian McCulloch 4-3 Jeff Cundy
55 - Mark Joyce 4-2 Chen Zhe
64 - Alfie Burden 0-4 Steve Davis

16,00
7 - Ding Junhui 3-4 Andrew Norman
10 - Jimmy White 4-1 Duane Jones
65 - Matthew Selt 4-0 Kurt Maflin
66 - Ronnie O'Sullivan 0-4 Noppon Saengkham
67 - Mark Selby 4-2 Kyren Wilson
68 - David Grace 4-2 Liang Wenbo
70 - Liu Song 4-2 Neil Robertson
72 - Stuart Carrington 4-3 Mark King
73 - Jimmy Robertson 3-4 Peter Ebdon

17,30
74 - Mark Davis 4-1 Ricky Walden
75 - Jamie Jones 4-1 Ali Carter
76 - James McBain 0-4 Andy Hicks
77 - Xiao Guodong 3-4 Joe Jogia
80 - Thanawat Thirapongpa 1-4 Judd Trump
81 - Igor Figueiredo 1-4 Shaun Murphy
92 - Jack Lisowski 4-1 David Gilbert
93 - Ian McCulloch 1-4 Mark Joyce

20,00
69 - Mark Allen 3-4 Andrew Norman
71 - Jimmy White 3-4 Stephen Lee
98 - Steve Davis 3-4 Matthew Selt
99 - Noppon Saengkham 1-4 Mark Selby
102 - Stuart Carrington 0-4 Peter Ebdon
103 - Mark Davis 4-2 Jamie Jones
104 - Andy Hicks 0-4 Joe Jogia
106 - Judd Trump 0-4 Shaun Murphy

22,00
100 - David Grace 2-4 Andrew Norman
101 - Liu Song 2-4 Stephen Lee
112 - Jack Lisowski 4-2 Mark Joyce
115 - Matthew Selt 2-4 Mark Selby

Sobota, 30. října
10,00
24 - Paul S. Davison 4-0 Adam Wicheard
25 - Matthew Stevens 4-1 Martin O'Donnell
26 - Daniel Wells 4-0 Dermot McGlinchey
27 - Bjorn Haneveer 1-4 Ken Doherty
36 - Mark J. Williams x Michael Holt w/o
37 - Anthony McGill 4-1 Hans Blanckaert
38 - Fergal O'Brien 4-2 Kuldesh Johal
39 - Liam Higfield 4-0 Christopher Henry
40 - Alan McManus 2-4 Issara Kachaiwong

11,30
41 - Michael Wasley 4-0 Pascal Richard
42 - Rory McLeod 4-1 Ben Harrison
43 - Gerard Greene x Stefan Gerst
44 - Tony Drago 4-0 Mitchell Mann
45 - Matt Couch 4-0 Del Smith
46 - Dave Harold x Leo Fernandez
47 - Ben Woollaston 4-1 Zhang Anda
48 - Peter Lines 1-4 Jamie Burnett
49 - Graeme Dott 4-1 Jamie O'Neil

14,00
32 - Andrew Higginson 4-0 Alex Taubman
33 - Liu Chuang 4-0 Joe Swail
34 - Dominic Dale 2-4 Ryan Day
35 - Barry Hawkins 4-1 Justin Astley
50 - Martin Gould 4-0 Lewis John Calcutt
51 - Tom Ford 4-3 Andrew Milliard
56 - Stephen Maguire 4-2 Tony Knowles
57 - Marco Fu 4-1 Robert Milkins
58 - Andrew Pagett 4-1 Lasse Munstermann

16,00
59 - Joe Perry 4-3 Stephen Hendry
60 - Nigel Bond 4-3 Rod Lawler
61 - Stuart Bingham 4-0 Jack Culligan
62 - Allan Taylor 4-1 Andy Lee
63 - Anthony Hamilton 4-1 Kishan Hirani
78 - Paul S. Davison 1-4 Matthew Stevens
79 - Daniel Wells 3-4 Ken Doherty
84 - Michael Holt 1-4 Anthony McGill
85 - Fergal O'Brien 2-4 Liam Higfield

17,30
82 - Andrew Higginson 2-4 Liu Chuang
83 - Ryan Day 4-0 Barry Hawkins
86 - Issara Kachaiwong 2-4 Michael Wasley
87 - Rory McLeod 3-4 Gerard Greene
88 - Tony Drago 2-4 Matt Couch
89 - Leo Fernandez 3-4 Ben Woollaston
90 - Jamie Burnett 2-4 Graeme Dott
91 - Martin Gould 2-4 Tom Ford

