Masters 2009

RMP_Masters%20Final_01_hp_news_fullsize[2].jpg

Ronnie - Můj největší úspěch

www.worldsnooker.com

Ronnie O'Sullivan popsal vítězství na Masters 2009 s novým tágem jako svůj největší snookerový úspěch.

"Rocketova" genialita pro tento sport je podtržena faktem, že vyhrál turnaj s tágem, které si vyzvedl před pouhými osmi dny - jeden den před svým úvodním utkáním s Joe Perrym.

O'Sullivan svůj starý model s pocitem frustrace rozbil během tréninku, ale se svým novým tágem narychlo připraveným Johnem Parrisem, prošel celou cestu za titulem snookerové nejprestižnější pozvánkové akce.

"Vyhrát to s novým tágem je můj největší úspěch," řekl 33letý hráč z Chigwellu po jeho napínavé porážce Marka Selbyho 10-8 ve Wembley. "Hrál jsem s ním asi hodinu přes svým prvním utkáním a chtěl jsem jen projít dál."

"Pak jsem měl 5 dní před čtvrtfinále a vyzkoušel jsem i pár jiných, ale nakonec jsem se rozhodl zůstat u toho prvního. Hrálo se mi s ním dobře, ale některé strky jsem s ním nezahrál. Je to dobré tágo, ale John Parris mi může udělat lepší, se kterým se připravím na Mistrovství světa."

O'Sullivan prozradil, že dá tágo, se kterým turnaj vyhrál příteli, který je v současnosti na dovolené na Bali, věříme že se jedná o herce Damiena Hirsta, se kterým O'Sullivan navázal přátelství poté, co Hirst navštívil poslední část finále v Crucible. "Je to hezký dárek pro někoho, kdo pro mě udělal pár dobrých věcí," dodal.

K zápasu O'Sullivan řekl: "Nikdy jsem neměl tolik smůly, bylo to směšné. Nahrál jsem několik skvělých náběhů. Začal jsem si myslet, že asi nemůžu vyhrát, myslel jsem si, že jsem bojoval tak, že už nemůžu soupeřit znovu. Když jsem prohrával 5-7 rezignoval jsem, ale srovnalo se to. Věděl jsem, že mám šanci, i když jsem se trápil."

"Neviděl jsem úhly na potápění tak dobře, jako po celý týden, takže jsem musel zůstat pozitivní a hrát dál. Od stavu 5-7 jsem už byl se svou hrou spokojen."

Zklamaný Selby, který prohrál boj o titul a ztratil svůj rekord neporazitelnosti ve Wembley stejně jako šanci stát se dalším hráčem po Cliffu Thorburnovi, Stephenu Hendrymu a Paulu Hunterovi, kteří vyhráli titul Masters 2x po sobě, řekl: "Myslel jsem si, že když srovnám na 9-9, tak nemůžu prohrát, ale to se nestalo."

"Šel jsem tam pod velkým tlakem v zádech, protože to byl můj první turnaj, kde jsem byl obhajujícím šampiónem. Dostal jsem se tak blízko, abych získal titul a vytvořil kousek historie."

Rozpis zápasů

www.worldsnooker.com

Wembley Arena London
www.wembleyarena.co.uk

Rozpis zápasů následuje:

Neděle, 11. ledna 2009
12,00 – zápas 7 – Stephen Maguire x Graeme Dott (Eirian Williams) - 6-5
ne před 15,30 – zápas 10 – Ronnie O’Sullivan x Joe Perry (Jan Verhaas) - 6-5 :-))
ne před 20,00 – zápas 1 – Mark King x Ricky Walden (Michaela Tabb) - 2-6

Pondělí, 12. ledna 2009
12,00 – zápas 2 – Mark Allen x Judd Trump (Jan Verhaas) - 6-4
ne před 15,30 – zápas 6 – Shaun Murphy x Ding Junhui (Eirian Williams) - 4-6
ne před 20,00 – zápas 3 – Mark Selby x Ricky Walden (Michaela Tabb) - 6-5

