Championship League Snooker 2009

Výsledky a ligová tabulka

Snookerové hvězdy jsou připraveny soutěžit v Championship

http://matchroomsport.com
18. prosince, 2008

CHAMPIONSHIP League Snooker se v lednu vrací a přivítá několik největších jmen tohoto sportu.

Sedminásobný mistr světa Stephen Hendry, pravděpodobně nejlepší hráč, který kdy zdvihl tágo, je v 1. skupině, stejně jako finalista Premier League 2008 Mark Selby.

Championship League Snooker bude opět přenášen exkluzivně na mnoha sázkových webových stránkách a je tu velký stimul pro všechny hráče, protože vítěz se kvalifikuje na 2009 PartyPoker.com Premier League Snooker.

1. skupina, která bude hrát 5. a 6. ledna, zahrnuje další 2 hráče, kteří soutěžili v Premier League 2008 a to semifinalistu Joe Perryho a Ding Junhui, který skončil pátý.

Zbytek úvodní skupiny je sestaven z Mistra světa 2005 Shauna Murphyho, Ryana Daye, který byl před právě probíhajícím UK Championship na 3. místě provizorního žebříčku, a finalisty Mistrovství světa 2008 Ali Carter.

Šéf Matchroom Sport Barry Hearn očekává další napínavé soutěže: "Championship League Snooker byl skvělým úspěchem pro každého, koho se v roce 2008 týkal."

"Bylo skvělé vidět Joe Perryho vyhrát a získat kýžené místo v Premier League Snooker, největší pozvánkové akci této hry."

"Naši partneři byli potěšeni zájmem bookmakerů, zvláště spoustou nových účtů a zvýšeným zájmem o stránky od lidí po celém světě."

"Akce je zpět a nová soutěž bude velká, Championship League Snooker 2 se bude konat od ledna do března 2009."

Ross MacEacharn, ředitel watchandbet.tv and Betting, dodal: "Úspěch 2008 Championship League Snooker dokazuje, jak dalece se stává internet médiem pro distribuci živého sportu."

"Víme, že naši sázkařští partneři byli potěšeni rychlým přijetím a že hráči viděli velkou hodnotu ve formátu této soutěže."

"Udělali jsem pár dalších změn v členění naší akce, abychom se ujistili, že bude ještě lépe pracovat pro naše partnery."

Championship League Snooker - Crondon Park Golf Club, Stock, Essex
Skupina 1 - Ali Carter, Ryan Day, Ding Junhui, Stephen Hendry, Shaun Murphy, Joe Perry, Mark Selby.

Rozpis
Pondělí, 5. ledna (všechny časy jsou přibližné)
12,00 - Joe Perry x Ryan Day - 2-2, Mark Selby x Ali Carter - 2-2
13,00 - Shaun Murphy x Stephen Hendry - 2-2, Ding Junhui x Joe Perry - 3-1
ne před 15,00 - Ryan Day x Mark Selby - 1-3, Ali Carter x Shaun Murphy - 2-2
16,00 - Stephen Hendry x Ding Junhui - 1-3, Joe Perry x Mark Selby - 1-3
ne před 19,30 - Ryan Day x Ali Carter - 2-2, Shaun Murphy x Ding Junhui - 1-3
20,30 - Mark Selby x Ding Junhui - 2-2, Stephen Hendry x Ali Carter - 2-2

Úterý, 6. ledna
12,00 - Joe Perry x Stephen Hendry - 2-2, Ryan Day x Shaun Murphy - 1-3
13,00 - Ali Carter x Ding Junhui - 1-3, Mark Selby x Stephen Hendry - 1-3
ne před 15,00 - Joe Perry x Shaun Murphy - 4-0, Ryan Day x Ding Junhui - 1-3
16,00 - Ryan Day x Stephen Hendry - 3-1, Mark Selby x Shaun Murphy - 2-2
17,00 - Joe Perry x Ali Carter - 2-2
ne před 19,30 - Play-off (Ding Junhui x Ali Carter - 2-3 a Mark Selby x Joe Perry - 3-0)
20,30 - Finále - Mark Selby x Ali Carter - 3-1

Všechny zápasy v ligové části budou hrány na 4 framy. Play-off a finále vyhraje hráč, který bude mít 3 vítězné framy.

