Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

6.5. 2010

Firma/jméno: Lenka Šnapková
Adresa:
E-mailová adresa: lenka.marykay@email.cz
Telefon, fax: 602770610

Dobrý den,
dovolte, abych vám touto cetou nabídla \"akci\", která by mohla být zajímavá pro maminky a ostatní ženy, které navštěvují vaše centrum.
Pracuji jako tzv. kosmetická poradkyně, což znamená, že se věnuji ženám. Učím je jak se mají správně a každý den starat o svou ple Je to služba jako každá jiná (kadeřník, zubař, osobní lékař, ...) já hlídám stav vaší pleti a případně pomáhám řešit danné nedostatky.
Rekvalifikační vizážistický kurz a nadstavbový \"Svatební líčení\" mám již za sebou. Nyní procházím dalším rekval. kurzem a sice \"kosmetička\".
Pracuji s kosmetikou Mary Kay, což je americká kosmetika. Podotýkám, že nejprodávanější v USA, kde se také vyrábí. Dekorativní část této kosmetiky se vyrábí v Miláně kde se míchají barvy podle nej.trendů. Líčíme Českou Miss, Slovenskou Miss Universe, Miss aerobik (osobně jsem byla letos líčit v zákulisí TV) a Českého slavíka.
Tato kosmetika se dá zakoupit pouze přes kosmetické poradkyně (tedy já) a to především proto, že smyslem je \"Vyzkoušej než koupíš\"!
Všechny krabičky jsou stejné! Tato kosmetika se nekupuje očima, ale poradenstvím a otestováním na své pleti (především dle typu pleti)!
Navíc je zde i 100% garance na případnou výměnu či vrácení peněz.
Poradenství a tím i reklama probíhá formou dámského posezení :
1) V domácím prostředí, kdy například vy jako hostitelka pozvete 2-4 ženy (z rodiny, kamarádky, ...) a cca 1,5h. si užíváte \"hýčkání\" kosmetickou poradkyní.
Jako hostitelka dostáváte dáreček a v případě, že se ženy rozhodnou tuto kosmetiku používat a ihned na místě si koupí některé produkty (což není podmínkou), 10%
z celkové částky je kredit pro vás-hostitelku, za které si můžete také něco vybrat.
Všechny ženy, které se takového odpoledne zúčastnily mohou samozřejmě úplně stejné posezení uspořádat zase u sebe doma a tím se stát taktéž hostitelkou za stejných podmínek. A to je pro Mary Kay ta nejlepší reklama!
2) Já vám chci nabídnout také druhou možnost a sice uspořádání takového posezení i ve vašem mateřském centru pro maminky kdykoli během dne.
Z mé zkušenosti si ženy takové posezení velmi užívají - konečně někdo pečuje o ně a mnohokrát se dozvědí i spoustu zajímavostí.

Pokud by se vám moje nabídka líbila, posílám vám plakátek na který v případě zájmu maminek stačí doplnit jen datum.
Počet je ale omezen na 4 ženy, abych se skutečně mohla všem plně věnovat. Délka trvání je max.2hod.
Poradenství je vždy zdarma! Proto, pokud budete chtít nájemné (což samozřejmě plně chápu) bude tedy nutné rozpočítat mezi maminky a na základě toho tedy udělat cenu.
Pokud ale někdo z centra nebo vaší rodiny už kosmetiku Mary Kay \"prodává\", nemá tato akce význam, jelikož se řídíme pravidlem, že si své zákaznice nepřebíráme a tak pokud už svou poradkyni maminky mají, neměly by se tohoto poradenství účastnit!

Omlouvám se za vyčerpávající mailík, ale já sama jsem natolik spokojená a tím i zapálená do Mary Kay, že se to nedá prezentovat jednou větou.
Děkuji za přečtení a pochopení.

Lenka Šnapková, DiS.
nezávislá kosmetická poradkyně a vizážistka
společnosti Mary Kay
GSM: 602 770 610, www.marykay.cz

29.3. 2010

Firma/jméno: lokodepo
Adresa: Jiřetín pod Jedlovou
E-mailová adresa: lokodepo23@seznam.cz
Telefon, fax: 606360630

Rekreační středisko Lokodepo
Vás srdečně zve do Lužických hor.
Jiřetín pod Jedlovou Lesné

email: lokodepo23@seznam.cz
tel.: 606 360 630
http://www.lokodepo.mypage.cz

ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Březen,duben,květen,červen v Lužických horách za 220,- na den včetně stravy a pitného režimu v našem rekreačním středisku Lokodepo .