Úterý, 13. ledna 2009
14,30 – zápas 5 – John Higgins x Marco Fu (Michaela Tabb) - 6-4
20,00 – zápas 4 – Ryan Day x Mark Allen (Jan Verhaas) - 1-6

Středa, 14. ledna 2009
15,00 – zápas 8 – Stephen Hendry x Neil Robertson (Michaela Tabb) - 4-6
20,00 – zápas 9 – Allister Carter x Peter Ebdon (Jan Verhaas) - 6-0

Čtvrtek, 15. ledna 2009
14,30 – Mark Selby x Mark Allen (Jan Verhaas) - 6-5
20,00 – Ding Junhui x John Higgins (Eirian Williams) - 4-6

Pátek, 16. ledna 2009
14,30 – Stephen Maguire x Neil Robertson (Jan Verhaas) - 6-3
20,00 – Ronnie O’Sullivan x Allister Carter (Michaela Tabb) - 6-2 :-))

Sobota, 17. ledna 2009
15,00 – Mark Selby x John Higgins (Michaela Tabb) - 6-2
20,00 – Stephen Maguire x Ronnie O'Sullivan (Eirian Williams) - 1-6 :-))

Neděle, 18. ledna 2009
15,00 – Finále - Mark Selby x Ronnie O'Sullivan (Jan Verhaas) - 4-4
21,00 - Finále - Mark Selby x Ronnie O'Sullivan (Jan Verhaas) - 8-10 :-)))

Všechny zápasy až do a včetně semifinále se hrají na best of 11, finále se hraje na best of 19 framů.

Ronnie - lamač rekordů

http://snookerscene.blospot.com

Noční Ronnie O’Sullivanovy 2 stovky ve Wembley znamenají, že jich má na Masters už 42 a překonal rekord Stephena Hendryho, který jich nahrál 41.

Hendry se účastnil více turnajů Masters než O'Sullivan, a to o 5.

Také to navýšilo počet stovek, které byly k vidění na Masters na 27, což je o jednu více, než byl rekord z roku 2006, kdy jich bylo zahráno 26.

Nicméně si nejsem jistý, jestli by to nutně mělo být bráno jako zvyšování úrovně.

V roce 1996 bylo na Masters nahráno 21 stovek. Před třemi lety to naopak bylo jen 11.

O'Sullivan si to o titul Masters rozdá se Selbym

17. ledna 2009
www.worldsnooker.com

Utkání mezi dvěma nejvýše postavenými hráči se změnilo v jednostrannou záležitost, když Ronnie O'Sullivan na své cestě do finále Masters spráskal Maguire 6-1.

"Rocket" bude zítra ve Wembley Aréne ve finále čelit Marku Selbymu v zápase o zisk prvních 10ti framů, trofej a šek na 150. 000 liber.

Obhajující šampión Selby už má na kontě 7 vítězných zápasů na tomto turnaji, ale bude potřebovat svou nejlepší formu, aby zastavil O'Sullivana, který během tohoto týdne našel svou formu, i když své nové tágo začal používat těsně před svým úvodním zápasem.

Chigwellský 33tiletý hráč se bude účastnit svého osmého finále Masters a pátého za posledních 6 let. Vítězství by z něj udělalo teprve druhého hráče - vedle Stephena Hendryho - který vyhrál tento prestižní pozvánkový turnaj více než 3x.

Maguire ve včerejším utkání proti Neilu Robertsonovi, které vyhrál 6-3, hrál výtečně, ale proti O'Sullivanovi byl od začátku pozadu, když ten zahájil náběhem 102 bodů. Mistr světa přidal i rozdrobený druhý frame, než Maguire získal 3. náběhem 44 bodů, což byl, jak se ukázalo, jeho nejvyšší náběh večera.

O'Sullivan snadno prošel následujícími čtyřmi framy náběhy 84, 66, 136 a 70 a zopakuje si loňské finále Welsh Open, které Selby vyhrál 9-8.

