Championship League Snooker 2010

Oznámeny rozpisy zápasů Championship League Snooker

CHAMPIONSHIP League Snooker se vrací i v roce 2010 a hned v první skupině hostí velká jména.

Jsou v ní současný mistr světa John Higgins a úřadující šampion Premier League Shaun Murphy, stejně jako Judd Trump, který tento turnaj vyhrál v roce 2009.

Zbylými členy První skupiny, jejíž zápasy se odehrají v pondělí 4. ledna a v úterý, 5. ledna jsou Ryan Day, Mark Selby, Ali Carter a Stephen Maguire.

Formát Championship League Snooker
Sedm skupin po sedmi hráčích vytvoří sedm vítězů, kteří se utkají v další skupině, ze které vzejde konečný vítěz, který si zahraje v Premier League Snooker 2010.

V každé skupině bude hrát každý s každým v zápase na best of 5 framů (21 zápas) a poté se 4 nejúspěšnější hráči utkají v play-off - semifinále a finále na best of 5 framů.

Hráči obdrží 1 bod za každý vyhraný zápas a jejich pořadí v ligové tabulce určí množství vyhraných a prohraných framů. Nedůležité framy se nebudou hrát ani v ligové ani ve vyřazovací fázi turnaje.

Vítěz play-off postoupí do vítězné skupiny, zatímco ti hráči, kteří skončí 6. a 7. budou vyřazeni a už se nezúčastní žádného dalšího zápasu ve skupinách.

Po odehrání všech 24 zápasů (21 ligových plus 2 semifinále a finále) tímto způsobem odpadnou 3 hráči a budou nahrazeni jinými třemi.

Odměny - fáze skupin
£3,000 vítěz každého finále. £2,000 finalista. £1,000 neúspěšní semifinalisté. £100 za každý vyhraný frame.

Odměny - vítězná skupina
£10,000 celkový šampión. £5,000 finalista. £3,000 neúspěšní semifinalisté. £300 za každý vyhraný frame.

Zveřejněno: 23. prosince 2009

Championship League Snooker se vrací v roce 2010

http://matchroomsport.com
10.listopadu, 2009

Championship League Snooker s vrátí v roce 2010 s těmi nejlepšími hráči světa.

Každý z top 12tky současného oficiálního žebříčku se objeví v nějaké z prvních 3 skupin této internetem přenášené akce.

Třetí sezóna Championship League Snooker začne v lednu a vyvrcholí v březnu. Vítěz turnaje bude mít zajištěno místo v Matchroom Sport's Premier League Snooker, která začne na podzim 2010.

Joe Perry vyhrál Championship League Snooker v roce 2008 a pak se dostal až do semifinále Premier League, zatímco Judd Trump, vítěz z roku 2009, je v současnosti na druhém místě ligové tabulky.

Trump se objeví v 1. skupině 2010 Championship League spolu se Stephenem Maguirem, Shaunem Murphym, Johnem Higginsem, Ali Carterem, Ryanem Dayem a Markem Selbym.

Současná světová jednička Ronnie O’Sullivan si svůj debut na Championship League odbude ve skupině 2 spolu s Australanem Neilem Robertsonem a HongKongským Marco Fu.

Sedminásobný mistr světa Stephen Hendry je mezi soutěžícími skupiny 3, spolu s Markem Allenem ze Severního Irska a Angličanem Joe Perrym.

Matchroom Sport spolupracuje se specialisty na digitální média Perform, kteří přenáší živě všechny zápasy přes množství sázkových stránek.

Letošní Championship League bude zatím vůbec největší s celkovou dotací více než 200 000 liber.

Každá skupina zahrnuje 7 hráčů soutěžících na základě skupin, kdy každý hraje s každým v zápase na 5 framů.

Hráči obdrží jeden bod za každý vyhraný frame a to určí jejich pořadí v ligové tabulce.

Hráč, který se umístí na špici se utká se 4. hráčem, zatímco druhý si zahraje se třetím a vítězové se střetnou ve finále.

Vítěz se posune do Vítězné skupiny, zatímco druhý finalista a oba neúspěšní semifinalisté s hráčem na 5. místě se posunou do následující skupiny, kde se k nim přiřadí 3 noví hráči.

