Bahrain Snooker Championship 2008

O'Sullivan se odhlásil z Bahrainu

http://snookerscene.blogspot.com
Dave H
3. listopadu 2008

Ronnie O'Sullivan se odhlásil z Bahrain Championship.

Tady je jeho prohlášení:

"S velkou lítostí jsem se rozhodl odhlásit se z turnaje v Bahrainu."

"V poslední době jsem hodně zhubl díky svému hektickému hraní a propagačním akcím a můj doktor mi doporučil několik týdnů odpočívat."

"Pochopil jsem, že není dobré pro mě ani pro turnaj, když jsem daleko za svou nejlepší formou a nechci riskovat zhoršení problémů a onemocnět více, nebo ohrozit zbytek sezóny, takže si myslím, že je pro mě správné přistoupit za těchto okolností na doktorovu radu."

"Velmi se omlouvám, že nebudu soutěžit v Bahrainu a jsem si jistý, že turnaj bude mít velký úspěch a těším se na to, že se budu účastnit budoucích soutěží."

Obávám se, že tento turnaj se mění v něco jako frašku.

Vzpomeňte si, že Mark Selby, John Higgins a Ding Junhui se nemohou zůčastnit kvůli kolidaci dat s Premier League, kde už mají podepsanou smlouvu."

Co teď bude dělat Steve Davis? Dostane volný postup do posledních 16ti, ale jestli tenhle zápas vyhraje, bude muset také odstoupit kvůli svému zápasu na League.

Jak kdokoliv cokoliv z toho vysvětlí lidem v Bahrainu?

3 budou v Bahrainu chybět

http://snookerscene.blogspot.com
Dave H.
4. října 2008

John Higgins, Mark Selby a Ding Junhui nenastoupí v Bahrain Championship kvůli kolidaci dat s Partypoker.com Premier League.

Měli jen malou volbu. Podepsali smlouvu na účast na Premier League už před měsíci, ale jejich neúčast je samozřejmě špatná zpráva pro nový bodovaný turnaj a ublíží i jejich pozici v žebříčku.

Nicméně je to dobrá zpráva pro Matthew Stevense, Jamie Cope a Kena Dohertyho, kteří jsou nasazeni až do hlavní části turnaje.

Pavouk - Global Snooker Centre

Rozpis zápasů - hlavní soutěž

www.worldsnooker.com
Turnaj se bude konat v Bahrain International Exhibition Centre v Manamě.

Níže je uveden rozpis turnaje.

Časy jsou Středoevropské (GMT +1 hodina)

Sobota, 8. listopadu

08,30
WC1 - Rob Milkins x Ahmed Saif - 5-1
WC2 - Barry Pinches x Ahmed Ghuloom - 5-1

13,00
WC3 - Mike Dunn x Ahmed Aseeri - 5-0
WC4 - Marcus Campbell - Ahmed Al Khusaibi - 5-0

18,00
WC5 - Rob Lawler x Isa Ali Al Hasmi - 5-1
WC6 - Mark Davis x Habib Subah - 5-0

Neděle, 9. listopadu
08,30
Zápas 6
Jamie Cope x Michael Holt - 3-5
Zápas 1
Steve Davis x Ronnie O'Sullivan - Ronnie odstoupil ze zdravotních důvodů

13,00
Zápas 9
Shaun Murphy x Mike Dunn - 4-5
Zápas 10
Ken Doherty x Barry Hawkins - 3-5

18,00
Zápas 2
Marco Fu x Dominic Dale - 3-5
Zápas 7
Graeme Dott x Barry Pinches - 3-5

Pondělí, 10. listopadu
08,30
Zápas 4
Ryan Day x Dave Harold - 5-2
Zápas 3
Matthew Stevens x Stuart Bingham - 5-0

13,00
Zápas 5
Peter Ebdon x Rob Milkins - 3-5
Zápas 13
Neil Robertson x Marcus Campbell - 5-4

18,00
Zápas 8
Stephen Hendry x Ricky Walden - 5-3
Zápas 15
Joe Perry x Rod Lawler - 5-1

Úterý, 11. listopadu
08,30
Zápas 12
Ali Carter x Michael Judge - 3-5
Zápas 11
Mark Allen x Judd Trump - 5-1

13,00
Zápas 16
Stephen Maguire x Mark Davis - 5-3
Zápas 14
Mark King x Stephen Lee - 3-5

18,00
Zápas 17 - Steve Davis x Dominic Dale - Davis odstoupil ze zdravotních důvodů
Zápas 18 - Ryan Day x Matthew Stevens - 4-5

Středa, 12. listopadu
08,30
Zápas 22 - Mark Allen x Michael Judge - 5-2
Zápas 24 - Joe Perry x Stephen Maguire - 0-5

15,00
Zápas 19 - Rob Milkins x Michael Holt - 5-4
Zápas 20 - Barry Pinches x Stephen Hendry - 1-5