"Stephen je 2. v žebříčku, což ukazuje na jeho stálost, takže jsem věděl, že to bude těžký test," řekl O'Sullivan. "Jsem spokojený se způsobem svého boje, zvládl jsem nahrát pár breaků a zůstat ve vedení."

"Když vedete nad nějakým špičkovým hráčem, je to jako byste byl ve škole, kde na vás někdo čeká na hřišti a vy víte, že vás chce dostat. Máte takové to šimrání a to vám pomáhá najít něco, co inspiruje."

"Během posledních let jsem něco ve své hře našel. Stále mám pár špatných chvil, ale není to tak dramatické, ani to netrvá tak dlouho, jako to bývalo zvykem. Mám více dobrých dnů, než španých a to znamená, že si to užívám, chci vyhrát a chci se předvést."

"Tohle je velký turnaj, jako dítě sledujete tenhle, Mistrovství světa a UK a vy na něm chcete hrát dobře."
Ke svému zítřejšímu soupeři O'Sullivan dodal: "Jsem si jistý, že proti mě bude hrát dobře, ale já jsem zvyklý na fakt, že všichni chtějí hrát dobře proti mně. Mám rád výzvu od každého. Jestli začnu tím, že uvidím úhly na potápění, pak ten zbytek zapadne na své místo."

Maguire řekl: "Nemám pocit, že jsem hrál nějaký zápas. Totálně mě přehrál. Znásobí tvoje chyby 100x, protože je u stolu rychlý a chytrý."

"Rocket" odstřelil Cartera

www.worldsnooker.com

Ronnie O'Sullivan se přeřítil přes poslední 4 framy, zvítězil nad Ali Carterem 6-2 a zajistil si tak semifinále na Masters.

Hrál s tágem, které prvně použil v zápase s Joe Perrym minulou neděli, v úvodní části se O'Sullivan trápil a za stavu 2-2 vypadal zranitelně. Ale dostal se do svého tempa, uhrál 4 framy po sobě a čeká ho semifinále se Stephenem Maguirem.

O'Sullivan, který Cartera porazil ve všech jejich 11ti vzájemných utkáních, se může stát jediným dalším hráčem vedle Stephena Hendryho, který vyhrál Masters titul více než třikrát a může získat 150 000 liber odměny.

První čtyři framy si rozdělili, světová jednička O'Sullivan nahrál náběhy 66 a 90 v 1. a 3. framu, ale ve 2. a 4. udělal pár nevynucených chyb a tak s ním sedmý nasazený dokázal držet krok. Ale po přestávce už Tiptreeský Carter nedokázal soupeřit se svým Essexským soupeřem a jeho breaky 82, 128, 115 a 91.

"Jsem překvapený, že jsem byl schopen zvyknout si na to tágo, můžu s ním hrát většinu strků a mezi koulemi je dobré," řekl Mistr světa. "Ale pořád to není to pravé, zkusím po tomhle turnaji jiné. Aspoň budu mít náhradní, až rozlámu svoje příští."

"Chci zlámat víc tág, líbí se mi to. Zlomím každých 3-6 měsíců jedno. Je to jako očistka, jako detox. Dává mi to pocit nového začátku."

"Hraju jen na asi 70% a to může být demoralizující, i když jsem schopen vyhrát turnaj i s hrou na této úrovni."

Ohledně zítřejšího střetu s Maguirem O'Sullivan dodal: "Chci jeho přezdívku, On-Fire (Nadšený) Maguire, líbí se mi. Na žádný snooker jsem se tenhle týden nedíval, takže nevím, jak hraje a vlastně mě to ani nezajímá. Když budu hrát na slušné úrovni, pak by to mělo mít dopad na hru a mohl bych vyhrát."

Byl to nezapomenutelný snookerový den ve Wembley Aréně, bylo nahráno 7 stovek v 16ti framech a zítra je očekáván další skvělý den. Uvidíme i Johna Higginse a Marka Selbyho, v akci budou 4 z pěti nejlepších světových hráčů. Lístky jsou stále k dispozici.