Hráči na 6. a 7. místě budou ze soutěže vyřazeni.

Hráči vyhrají 100 liber za každý vyhraný frame v skupině plus další výhry na ně čekají ve vyřazovací fázi a finále.

Championship League Snooker 2010 - Crondon Park Golf Club, Essex - 1. skupina

Pondělí, 4. ledna a úterý, 5. ledna
Judd Trump (obhajující šampion, 30)
Stephen Maguire (2)
Shaun Murphy (3)
John Higgins (4)
Ali Carter (5)
Ryan Day (6)
Mark Selby (7)

Účastníci – Ali Carter, Ryan Day, John Higgins, Stephen Maguire, Shaun Murphy, Mark Selby, Judd Trump.

Zápasy podle času (čísla stolů jsou v závorce)
Pondělí, 4. ledna (všechny časy jsou přibližné)
První zápasy - 12,00 – Trump x Day (1), Selby x Carter (2)
Druhé zápasy – 13,15– Murphy x Maguire (1), Higgins x Trump (2)
Třetí zápasy – Ne před 15,00 – Day x Selby (1), Carter x Murphy (2)
Čtvrté zápasy – 16,15 – Maguire x Higgins (1), Trump x Selby (2)
Páté – Ne před 19,30 – Day x Carter (1), Murphy x Higgins (2)
Šesté zápasy – 20,45 – Selby x Higgins (1), Maguire x Carter (2)

Úterý, 5. ledna (všechny časy jsou přibližné)
První zápasy – 12,00 – Trump x Maguire (1), Day x Murphy (2)
Druhé zápasy – 13,15– Carter x Higgins (1), Selby x Maguire (2)
Třetí zápasy – ne před 15,00 – Trump x Murphy (1), Day x Higgins (2)
Čtvrté zápasy – 16,15 – Day x Maguire (1), Selby x Murphy (2)
Pátý zápas – 17,30 – Trump x Carter (2)
Šesté – ne před 19,00 – Play-off první x čtvrtý (1), Play-off druhý x třetí (2)
Sedmý zápas – 20,15 – Finále

Zápasy podle stolů (všechny časy jsou přibližné)
Pondělí, 4. ledna - stůl jedna
12,00 – Judd Trump 3-1 Ryan Day
13,15 – Shaun Murphy 0-3 Stephen Maguire
ne před 15,00 – Ryan Day 2-3 Mark Selby
16,15 – Stephen Maguire 3-2 John Higgins
ne před 17,30 – Ryan Day 0-3 Ali Carter
20,45 – Mark Selby 3-2 John Higgins

stůl 2 (všechny časy jsou přibližné)
12,00 – Mark Selby 2-3 Ali Carter
13,15 – John Higgins 0-3 Judd Trump
ne před 15,00 – Ali Carter 3-0 Shaun Murphy
16,15 – Judd Trump 1-3 Mark Selby
ne před 17,30 – Shaun Murphy 1-3 John Higgins
20,45 – Stephen Maguire 3-2 Ali Carter

Úterý, 5. ledna – stůl jedna (všechny časy jsou přibližné)
12,00 – Judd Trump 3-1 Stephen Maguire
13,15 – Ali Carter 0-3 John Higgins
ne před 15,00 – Judd Trump 3-1 Shaun Murphy
16,15 – Ryan Day 1-3 Stephen Maguire
ne před 19,00 – Play-off Ali Carter 2-3 Stephen Maguire
20,15 – Finále - Mark Selby 0-3 Stephen Maguire

Stůl dva (všechny časy jsou přibližné)
12,00 – Ryan Day 1-3 Shaun Murphy
13,15 – Mark Selby 3-1 Stephen Maguire
ne před 15,00 – Ryan Day 2-3 John Higgins
16,15 – Mark Selby 0-3 Shaun Murphy
17,30 – Judd Trump 2-3 Ali Carter
ne před 19,00 – Play-off Judd Trump 1-3 Mark Selby

2. skupina

Středa, 6. ledna a čtvrtek, 7 ledna
Čtyři hráči z 1. skupiny a...
Ronnie O'Sullivan (1)
Marco Fu (8)
Neil Robertson (9)
Mark Selby
Ali Carter
Judd Trump
John Higgins