18,00
Zápas 21 - Mike Dunn x Barry Hawkins - 4-5
Zápas 23 - Neil Robertson x Stephen Lee - 5-2

Čtvrtek, 13, listopadu
13,00
QF1 - Dominic Dale x Matthew Stevens - 2-5
QF2 - Rob Milkins x Stephen Hendry - 2-5

18,00
QF 3 - Barry Hawkins x Mark Allen - 2-5
QF 4 - Neil Robertson x Stephen Maguire - 5-2

Pátek, 14, listopadu
13,00
SF1 - Matthew Stevens x Stephen Hendry - 6-4

18,00
SF2 - Mark Allen x Neil Robertson - 4-6

Sobota, 15. listopadu
13,00
Finále - Matthew Stevens x Neil Robertson - 3-4

18,00
Finále - Matthew Stevens x Neil Robertson - 7-9

Šest nejníže postavených kvalifikantů bude hrát se šesti divokými kartami.

Pořadí zápasů a čísla stolů na všechny zápasy do semifinále budou určeny ředitelem turnaje.

Všechny zápasy až do a včetně čtvrtfinále se budou hrát na best of 9, semifinále na best of 11 a finále na best of 17 (7/10).

Pavouk kvalifikace

Rozpis zápasů - kvalifikace

www.worldsnooker.com
Kvalifikace na Bahrain Snooker Championship se bude konat v Pontin's, Prestatyn, od 27. do 30. října, 2008.

Pondělí, 27. října
11,00
James McBain x Atthasit Mahitthi - 0-5
Supoj Saenla x Andrew Pagett - 4-5
David Grace x Robert Stephen - 2-5
Rodney Goggins x Michael Georgiou - 5-1
Chris McBreen x Stefan Mazrocis - 2-5
Paul Davison x Aditya Mehta - 5-2

17,00
Simon Bedford x Stephen Craigie - 1-5
Matthew Selt x Liu Chuang - 5-4
Kuldesh Johal x Vincent Muldoon - 4-5
Matthew Couch x Andy Lee - 5-3
Patrick Wallace x Jin Long - 2-5
Li Hang x Wayne Cooper - 5-2

Úterý, 28. října
11,00
Lee Spick x Atthasit Mahitthi - 2-5
Liu Song x Daniel Wells - 2-5
Jimmy White x Peter Lines - 2-5
Mark Joyce x Andrew Pagget - 5-4
Andrew Norman x Robert Stephen - 3-5
David Morris x Rodney Goggins - 5-1
David Roe x Stefan Mazrocis - 2-5
Stuart Pettman x Paul Davison - 5-4

17,00
Joe Delaney x Stephen Craigie - 5-2
Paul Davies x Matthew Selt - 5-4
Scott MacKenzie x Vincent Muldoon - 2-5
Martin Gould x Jamie Jones - 5-4
Ian Preece x Matthew Couch - 4-5
Andy Hicks x Jin Long - 5-3
Rod Lawler x Lewis Roberts - 5-1
Mark Davis x Li Hang - 5-2

Středa, 29. října
11,00
David Gray x Atthasit Mahitthi - 0-5
John Parrott x Daniel Wells - 5-3
Alan McManus x Peter Lines - 1-5
Rory McLeod x Mark Joyce - 5-3
Robert Milkins x Robert Stephen - 5-3
Adrian Gunnell x David Morris - 4-5
Barry Pinches x Stefan Mazrocis - 5-1
Jimmie Michie x Stuart Pettman - 5-1

17,00
Mike Dunn x Joe Delaney - 5-2
Jamie Burnett x Paul Davies - 1-5
Judd Trump x Vincent Muldoon - 5-4
Liang Wenbo x Martin Gould - 5-1
Marcus Campbell x Matthew Couch - 5-2
Tom Ford x Andy Hicks - 1-5
David Gilbert x Rod Lawler - 2-5
Andrew Higginson x Mark Davis - 3-5

Čtvrtek, 30. října
11,00
Steve Davis x Atthasit Mahitthi - 5-4
Dominic Dale x John Parrott - 5-0
Stuart Bingham x Peter Lines - 5-2
Dave Harold x Rory McLeod - 5-4
Joe Swail x Robert Milkins - 1-5
Michael Holt x David Morris - 5-0
Fergal O’Brien x Barry Pinches - 4-5
Ricky Walden x Jimmy Michie - 5-2

17,00
Gerard Greene x Mike Dunn - 1-5
Barry Hawkins x Paul Davies - 5-4
Mark Williams x Judd Trump - 2-5
Michael Judge x Liang Wenbo - 5-2
Nigel Bond x Marcus Campbell - 4-5
Stephen Lee x Andy Hicks - 5-1
Ian McCulloch x Rod Lawler - 3-5
Anthony Hamilton x Mark Davis - 2-5

Pavouk turnaje

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

19. 3. Josef

Zítra: Světlana

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

392995
_1234.bmp