2009

Děti dětem 30.4.2009

Velikonoční ježdění s pejsky 11.4.2009

Beseda o mushingu 27.3.2009

Sáňkování na Eurohusky farmě 16.2.2009

Zahájení schůzek kroužku mladých musherů 2009 12.2.2009

Zpráva z Pireny

Zdravíme a omlouváme se,že se neozýváme častěji, je tu špatné spojení. Máme za sebou již první polovinu závodu, včetně volného dne. Hned při první etapě jsme stejně jako loni přišli o jednoho z leadrů-Kala si natahla vazy v koleni a veterináři nám doporučili ji asi třetí den závodu vyřadit, aby ji mohli nasadit účinější léčbu, která je však na závodech nepovolená. Další pes se zranil ve čtvrté etapě, takže jedeme už jen na 12 psů. Problémem jsou propadliště na trati, kde velmi trpí klouby psů. První část Pireny byla zakončena etapou dlouhou 40km, která těsně navazovala na předchozí dvě etapy, takže během 24 hodin jsme najeli 80km. Na této dlouhé etapě jsme díky zraněním mohli použít jen 8 psů, což při Pavlově váze nebylo ideální, takže skončil na pátém místě a celkově se posunul na místo třetí. Největší ztrátu jsme utpěli v zatím poslední etapě, kdy hned po startu nám přestal běžět pes a v podstatě ho celou etapu se značným převýšením musel Pavel vézt ve vaku, zde jsme přišli o více než polovinu náskoku, který jsme měli na čtvrtého závodníka v celkovém pořadí. Při současném stavu našeho týmu je naším cílem udžet třetí místo až do konce. Richard Bárta drží druhé místo a Eva Danielová byla v poslední etapě třetí, oba ve skijoringu. Držte nám palce. Zdraví Eurohusky team.

... po druhé etapě

Na Pireně máme za sebou již druhý závodní den, i když přívlastek závodní přísluší pouze dnu prvnímu. Dnešní, druhá etapa, byla pro nepřízeň počasí zrušena. První etapa byla vzhledem k podmínkám na trati velmi náročná, a to tak, že tuto 27 km krátkou trať jsem jel 1 hodinu 20 minut, ačkoliv normálně podobnou vzdálenost jezdím asi hodinu. Na trati čekala záludná kombinace všech možných nástrah – rozbředlý hluboký sníh v níže položených částech trati, příkrá dlouhá stoupání, nebezpečné sjezdy po zasněžených skalách s náhle se propadající tratí. Zítra nás čeká krátká etapa v Candanchú.

Pavel Pfeifer

Fotografie ze závodů Pirena 2009

 

 

 


AKTUALITY


POMÁHÁME Babyklokánkům

Pokud byste chtěli i vy podpořit tuto akci, potřebné informace najdete v přiloženém letáku.

babyklolanek.doc

Navštivte fotogalerii :-)

Nově přidané fotečky z výletů najdete ve fotogalerii Ze života Barvínku 2010.

Na stránkách se opět pracuje :-)

Omlouváme se všem návštěvníkům našich stránek za dočasný výpadek. Budeme se snažit průběžně doplňovat informace o našich aktivitách.

Chcete se stát členem MC Barvínek?

Žádný problém! Členem se může stát opravdu každý :-).
Více informací najdete v přiloženém


letáku.

Média o Barvínku

Protože se nám podařil průnik do médií, byla do menu přidána stránka "Média o Barvínku", kde se můžete podívat na články, co o našich akcích otiskují noviny především v regionu.

22. 7. Magdaléna

Zítra: Libor

A JINÉ...

 

Rodinný penzion HOMOLE Poniklá

Úžasná (letní i zimní) dovolená ve sportovním areálu Homole

  • možnost ubytování ve 2- 6ti lůžkových pokojích
  • kapacita až 60 osob
  • celodenní stravování
  • malý vlek pro začátečníky
  • velký vlek 780m
  • koupaliště

www.rphomole.cz

Dětský maškarní karneval

Dětské centrum a sokol Horka u St. Paky si Vás dovolují pozvat 19.2. 2011 k dětskému řádění v maskách do sokolovny na Horkách od 14,00h. Přijďte se podívat a pomoci vybrat nejhezčí masku!!
Těšíme se na Vás :-)

Letáček k nahlédnutí najdete tady.

DETSKY MASKARNI.doc

Krakonošova jízda - foto

Fotky najdete na fotoalba.cz kliknutím

zde.

Krakonošova jízda na čemkoli

Čistečtí hasiči připravují druhý ročník Krakonošovy jízdy na čemkoli mykem z kopce. Jízda se v případě příznivých sněhových podmínek uskuteční v sobotu 15. ledna 2011 od 13:30 hodin na svahu u obecní vodárny. Podrobnosti budou ještě upřesněny. Už teď je ale čas na přípravu strojů, mazání a trénink fyzické přípravy. -LJ

Sobotní akce v Martinicích

V sobotu 15. ledna a v neděli 16. ledna 2011 pořádá Enduro klub Martinice, kde pracuje i několik čisteckých mladých lidí, zajímavé akce na kopce mezi Studencem a Martinicemi, hned i silnice. Podrobnosti v přiložených pozvánkách. -LJ-

icon_txt[1].png

Myslivecký ples

Myslivecké sdružení Černý Háj a Zálesní Lhota pořádají tradiční Myslivecký ples 22.1. 2011 v 20,00h v čisté u Horek v místní sokolovně.
Více informací v přiloženém letáčku.

myslivecky[2].jpg

3. VÁNOČNÍ JARMARK

19.12. 2010 se uskuteční tradiční vesnický jarmark na Horkách u Staré Paky.
Přijďte se určitě podívat :-)
Leták k nahlédnutí najdete tady.

Jarmark[3].jpg

Klubík Horka

V pondělí 11.10. 2010 od 16,00h Keramický den 50,- Kč v sokolovně na Horkách.
Přineste si vykrajovátka, váleček, zástěru a nápad :o)

Klubík Horka

pořádá Kolojízdu 17.10.2010
Více informací nejdete ve složce Spolupráce s Klubíkem :)

ODKAZY

Barvínek podporuje grantem Liberecký kraj

http://www.cistauhorek.cz/

http://www.smart-web.cz/zskola

TOPlist

Návštěvnost stránek

020797