12,00
Allister Carter 3-1 John Higgins
Mark Selby 1-3 Judd Trump

13,15
Neil Robertson 0-3 Marco Fu
Ronnie O'Sullivan 3-2 Mark Selby

15.00
John Higgins 3-2 Neil Robertson
Judd Trump 3-0 Allister Carter

16.15
Marco Fu 0-3 Ronnie O'Sullivan
Mark Selby 3-0 Allister Carter

19.00
Judd Trump 1-3 John Higgins
Neil Robertson 3-0 Ronnie O'Sullivan

20.15
Allister Carter 3-1 Ronnie O'Sullivan
Marco Fu 3-1 John Higgins

Čtvrtek, 7. ledna (časy jsou přibližné) Thursday

12,00
Mark Selby 0-3 Marco Fu (1)
Judd Trump 2-3 Neil Robertson (2)

13,15
John Higgins 3-0 Ronnie O'Sullivan (1)
Ali Carter 1-3 Marco Fu (2)

ne před 15,00
Judd Trump 3-0 Ronnie O'Sullivan (1)
Mark Selby 3-2 Neil Robertson (2)

16,15
Ali Carter 3-0 Neil Robertson (1)
Judd Trump 1-3 Marco Fu (2)

17,30
Mark Selby 0-3 John Higgins (2)

ne před 19,00
Play-offs
Marko Fu 0-3 Ali Carter
Judd Trump 2-3 John Higgins

20,15 - Finále (1) - Ali Carter 1-3 John Higgins

3. skupina

Pondělí, 18. ledna a úterý, 19. ledna
Čtyři hráči z 2. skupiny a...
Stephen Hendry (10)
Mark Allen (11)
Joe Perry (12)
Neil Robertson (9)
Marco Fu (8)
Judd Trump (30)
Ali Carter (5)

Rozpis podle časů - (čísla stolů jsou v závorkách)
Pondělí, 18. ledna (všechny časy jsou přibližné)
12,00
Ali Carter 1-3 Marco Fu (1)
Judd Trump 3-1 Neil Robertson (2)
13,15
Stephen Hendry 2-3 Mark Allen (1)
Joe Perry 3-1 Ali Carter (2)
Ne před 15,00
Marco Fu 1-3 Judd Trump (1)
Neil Robertson 3-2 Stephen Hendry (2)
16,15
Mark Allen 3-2 Joe Perry (1)
Ali Carter 0-3 Judd Trump (2)
Ne před 19,00
Marco Fu 3-1 Neil Robertson (1)
Stephen Hendry 2-3 Joe Perry (2)
20,15
Judd Trump 3-1 Joe Perry (1)
Mark Allen 3-2 Neil Robertson (2)

Úterý, 19. ledna (všechny časy jsou přibližné)
12,00
Ali Carter 3-0 Mark Allen (1)
Marco Fu 3-1 Stephen Hendry (2)
13,15
Neil Robertson 3-0 Joe Perry (1)
Judd Trump 3-1 Mark Allen (2)
Ne před 15,00
Marco Fu 3-1 Joe Perry (1)
Ali Carter 3-2 Stephen Hendry (2)
16,15
Judd Trump 2-3 Stephen Hendry (1)
Marco Fu 2-3 Mark Allen (2)
17,30
Ali Carter 3-2 Neil Robertson (2)
Ne před 19,00
Play-offs - Judd Trump 3-0 Ali Carter
Marco Fu 1-3 Mark Allen
20,15 - Finále (1) - Judd Trump 3-2 Mark Allen

4. skupina

Středa, 20. ledna a čtvrtek, 21. ledna
Peter Ebdon
Mark Williams
Liang Wenbo
Neil Robertson
Ali Carter
Marco Fu
Mark Allen

Středa, 20. ledna
Stůl 1 (všechny časy jsou přibližné)
Mark Allen 0-3 Marco Fu
Peter Ebdon 1-3 Mark Williams
Ne před 15,00
Marco Fu 3-0 Allister Carter
16,15
Mark Williams 0-3 Liang Wenbo
Ne před 19,00
Marco Fu 2-3 Neil Robertson
20,15
Allister Carter 2-3 Liang Wenbo

