A jiné... 2008

Den neziskovek

MAS "Přijďte pobejt!" o.s. srdečně zve na Den neziskovek aneb poznejte činnost spolků a sdružení na Jilemnicku v sobotu 6.12.2008.
Více informací najdete v přiloženém letáku.       
             www.maspridtepobejt.cz

Rock for Church 2008 je za námi.

Letošní ročník benefičního večera věnovaného na opravy kostela sv. Prokopa v Čisté u Horek je za námi. V sobotu se rockové benefice zúčastnila zhruba stovka návštěvníků a večer celkem vynesl 23.315,- Kč. Děkujeme všem, kdo pomáhali i všem, kdo zakoupením vstupenky podpořily tuto myšlenku.    -LJ-

Rock for Church 2008

V sobotu 22. listopadu proběhne třetí ročník benefičního festivalu Rock for Church. Na poslední chvíli došlo ke změně interpreta, protože onemocněl bubeník skupiny Svrab.  Vstupenky se budou po domácnostech kvůli řešení tohoto problému prodávat během týdne. Zlatým hřebem večera místo Svrabu bude dolnokalenský Scelet. Podrobnosti v příloze.    -LJ-
  Plakát RfCH 2008

Beseda na téma Sport psích spřežení

Srdečně zveme všechny zájemce 20.11.2008 v budově OÚ od 17,30hodin.

Pozvánka.

  Mimořádné číslo Z pod Hůry

Obec vydává mimořádné číslo zpravodaje s informacemi o nadcházejících akcích v obci.                                                                      Z pod Hůry

Slavnost svěcení kříže

  Definitivní tečkou za letošní opravou kříže nad bývalým pivovarem bude církevní slavnost vysvěcení této památky, na kterou všechny srdečně zveme. Podrobnosti najdete v přoloženém letáčku.  -LJ-                                                              pozvánka

Pojďme budeme si hrát - prázdniny už volají!

Pozvání od Pavlíny Hanušové na dvoudenní pobyt ve Vítkovicích na horské chatě Eliška. Přináší i plán činnosti dětského klubíku Horka.

Výstava podzim

31.10.2008 zve dětský klubík Žirafa na výstavu Podzimní čarování.

Víceboj

Letošní ročník netradičního Víceboje jsou organizátoři z technických důvodů nuceni odložit. Nový termínještě nebyl určen. Za organizační tým Roman Cica Hampl.

Další ročník netradičního víceboje přesunuli z technických důvodů pořadatelé na sobotu 6. září. Soutěžní družstva se mohou přihlásit do neděle 31.8.2008 u Romana Hampla nebo na t.č. 736261865. Družstva jsou čtyřčlenná, jeden náhradník. V základním kádru musí být minimálně jedna žena. Začátek akce na hasičském cvičišti v 8:30 hodin.  -LJ-

Čistecký klíček 2008

Závěr prázdnin bude v naší obci již tradičně patřit hudební přehlídce Čistecký klíček. V. ročník nesoutěžního hudebního setkání na hranicích krajů bude mít letos rockovější charakter. 30. srpna od 20:00 hodin vystoupí v sále sokolovny čtyři uskupení. Pro návštěvníky je připraven i doprovodný program. Podrobnosti v přiloženém letáku.  -LJ-

Pojďte si hrát s keramickou hlínou

Ve středu 23.7.2008 jsme využili pozvání baby klubíku Horka a zúčastnili dětského tvoření s keramickou hlínou. Sešli jsme se s dětmi z Horek a Nedaříže a strávili příjemný den, kde si děti mohly vyrobit keramickou postavičku, zvířátko, nádobku apod., pohrát si na písku a opékat buřtíky. Děkujeme za pozvání a těšíme se na příští setkání. Info zde.

Čistecké léto

Polovičku prázdnin (26. - 27.7.2008) jsme oslavili na Letních slavnostech za sokolovnou. Závodů ve střelbě se zúčastnilo 45 střelců, večer pak přišlo kolem šedesáti lidí, kteří se také dobře bavili. Dechová hudba Václava Kyziváta z Libáně druhý den přilákala na sedmdesát místních i přespolních. Takže shrňme  - vydařená akce.