Podniková rekreace,školy v přírodě, soustředění, tábory.
Víkendové pobyty od pátku do neděle za 440,- děti do 15let
plná penze.
Pedagogický dozor zdarma.

28.2. 2010

Firma/jméno: CELKOM Praha, posl. s r.o.
Adresa: Kaplická 14a, Praha 4, 140 00
E-mailová adresa: jankovska@dotace2009.cz
Telefon, fax: 723845238

Dobrý den,
v roce 2010 má Vaše organizace možnost získat finanční prostředky formou dotace z Evropské unie prostřednictvím jedné z výzev operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, 3.4- Rovné příležitosti žen a mužů na trhu práce a slaďování pracovního a rodinného života, a to do 31. 3. 2010 včetně. Můžete žádat prostřednictvím výzvy, kterou najdete na odkazu níže:

http://www.esfcr.cz/vyzva-pro-predkladani-grantovych-projektu-v-ramci-oblasti-2

Podporované aktivity, typy činností:
V rámci této oblasti podpory budou prováděny zejména následující činnosti:

A) Služby péče o děti
Personální zajištění a provoz finančně a územně dostupných služeb péče o děti předškolního a mladšího školního věku na základě stávající legislativy:
• vázaná živnost „péče o dítě do tří let věku v denním režimu“ dle zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání
• volná živnost „mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti“ dle zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání Zrevidovaná verze ke dni 25. 1. 2010
• volná živnost „poskytování služeb pro rodinu a domácnost“, včetně příležitostného krátkodobého hlídání dětí do tří let věku, dle zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání
• předškolní zařízení pro děti ve věku od tří do šesti let, včetně podnikových školek, dle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání

B) Trh práce
Motivace zaměstnavatelů v uplatňování rovných příležitostí žen a mužů a slaďování pracovního a rodinného života:
• uskutečňování politiky přátelské rodině a genderově příznivé politiky v podnicích (např. formou rodinných a genderových auditů, soutěží atd.)
• zvyšování povědomí o významu slaďování pracovního a rodinného života a flexibilních forem organizace práce
• vývoj a ověřování dalších inovativních programů a opatření směřujících k prosazování rovných příležitostí žen a mužů a slaďování pracovního a rodinného života v zaměstnavatelské sféře

Tvorba a realizace komplexních programů na podporu zaměstnanosti nebo zahájení samostatné výdělečné činnosti s využitím inovativních metod, zapojením doprovodných opatřeních a poradenských služeb.
• podpora začínajících podnikatelů/ek (zprostředkování informací o aktuálních zákonech, marketingových strategiích, tvorba podnikatelské záměru/plánu)
• kariérní poradenství (osobnostní audit a následná doporučení a řešení metodou zprostředkování rekvalifikací konkrétním osobám)¨

Odbourávání genderových stereotypů na trhu práce, opatření a činnosti směřující ke snížení segregace pracovního trhu podle pohlaví, včetně komplexních programů pro získání pracovního uplatnění v oborech, které jsou z hlediska pohlaví považovány za netypické.

Tvorba a vývoj programů pro odstranění příčin a projevů diskriminace na trhu práce na základě pohlaví, vyhledávání nejzávažnějších projevů diskriminace na trhu práce včetně platové diskriminace, aktivní vyvíjení nových možností samostatných aktivit se zaměřením na odstranění diskriminace.
C) Místní partnerství
Místní partnerství bude zaměřeno na prosazování rovných příležitostí žen a mužů a slaďování pracovního a rodinného života na místní a regionální úrovni.
Nabízíme zdarma konzultaci a možnost ujasnění si či formulování projektového záměru, pokud si nejste zcela jistí. Cena za naše služby a za zpracování kompletní projektové žádosti je v této oblasti podnikání dosti nízká. Možné jsou také konzultační služby pro posouzení Vámi již předběžně zpracované projektové žádosti. Pro zjištění více informací je možné nás kontaktovat na telefonu, případně napsat email. Jsme schopni Vaši projektovou žádost zpracovat v krátkém čase. Peníze za naše služby budete platit až poté, co Vaše žádost bude formálně přijatelná.
V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat. Odpovíme na jakýkoli Vᚠdotaz.
V opačném případě se Vám omlouváme za nevyžádanou poštu.