Hearn říká, že se k zelenému suknu už nevrátí

James Gill, 13. ledna 2009
www.thelondonpaper.com

Barry Hearn vyloučil svůj návrat ke snookeru s tím, že: „Je jak stará přítelkyně, neměl byste se vracet.“

Ronnie O’Sullivan prosil Hearna, aby vdechl život sportu, kterému pomohl k popularitě v 80. letech.

Ale Hearn, který stále organizuje 2 snookerové akce, nemá ani zájem ani chuť zvýšit svůj zájem o sport, u kterého věří, že má své dny slávy už za sebou.
„Snooker je jako stará přítelkyně,“ řekl Hearn. „Je to už dlouho a neměl byste se vracet.“

Hearn, kterému se podařilo velmi úspěšně propagovat šipky, poker a box, dodal: „Byli jsme u toho v těch velkých dnech, kdy všechno bylo fantastické.“

„I když ještě některé akce děláme, nikdy se nevrátíme do těch dominantních dnů 70. a 80. let, kdy jsme vládli světu. To, co teď dělám se šipkami je stejné, co jsem dělal se snookerem v 80. letech.“

„Když to jednou uděláte, opravdu se těžko můžete vrátit a udělat to znovu.“

O’Sullivan stále může zachytit zájem publika, ale Hearn věří, že to samé nemůže říci o postonávajícím sportu, kde není nikdo jiný s Rocketovým talentem a charisma.

„Dny slávy jsou pryč,“ dodal. „Je to solidní busines, ale nejsou to šipky. Není to něco, co může zaujmout mladé lidi, kteří chtějí strávit noc venku.“

„Chtějí rychlou akci, skvělou atmosféru, šanci se zviditelnit a to jim snooker neposkytuje.“

Dodal: „Ronnie je génius. Musí to být pro něj frustrující. Jestliže ho hra neumí ocenit a jeho šeky by mohly být mnohem vyšší. Může se podívat a uvidí, že vítěz v šipkách v příštím roce dostane 200 000 liber.“

„Ronnie může cítit pocit marnosti nad tím, že v jiné éře by byl superstar.“

„Je prostě ve špatný čas na špatném místě.“

Lamač tág O’Sullivan přežil Perryho výzvu

www.worldsnooker.com

Ronnie O’Sullivan, hrající s novým tágem poté, co svůj starý model před dvěma dny rozlámal, dokázal před 2000 diváky na Masters vyřadit Joe Perryho 6-5.

Mohl být rád, že to dokázal. Perry minul snadnou růžovou, když se chystal potvrdit výhru 6-4, je určitě jediným hráčem, který mohl vyhrát zápas proti špičkovému soupeři, když hrál s tágem, se kterým sotva potrénoval.

„Hrál jsem s ním jen asi hodinu,“ řekl „Rocket“, který bude nyní v pátek večer od 20,00 čelit buď Ali Carterovi nebo Peteru Ebdonovi (pro lístky volejte 0844 815 0815 a nebo navštivte stránky www.wembleyarena.co.uk)

„Řekl jsem Johnu Parrisovi, aby mi jich poslal sedm. Nelíbí se mi to, co jsem používal, potřebuje pár úprav. Bylo pár strků, které jsem nemohl hrát, takže se mi docela ulevilo a i překvapilo, že jsem vyhrál.“

„Svoje staré jsem rozlámal v pátek. Byla docela legrace to udělat, fakt jsem se do toho opřel. Byl to fajn pocit. Nebylo lehké ho zlomit, škoda, že jsem to nenatočil. Dal bych to na YouTube. Pak jsem si pomyslel „bylo to moudré?“,“ dodal O’Sullivan, který tímhle tágem vyhrál Mistrovství světa i titul UK a nahrál jím v minulé sezóně 3 maxima.

„Stále snooker miluju a dneska jsem si hru užíval. Jsem showman, nevadí mi být v centru pozornosti, užívám si tlak a adrenalin.“

Adrenalinu bylo určitě dost pro oba hráče a stejně tak pro zaplněné publikum. První 4 framy si hráči rozdělili, Perry nahrál 63 a 85 bodů a O’Sullivan ve 4. zahrál stovku.

