Soutěž o lístky na sezónu 2009/10

Wells je tím, koho je dobře sledovat

Daniel Wells byl zvolen tím mladým hráčem, který nejpravděpodobněji prorazí v příští sezóně.

20tiletý Velšan zažil slibnou první sezónu na profesionální tour 2008/09, nejlepším výkonem bylo poslední kvalifikační kolo na Mistrovství světa. Wells vyhrál 3 po sobě jdoucí zápasy 10-9 než ztratil šanci na cestu do Crucible s Barry Hawkinsem, se kterým 9-10 prohrál.

Bývalý student akademie Paula Huntera, sídlící na World Snooker Akademii v Sheffieldu, získal 46% hlasů v soutěži, která po vás chtěla jméno hráče pod 25 let a mimo top 32 oficiálního žebříčku, který se projeví v sezóně 2009/10.

Na druhém místě byl hráč z Essexu Matthew Selt následovaný Davidem Morrisem, Thepchaiya Un Nooh, Michaelem Whitem, Li Hangem a Xiao Guodongem.

Vylosovaným vítězem soutěže je Rebecca Parker z Chichesteru, která vyhrává 2 lístky na turnaj příští sezóny.

Hlasujte pro toho, koho je dobré sledovat

Který začínající hráč poskočí žebříčkem v příští sezóně? Hlasujte, ať máte možnost vyhrát pár lístků.

Čtenáři Worldsnooker.com readers zvolili v letech 2007 a 2008 za hráče, které je dobře sledovat Judda Trumpa a Lianga Wenbo a obě tyto vycházející hvězdy jsou nyní v top 32.

Ale který z hráčů do 25ti let a mimo top 32 oficiálního žebříčku má v příští sezóně šanci se projevit na profisionálním okruhu?

Posílejte maily se svou volbou na adresu blog@worldsnooker.com do pole Předmět vepište 'One to Watch'.

Nezapomeňte připojit své jméno a odkud jste. Odpovědi musíme obdržet do středy, 8. července. Vítěz soutěže bude vylosován a bude si moci vybrat dva lístky na jakýkoliv zápas příští sezóny do a včetně čtvrtfinále jakéhokoliv turnaje kromě Mistrovství světa.

Vítěz kvízu

Gratulace Paulu Crippin z Carmarthenshire ve Wales, který byl jediným účastníkem soutěže s perfektním skóre 30/30. Vyhrál dva lístky na turnaj příští sezóny a návštěvu zákulisí.

Snookerový kvíz

Otestujte své znalosti snookerové sezóny 2008/09 na těchto 30ti chytácích .. a budete mít šanci vyhrát dva lístky na turnaj příští sezóny.

Pošlete své odpovědi e-mailem na adresu blog@worldsnooker.com a do pole předmět dejte Quiz. Své odpovědi pošlete do pátku 26. června. Vítěz obdrží 2 lístky na turnaj příští sezóny* plus procházku zákulisím.

1. Stephen Hendry se dostal do čtvrtfinále na Betfred.com Mistrovství světa ... kolikrát už se v Crucible dostal do posledních osmi? - 18x

2. Jaký byl nejvyšší break této sezóny Ronnie O'Sullivana? - 145

3. Který hráč vyhrál své první 3 zápasy ve skupině na Wuzhou International Group Jiangsu Classic, ale přesto se nedostal do semifinále? - Li Hang

4. Kolik oficiálních 147ček byl během této sezóny zahráno? - 6

5. Co mají společného následující hráči: Shokat Ali, Xiao Guodong, Chris Norbury, Craig Steadman, Thepchaiya Un Nooh, Bjorn Haneveer a Joe Jogia? - vítězové akcí PIOS 2008/09

6. Na Northern Ireland Trophy ustanovil Dave Harold nový rekord v nejdelší přestávce mezi bodovanými finále. Kolik let trvala tato pauza? - 14 let

7. Který hráč slavil narození Harrisona? - Barry Hawkins

8. Na Welsh Open byl rozhodčí, který vůbec prvně rozhodoval finále bodované akce, který to byl? - Colin Humphries

9. Steve Davis se dostal na Roewe Shanghai Masters a Royal London Watches Grand Prix do čtvrtfinále...po kolika letech se dostal do dvou po sobě jdoucích bodovaných čtvrtfinále? - 12 let

