Northern Ireland Trophy 2008

Pavouk NIT - WSA

Rozpis zápasů Northern Ireland Trophy

22. července 2008
www.worldsnooker.com

Podívejte se, kdy hrají vaši favorité na prvním letošním bodovaném turnaji...
Tady máte rozpis zápasů Northern Ireland Trophy, který se odehraje ve Waterfront Hall v Belfastu od 24. do 31. srpna. Čísla zápasů si můžete zkontrolovat s pavoukem (výše). Na rozpis kvalifikace a rozpis zápasů se můžete podívat výše.

Neděle, 24. srpna
14,00
9 – Mark Williams x Marcus Campbell (Brendan Moore) - 5-3
7 – Ian McCulloch x Mike Dunn (Peter Williamson) - 5-4
3 – Dave Harold x Ricky Walden (Eirian Williams) - 5-2
(jeden zápas za druhým - ne před 16,00)
2 – Matthew Stevens x Alan McManus (Michaela Tabb) - 2-5
4 – Stephen Lee x Judd Trump (Alan Chamberlain) - 5-3
10 – Dominic Dale x Adrian Gunnell (Jan Verhaas) - 5-4

20,30
6 – Steve Davis x Liang Wenbo (Peter Williamson) - 3-5
5 – Michael Judge x David Gilbert (Brendan Moore) - 4-5

Pondělí, 25. srpna
14,00
11 – Joe Swail x Mark Davis (Jan Verhaas) - 4-5
14 – Barry Hawkins x Jimmy White (Michaela Tabb) - 5-3
13 – Nigel Bond x Stuart Pettman (Alan Chamberlain) - 1-5
(jeden zápas za druhým)
1 – Fergal O’Brien x Michael Holt (Brendan Moore) - 3-5
12 – Stuart Bingham x Rory McLeod (Eirian Williams) - 4-5
8 – Anthony Hamilton x Andrew Higginson (Pete Williamson) - 3-5

20,30
16 – Ken Doherty x Gerard Greene (Alan Chamberlain) - 5-2
15 – Jamie Cope x David Gray (Michaela Tabb) - 5-4

Úterý, 26. srpna
14,00
17 – Stephen Maguire x Michael Holt (Brendan Moore) - 5-1
23 – Neil Robertson x Ian McCulloch (Pete Williamson) - 2-5
19 – Graeme Dott x Dave Harold (Eirian Williams) - 3-5
(jeden zápas za druhým)
25 – Shaun Murphy x Mark Williams (Michaela Tabb) - 2-5
22 – Peter Ebdon x Liang Wenbo (Alan Chamberlain) - 0-5
18 – Mark King x Alan McManus (Jan Verhaas) - 3-5

20,30
26 – Mark Allen x Dominic Dale (Eirian Williams) - 5-4
20 – Stephen Hendry x Stephen Lee (Brendan Moore) - 1-5

Středa, 27. srpna
14,00
24 – Mark Selby x Andrew Higginson (Jan Verhaas) - 5-1
28 – Ali Carter x Rory McLeod (Michaela Tabb) - 5-1
30 – Marco Fu x Barry Hawkins (Alan Chamberlain) - 2-5
(jeden zápas za druhým)
21 – John Higgins x David Gilbert (Eirian Williams) - 5-2
29 – Ryan Day x Stuart Pettman (Brendan Moore) - 5-4
31 – Joe Perry x Jamie Cope (Pete Williamson) - 5-2

20,30
32 – Ronnie O’Sullivan x Ken Doherty (Alan Chamberlain) - 5-4
27 – Ding Junhui x Mark Davis (Michaela Tabb) - 4-5