Cambridgeshireský Perry, který v téhle sezóně O’Sullivana už 2x porazil včetně vítězství 9-5 na Maplin UK Championship, začal pátý frame 63mi body, ale jeho soupeř sklidil stůl za 68 bodů. Perry odpověděl 105ti body a pak Chigwellský O’Sullivan nahrál 118 bodů a dostal se do vedení 4-3.

Další 2 rozdrobené framy si připsal Perry a dostal se na jeden frame od vítězství a měl zápas v 10. framu ve svých rukou, když vedl 48-25 s velmi dobře rozmístěnými koulemi. Ale selhal na růžové a O’Sullivan chladnokrevně sklidil za 40 bodů.

Rozhodující frame byl napjatou záležitostí trvající 38 minut. O’Sullivan převzal kontrolu s 42ma body a pak směřoval k vítězství s pomocí dvou nešťastných strcích Perryho. A když O’Sullivan potopil závěrečnou zelenou, povzbudil své naděje na čtvrtý titul Masters.

Perry řekl: „Je škoda, že to dopadlo pro mě špatně, protože to byl skvělý zápas. Hrál jsem dost dobře a je škoda, že ten zápas bude připomínám kvůli té růžové.“

„Už proti němu nikdy neztuhnu, věděl jsem, že když budu hrát dobře, mohu s ním soupeřit. Nebyl jsem zrovna nadšený způsobem hry na tomhle tunaji, ale hrál jsem mnohem lépe, než jsem myslel, že budu hrát.

„Nerad mluvím o štěstí, měl jsem své šance a promarnil jsem je. O tom není pochyb.“

O’Sullivan chce senzačnost X Faktoru

Masters
Místo konání: Wembley Arena, Londýn Datum: 11.-18. ledna
Pokrytí: BBC televize, BBC Red Button a BBC Sportovní webstránky
www.bbc.co.uk
Mistr světa Ronnie O’Sullivan vyzývá porotce X Faktoru Simona Cowella, aby znovu oživil hru.
O’Sullivanův pocit marnosti kvůli jeho víře, že snooker „umírá“ se ukázal po těsné porážce Joe Perryho 6-5 v úvodním kole Masters.
„Mám pocit, jako bych byl součástí sportu, který má své dobré dny za sebou a nyní je na klesající spirále,“ řekl ve Wembley Aréně.
„Potřebujeme někoho s podnikavostí jako je Simon Cowel, který žije v moderním světě a je dynamičtější.“
Cowel je jedním z nejvlivnějších osobností v hudebním světě i díky známé a veleúspěšné televizní show X-Factor.
O’Sullivan navrhl, že organizátor Barry Hearn, manažer bývalého mistra světa Steva Davise, by také mohl pomoci zrenovovat tento sport.
„Jestliže do toho vstoupí někdo jako Barry Hearn, převezme tu hru a začne se snookerem dělat něco takového jako udělal se šipkami a udělá ho zajímavý a živý, tak se to možná projeví do turnajů a můj zájem o hru bude trochu jiný,“ řekl O’Sullivan.
Pravděpodobně nejtalentovanější hráč historie tohoto sportu, O’Sullivan se nechává často slyšet, že je znechucen způsobem, jakým je snooker veden a často mluví o zanechání hraní.
V loňském rozhovoru pro BBC světová jednička řekla, že nemá dostatek vášně a náboje, aby vyrovnal rekord Stephena Hendryho v sedmi titulech Mistra světa.
33tiletý hráč, který vloni vyhrál svůj třetí titul Mistra světa, schválně „pro zábavu“ rozlámal svoje tágo před svým střetnutím s Perry a připustil, že trpí nedostatkem motivace.
„Je docela málo inspirující zúčastňovat se turnajů,“ řekl O’Sullivan, přezdívaný „Raketa“.
„Stále si hru užívám, ale někdy si říkám, jestli opravdu chci jet do Irska pro 30 litrů nebo do Číny pro 40 litrů nebo do Bahrainu a v hledišti jsou tam 2 lidi.
„Pamatuju dobré časy, kdy účast na turnaji byla zábava a teď to opravdu jako radost nepociťuju.“
„Zdá se, že lidé, kteří snooker vedou, že dělají krok vzad. Nevypadá to, že by se něco dělo a z toho pochází unavující pocit a pocit, že ten sport umírá.“
„Jsou tu zavedena pravidla penalizací hráče za vzdání, když nepotřebuje snookery.“
„Nemůžete si pomoci od myšlenky, že kdokoliv udělal toto rozhodnutí zabíjí sport a zastavuje zábavu.“
„Miluju tu hru a jsem ve skvělé fyzické i psychické formě, ale dostal jsem se do stádia, kdy je mi opravdu jedno, jestli hraju nebo ne.“
„Nechci projít zbytkem svého života takhle, takže musím udělat rozhodnutí, co chci dělat.“