Championship League Snooker sestává z osmi skupin. Sedm základních skupin a vítězné skupiny, která bude zahrnovat sedm předchozích úspěšných hráčů.

Ve skupinách 1-6 bude do vítězné skupiny postupovat vítěz finále. Poražený finalista, dva poražení semifinalisté a hráč, který skončí na 5. místě postoupí do další skupiny. K nim se přiřadí 3 noví hráči.

Skupina 2 bude odehrána ve středu, 7. ledna a ve čtvrtek 8. ledna. Tři noví hráči jsou Mark Allen, Peter Ebdon a Mark Williams + Stephen Hendry, Joe Perry, Ding Junhui a Ali Carter.
Středa 7. ledna
Ali Carter x Ding Junhui - 1-3
Stephen Hendry x Joe Perry - 1-3
Peter Ebdon x Mark Allen - 1-3
Ali Carter x Mark Williams - 3-1
Ding Junhui x Joe Perry - 3-1
Stepehen Hendry x Mark Allen - 3-1
Peter Ebdon x Mark Williams - 1-3
Ali Carter x Joe Perry - 3-1
Peter Ebdon x Mark Williams - 1-3
Ali Carter x Joe Perry - 3-1
Ding Junhui x Stephen Hendry - 4-0
Mark Allen x Mark Williams - 2-2
Joe Perry x Mark Williams - 2-2
Peter Ebdon x Stephen Hendry - 1-3

Čtvrtek, 8. ledna
12,00: Ali Carter v Peter Ebdon - 3-1, Ding Junhui v Mark Allen - 2-2
13,15: Stephen Hendry v Mark Williams - 2-2, Joe Perry v Peter Ebdon - 3-1
ne před 15,00: Ali Carter v Mark Allen - 1-3, Ding Junhui v Mark Williams - 2-2
16,15: Joe Perry v Mark Allen - 2-2
17,30: Ding Junhui v Peter Ebdon - 3-1, Ali Carter v Stephen Hendry - 3-1
ne před 19,30: Play-offs (Ding Junhui x Joe Perry - 1-3, a Ali Carter x Mark Allen - 1-3)
20,30: Finále - Mark Allen x Joe Perry - 3-2

Bookmakeři, kteří budou přenášet Championship League Snooker jsou Bet 365, Betfair, William Hill, Ladbrokes, Paddy Power (jen Irsko), Skybet, Sportingbet a IBC.

Skupina 3 - pondělí 9. února - úterý 10. února
Mark Williams
Ali Carter
Ding Junhui
Joe Perry,
Neil Robertson
John Higgins
Barry Hawkins

Pondělí, 9. února
Ding Junhui 3-1 Joe Perry
John Higgins 1-3 Neil Robertson
Ali Carter 2-2 Ding Junhui
Neil Robertson 2-2 Barry Hawkins
Ali Carter 2-2 Mark Williams
Joe Perry 2-2 Barry Hawkins
Mark Williams 2-2 John Higgins
Joe Perry 2-2 Ali Carter
Ding Junhui 1-3 Mark Williams
Ali Carter 3-1 Barry Hawkins
John Higgins 1-3 Barry Hawkins
Neil Robertson 2-2 Mark Williams

Úterý, 10. února
Joe Perry 3-1 Neil Robertson
Mark Williams 3-1 Barry Hawkins
Joe Perry 2-2 John Higgins
Ding Junhui 0-4 Neil Robertson
Ding Junhui 2-2 John Higgins
Ali Carter 1-3 Neil Robertson
Ding Junhui 1-3 Barry Hawkins
Ali Carter 1-3 John Higgins
Joe Perry 2-2 Mark Williams