S přátelským pozdravem

Mgr. Markéta Jankovská
Projektová manažerka
CELKOM Praha, spol. s r.o.
Kaplická 14

140 00 Praha 4

Tel.: +420 723 845238

E-mail: jankovska@dotace2009.cz
Web: www.dotace2009.cz

29.1. 2010

Firma/jméno: Lenka Šnapková
Adresa:
Telefon/fax: 602 770 610
E-mail: info@kurz-prvni-pomoc.cz

Dobrý den,

jsem instruktorka první pomoci a jeden z mých kurzů je určený rodičům, kteří již dítě mají, nebo svého potomka brzy očekávají. Jedná se o kurz první pomoci u dětí.
Tento kurz je z části teoretický a z části probíhá praktický nácvik obvazováni, polohování a samozřejmě resuscitace na modelech, které vlastním.
Minimální počet uchazečů je 5, maximální 15 osob ve skupině
Cena za osobu na tomto kurzu je 250,-
Další nabídkou je přednáška s názvem \"Bezpečná domácnost\", která je zaměřená na prevenci dětských úrazů a co dělat když... ( např.při požití chemikálie, jedovaté rostliny, atd.)
I zde bych ponechala 5-15 uchazečů ve skupině.
Cena přednášky je na osobu 100,-

Ráda bych Vám tyto kurzy a přednášky nabídla.
Vše o mě a o mých kurzech naleznete na mých webových stránkách.

V případě Vašeho zájmu, mne neváhejte kontaktovat.
S poděkováním a přáním hezkého dne

Lenka Šnapková, DiS.
www.kurz-prvni-pomoc.cz

30.9.2009

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za sebe a své tvořivé kamarádky Janu, Ellen a Jovanku za akci \"patchworkové šití\", kterou jsme si moc užily. Děkujeme paní Novotné za trpělivost, se kterou nás dva dny učila, jak ušít (a přitom si neprošít prsty, neustřihnout ucho apod.) deku technikou bargello. Na její zahradě, za křiku houfu našich dětí, se nám to nakonec povedlo (i když některé z nás ještě čeká došívání doma). Díky také Katce Hodulové a MC Barvínek za takové akce. Jen tak dál.
Pavlína Václavíková-Hořice

23.12.2008

Krásné svátky vánoční, vše dobré v novém roce a hodně nápadů a energie do vašich akcí
přeje za MAS Přiďte pobejt!
Luboš Jiřiště

29.10.2008

Zdravím všechny maminky z Čisté ty co znám i neznám. Moc Vám všem gratuluji k tomu všemu co děláte, je to úžasný, držím pěsti a posílám spoustu sil a radosti pro další činnost.
Pa Simča Felcmanová.
(PS: Jsem teď daleko od své rodné obce Čisté a tak mám radost když alespoň takhle přes net můžu trochu pozorovat co se tam u Vás všechno děje. :-) Hned se mi chce mít taky nějakého malého sviště a přijít mezi Vás, když to tak vidím :-)

25.9.2008

Dobrý den,
provozuji solnou jeskyni a ráda bych vás oslovila z nabídkou zda nemáte zájem ji navštěvovat.Ráda Vám nabídnu při více návštěvách snížené vstupné a nebo zvýhodněné permanentky.Solná jeskyně příznivě přispívá ku zdraví.Nabízím i cvičení v solné jeskyni pro těhotné.
V případě dotazu mě prosím kontaktujte na tel:604737926
Doufám,že Vás má nabidka zaujala
S pozdravem Baraníková,Vrchlabí

16.8.2008

Moc pěkné stránky.Ve Špindlu to bylo taky super.Ahojda Míša

15.5.2008

Dobrý den.

Srdečně Vás i Vaše maminky zveme na konferenci projektu Maminky po „dovolené“ s názvem „S rodinou na trhu práce.“
Konference se bude konat 28.5.2008 v Turnově v konferenčních prostorech hotelu Karel IV. od 9:30 do 17:00 hodin.