10. Kdo se od projevu na United Nations v New Yorku objevil na Royal London Watches Grand Prix? - Lord Provost z Glasgow Bob Winter

11. Který hráč si vysloužil přezdívku Haircut 100? - Judd Trump

12. Který hráč byl během tiskovky na Roewe Shanghai Masters dotázán, zda měl pád na burze v Hong Kongu vliv na jeho hru? - Marco Fu

13. Kdo odhalil, že jeho oblíbenými křupkami je hovězí pečeně kořeněná Monster Munch? - John Higgins

14. Který "Dragon" seděl v přední řadě v davu ve Wembley během finále Masters? - James Caan

15. Kolik levorukých hráčů se tuto sezónu dostalo do finále bodovaného turnaje? - 1- Robertson

16. Jaké zaměstnání na částečný úvazek má hráč na obrázku? - krupier v kasinu

17. Kdo řekl: "V 90. letech jsem měl dojem, že bych minul i loď s tím, jaký jsem měl ve hře zmatek díky všem těm párty a pití. Teď jsem dostal druhou šanci." - Joe Swail

18. Kdo řekl (ujišťujíc, že je to míněno jako kompliment): "Hrát s Davem (Harold) je jako jít k zubaři a nechat si trhat jeden zub za druhým bez jakéhokoliv umrtvení." - Steve Davis

19. Co způsobilo, že Michael Holt řekl: "Přál bych si, aby byl tenhle zápas natočený a mohli bychom ho dát lidem, kteří se cítí být na dně. Poté, co by ho shlédli by šli ven dělat hvězdy a říkali by "ještě že nejsem Michael Holt"." - porážka od Roberta Milkinse 4-5 poté, co vedl 4-0

20. Co způsobilo, že Abdullah Jahauni slavil na Bahrain Snooker Championship? - během jeho 1. profi zápasu zahrál Campbell 147

21. Který Ir byl soupeřem ve finále (ne vítězem) pro Thepchaiya Un Nooh na World Amateur Championship? - Colm Gilcreest

22. Jakou vítanou zprávu, týkající se snookeru dostal vítěz Roewe Shanghai Masters Ricky Walden, když přebýval v hotelu Bellagio hotel v Las Vegas? - dostal divokou kartu na Masters

23. V kolika bodovaných finále se objevil Marco Fu? - ve třech

24. Co udělali Stephen Maguire a Mark King pro rekord 75ti minut? - zahráli si frame ve 2. kole Mistrovství světa

25. Který hráč byl zmíněn v novinách v článku s názvem "Muž uvězněn za podobu s chobotnicí"? - Stuart Bingham

26. Kdo je nejvýše postavený hráč (v oficiálním žebříčku 2009/10), který se nikdy nedostal do bodovaného finále? - Mark Allen

27. Který nedávný vítěz turnaje jmenoval jako svou vůbec nejoblíbenější píseň Billy Jean od Michaela Jacksona? - Mark Allen

28. Který boxerský šampion řekl: "V devíti letech jsem si vážně myslel, že celý svůj život zasvětím snookeru. Pamatuji si, že mě ta hra fascinovala, sledoval jsem hráče jako Steve Davis a myslel si, že bych to mohl dělat." - Carl Froch

29. Kdo uprostřed stovek lovců podpisů v Pekingu řekl: "To je jako když já a Ian McCulloch jdeme po hlavní ulici v Prestonu." - Stuart Pettman

30. Proč hrál Guo Jinlong rozstřel pouze s červenými na stole? - byla to část oficiálního zahajovacího ceremoniálu China Open, je starostou Pekingu

* Vítěz bude mít možnost vybrat si lístky na jakýkoliv zápas až do a včetně čtvrtfinále jakéhokoliv turnaje sezóny 2009/10 krom Betfred.com World Snooker Championship. Prosím vezměte na vědomí, že cena nezahrnuje žádnou dopravu ani ubytování. V případě nerozhodného výsledku bude vítěz vylosován náhodně. Do své odpovědi uveďte své jméno a odkud jste.