Stůl 2 (všechny časy jsou přibližné)
Allister Carter 1-3 Neil Robertson
Liang Wenbo 1-3 Mark Allen
Ne před 15,00
Neil Robertson 0-3 Peter Ebdon
16,15
Mark Allen 3-2 Allister Carter
Ne před 19,00
Peter Ebdon 3-1 Liang Wenbo
20,15
Mark Williams 1-3 Neil Robertson

Čtvrtek, 21. ledna
Stůl 1 (všechny časy jsou přibližné)
12,00
Mark Allen 0-3 Mark Williams
13,15
Neil Robertson 3-1 Liang Wenbo
Ne před 15,00
Marco Fu 3-2 Liang Wenbo
16,15
Allister Carter 0-3 Peter Ebdon
Ne před 19,30
Play-off - Neil Robertson 3-1 Peter Ebdon
20,45 - Finále - Marco Fu 3-0 Neil Robertson

Stůl 2 (všechny časy jsou přibližné)
12,00
Marco Fu 3-1 Peter Ebdon
13,15
Allister Carter 2-3 Mark Williams
Ne před 15,00
Mark Allen 3-2 Peter Ebdon
16,15
Marco Fu 0-3 Mark Williams
17,30
Mark Allen 1-3 Neil Robertson
Ne před 19,30
Play-off - Marco Fu 3-2 Mark Williams

5. skupina

Pondělí, 8. února a úterý, 9. února
Barry Hawkins
Jamie Cope
Dave Harold
Ricky Walde
Mark Williams
Peter Ebdon
Neil Robertson

Rozpis podle stolů
1. den - Pondělí, 8. února
1. stůl (všechny časy jsou přibližné)
12,00
Neil Robertson 3-1 Mark Williams
13,15
Barry Hawkins 2-3 Jamie Cope
ne před 15,00
Mark Williams 2-3 Peter Ebdon
16,15
Jamie Cope 3-1 Dave Harold
ne před 19,00
Mark Williams 3-2 Ricky Walden
20,15
Peter Ebdon 1-3 Dave Harold

2. stůl (všechny časy jsou přibližné)
12,00
Peter Ebdon 3-0 Ricky Walden
13,15
Dave Harold 1-3 Neil Robertson
ne před 15,00
Ricky Walden 3-2 Barry Hawkins
16,15
Neil Robertson 2-3 Peter Ebdon
ne před 19,00
Barry Hawkins 3-1 Dave Harold
20,15
Jamie Cope 3-0 Ricky Walden

2. den - úterý, 9. února
1. stůl (všechny časy jsou přibližné)
12,00
Neil Robertson 3-2 Jamie Cope
13,15
Ricky Walden 3-0 Dave Harold
ne před 15,00
Mark Williams 3-1 Dave Harold
16,15
Peter Ebdon 2-3 Barry Hawkins
ne před 19,30
Play-off
Jamie Cope 3-0 Peter Ebdon
20,45
Finále - Neil Robertson 3-0 Jamie Cope

2. stůl (všechny časy jsou přibližné)
12,00
Mark Williams 3-0 Barry Hawkins
13,15
Peter Ebdon 2-3 Jamie Cope
ne před 15,00
Neil Robertson 2-3 Barry Hawkins
16,15
Mark Williams 3-2 Jamie Cope
17,30
Neil Robertson 3-2 Ricky Walden
ne před 19,30
Play-off
Mark Williams 0-3 Neil Robertson

6. skupina

Středa, 10. února a čtvrtek, 11. února
Mark Allen
Stuart Bingham
Joe Swail
Barry Hawkins
Mark Williams
Peter Ebdon
Jamie Cope

Středa, 10. února, 2010
Jamie Cope 0-3 Mark Williams
Mark Allen 3-2 Stuart Bingham
Jamie Cope 3-1 Joe Swail
Mark Williams 1-3 Peter Ebdon
Stuart Bingham 1-3 Joe Swail
Barry Hawkins 1-3 Mark Allen
Jamie Cope 3-2 Peter Ebdon