Neil Robertson x Joe Perry - 1-3
Mark Williams x Barry Hawkins - 3-1

Joe Perry x Mark Williams - 3-0

Skupina 4 - středa 11. února - čtvrtek 12. února
Dave Harold
Stuart Bingham
Jamie Cope
John Higgins
Neil Robertson
Barry Hawkins
Mark Williams

Mark Williams 2-2 Neil Robertson
Barry Hawkins 1-3 John Higgins
Dave Harold 0-4 Stuart Bingham
Jamie Cope 3-1 Mark Williams
Neil Robertson 0-4 Barry Hawkins
John Higgins 4-0 Dave Harold
Stuart Bingham 1-3 Jamie Cope
Mark Williams 1-3 Barry Hawkins
Neil Robertson 0-4 John Higgins
Dave Harold 2-2 Jamie Cope
Stuart Bingham 2-2 John Higgins
Barry Hawkins 0-4 Jamie Cope

Mark Williams 3-1 Stuart Bingham
John Higgins 2-2 Jamie Cope
Mark Williams 3-1 Dave Harold
Neil Robertson 1-3 Stuart Bingham
Neil Robertson 4-0 Dave Harold
Barry Hawkins 2-2 Stuart Bingham
Neil Robertson 2-2 Jamie Cope
Barry Hawkins 2-2 Dave Harold
Mark Williams 2-2 John Higgins

John Higgins x Barry Hawkins - 3-2
Jamie Cope x Stuart Bingham - 1-3

Stuart Bingham x John Higgins - 3-1

Skupina 5 - pondělí 2. března - úterý 3. března
Matthew Stevens
Ken Doherty
Mark King
Mark Williams
Jamie Cope
Barry Hawkins
John Higgins

Pondělí, 2. března
John Higgins 1-3 Jamie Cope
Barry Hawkins 1-3 Mark Williams
Mark King 2-2 Matthew Stevens
Ken Doherty 1-3 John Higgins
Jamie Cope 2-2 Barry Hawkins
Mark Williams 1-3 Mark King
Matthew Stevens 1-3 Ken Doherty
John Higgins 1-3 Barry Hawkins
Jamie Cope 3-1 Mark Williams
Mark King 2-2 Ken Doherty
Barry Hawkins 0-4 Ken Doherty
Matthew Stevens 3-1 Mark Williams

Úterý, 3. března
John Higgins 2-2 Matthew Stevens
Jamie Cope 2-2 Mark King
Mark Williams 2-2 Ken Doherty
Barry Hawkins 2-2 Matthew Stevens
John Higgins 3-1 Mark King
Jamie Cope 2-2 Ken Doherty
Barry Hawkins 1-3 Mark King
Jamie Cope 2-2 Matthew Stevens
John Higgins 3-1 Mark Williams

Play Offs
Ken Doherty x John Higgins - 3-2
Mark King x Jamie Cope - 3-0

Finále - Mark King x Ken Doherty - 3-1

Skupina 6 - středa 4. března - čtvrtek 5. března
Steve Davis
Graeme Dott
Joe Swail
Matthew Stevens
Jamie Cope
John Higgins
Ken Doherty

Středa, 4. března 2009
Ken Doherty 1-3 Jamie Cope
John Higgins 3-1 Joe Swail
Matthew Stevens 2-2 Graeme Dott
Steve Davis 3-1 Ken Doherty
Jamie Cope 1-3 John Higgins
Joe Swail 3-1 Matthew Stevens
Graeme Dott 1-3 Steve Davis
Ken Doherty 2-2 John Higgins
Jamie Cope 3-1 Joe Swail
Matthew Stevens 2-2 Steve Davis
John Higgins 2-2 Steve Davis
Graeme Dott 2-2 Joe Swail

