A jiné... 2009

MAS "Přijďte pobejt" o.s.

Pořádá v sobotu 7.11.09 Denneziskovek. Na programu mají i setkání s mladými mushery na Eurohusky farmě v Čisté. Více informací najdete tady.

Cesta pohádkovým lesem

Dovolujeme si touto cestou upozornit na krasnou akci v sousedni Dolni Kalne. Pokud bude pocasi a najdete si s detmi cas, urcite nebudete litovat!! LJ

Více informací najdete zde.

Čarodějnice 30.4.2009

Beseda o mushingu 27.3.2009

Perníková chaloupka - loutkové divadlo Kalenka 23.3.2009

Karneval 28.2.2009

Myslivecký ples

V sobotu 17. ledna proběhne od 20.00 hodin v sokolovně v Čisté tradiční Myslivecký ples. K tanci a pohodě zahraje skupina Grepp music. Na návštěvníky čeká bohatá tombola, zvěřinové speciality v kuchyni a výběr z mnoha nápojů. Přijďte se pobavit.    -LJ-

  Diskotéka na ledě 11. ledna 2009

Hasiči zvou děti i dospělé na Tříkrálovou diskotéku na ledě. Ta proběhne na Pivovarském rybníku v neděli 11.1.2009 od 15:00 hodin. Výtěžek ze vstupného poputuje na Tříkrálovou sbírku.  Více v přiloženém souboru.  LJ.
    Tříkralová diskotéka

Výsledky Tříkrálové sbírky 2009 v Čisté

Tradiční lednová Tříkrálová sbírka pro Charitu v naší obci vynesla krásných 15.734,- Kč. Je to v době ekonomické krize dokonce téměř o dva tisíce korun více než loni! Poděkování si proto zaslouží všichni dárci, ale i koledníci, kteří v mrazech na začátku ledna obcházeli poctivě dům od domu. Ve spodní části obce vedla koledníky, čistecké děti, paní učitelka Markéta Veselá. V horní části obce koledovali divadelníci z Floriánku. Divadelní soubor navíc ještě uspořádal v neděli odpoledne Tříkrálovou diskotéku na ledě, kde byl dobrovolný vstup vkládán do pokladničky Tříkrálové sbírky. Výtěžek sbírky bude použit zhruba dle stejného klíče jako loni (viz. informace z 9.1.2008 o něco níže v těchto aktualitách). Důležité je, že více než polovina prostředků zůstane v regionu a pomůže k rozšíření materiálu, který Farní charita Studenec zapůjčuje potřebným. 
Ještě jednou díky všem!!                      -LJ-

Tříkrálová koleda

Už zítra, v neděli  4. ledna, začne v naší obci Tříkrálová sbírka pro Charitu. Spodní část obce budou obcházet děti s paní učitelkou Markétou Veselou. Horní část obce budou obcházet dobrovolníci z čisteckých divadelníků. Ti vyrazí na koledu v pátek 9. ledna odpoledne a v sobotu 10. ledna dopoledne. Zapečetěné kasičky budou pak odevzdány FCH ve Studenci.    -LJ-

  Cesta kolem světa za 80. dní

Kulturní komise a divadelníci z Floriánku srdečně zvou na besedu s cestovatelkou Ivanou Hanyšovou. Více v přiloženém letáku.
    Cesta kolem světa za 80. dní


AKTUALITY


POMÁHÁME Babyklokánkům

Pokud byste chtěli i vy podpořit tuto akci, potřebné informace najdete v přiloženém letáku.

babyklolanek.doc

Navštivte fotogalerii :-)

Nově přidané fotečky z výletů najdete ve fotogalerii Ze života Barvínku 2010.

Na stránkách se opět pracuje :-)

Omlouváme se všem návštěvníkům našich stránek za dočasný výpadek. Budeme se snažit průběžně doplňovat informace o našich aktivitách.

Chcete se stát členem MC Barvínek?

Žádný problém! Členem se může stát opravdu každý :-).
Více informací najdete v přiloženém


letáku.

Média o Barvínku

Protože se nám podařil průnik do médií, byla do menu přidána stránka "Média o Barvínku", kde se můžete podívat na články, co o našich akcích otiskují noviny především v regionu.

25. 4. Marek

Zítra: Oto

A JINÉ...

 

Rodinný penzion HOMOLE Poniklá

Úžasná (letní i zimní) dovolená ve sportovním areálu Homole

  • možnost ubytování ve 2- 6ti lůžkových pokojích
  • kapacita až 60 osob
  • celodenní stravování
  • malý vlek pro začátečníky
  • velký vlek 780m
  • koupaliště

www.rphomole.cz

Dětský maškarní karneval

Dětské centrum a sokol Horka u St. Paky si Vás dovolují pozvat 19.2. 2011 k dětskému řádění v maskách do sokolovny na Horkách od 14,00h. Přijďte se podívat a pomoci vybrat nejhezčí masku!!
Těšíme se na Vás :-)

Letáček k nahlédnutí najdete tady.

DETSKY MASKARNI.doc

Krakonošova jízda - foto

Fotky najdete na fotoalba.cz kliknutím

zde.

Krakonošova jízda na čemkoli

Čistečtí hasiči připravují druhý ročník Krakonošovy jízdy na čemkoli mykem z kopce. Jízda se v případě příznivých sněhových podmínek uskuteční v sobotu 15. ledna 2011 od 13:30 hodin na svahu u obecní vodárny. Podrobnosti budou ještě upřesněny. Už teď je ale čas na přípravu strojů, mazání a trénink fyzické přípravy. -LJ

Sobotní akce v Martinicích

V sobotu 15. ledna a v neděli 16. ledna 2011 pořádá Enduro klub Martinice, kde pracuje i několik čisteckých mladých lidí, zajímavé akce na kopce mezi Studencem a Martinicemi, hned i silnice. Podrobnosti v přiložených pozvánkách. -LJ-

icon_txt[1].png

Myslivecký ples

Myslivecké sdružení Černý Háj a Zálesní Lhota pořádají tradiční Myslivecký ples 22.1. 2011 v 20,00h v čisté u Horek v místní sokolovně.
Více informací v přiloženém letáčku.

myslivecky[2].jpg

3. VÁNOČNÍ JARMARK

19.12. 2010 se uskuteční tradiční vesnický jarmark na Horkách u Staré Paky.
Přijďte se určitě podívat :-)
Leták k nahlédnutí najdete tady.

Jarmark[3].jpg

Klubík Horka

V pondělí 11.10. 2010 od 16,00h Keramický den 50,- Kč v sokolovně na Horkách.
Přineste si vykrajovátka, váleček, zástěru a nápad :o)

Klubík Horka

pořádá Kolojízdu 17.10.2010
Více informací nejdete ve složce Spolupráce s Klubíkem :)

ODKAZY

Barvínek podporuje grantem Liberecký kraj

http://www.cistauhorek.cz/

http://www.smart-web.cz/zskola

TOPlist

Návštěvnost stránek

020635