19,00
Mark Williams 3-0 Barry Hawkins
Peter Ebdon 3-1 Joe Swail
Mark Allen 2-3 Joe Swail
Stuart Bingham 3-2 Barry Hawkins

Čtvrtek, 11. února, 2010
12,00
Jamie Cope 0-3 Stuart Bingham
Barry Hawkins 0-3 Joe Swail
Mark Williams 0-3 Mark Allen
Peter Ebdon 3-2 Stuart Bingham

15,00
Mark Williams 1-3 Joe Swail
Peter Ebdon 2-3 Mark Allen
Jamie Cope 3-2 Mark Allen
Mark Williams 3-0 Stuart Bingham
Jamie Cope 2-3 Barry Hawkins

19,30
Play offs
Peter Ebdon 3-1 Mark Williams
Mark Allen 3-0 Joe Swail
Finále
Mark Allen 3-0 Peter Ebdon

7. skupina

Pondělí, 22. března a úterý, 23. března
Ding Junhui
Steve Davis
Michael Holt
Jamie Cope
Joe Swail
Mark Williams
Peter Ebdon

Zápasy nezačnou před uvedeným časem a budou hrány za sebou.

Pondělí, 22. března 2010
12,00
Peter Ebdon 3-1 Joe Swail
Mark Williams 3-0 Jamie Cope
Ding Junhui 3-0 Steve Davis
Michael Holt 1-3 Peter Ebdon

ne před 15,00
Joe Swail 0-3 Mark Williams
Jamie Cope 0-3 Ding Junhui
Steve Davis 1-3 Michael Holt
Peter Ebdon 3-2 Mark Williams

Ne před 19,00
Joe Swail 0-3 Jamie Cope
Ding Junhui 1-3 Michael Holt
Mark Williams 3-0 Michael Holt
Steve Davis 0-3 Jamie Cope

Úterý, 23. března, 2010
Peter Ebdon 3-2 Steve Davis
Joe Swail 1-3 Ding Junhui
Jamie Cope 3-2 Michael Holt
Mark Williams 3-0 Steve Davis

Ne před 15,00
Joe Swail 3-0 Michael Holt
Peter Ebdon 3-1 Ding Junhui
Mark Williams 3-2 Ding Junhui
Joe Swail 1-3 Steve Davis
Peter Ebdon 1-3 Jamie Cope

Ne před 19,30
Semifinále 1
Ding Junhui 3-0 Mark Williams

Semifinále 2
Peter Ebdon 2-3 Jamie Cope

Finále
Ding Junhui 1-3 Jamie Cope

Vítězná skupina

Středa, 24. března a čtvrtek 25. března
Stephen Maguire
John Higgins
Judd Trump
Marco Fu
Neil Robertson
Mark Allen
Jamie Cope

Středa, 24. března
12,00
Stephen Maguire 2-3 John Higgins
Judd Trump 2-3 Marco Fu
Neil Robertson 2-3 Mark Allen
Jamie Cope 1-3 Stephen Maguire

ne před 15,00
John Higgins 2-3 Judd Trump
Marco Fu 0-3 Neil Robertson
Mark Allen 3-2 Jamie Cope
Stephen Maguire 3-0 Judd Trump

ne před 19,00
John Higgins 1-3 Marco Fu
Neil Robertson 3-2 Jamie Cope
Judd Trump 3-0 Jamie Cope
Mark Allen 3-0 Marco Fu

Čtvrtek, 25. března
12,00
Stephen Maguire 3-2 Mark Allen
John Higgins 1-3 Neil Robertson
Marco Fu 3-0 Jamie Cope
Judd Trump 0-3 Mark Allen

ne před 15,00
John Higgins 0-3 Jamie Cope
Stephen Maguire 3-2 Neil Robertson
Judd Trump 2-3 Neil Robertson
John Higgins 3-2 Mark Allen
Stephen Maguire 3-0 Marco Fu

Semifinále1
Stephen Maguire 0-3 Marco Fu

Semifinále 2
Mark Allen 3-2 Neil Robertson

Finále
Marco Fu 3-2 Mark Allen

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

395403
_1234.bmp