20,00
94 - Stephen Maguire 4-3 Marco Fu
95 - Andrew Pagett 1-4 Joe Perry
96 - Nigel Bond 2-4 Stuart Bingham
97 - Allan Taylor 2-4 Anthony Hamilton
105 - Matthew Stevens 2-4 Ken Doherty
108 - Anthony McGill 3-4 Liam Highfield
109 - Michael Wasley 1-4 Gerard Greene
110 - Matt Couch 2-4 Ben Woollaston

22,00
107 - Liu Chuang 4-2 Ryan Day
111 - Graeme Dott 4-0 Tom Ford
113 - Stephen Maguire 4-2 Joe Perry
114 - Stuart Bingham 2-4 Anthony Hamilton

Neděle, 31. října
12,00
116 - Andrew Norman 3-4 Stephen Lee
117 - Peter Ebdon 1-4 Mark Davis
118 - Joe Jogia 4-2 Ken Doherty
119 - Shaun Murphy 1-4 Liu Chuang
120 - Liam Highfield 4-2 Gerard Greene
121 - Ben Woollaston 3-4 Graeme Dott
122 - Jack Lisowski 2-4 Stephen Maguire
123 - Anthony Hamilton 4-2 Mark Selby

14,30
QF1 - Stephen Lee 4-2 Mark Davis
QF2 - Joe Jogia 4-2 Liu Chuang
QF3 - Liam Highfield 4-3 Graeme Dott
QF4 - Stephen Maguire 4-2 Anthony Hamilton

17,00
SF1 - Joe Jogia 1-4 Stephen Lee
SF2 - Stephen Maguire 4-2 Liam Highfield

20,00
Finále - Stephen Lee 4-2 Stephen Maguire

Všechny zápasy budou hrány na best of 7 framů.

Rocket připraven dorazit do Gloucesteru

22. října 2010
http://prosnookerblog.com

Ronnie ‘Rocket’ O’Sullivan potvrdil svou účast na MIUS Cup (EPTC Event 4) v South West Snooker Academy v Gloucesteru.

Akce se bude konat od 29. do 31. října.

O’Sullivan již dříve přislíbil svou podporu této nové účelové aréně slovy: "Cokoliv co pozvedne image a budoucnost této hry je příznivé."

“Těším se na cestu dolů do South West Snooker Academy, že si zahraji na této akci a pobavím fanoušky vystoupením."

The Rocket by měl svůj první zápas odehrát proti mladíkovi z Thajska Noppon Saenghkhamovi v pátek, 29. října v 16,00.

Kdyby vyhrál, hrál by znovu v pátek ve 20,00. A to by mohl být souboj titánů, pokud Mark Selby vyhraje svůj první zápas také hraný v pátek v 16,00 proti Kyrenu Wilsonovi, který hraje svou první profesionální sezónu pod vedením On Q Promotions, sídlící v West Snooker Academy.

Vítěz bude hrát znovu ve 22,00, aby se kvalifikoval do závěrečné fáze akce, hrané v neděli, 31. října ve 12,00.

Další zápasy 1. kola akce sponzorované MIUS zahrnují velšský zápas mezi vítězem PTC6 Dominicem Dalem a Ryanem Dayem. Tento zápas se bude hrát v sobotu, 30. října ve 14,00.

‘Kapitán’ Ali Carter vyzve šestinásobnou Mistryni světa žen Reanne Evans. Zápas se bude hrát v pátek, 29. října v 11,30.

Miláček davů Jimmy White si zahraje s velšským juniorským šampiónem Duane Jonesem v pátek v 16,00.

Steve Davis si zahraje s dalším hráčem On Q, úřadujícím amatérským šampiónem Alfie Burdenem v pátek ve 14,00.

Místní favorit Rob Milkins má nalosovaného Marco Fu. Postaví se proti sobě v sobotu ve 14,00. Jack Lisowski, z Churchdownu, který hraje svou první sezónu na tour, hraje v pátek ve 14,00 proti Simonu Bedfordovi. Gloucesterský amatér Michael Wasley, který sídlí na Akademii hraje v sobotu v 11,30 proti německému amatérovi Pascalu Richardovi.

Souboj Thajska a Číny svedou James Wattana, bývalá světová trojka, a vycházející čínská hvězda Xiao Guodong. Jejich zápas je vypsán na pátek, 11,30.

Dvojnásobný mistr světa Mark Williams si zahraje s Michaelem Holtem, vítězem turnaje Růžová stužka, který se odehrál začátkem letošního roku na Akademii. Jejich zápas se odehraje v sobotu v 10,00.

Stephen Maguire bude čelit starému favoritovi, bývalému špičkovému hráči, Tony Knowlesovi.

Mistr světa Neil Robertson si zahraje s irským Davidem Morrisem. Je to opakování jejich nedávného souboje na World Open v Glasgow. Hrají v pátek v 10,00.

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

9. 12. Vratislav

Zítra: Julie

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

401902
_1234.bmp