Drobečková navigace

Úvod > Okna

Okna a Dveře

ALUPLAST IDEAL 4000Aluplast Ideal 4000 ALUPLAST IDEAL 4000

OKNA  

   Všechny okenní profily PCV jsou dostupné v celé řadě barev: bílé, zlatý dub, bahnitý dub, tmavě hnědý (palisandr), mahagon nebo kombinace těchto barev s barvou bílou.

Systém ALUPLAST IDEAL 4000 s vnějším těsněním je moderní, mnohofunkční systém s osvědčenou kvalitou. Mnohakomorové profily se zvláštním kovovým zpevněním umožňují výrobu vysoce pevných oken o vynikající tepelné a zvukové izolaci. Hluboké prosklení umožňuje upevňování velkých a tlustých tabulí. Profily a těsnění tvoří jeden povrch, což je důležité pro konzervaci a zabránění povětrnostním vlivům. Je brána na zřetel individuální žádost zákazníků.

   Model systému ALUPLAST IDEAL 4000 garantuje vysokou úroveň bezpečnosti. Je možné využít zvláštĄ bezpečných druhů prosklení, kování a zámků.

ALUPLAST IDEAL 4000
Moderní 5 KOMOROVÝ PROFIL ALUPLAST IDEAL 4000 se stavební hloubkou 70 mm. Profil s vysokou stabilitou a pevností v moderním designu. Dobré tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu a řadí jej ke špičce v oblasti plastových oken.

MATERIÁL
5 KOMOROVÝ SYSTÉM z kvalitních německých PVC profilů ALUPLAST,se stavební hloubkou 70 mm a mohutnou ocelovou pozinkovanou výztuží ve všech částech rámu i křídl , dimenzovanou na základě statických výpočtů pro dané rozměry prvků (minimum 1,5mm). Celoobvodové dorazové EPDM těsnění. Moderní design. Hladký povrch pro snadnou údržbu a čištění.

SKLO
FL4-16-FL4 + ARGON Ug=1,0 W/m2K Rw=32dB.

TĚSNĚNÍ
Dvě celoobvodové trvale pružné těsnění EPDM (jedno na rámu, jedno na křídle dokonale utěsní proti vnikání vody a povětrnostním vlivům. Sklo utěsněno trvale pružným těsněním EPDM. Barva těsnění standardně černá a šedé.

KOVÁNÍ
Obvodové ROTO NT německé výroby. Standardně v základní bezpečnosti a stříbrné povrchové úpravě.

 

 

 

SCHUCO Corona SI 82+ Nový 8-komorový profilSchuco

Energie
S inovační rámovou technologií nastavuje Schüco nová měřítka: Díky nejmodernější technologii propojení plastu a hliníku se podařilo přesvědčivě spojit filigránní okenní konstrukce s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Osm uzavřených vzduchových komor uvnitř rámového profilu dosahuje maximální tepelně-izolační efektivity, která byla dosud nemyslitelná bez použití pěnových izolačních hmot.

Patentovaná spojovaná konstrukce z plastu a hliníku vyztužuje profily tak účinně, že lze - v protikladu s běžnými profily - vynechat ocelovou výztuž. Odstraněním těchto "chladných mostů" se výrazně zvyšuje tepelně-izolační výkon rámových profilů.

Z těchto profilů jsou vyráběna energeticky úsporná okna Thermo 8. Výměnou starých oken za nová např. uspoříte až 21% dosavadní energetické spotřeby. U běžného rodinného domku to může za rok činit až 720 litrů topného oleje. Životnímu prostředí současně uspoříte emise CO2 v hodnotě zhruba 1 300 m3.

I přes tyto vynikající tepelně-izolační vlastnosti zůstávají rámové profily elegantní a úzké, a přivádí do Vašeho obytného prostoru mnoho světla. Díky energeticky úsporným oknům Thermo 8 můžete - především u novostaveb - plánovat větší a tím i světlejší okna. Okenní plochy lze, oproti konstrukcí standardní jakosti, zvětšit až o 80% - a to vše za dodržení zákonných tepelně-izolačních předpisů.

Bezpečnost
Vedle nadčasového, elegantního vzhledu poskytují energeticky úsporná okna Thermo 8 vysokou bezpečnost a spolehlivou ochranu Vaší soukromé sféry: Vysoká odolnost spojovaného materiálu a nadprůměrná konstrukční tloušťka s hluboko uloženým kováním neumožňují lupičům použití páčidel.

Komfort
Energeticky úsporná okna Thermo 8 Vás chrání před hlukem, chladem a vlhkem třemi nezávislými úrovněmi těsnění. Excelentní tepelně izolační vlastnosti dělají z energeticky úsporných oken skutečné pohodáře - neboť teplota na vnitřní straně rámu neklesne ani za nejtužší zimy citelně pod hodnotu pokojové teploty. Trvale a účinně je tak bráněno průvanu a kondenzačním jevům. U energeticky úsporných oken Thermo 8 a jejich komponentů prakticky po celé roky není nutno provádět údržbu a lze je velmi snadno čistit. Jejich barevné povrchy zůstávají nezměněny, kování a kliky jsou konzervovány proti korozi. Proto si můžete být jisti, že z nových, na míru střižených energeticky úsporných oken Thermo 8 budete mít dlouho radost. Snadné ovládání bez vynaložení síly je u těchto moderních oken přirozeně samozřejmostí. Kromě toho je lze jednoduše dovybavit celou řadou vhodného příslušenství. Žaluzie s elektrickým pohonem představují příklad jak praktické tak i funkčně spolehlivé alternativy. A vhodné především pro letní období: integrovaná ochrana proti obtížnému hmyzu, která propouští do místnosti čerstvý vzduch, dotěrný hmyz však zůstává venku.

SCHUCO 8 komorovy

Design
Energeticky úsporná okna Thermo 8 Vám nabízí celou řadu možností při výběru barevného provedení a designových prvků (příčle, kliky, atd.), které splní všechny Vaše optické nároky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela

C-profily

Návštěvnost stránek

026171