Čtvrtek, 28. srpna
14,00
33 – Stephen Maguire x Alan McManus (Brendan Moore) - 5-4
34 – Dave Harold x Stephen Lee (Pete Williamson) - 5-4
35 – John Higgins x Liang Wenbo (Eirian Williams) - 5-1
(jeden zápas za druhým)
36 – Ian McCulloch x Mark Selby (Michaela Tabb) - 5-4
37 – Mark Williams x Mark Allen (Jan Verhaas) - 3-5
38 – Mark Davis x Ali Carter (Alan Chaberlain) - 2-5

20,30
39 – Ryan Day x Barry Hawkins (Pete Williamson) - 3-5
40 – Joe Perry x Ronnie O’Sullivan (Jan Verhaas) - 3-5

Pátek, 29. srpna
13,00
QF1 – Stephen Maguire x Dave Harold (Eirian Williams) - 2-5
QF2 – John Higgins x Ian McCulloch (Pete Williamson) - 5-3

20,30
QF3 – Mark Allen x Ali Carter (Eirian Williams) - 2-5
QF4 – Barry Hawkins x Ronnie O’Sullivan (Michaela Tabb) - 4-5

Sobota, 30. srpna
14,00
SF1 – John Higgins x Dave Harold (Pete Williamson) - 4-6
20,45
SF2 – Ronnie O'Sullivan x Ali Carter (Michaela Tabb) - 6-5

Neděle, 31. srpna
14,00
Finále - Ronnie O'Sullivan x Dave Harold (Eirian Williams) - 6-1
20,30
Finále - Ronnie O'Sullivan x Dave Harold (Eirian Williams) - 9-3 :-))

Všechny zápasy od 24. do 28. srpna budou hrány jeden za druhým. Hrát se začne podle přiděleného času s 15 minutovou přestávkou mezi zápasy. 4., 5. a 6. zápas každého dne nezačne před 16,00. Večerní části každého dne nezačnou před hodinou uvedenou v rozpisu. Pořadí zápasů a čísla stolů pro všechny zápasy až do čtvrtfinále budou určeny den předem a oznámeny ředitelem turnaje. Všechny zápase až do a včetně čtvrtfinále budou hrány na best of 9 framů. Semifinále se bude hrát na best of 11 a finále na best of 17 (7/10).

Všech top 32 hráčů, stejně jako 16 kvalifikantů jsou připraveni soupeřit ve Waterfront Hall, včetně Mistra světa 2008 a světové jedničky Ronnie O’Sullivana, obhajujícího šampióna Stephena Maguire, Shauna Murphyho, Marka Selbyho, Johna Higginse, Stephena Hendryho, Steva Davise a místních favoritů Marka Allena a Joe Swaila.
Lístky jsou již v prodeji, začínají na ceně 8,50 liber (se slevou 5,50 liber). Pro rezervaci svých míst volejte 02890 334455, nebo se přihlašte na www.waterfront.co.uk

Pavouk kvalifikace a 1. kola hlavní soutěže

Tipování kvalifikace Northern Ireland Trophy

Pokud tipnete správně hráče 1. kola (červeně) obdržíte 3 body, za správný tip na hráče 2. kola (zeleně) obdržíte 2 body a za správný tip na hráče 3. kola bude bod 1. 5. řádek jsou hráči posledního kvalifikačního kola, které se bude hrát na konci srpna spolu s hlavní soutěží, hráči ve žlutém poli, jsou hráči nasazení (nová top 16). Na vaše tipy čekám do 14.8.

Pavouk kvalifikace NIT - WSA

Rozpis zápasů kvalifikace Northern Ireland Trophy (NIT)

21. července 2008
www.worldsnooker.com

Níže máte rozpis zápasů kvalifikačního kola NIT. Akce se bude konat v Pontin’s, Prestatyn od 15. do 17. srpna.

Zkontrolovat čísla zápasů si můžete s pavoukem turnaje (výše).

Všechny zápasy se budou hrát na best of devět framů.

