Šestá akce - EPTC2/The Brugge Open

Pavouk akce

Níže máte rozpis zápasů druhé Euro Players Tournament Championship 2. Pro pavouka zápasů klikněte na link nahoře.

Vezměte prosím na vědomí, že dress code pro tuto akci je večerní oblek a vestička, nicméně motýlek není povinný.

Zápasy nemusí být nutně hrány v numerickém pořadí.

Čtvrtek, 30. září, 2010
11.00
1 - Christophen Henry 4-0 Jan Goossens
2 - Kurt Vanoverberghe 4-3 Alain Van Der Steen
3 - Michael Wild 1-4 Nick Jennings
4 - Martin O'Donnell 4-0 Tim Van Gouberghen
5 - Bert Van Tiggelen 0-4 Craig Steadman
6 - Guido Taloen 4-0 Kevin Van Den Broeck
8 - Pascal Durnez 1-4 David Grace
10 - Laurens De Staelen 4-1 Kris Van Landeghem
11 - Hans Bnalckaert 4-3 Danny D'Hoore
12 - Oliver Brown 4-1 Dirk Coppens

13.00
7 - Michael Zielinski 0-4 Christophen Henry
9 - Danny Douane 1-4 Kurt Vanoverberghe
13 - Andrew Norman w/o Dane Hall
14 - Erwin Goethals 1-4 Nick Jennings
15 - Tomasz Skalski 4-3 Mario Van Herk
16 - Eddy Kindermans 1-4 Aditya Mehta
17 - David Singh 4-3 Martin O'Donnell
18 - Michael Mann 0-4 Craig Steadman
19 - Chen Zhe 4-0 Gwen Engels
20 - Suriya Suwannasigh scr-w/o Luc Heirewegh

15.00
21 - Pascal Raes 1-4 James Welsh
22 - Jurgen Van Roy 0-4 Jamie Walker
23 - Adam Stefanow 4-1 Krzyszto Wrobel
24 - Alex Taubman 2-4 Kevin Van Hove
25 - Julius Grauls 1-4 Tino De Witte
26 - Jean Pierre De Blaer 0-4 Ian Burns
27 - Peter Bullen 4-1 Olivier Coucke
28 - Jarl Kinfelaar x Sam Harvey w/o
29 - Olivier Vanthournout 3-4 Rune Kampe
30 - Luca Brecel 4-0 Ronnie Beniesch

17.00
31 - Lieven Vanthournout 2-4 Curd Persijn
32 - Mario Wehrmann 2-4 Yvan Van Velthoven
33 - Marcin Nitschke 4-0 Jurgen Vandenbossche
34 - Pierre Dethier 4-3 Guido Taloen
35 - Maurice Le Duc 4-3 Rene Remelsoet
36 - Yannick Poulain 4-0 Tony Knowles
37 - Gino Verheyde 0-4 Robbie Williams
38 - Lasse Munstermann 4-0 Edwin Depoorter

Pátek, 1. října, 2010
10.00
43 - Mark Davis 4-2 Kurt Vanoverberghe
44 - Barry Hawkins 4-2 Rod Lawler
45 - Jimmy Robertson 4-0 Laurens De Staelen
46 - Matthew Selt 4-2 Hans Bnalckaert
47 - Liam Highfield 2-4 Mark Allen
48 - Stephen Lee 4-1 Oliver Brown
49 - Anthony Hamilton w/o Kurt Maflin
50 - Bjorn Haneveer 4-3 Andrew Norman
51 - Andrew Higginson 4-2 Nick Jennings
52 - Joe Jogia 4-0 Tomasz Skalski

11.30
53 - Alfie Burden 4-1 Noppon Saengkham
54 - Anthony McGill 4-0 Aditya Mehta
55 - Igor Figueiredo 2-4 David Singh
56 - Andrew Pagett 4-3 Adam Wicheard
57 - Xiao Guodong 2-4 Zhang Anda

12.00
58 - Martin Gould 4-1 Graeme Dott
71 - Judd Trump 4-0 Jak Jones
72 - Marcus Campbell 1-4 Chris Norbury
73 - Liang Wenbo 4-1 Adam Stefanow
74 - Kyren Wilson 3-4 Jimmy Michie

13.00
75 - Tony Drago 2-4 Ben Woollaston
76 - Dominic Dale 4-1 Kevin Van Hove
77 - Tom Ford 4-2 Tino De Witte
78 - Gerard Greene 4-1 Ian Burns
79 - Alan McManus w/o Stuart Pettman

13.30
80 - Stuart Bingham 4-1 Peter Bullen
81 - Ian Mc Culloch 4-0 Sam Harvey
82 - Mike Dunn 1-4 Robert Milkins
83 - Dave Harold 4-0 Rune Kampe
84 - Fergal O'Brien 4-2 Ken Doherty

14.30
85 - Matthew Stevens w/o Ali Carter
86 - Jamie Jones 4-3 Luca Brecel

16.00
105 - Mark Davis 1-4 Barry Hawkins
106 - Jimmy Robertson 4-0 Matthew Selt
107 - Mark Allen 2-4 Stephen Lee
108 - Anthony Hamilton 3-4 Bjorn Haneveer
109 - Andrew Higginson 4-2 Joe Jogia
110 - Alfie Burden 4-0 Anthony McGill
111 - David Singh 4-0 Andrew Pagett
112 - Zhang Anda 1-4 Martin Gould
119 - Judd Trump 4-1 Chris Norbury
120 - Liang Wenbo 4-3 Jimmy Michie