Na příští víkend připravili hasiči ve spolupráci s kulturní komisí obce program pro všechny věkové kategorie. Podrobnosti najdete na plakátovacích plochách a v přiloženém souboru.  -LJ-

Letní slavnosti 2008

Třídenní pobyt na horách s dětským klubíkem Pavlíny Hanušové

Dětský klub Pavlíny Hanušové pořádal třídenní pobyt pro maminky s dětmi na chatě Eliška ve Vítkovicích v Krkonoších. Pavlína měla pro všechny děti moc hezky připravený program - miniškoličku, zpívánky, tanečky, malování na trička prstovými barvami, tvořeníčka z papíru atd. V pátek nám přálo počasí a tak se děti vyřádily v bazénku a na bezva skluzavce. Věčer všichni poseděli u táboráku, opékali buřtíky a zazpívali si s kytarou. Po setmění nás zahnala bouřka do chalupy. Do rána se vypršelo, a tak jsme v sobotu vyrazili na plánovaný (pro děti tajný) výlet na Rezek, kde na nás čekal poklad. Z pěkného výletu jsme se vraceli již za deště, který ale netrval dlouho a tak jsme vydařený den zakončili diskotékou a ohňostrojem z prskavek. V neděli stejně jako každý den si ještě děti pohrály ve školičce. Po výborném obědě jsme se rozloučili s tím, že se tam rádi vrátíme. 

Děkujeme Pavlíně za pozvání, bylo to super!!!

Kašpárek a jeho zvířátka 30.6.2008

Loutkové divadlo Kalenka zve na představení úplně nové pohádky Kašpárek a jeho zvířátka. Začínají hrát v 17h v Dolní kalné v budově MŠ. Přijďte se podívat :-) určitě se vám bude líbit!

Pozvání

Čistečtí hasiči obdrželi pozvání na oslavy 130. výročí založeníSDH v Čisté u Litomyšle. Organizují tam zájezd v sobotu 28.června 2008. Více informací najdete tady.

Zajímavý hudební večer

V sobotu 21.6.2008 pořádala kapela Recycled Indigo ve spolupráci s dobrovolnými hasiči rockový večer na parketu za sokolovnou v Čisté.

Dovoluji si avizovat zajímavý hudební večer v Čisté u Horek Plakátek najdete v příloze. Výtěžek ze vstupného bude použit na realizaci večera a výtěžek z občerstvení pak použijeme na dalsí fáze dokončení travnatého sportoviště za sokolovnou. především potřebujeme zajistit zavlažování, protoževodní příval, který zaáhl obec v minulém týdnu, nám odnesl nové čerpadlo i s hadicemi. Rádi vás uvidíme, proto "Přijďte pobejt!"

INFORMAČNÍ LETÁK   Láďa Jiřička, velitel SDH Čistá

Kurs první pomoci pro veřejnost

SDH Čistá u Horek organizuje za podpory grantu Libereckého kraje kurs první pomoci pro širokou veřejnost. kurs proběhne 31.května 2008 od 8:30 hodin v sokolovně v Čisté u Horek Neplatí se žádný poplatek. Přednášet budou záchranáři za záchranné služby. Přijďte se poučit a procvičit si první pomoc. INFORMAČNÍ LETÁK

O strašidle z dubového lesa

Ve středu 7.5.2008 nás pozvala paní ředitelka Lenka Brendlová na představení loutkového divadla "O strašidle z dubového lesa". Začátek byl od 8,30h v herně MŠ Čistá u Horek. Akce byla dárkem školy a OÚ ke Dni dětí. Všem se nám představení moc líbilo, mnohokrát děkujeme za pozvání :o)

Čarodějnice

Ve středu 30.dubna pořádali čistečtí hasiči " Čarodějnický session". Do průvodu v 19,00hodin od školy k sokolovně se zapojilo cca 20 čarodějnic a čarodějů. Pro všechny bylo připraveno občerstvení a čarodějnický táborák. O zábavu bylo postaráno - vystoupení místních  recesistů ČiPřiDo a show skupiny Vy...te se na to band z D. Kalné. Celá akce se opravdu vydařila, děkujeme.