Bližší informace o akci naleznete na stránkách www.maminkypodovolene.eu.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Michaela Uchytilová, DiS.
projektová manažerka
mobil: +420 606 175 662
mailto: uchytilova@mostkevzdelani.eu
http://www.mostkevzdelani.eu

kontaktní adresa:
Bítouchovská 1
513 01 Semily

7.5.2008

Zdar holky, zdravím vás z Moravy, máte moc krásné stránky na webu. Až se uvidíme, doufám, že bude nějaká akce. Máte to tam super. moc se na vás těšíme.
Papapapa zdraví Rusáci z Mořic

8.4.2008

Moc povedené logo. Opravdu se povedlo. Je hezké, nápadité, barevné. Kdopak ho dělal ? Vymýšlel ?
Klára Štěpánová


AKTUALITY


POMÁHÁME Babyklokánkům

Pokud byste chtěli i vy podpořit tuto akci, potřebné informace najdete v přiloženém letáku.

babyklolanek.doc

Navštivte fotogalerii :-)

Nově přidané fotečky z výletů najdete ve fotogalerii Ze života Barvínku 2010.

Na stránkách se opět pracuje :-)

Omlouváme se všem návštěvníkům našich stránek za dočasný výpadek. Budeme se snažit průběžně doplňovat informace o našich aktivitách.

Chcete se stát členem MC Barvínek?

Žádný problém! Členem se může stát opravdu každý :-).
Více informací najdete v přiloženém


letáku.

Média o Barvínku

Protože se nám podařil průnik do médií, byla do menu přidána stránka "Média o Barvínku", kde se můžete podívat na články, co o našich akcích otiskují noviny především v regionu.

23. 5. Vladimír

Zítra: Jana

A JINÉ...

 

Rodinný penzion HOMOLE Poniklá

Úžasná (letní i zimní) dovolená ve sportovním areálu Homole

  • možnost ubytování ve 2- 6ti lůžkových pokojích
  • kapacita až 60 osob
  • celodenní stravování
  • malý vlek pro začátečníky
  • velký vlek 780m
  • koupaliště

www.rphomole.cz

Dětský maškarní karneval

Dětské centrum a sokol Horka u St. Paky si Vás dovolují pozvat 19.2. 2011 k dětskému řádění v maskách do sokolovny na Horkách od 14,00h. Přijďte se podívat a pomoci vybrat nejhezčí masku!!
Těšíme se na Vás :-)

Letáček k nahlédnutí najdete tady.

DETSKY MASKARNI.doc

Krakonošova jízda - foto

Fotky najdete na fotoalba.cz kliknutím

zde.

Krakonošova jízda na čemkoli

Čistečtí hasiči připravují druhý ročník Krakonošovy jízdy na čemkoli mykem z kopce. Jízda se v případě příznivých sněhových podmínek uskuteční v sobotu 15. ledna 2011 od 13:30 hodin na svahu u obecní vodárny. Podrobnosti budou ještě upřesněny. Už teď je ale čas na přípravu strojů, mazání a trénink fyzické přípravy. -LJ

Sobotní akce v Martinicích

V sobotu 15. ledna a v neděli 16. ledna 2011 pořádá Enduro klub Martinice, kde pracuje i několik čisteckých mladých lidí, zajímavé akce na kopce mezi Studencem a Martinicemi, hned i silnice. Podrobnosti v přiložených pozvánkách. -LJ-

icon_txt[1].png

Myslivecký ples

Myslivecké sdružení Černý Háj a Zálesní Lhota pořádají tradiční Myslivecký ples 22.1. 2011 v 20,00h v čisté u Horek v místní sokolovně.
Více informací v přiloženém letáčku.

myslivecky[2].jpg

3. VÁNOČNÍ JARMARK

19.12. 2010 se uskuteční tradiční vesnický jarmark na Horkách u Staré Paky.
Přijďte se určitě podívat :-)
Leták k nahlédnutí najdete tady.

Jarmark[3].jpg

Klubík Horka

V pondělí 11.10. 2010 od 16,00h Keramický den 50,- Kč v sokolovně na Horkách.
Přineste si vykrajovátka, váleček, zástěru a nápad :o)

Klubík Horka

pořádá Kolojízdu 17.10.2010
Více informací nejdete ve složce Spolupráce s Klubíkem :)

ODKAZY

Barvínek podporuje grantem Liberecký kraj

http://www.cistauhorek.cz/

http://www.smart-web.cz/zskola

TOPlist

Návštěvnost stránek

020671