Pátek, 15. srpna
11,00
1 – Rodney Goggins x Declan Hughes - 5-3
2 – Paul S. Davison x Andrew Pagett - 0-5
3 – Daniel Wells x Jin Long - 5-3
5 – Supoj Saenla x Liu Chuang - 2-5
6 – Peter Lines x Andy Lee - 5-4
7 – Matthew Couch x Vincent Muldoon - 5-3
8 – Robert Stephen x Li Hang - 1-5

17,00
9 - Lee Spick x Aditya Mehta - 5-2
10 – Jamie Jones x Stephen Craigie - 5-2
11 – Kuldesh Johal x Michael Georgiou - 5-3
12 – Matthew Selt x Chris Edvard McBreen - 5-1
13 – James McBain x Stefan Mazrocis - 5-1
14 – Jimmy White x Atthasit Mahitthi - 5-4
15 – Simon Bedford x David Grace - 5-1
16 – Lewis Roberts x Wayne H Cooper - 1-5

Sobota, 16. srpna
11,00
17 – Rod Lawler x Rodney Goggins - 5-0
18 – Andy Hicks x Andrew Pagett - 5-4
19 – Barry Pinches x Daniel Wells - 5-1
20 – Mark Joyce x Pattrick Wallace - 5-0
21 – Robert Milkins x Liu Chuang - 3-5
22 – David Roe x Peter Lines - 5-2
23 – Andrew Norman x Matthew Couch - 5-3
24 – David Morris x Li Hang - 4-5

17,00
25 – Joe Delaney x Lee Spick - 5-0
26 – Ian Preece x Jamie Jones - 5-4
27 – Mark Davis x Kuldesh Johal - 5-1
28 – Liu Song x Matt Selt - 5-1
29 – Stuart Pettman x James McBain - 5-3
30 – Paul Davies x Jimmy White - 4-5
31 – David Gray x Simon Bedford - 5-4
32 – Martin Gould x Wayne Cooper - 5-3

Neděle, 17. srpna
11,00
33 – Michael Holt x Rod Lawler - 5-2
34 – Alan McManus x Andy Hicks - 5-2
35 – Ricky Walden x Barry Pinches - 5-3
36 – Judd Trump x Mark Joyce - 5-0
37 – David Gilbert x Liu Chuang - 5-3
38 – Liang Wenbo x David Roe - 5-0
39 – Mike Dunn x Andrew Norman - 5-1
40 – Andrew Higginson x Li Hang - 5-2

17,00
41 – Marcus Campbell x Joe Delaney - 5-1
42 – Adrian Gunnell x Ian Preece - 5-2
43 – Jamie Burnett x Mark Davis - 2-5
44 – Rory McLeod x Liu Song - 5-2
45 – John Parrott x Stuart Pettman - 4-5
46 – Tom Ford x Jimmy White - 2-5
47 – Jimmy Michie x David Gray - 3-5
48 – Gerard Greene x Martin Gould - 5-3

Menu


o7jdzl.jpg

Welsh Open[2].jpg

trophy_masters.jpg

Champion of Champions.jpg

1176106_10200544125836006_1602907661_n.jpg

file-91.jpg

Ronnie_OSullivan_Snooker_Champion_PTC7_2011[2].jpg

topimage[2].jpg

_44628623_ronnietrophybody.jpg


trophy771.jpg

_44304734_ronnie270.jpg

http://www.dan-nypl.estranky.cz/stranka/odpocty_countdowns

http://www.prizevlnika.cz/partner.php?partner=Dana Plachá

11. 12. Dana

Zítra: Simona

Ronnie Welsh 2016.jpg215259_10200438078328966_1416503438_n.jpg

539719_10150609203847062_10215162061_9450008_1545638402_n.jpg

german 12.jpg

Nadcházející akce/Upcoming events

27.11.-9.12. UK Championship

10.-16.12. Scotish Open

www.motto.cz

Northern Ireland Trophy 2008

08%20pls%20ronnie%20trophy[3].jpg

Jakékoliv veřejné použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera.
All rights reserved. Contact webmaster.

Návštěvnost stránek

402007
_1234.bmp