Čtvrtek, 5. března 2009
Ken Doherty 3-1 Graeme Dott
Jamie Cope 0-4 Matthew Stevens
Joe Swail 1-3 Steve Davis
John Higgins 3-1 Graeme Dott
Ken Doherty 2-2 Matthew Stevens
Jamie Cope 1-3 Steve Davis
Jamie Cope 0-4 Graeme Dott
John Higgins 1-3 Matthew Stevens
Ken Doherty 1-3 Joe Swail

Play off
Steve Davis x Joe Swail - 3-1
John Higgins x Matthew Stevens - 3-1

finále - John Higgins x Steve Davis - 3-0

Skupina 7 - pondělí 23. března - úterý 24. března
Ricky Walden
Judd Trump
Liang Wenbo
Graeme Dott
Joe Swail
Matthew Stevens
Steve Davis

Pondělí, 23. března, 2009
12,00
Steve Davis 3-1 Matthew Stevens
Joe Swail 2-2 Graeme Dott
Ricky Walden 3-1 Liang Wenbo
Judd Trump 0-4 Steve Davis

ne před 15,00
Matthew Stevens 3-1 Joe Swail
Graeme Dott 1-3 Ricky Walden
Liang Wenbo 1-3 Judd Trump
Steve Davis 1-3 Joe Swail

ne před 19,00
Matthew Stevens 0-4 Graeme Dott
Ricky Walden 1-3 Judd Trump
Joe Swail 1-3 Judd Trump
Liang Wenbo 2-2 Graeme Dott

Úterý, 24. března
12,00
Steve Davis 4-0 Liang Wenbo
Matthew Stevens 0-4 Ricky Walden
Graeme Dott 1-3 Judd Trump
Joe Swail 2-2 Liang Wenbo

ne před 15,00
Steve Davis 2-2 Ricky Walden
Matthew Stevens 1-3 Judd Trump
Joe Swail 1-3 Ricky Walden
Matthew Stevens 2-2 Liang Wenbo
Steve Davis 2-2 Graeme Dott

ne před 19,30
Judd Trump x Graeme Dott - 3-0
Steve Davis x Ricky Walden - 2-3
Finále
Judd Trump x Ricky Walden - 3-2

Skupina 8 - vítězná - středa 25. března - čtvrtek 26. března
Mark Selby
Mark Allen
Joe Perry
Stuart Bingham
Mark King
John Higgins
Judd Trump

12:00 Joe Perry 2-2 Stuart Bingham
12:00 Mark Selby 3-1 Mark Allen
13:30 Judd Trump 1-3 Mark Selby
13:30 Mark King 1-3 John Higgins
15:00 Mark Allen 1-3 Joe Perry
15:00 Stuart Bingham 3-1 Mark King
16:30 John Higgins 2-2 Judd Trump
16:30 Mark Selby 1-3 Joe Perry
19:00 Mark Allen 2-2 Stuart Bingham
19:00 Mark King 1-3 Judd Trump
20:30 Joe Perry 1-3 Judd Trump
20:30 John Higgins 1-3 Stuart Bingham

Čtvrtek, 26. března
Stůl jedna
12,00: Mark Selby 3-1 John Higgins.
13,15: Stuart Bingham 2-2 Judd Trump.
ne před 15,00: Mark Selby 4-0 Mark King.
17,30: Mark Allen 0-4 John Higgins.
ne před 19,30: Play-off - Mark Selby x Joe Perry - 3-2
20,45: Finále - Judd Trump x Mark Selby - 3-2

Stůl 2
12,00: Mark Allen 3-1 Mark King.
13,15: Joe Perry 2-2 John Higgins.
ne před 15,00: Mark Allen 2-2 Judd Trump.
16,15: Joe Perry 2-2 Mark King.
17,30: Mark Selby 3-1 Stuart Bingham.
ne před 19,30: Play-off - Judd Trump x Stuart Bingham - 3-2

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

19. 3. Josef

Zítra: Světlana

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

392995
_1234.bmp