17.30
121 - Ben Woollaston 4-2 Dominic Dale
122 - Tom Ford 4-2 Gerard Greene
123 - Alan McManus 1-4 Stuart Bingham
124 - Ian Mc Culloch 4-1 Robert Milkins
125 - Dave Harold 3-4 Fergal O'Brien
126 - Matthew Stevens 4-0 Jamie Jones

18.30 Turnaj poražených

19.30 Turnaj poražených

20.30
136 - Barry Hawkins 0-4 Jimmy Robertson
137 - Stephen Lee 2-4 Bjorn Haneveer
138 - Andrew Higginson 3-4 Alfie Burden
139 - David Singh 2-4 Martin Gould
143 - Judd Trump 0-4 Liang Wenbo
144 - Ben Woollaston 3-4 Tom Ford
145 - Stuart Bingham 4-2 Ian Mc Culloch
146 - Fergal O'Brien 4-2 Matthew Stevens

22.00 Turnaj poražených 2

Sobota, 2. října, 2010
10.00
39 - Barry Pinches 1-4 Neil Robertson
40 - Jimmy White 4-0 Christopher Henry
41 - Mark Joyce 4-3 David Grace
42 - Shaun Murphy 4-1 Kuldesh Johal
59 - Ian Glover 1-4 Craig Steadman
60 - Ronnie O'Sullivan x Chen Zhe w/o
61 - Jack Lisowski 4-1 Luc Heirewegh
62 - Peter Ebdon 4-3 Michael Holt
63 - Paul S. Davison 1-4 Stephen Hendry
64 - Peter Lines 4-2 Ryan Day

11.30
65 - Michael Wasley 3-4 Ding Junhui
66 - Stephen Maguire 4-2 Dermot McGlinchey
67 - Andy Hicks 4-0 Reanne Evans
68 - Liu Chuang 4-0 James Welsh
69 - Mark J. Williams 4-2 Joe Delaney

12.00
70 - Nigel Bond 4-1 Jamie Walker
87 - Patrick Einsle 0-4 Curd Persijn
88 - Allan Taylor 2-4 Matthew Couch
89 - Marco Fu 4-0 Patrick Wallace
90 - Adrian Gunnell 4-0 James McBain

13.00
91 - Steve Davis 3-4 David Morris
92 - Daniel Wells 4-3 Michael Judge
93 - Jamie Cope 4-2 Yvan Van Velthoven
94 - Rory McLeod 4-2 Marcin Nitschke
95 - Ricky Walden 4-1 Thanawat Thirapongpa

13.30
96 - Justin Astley 4-0 Pierre Dethier
97 - Michael White 4-0 Maurice Le Duc
98 - Joe Swail 3-4 James Wattana
99 - Mark King 4-0 Yannick Poulain
100 - Joe Perry 4-2 Robbie Williams

14.30
101 - Liu Song 4-0 Lasse Munstermann
102 - Mark Selby 4-1 Jamie O'Neill

16.00
103 - Neil Robertson 2-4 Jimmy White
104 - Mark Joyce 1-4 Shaun Murphy
113 - Craig Steadman 3-4 Chen Zhe
114 - Jack Lisowski 1-4 Peter Ebdon
115 - Stephen Hendry 4-3 Peter Lines
116 - Ding Junhui 4-1 Stephen Maguire
117 - Andy Hicks 1-4 Liu Chuang
118 - Mark J. Williams 4-1 Nigel Bond
127 - Kurd Persijn 1-4 Matthew Couch
128 - Marco Fu 3-4 Adrian Gunnell

17.30
129 - David Morris 1-4 Daniel Wells
130 - Jamie Cope 4-3 Rory McLeod
131 - Ricky Walden 4-1 Justin Astley
132 - Michael White 4-3 James Wattana
133 - Mark King 4-2 Joe Perry
134 - Liu Song 1-4 Mark Selby

18.30 Turnaj poražených

19.30 Turnaj poražených

20.30
135 - Jimmy White 2-4 Shaun Murphy
140 - Chen Zhe 3-4 Peter Ebdon
141 - Stephen Hendry 1-4 Ding Junhui
142 - Liu Chuang 2-4 Mark J. Williams
147 - Matthew Couch 4-3 Adrian Gunnell
148 - Daniel Wells 4-0 Jamie Cope
149 - Ricky Walden 4-3 Michael White
150 - Mark King 1-4 Mark Selby

22.00 Turnaj poražených 2

Neděle, 3. října, 2010
09.00am Last 16 Turnaje poražených

11.00
151 - Shaun Murphy 4-0 Jimmy Robertson
152 - Bjorn Haneveer 4-3 Alfie Burden
153 - Martin Gould 4-3 Peter Ebdon
154 - Ding Junhui 3-4 Mark J. Williams
155 - Liang Wenbo 4-1 Tom Ford
156 - Stuart Bingham 2-4 Fergal O'Brien
157 - Matthew Couch 4-1 Daniel Wells
158 - Ricky Walden 4-1 Mark Selby

13.30
QF1 - Shaun Murphy 4-3 Bjorn Haneveer
QF2 - Martin Gould 2-4 Mark Williams
QF3 - Liang Wenbo 1-4 Fergal O'Brien
QF4 - Matthew Couch 4-2 Ricky Walden
+ Turnaj poražených QF

16:00
SF1 - Shaun Murphy 4-3 Mark Williams
SF2 - Fergal O'Brien 3-4 Matthew Couch
+ Turnaj poražených SF

19:00
Finále - Shaun Murphy 4-2 Matthew Couch
+ Turnaj poražených Finále
Barry Pinches 2-3 Luca Brecel

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

10. 12. Julie

Zítra: Dana

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

401972
_1234.bmp