 

 

 

 

 


AKTUALITY


POMÁHÁME Babyklokánkům

Pokud byste chtěli i vy podpořit tuto akci, potřebné informace najdete v přiloženém letáku.

babyklolanek.doc

Navštivte fotogalerii :-)

Nově přidané fotečky z výletů najdete ve fotogalerii Ze života Barvínku 2010.

Na stránkách se opět pracuje :-)

Omlouváme se všem návštěvníkům našich stránek za dočasný výpadek. Budeme se snažit průběžně doplňovat informace o našich aktivitách.

Chcete se stát členem MC Barvínek?

Žádný problém! Členem se může stát opravdu každý :-).
Více informací najdete v přiloženém


letáku.

Média o Barvínku

Protože se nám podařil průnik do médií, byla do menu přidána stránka "Média o Barvínku", kde se můžete podívat na články, co o našich akcích otiskují noviny především v regionu.

23. 5. Vladimír

Zítra: Jana

A JINÉ...

 

Rodinný penzion HOMOLE Poniklá

Úžasná (letní i zimní) dovolená ve sportovním areálu Homole

  • možnost ubytování ve 2- 6ti lůžkových pokojích
  • kapacita až 60 osob
  • celodenní stravování
  • malý vlek pro začátečníky
  • velký vlek 780m
  • koupaliště

www.rphomole.cz

Dětský maškarní karneval

Dětské centrum a sokol Horka u St. Paky si Vás dovolují pozvat 19.2. 2011 k dětskému řádění v maskách do sokolovny na Horkách od 14,00h. Přijďte se podívat a pomoci vybrat nejhezčí masku!!
Těšíme se na Vás :-)

Letáček k nahlédnutí najdete tady.

DETSKY MASKARNI.doc

Krakonošova jízda - foto

Fotky najdete na fotoalba.cz kliknutím

zde.

Krakonošova jízda na čemkoli

Čistečtí hasiči připravují druhý ročník Krakonošovy jízdy na čemkoli mykem z kopce. Jízda se v případě příznivých sněhových podmínek uskuteční v sobotu 15. ledna 2011 od 13:30 hodin na svahu u obecní vodárny. Podrobnosti budou ještě upřesněny. Už teď je ale čas na přípravu strojů, mazání a trénink fyzické přípravy. -LJ

Sobotní akce v Martinicích

V sobotu 15. ledna a v neděli 16. ledna 2011 pořádá Enduro klub Martinice, kde pracuje i několik čisteckých mladých lidí, zajímavé akce na kopce mezi Studencem a Martinicemi, hned i silnice. Podrobnosti v přiložených pozvánkách. -LJ-

icon_txt[1].png

Myslivecký ples

Myslivecké sdružení Černý Háj a Zálesní Lhota pořádají tradiční Myslivecký ples 22.1. 2011 v 20,00h v čisté u Horek v místní sokolovně.
Více informací v přiloženém letáčku.

myslivecky[2].jpg

3. VÁNOČNÍ JARMARK

19.12. 2010 se uskuteční tradiční vesnický jarmark na Horkách u Staré Paky.
Přijďte se určitě podívat :-)
Leták k nahlédnutí najdete tady.

Jarmark[3].jpg

Klubík Horka

V pondělí 11.10. 2010 od 16,00h Keramický den 50,- Kč v sokolovně na Horkách.
Přineste si vykrajovátka, váleček, zástěru a nápad :o)

Klubík Horka

pořádá Kolojízdu 17.10.2010
Více informací nejdete ve složce Spolupráce s Klubíkem :)

ODKAZY

Barvínek podporuje grantem Liberecký kraj

http://www.cistauhorek.cz/

http://www.smart-web.cz/zskola

TOPlist

Návštěvnost stránek

020671