Walden dostal divokou kartu na Masters

www.worldsnooker.com

Ricky Walden dostal vstupenku divoké karty na snookerový nejprestižnější pozvánkový turnaj - Masters.

26tiletý hráč z Flintshire si odbude svůj debut na tomto turnaji proti Marku Kingovi v neděli, 11. ledna ve 20,00. Masters se koná od 11. do 18. ledna ve Wembley Aréně.

Walden v říjnu vyhrál svůj první bodovaný titul na Roewe Shanghai Masters, kde ve finále porazil Ronnie O'Sullivana 10-8. V oficiálním žebříčku jen na 35. místě, ale jeho význačný úspěch na dálném východě mu pomohl dostat se až na 18. místo provizorního pořadí.

"Jsem rád, že jsem dostal divokou kartu," řekl Walden, jehož domov Bagillt je sice v Severním Walesu, ale on se pokládá za Angličana. "Vždycky jsem si myslel, že se musím dostat do top 16, abych mohl hrát na Masters, takže dostat se tam teď je fantastické, protože je to velký turnaj. Dělá to výhru v Shanghai ještě speciálnější."

"Nikdy jsem nehrál v Crucible nebo ve Wembley a chci být v těchto arénách spolu s top hráči a ukázat lidem, co dokážu."

Walden je v současnosti na dovolené v Las Vegas, ale sledoval dění na Maplin UK Championship v Telfordu, zvláště pak postup Marka Williamse, Matthew Stevense a Stephena Lee, kteří se všichni sice dostali do top 16, ale nezvládli postup do čtvrtfinále.

"Věděl jsem, že kdyby to jeden z nich vyhrál, měl by dobrou šanci získat divokou kartu," dodal Walden, který nikdy před tím na profesionálním turnaji s Kingem nehrál. "Teď si chci užít zbytek své dovolené."

"V Londýně mám spoustu kámošů, takže to bude sen tam hrát a já do toho dám všechno."

Judd Trump, který získal druhou kartu díky výhře kvalifikačního turnaje z minulého měsíce, si zahraje s Markem Allenem v pondělí, 12. ledna ve 12,00.

Pro své lístky volejte 0844 815 0815 nebo navštivte www.wembleyarena.co.uk

Pavouk kvalifikace

Rozpis zápasů kvalifikace na Masters

www.worldsnooker.com

World Snooker Academy, English Institute of Sport, Sheffield

Pátek, 21. listopadu, 2008
11,00
Zápas 1 – Rory McLeod x Paul S Davison - 4-3
Zápas 2 – Ricky Walden x Stefan Mazrocis - 4-2
Zápas 3 – Anthony Hamilton x Andrew Pagett - 4-0
Zápas 4 – Liang Wenbo x Liu Chuang - 4-1

15,00
Zápas 5 – Jimmy Michie x Daniel Wells - 0-4
Zápas 6 – Barry Pinches x Lewis Roberts - 3-4
Zápas 7 – Andrew Higginson x Chris McBreen - 4-0
Zápas 8 – Gerard Greene x Michael Georgiou - 4-0

