Aktuality 2012


Starší příspěvky zde.

Štítky:



Chase je CHOVNÝ PES

Datum konání: 29. 7. 2012

S Chasem jsem dnes byla na bonitaci, kterou úspěšně prošel a stal se z něj CHOVNÝ PES. Takže, dámy, můžete se o něj porvat.



28.5.2012 Nikita je babičkou

12.5.2012 se Nikita poprvé stala babičkou. Alfovi a Dafne Black Rose se na Slovensku narodilo 7 krásných PRTů.

Štěňata Alf x Dafne Black Rose



28.5.2012 - Videa z 1. závodů

Konečně jsem se dostala ke zpracování častí videí. Jedná se o závody z Velké Chuchle - 5. Jarní cena Alavis. S Nikitou byl úspěch vůbec odstartovat a Chasovi stále ještě trochu hapruje slalom, ale jinak to byl velmi přínosný den.



14.5.2012 - Naše nová závodní kariéra

Po dlouhých dvou rocích jsme konečně znovu zahájili novou sezónu agility závodů. Ebbák sice tentokrát vše sledoval z pohodlí židličky zpoza pásky, ale myslím, že s výkony svých nástupců byl spokojen. Mimo Chase, pro kterého zatím závody budou jen dalším tréninkem (přece jenom slalom zvládáme teprve pár týdnů) jsem vytáhla provětrat i Nikitinu nově nabytou štíhlou postavu. Překvapila a hned několikrát. V Chuchli se rozhodla, že náš kontroverzní vztah nestojí za snahu a své běhy, mnohdy po prvních pár překážkách, zakončila u mámy na klíně. Nebudu ji křivdit, protože přítomnost domácích králíků a koňských dostihů může být pro teriéra jistým rozptylujícím faktorem. Nicméně následující víkend na Czech Openu ve Skochovicích jsme mámu, koně a králíky nechali za zády a  Nikita předvedla, že dokáže nejen parkur doběhnout, ale umístit se i na vznešeném druhém místě. Takže celková spokojenost nesmírná. Jakmile budu mít příležitost dodám i videa, aby bylo vidět, že jsme celé ty roky nespali na vavřínech.



1.3.2012

Není moc času na aktualizaci, a tak jenom v rychlosti nejdůležitější zprávy. Z Adri se stala chovná fena a získala už několik titulů- viz. web stránky.

Taktéž Alf už je chovný pes s několika tituly výstavními i výkonnostními - viz. web stránky.

S Archíkem chodíme čas od času na Žvahov venčit - je to fešák.




29.7.2012

Chase je CHOVNÝ PES.

28.5.2012

Alfovi se narodila štěňata!

28.5.2012

Přidány videa Nikity a Chase z agility závodů.

14.5.2012

Nová agility závodní sezóna v pohybu.

1.3.2012

Alf a Adri Genius loci se stali hrdými chovnými jedinci svého plemene.

5.4.2011

Nové fotky Adri.