19,00
Zápas 9 – Stephen Lee x Simon Bedford - 2-4
Zápas 10 – Barry Hawkins x Wayne Cooper - 4-3
Zápas 11 – Mark Joyce x Peter Lines - 4-0
Zápas 12 – David Roe x Kuldesh Johal - 3-4

Sobota, 22. listopadu, 2008
11,00
Zápas 13 – Stuart Pettman x David Grace - Pettman odstoupil
Zápas 14 – Judd Trump x Matthew Couch - 4-0
Zápas 15 – Dave Harold x Supoj Saenla - 4-1
Zápas 16 – Martin Gould x Li Hang - 4-3

15,00
Zápas 17 – Andrew Norman x Jamie Jones - 4-1
Zápas 18 – Rod Lawler x Jin Long - 3-4
Zápas 19 – Andy Hicks x Jimmy White - 4-2
Zápas 20 – David Gray x Matthew Selt - 4-3

19,00
Zápas 21 – Robert Milkins x Andy Lee - 4-1
Zápas 22 – David Gilbert x Stephen Craigie - 2-4
Zápas 23 – Michael Holt x Atthasit Mahitthi - 3-4

Neděle, 23. listopadu, 2008
11,00
Zápas 24 – Matthew Stevens x Rory McLeod - 5-3
Zápas 25 – Ricky Walden x Anthony Hamilton - 5-1
Zápas 26 – Liang Wenbo x Daniel Wells - 4-5
Zápas 27 – Fergal O’Brien x Lewis Roberts - 5-3
Zápas 28 – Mark Williams x Andrew Higginson - 1-5
Zápas 29 – Gerard Greene x Simon Bedford - 5-1

15,30
Zápas 30 – Barry Hawkins x Mark Joyce - 0-5
Zápas 31 – Joe Swail x Kuldesh Johal - 3-5
Zápas 32 – Jamie Cope x David Grace - 5-3
Zápas 33 – Judd Trump x Dave Harold - 5-3
Zápas 34 – Martin Gould x Andrew Norman - 5-1

20,00
Zápas 35 – Nigel Bond x Jin Long - 4-5
Zápas 36 – Stuart Bingham x Andy Hicks - 5-4
Zápas 37 – David Gray x Robert Milkins - 5-3
Zápas 38 – Ian McCulloch x Stephen Craigie - 5-3
Zápas 39 – Ken Doherty x Atthasit Mahitthi - 5-4

Pondělí, 24. listopadu, 2008
11,00
Zápas 40 – Matthew Stevens x Ricky Walden - 5-2
Zápas 41 – Daniel Wells x Fergal O'Brien - 4-5
Zápas 42 – Andrew Higginson x Gerard Greene - 5-2
Zápas 43 – Mark Joyce x Kuldesh Johal - 5-4

17,00
Zápas 44 – Jamie Cope x Judd Trump - 2-5
Zápas 45 – Martin Gould x Jin Long - 4-5
Zápas 46 – Stuart Bingham x David Gray - 5-2
Zápas 47 – Ian McCulloch x Ken Doherty - 3-5

Úterý, 25. listopadu, 2008
11,00
QF1 – Matthew Stevens x Fergal O'Brien - 5-3
QF2 – Andrew Higginson x Mark Joyce - 4-5
QF3 – Judd Trump x Jin Long - 5-1
QF4 – Stuart Bingham x Ken Doherty - 1-5

17,00
SF1 – Matthew Stevens x Mark Joyce - 4-5
SF2 – Judd Trump x Ken Doherty - 5-2

Středa, 26. listopadu
11,00
Finále - Mark Joyce x Judd Trump - 1-6

Zápasy 1-23 budou hrány na best of 7, další zápasy až do a včetně semifinále budou hrány na best of 9 a finále bude hráno na best of 11 framů.

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

21. 4. Alexandra

Zítra: Evženie

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

422389
_1234.bmp